۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت به روش ال اچ ای

کاشت به روش ال اچ ای

کاشت به روش ال اچ ای

کاشت به روش ال اچ ای بروز ترین روش کاشت می باشد. این روش بهترین روش میباشد. زیرا عوارض کمتری نسبت به سایر روش ها دارد. بخاطر همین موضوع است که طرفداران زیادی دارد و طرفداران آن رضایت بسیاری از این روش دارند. در این مقاله ما میخواهیم بیشتر راجع به این روش صحبت کنیم و به شما اطلاعاتی دقیق و مفید درباره این روش بدهیم. با ما همراه باشید.

کاشت ابرو

پیش از انجام هر عملی برای به دست آوردن بهترین نتیجه به دنبال پیشرفته ترین روش های موجود هستیم. تا درست ترین راه حل را انتخاب کنیم و با عوارض کمتری روبه رو شویم‌. معمولاً پیشرفته روش های انجام یک عمل مدیون افزایش متقاضیان آن عمل است. چرا که رفته ‌رفته متخصصان با سلایق مخاطبان آشنا می شوند. تجربه کسب می کنند تا انجام عمل در مسیر درست تری گام بردارد. از سوی دیگر هر چه متقاضیان انجام یک عمل بیشتر باشند نشان از این است که این عمل نیاز جامعه است. پس باید روی آن کار شود تا روش های بهتر و ساده تری را بتوان ارائه داد.

روش LHE

کاشت به روش ال اچ ای روشی است که اخیراً برای کاشت ابرو ارائه شده است و برای اولین بار در دنیا و ایران در حال انجام است. کاشت ابرو از آن دسته عمل های زیبایی است که از ابتدا طرفداران خود را داشت. مشخص شد که نتیجه حاصل از عمل کاشت ابرو خواسته بسیاری از افراد است. اما گاهی هم برخی از افراد از عمل کاشت ابرو به علت برخی عوارض و نگرانی ها صرف نظر می کردند.
کاشت به روش ال اچ ای متدی است که تلاش کرده است مزیت های عمل کاشت ابرو را تماماً حفظ کند. معایب و عوارض احتمالی ناشی از اعمال سایر روش های کاشت ابرو را کاملاً از بین ببرد. با اطمینان می توان گفت که در رسیدن به این مقصد کامروا بوده است. نتیجه ای که از این علم انتظار می رفته را حاصل کرده است.

ادامه مطلب  قیمت کاشت ابرو بایوگرافت

شباهت های موی سر و ابرو

سر و موی ابرو تاثیر پذیری های بسیار مشابه دارند. برای مثال اگر ماده غذایی یا نوعی ویتامین برای رشد موی سر مفید باشد و مصرف شود می تواند روی رشد ابروها هم تاثیر مثبت بگذارد. و بالعکس اگر برخی خوراکی‌ها برای رشد موی سر مضر باشند برای رشد ابرو ها هم تاثیر بد می گذارند. مثلاً استفاده از آب های آلوده یا وجود استرس های زیاد و حضور در موقعیت های استرس زا کلا بر رشد مو ها تأثیر منفی می ‌گذارد. باعث ریزش غیر طبیعی آن ها می شود چه موها ی سر و چه مو های ابرو.

تفاوت های موی سر و ابرو

پس می توان نتیجه گرفت که شباهت های زیادی بین موی سر و موی ابرو وجود دارد. اما تفاوت‌ های ناچیزی هم هست که این تفاوت ها باعث تفاوت در کاشت موی سر و کاشت ابرو می شوند‌. معمولا موهای ابرو دارای ضخامت کمتری هستند. برخلاف موهای سر که ممکن است دو تایی یا سه تایی رشد کنند. موهای ابرو به صورت تار های جداگانه رشد می کنند.

