۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

آیا مزوتراپی بعد از کاشت ابرو لازم است؟

آیا مزوتراپی بعد از کاشت ابرو لازم است؟

آیا مزوتراپی بعد از کاشت ابرو لازم است؟

آیا مزوتراپی بعد از کاشت ابرو لازم است؟ وقتی صحبت از یک نتیجه خوب کاشت ابرو به میان می‌آید، مراقبت‌های بعد از کاشت و داروهای مورد استفاده پس از کاشت مو مطمئناً مهم ترین عواملی هستند که باید در نظر گرفته شوند. برخی از داروها باید به عنوان یک اقدام پیشگیرانه یا برای کاهش خطر عوارض جانبی استفاده شوند. هنگامی‌که روش کاشت ابرو انتخاب شده برای فرد با داروهای رشد مو بعد از عمل همراه شود، نتیجه موفقیت آمیزی به دست می‌آید. در این مقاله، داروها و درمان‌هایی که برای بهبود کاشت ابرو توصیه می‌شود و مزوتراپی بعد از کاشت ابرو را توضیح خواهیم داد.

آیا مزوتراپی بعد از کاشت ابرو لازم است؟

در صورت تمایل به افزایش سرعت رشد ابرو پس از کاشت ابرو، می‌توان با روش مزوتراپی مو، رشد مو را تحریک کرد. مزوتراپی گردش خون را بهبود می‌بخشد و یک مکمل ویتامین را به پوست سر شما می‌رساند و باعث رشد مجدد می‌شود. به لطف این روش که در آن دارو مستقیماً به پوست داده می‌شود، تعادل هورمونی در پوست سر بازیابی می‌شود و تأثیر هورمون‌های DHT که باعث ریزش ابرو می‌شوند، متوقف می‌شود.

در این روش، ویتامین‌ها، مواد معدنی، پروتئین‌ها و آنزیم‌های لازم برای فولیکول‌های موی ابرو و رشد مو با استفاده از یک سوزن نازک به پوست سر تزریق می‌شود. متابولیسم در ناحیه تحریک شده و بافت از این طریق تحریک می‌شود. پس از مزوتراپی، افزایش ضخامت و تعداد مو مشاهده می‌شود، ریزش مو کاهش می‌یابد.

مزوتراپی چیست؟

برای پی بردن به اهمیت مزوتراپی بعد از کاشت ابرو بهتر است کمی در ارتباط با مزوتراپی نیز بدانیم! درمان مو با مزوتراپی یک روش کم تهاجمی‌است که در سال ۱۹۵۲ توسط دکتر فرانسوی میشل پیستور برای تسکین درد ایجاد شد. مزوتراپی این روش درمانی است که با تزریق مخلوط‌های مخصوص حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی و اسیدهای آمینه و برخی از عوامل رشد به پوست انجام می‌شود. با تحریک بازسازی سلولی در جایی که تزریق می‌شود عمل می‌کند.

در طول سالیان متمادی به یکی از اقدامات ضروری در زمینه زیبایی پزشکی تبدیل شده است. مناطق کاربرد شامل کاهش بافت چربی در نواحی خاص، خلاص شدن از شر سلولیت، سفت کردن پوست، تغییر شکل بدن، درمان لکه‌ها و اسکارها و جلوگیری از ریزش مو است. برای هر نوع کاربرد از داروها و فرمول‌های مختلفی استفاده می‌شود.

آیا در طول عمل مزوتراپی احساس درد می_کنم؟

مزوتراپی قبل و بعد از کاشت ابرو

مزوتراپی قبل از کاشت ابرو در محافظت از موهای موجود، ضخیم شدن تارهای مو، داشتن موهای درخشان و براق و جلوگیری از مشکلات ریزش مو موثر است.

پس از کاشت موی ابرو، مزوتراپی رگ زایی ( تشکیل رگ جدید ) را تسریع می‌کند و فاکتورهای رشد گرافت‌های موی کاشته شده را تامین می‌کند و آن‌ها را تحریک می‌کند. این یک روش سودمند برای کمک به بازیابی سریع موهای ابرو پس از ریزش شوک است. به لطف مواد معدنی و اسیدهای آمینه موجود در آن، تأثیر مثبتی بر ضخامت و بافت مو دارد.

مزوتراپی چگونه اعمال می‌شود؟

مزوتراپی بعد از کاشت ابرو با تزریق به نواحی آسیب دیده اعمال می‌شود. قبل از تزریق از بی حسی موضعی در محل استفاده استفاده می‌شود. پزشک مقدار مخلوط را برای هر تزریق تعیین می‌کند و تنها پس از آن مزوتراپی زیر پوست تزریق می‌شود.

آیا در طول عمل مزوتراپی احساس درد می‌کنم؟

قبل از عمل، با استفاده از مسکن و کرم بی حس کننده روی پوست، حداکثر راحتی را برای بیمار فراهم می‌کند. با این حال، بیمار ممکن است مقدار کمی‌درد و درد را با توجه به آستانه درد خود احساس کند. نوک سوزن‌های مورد استفاده برای مزوتراپی مختصر و نازک است.

مزوتراپی بعد از کاشت ابرو چگونه اعمال می‌شود؟

برای اینکه بدانید ایا مزوتراپی بعد از کاشت ابرو واجب است یا خیر، لازم است بدانید پس از کاشت مو از مزوتراپی مو به عنوان یک درمان محافظتی و تقویتی استفاده می‌شود. این روش برای مردان و زنان در هر سنی مناسب است. ممکن است مقداری قرمزی و خارش در ناحیه مصرف وجود داشته باشد، اما این یک عارضه جانبی جدی نیست.

 • مزوتراپی مو پس از کاشت مو برای تغذیه و تقویت گرافت‌های کاشته شده استفاده می‌شود.
 • چهار هفته پس از کاشت، می‌توان اولین جلسه مزوتراپی مو را انجام داد.
 • زمان درخواست برای هر جلسه ۱۰-۱۵ دقیقه است.
 • مزوتراپی را می‌توان یک بار در روز استفاده کرد.
 • پس از جراحی، بیماران می‌توانند روال عادی خود را از سر بگیرند.

ما در مرکز کاشت ابرو ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب، در تمامی مراحل شما را همراهی خواهیم کرد. برای دریافت نوبت و یا مشاوره بیشتر در ارتباط با مزوتراپی بعد از کاشت ابرو می‌توانید فرم مشاوره زیر را تکمیل کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  اهمیت ویتامین‌ها بعد از کاشت ابرو

  کاشت مو یک روش جراحی است. در نتیجه، قبل و بعد از عمل باید چندین ملاحظات را در نظر گرفت. ویتامین‌ها یکی از آنهاست. پس از کاشت مو، دریافت پروتئین، ویتامین و مواد معدنی کافی در رژیم غذایی مفید خواهد بود. تقویت فولیکول‌هایی که در پوست سر شما کاشته شده اند بسیار مهم است. در عین حال، موهای کاشته شده در نتیجه ویتامین‌ها، به ویژه در ترکیب با یک رژیم غذایی سالم، سریعتر رشد می‌کنند. اگر ویتامین‌ها و مواد معدنی به مقدار کافی مصرف نشود، ریزش ابرو یا رشد تاخیری موهای کاشته شده ممکن است رخ دهد. در نتیجه به دنبال کاشت مو باید به رژیم غذایی خود توجه کرد و از غذاهای غنی از ویتامین استفاده کرد.

  ویتامین B و روی بعد از کاشت ابرو

  ویتامین‌هایی مانند B7 (بیوتین) و B12 بخشی از مجموعه B هستند. ویتامین‌های B کمپلکس برای رشد و سلامت مو ضروری هستند. همچنین به انعقاد در طول بهبود زخم کمک می‌کند و از متابولیسم پروتئین و چربی کافی پشتیبانی می‌کند. پس از جراحی کاشت مو، حتما باید روی را در رژیم غذایی خود بگنجانید زیرا کمبود روی می‌تواند باعث ریزش موی شدید شود.

  ویتامین C و A بعد از کاشت ابرو

  ویتامین C به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می‌کند، بهبودی را تسریع می‌کند و باعث تشکیل کلاژن و الاستین می‌شود. استفاده از ویتامین C بعد از کاشت مو به مبارزه با استرس اکسیداتیو که باعث سفیدی و ریزش مو می‌شود کمک می‌کند.

  علاوه بر این، ویتامین A به تشکیل سبوم کمک می‌کند، ماده ای روغنی که پوست سر را تغذیه می‌کند و موها را پس از کاشت مو سالم نگه می‌دارد. به عنوان یک عارضه جانبی، ممکن است در نتیجه کاشت مو دچار خارش پوست سر شوید. ریزش مو، خشکی و خارش پوست سر و کمبود ویتامین A همگی از علائم کمبود ویتامین A هستند.