این های سر در حالت عادی به صورت عمود بر روی پوست سر رشد می کنند. اما تار های ابرو با زاویه کاملا خوابیده روی پوست صورت در ناحیه ابرو رشد می کنند تا حالت آن ها حفظ شود. از تفاوت های دیگر بین موی سر و موی ابرو میتوان به این اشاره کرد که موهای سر معمولاً در همه سر دارای ضخامت یکسان و جهت رویش یکسان هستند. اگر هم تفاوتی وجود دارد خیلی مشهود نیست. اما در ابرو ها جهت رویش و جهت کاشت ابرو ها در سر، تنه و دم ابرو ها متفاوت است. البته این موضوع تاثیر بسیار مهمی بر زیبایی و قالب درست ابروها دارد.

ادامه مطلب  همه چیز درباره معجزه کاشت مو

 

تفاوت کاشت در خانم ها و قایان

از سویی دیگر برخی تفاوت های جزئی بین رویش ابرو ها در خانم ها و آقایان وجود دارد. یکی از این تفاوت ها این است که اکثر خانم ها در ابرو های خود حالتی هشت مانند و زاویه دار دارند. اما ابرو ها در آقایان معمولاً بدون زاویه است. در حالت صاف رشد می کنند معمولاً پر پشت تر و متراکم تر از هستند.

همانطور که گفتیم یکی از مهم ترین تفاوت های روش کاشت ابرو با سایر روش های ترمیمی ابرو طبیعی بودن ظاهر ابروها پس از کاشت است. در نتیجه برای به دست آوردن کامل این نتیجه باید به تفاوت های جزئی ابروها بین خانمها و آقایان یا تفاوت ها بین موی سر و موی ابرو توجه شود. تا جلوه ی طبیعی به صورت حداکثری ایجاد شود.

به همین علت است که موهای لازم برای کاشت ابرو معمولا از موهای پشت گوش استفاده می شود. چراکه موهای این قسمت از سر ضخامت کمتری دارند و به تار های مو ی ابرو شباهت بیشتری دارند. و البته قبل از کاشت ابرو نیاز به طراحی قالب مورد پسند درخواست کننده است. تا موهای برداشت شده دقیقا در همان محل کاشته شوند. اما این طراحی و قالب هم بین آقایان و خانم ها باید متفاوت باشد. تا ظاهری مصنوعی نداشته باشند و پس از عمل هم فرد از نتیجه ی عمل راضی باشد.

در کاشت به روش ال اچ ای به همه ی این تفاوت ها توجه می شود و در تمام مراحل تصمیمات و تمهیدات به صورت کاملا ریز بینانه اتخاذ می شود و هر فعالیتی لازم باشد برای کسب بهترین نتیجه تحت نظر متخصص ذیربط انجام می شود.

ادامه مطلب  پیوند مو چیست؟ تمامی نکات و انواع آن

 

کاشت ابرو در چه سنی انجام می شود؟

انجام عمل کاشت ابرو محدودیت سنی ندارد. در هر زمانی که مشکلی برای فرد حادث شود یا در اثر افزایش سن دچار ریزش ناخوشایند ابروها شود امکان اقدام برای انجام عمل کاشت ابرو را دارند. سن افراد تاثیری در نتیجه دهی بهتر یا بدتر عمل نخواهد داشت.

البته اکثرا انجام کاشت ابرو در سنین خیلی کم انجام نمی شود. به این خاطر که مو ها در سنین کم ممکن است دچار ریزش شوند. پس از آن در مدت زمان کوتاهی دوباره پر تراکم شود. لازم است که در زمان کاشت ابرو روند رشد ابروها با ثبات شده باشد.

کاشت به روش ال اچ ای راحت ترین روش کاشت ابرو برای متقاضیان آن است و می توانند با اطمینان خاطر و بدون ترس از حصول نتیجه برای انجام آن اقدام کنند و به دلیل این که در انجام عمل نیاز به ایجاد برش جراحی نیست امکان ایجاد عوارض احتمالی هم وجود ندارد و هیچ عارضه ای پس از عمل حادث نمی شود.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت به روش ال اچ ای

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)