  ویتامین E و آهن بعد از کاشت ابرومزوتراپی بعد از کاشت ابرو

  ویتامین E به بهبود پوست آسیب دیده پس از کاشت مو کمک می‌کند و از دائمی‌شدن جای زخم جلوگیری می‌کند. پس از بهبود زخم، روغن ویتامین E را روی ناحیه اهداکننده و گیرنده بمالید تا نرم و کیفیت بافت را افزایش دهد و همچنین فولیکول‌های آسیب دیده مو را ترمیم کند.

  کمبود آهن، مانند کمبود روی، می‌تواند منجر به ریزش مو شود. بافت مو با آهن تقویت می‌شود. به منظور دستیابی به نتایج بهتر پس از کاشت مو، عبور اکسیژن و مواد مغذی به فولیکول‌های مو و پوست سر را نیز افزایش می‌دهد. آهن همچنین به تقویت ایمنی کمک می‌کند، که در طول دوره نقاهت پس از جراحی کاشت مو مهم است.

  ادامه مطلب  رشد ابرو با مزوتراپی

  اثر و فواید مزوتراپی بر روی موی ابرو

  • مزایا مزوتراپی چیست؟ در محافظت از موهای موجود مفید است.
  • مزوتراپی بسیار مفیدتر از روش‌های موضعی مراقبت از مو است.
  • هنگامی‌که در برابر مشکل شوره سر استفاده شود، نتایج موفقیت آمیزی به دست می‌آید.
  • به حفظ رنگ مو و جلوگیری/به تاخیر انداختن سفید شدن مو کمک می‌کند.
  • به موها درخشندگی، شادابی و حجم می‌بخشد.
  • طول عمر مو را افزایش می‌دهد.
  • برای پرپشت شدن و تقویت تارهای مو مفید است.

  مزوتراپی را می‌توان برای بیمارانی که دارای مشکلات ریزش مو، استعداد ژنتیکی ریزش مو یا ریزش ناگهانی مو به دلیل رژیم غذایی هستند، اعمال کرد. همچنین بیمارانی که به تازگی کاشت مو انجام داده اند نیز می‌توانند با مزوتراپی، نتایج موفقیت آمیز از درمان به دست می‌آید. ضمنا مزوتراپی در افرادی که از موهای ضعیف و ساییده شکایت دارند و در مواردی مانند رشد دیررس مو موثر است. مزوتراپی برای افراد در هر سنی واجد شرایط است. برخلاف درمان PRP، می‌توان آن را با خیال راحت در بیماران مبتلا به بیماری‌های خودایمنی استفاده کرد.

  مزوتراپی برای بیماران مبتلا به سرطان، دیابت، استفاده از داروهای ضد انعقاد و زنان شیرده توصیه نمی‌شود. بیمارانی که مایل به انجام مزوتراپی هستند، باید پزشک خود را در مورد داروهایی که استفاده می‌کنند و بیماری‌هایی که دارند یا تجربه کرده اند، اطلاع دهند.

  کلام پایانی

  در کلینیک کاشت ابرو ماه زر مزوتراپی توسط پزشکانی انجام می‌شود که در سطح جهانی شناخته شده اند. سابقه پزشکی قبلی بیماران به طور کامل بررسی شد. بیمار از تمام مراحل به طور کامل مطلع است و همیشه می‌تواند با پزشک خود تماس گرفته و به راحتی تمام سوالات را از او بپرسد. این روش در یک محیط بهداشتی و با راحتی انجام می‌شود. پس از انجام مراحل، با توصیه‌های پزشک خود مرخص می‌شوید.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  10 پاسخ

  1. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

  2. سلام
   مطالب خیلی مفبد بود و سوالات من را پاسخ داد ممنون

  3. پروتز مو انجام دادم راستش زیاد راضی نبودم از این روش

  4. سلام خسته نباشید
   یک ماهو نیم هست کاشت مو انجام دادم پشت سرم جای برداشت همش خارش و جوش میزنه روزی یکی دوبار سرمو میشورم بعد شستن یکی دو ساعت خوب میشه بعدش باز خارش و جوش میزنه رفتم دکتر قرص داکسی سایکلین ۱۰۰ داد ولی اسری نداشت. دکتر کاشتمم روغن نارگیل گفت بزنم باز اسری نکرد. ممنون میشم راهنماییم کنید

   1. با توجه به اینکه کاشت شما پیش ما انجام نشده است، پیشنهاد میکنیم با مشاورین ما برای نوبت حضوری تماس بگیرید.

  5. سلام درود بر شما ،امروز کاشت مو داشتم ولی در مورد رابطه ی جنسی هیچ توصیه ایی نکردند،ممنون بابت اطلاع رسانیتون

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله آیا مزوتراپی بعد از کاشت ابرو لازم است؟

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)