۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

دکتر خوب برای کاشت ریش در تهران

دکتر خوب برای کاشت ریش در تهران

دکتر خوب برای کاشت ریش در تهران

دکتر خوب برای کاشت ریش در تهران کجا بریم؟ کاشت ریش درست مانند روش‌های کاشت مو برای پوست سر انجام می‌شود و از همان مناطق اهدایی استفاده می‌شود که در کاشت مو استفاده می‌شود. دکتر ضرغامی، دکتر خوب برای کاشت ریش در تهران است که با تجربه و مهارت بالایی که دارد پیوند ریش طبیعی را با نتایج عالی انجام می‌دهد. او همچنین در روش‌های ترمیم مو مانند کاشت موی ریش تخصص ویژه‌ای دارد.

ترمیم موهای صورت یک تخصص در کاشت مو است که توسط بسیاری از جراحان پلاستیک انجام نمی‌شود. دکتر ضرغامی در این زمینه پیشگام است و به بیماران در هر زمینه ای کمک کرده است تا به اهداف موهای صورت خود دست یابند. برای اطلاع از ویژگی‌های دکتر خوب برای کاشت ریش با ما همراه باشید.

پیوند ریش چیست؟

قبل از بررسی فاکتورها دکتر خوب برای کاشت ریش در تهران و معرفی کلینیک معتبر کاشت ریش کمی در ارتباط با این عمل زیبایی بحث خواهیم کرد. پیوند ریش یک جراحی زیبایی انتخابی است که شامل برداشتن واحدهای فولیکولی ( ریشه هر رشته ) از قسمت دیگری از بدن بیمار و انتقال آن‌ها به محل مورد نظر است. این کار به دلایل زیبایی شناختی معمولا توسط مردانی انجام می‌شود که می‌خواهند ریش کامل داشته باشند اما به طور طبیعی قادر به دستیابی به آن نیستند.

مانند سایر روش‌های کاشت مو، فرآیند کاشت موی ریش مراحل زیادی دارد. اولین قدم این است که جراح موها را از ناحیه اهداکننده بدن برداشت کند. پشت و کناره‌های پوست سر محل‌های معمول برداشت هستند.

از آنجایی که خطر بزرگی وجود دارد که سیستم ایمنی موهای فرد دیگری را پس بزند، باید از کاشت موهای صورت بدن خود در طول کاشت ریش استفاده کنید. بعلاوه، موهای بدن شما بهترین تطابق خواهند بود و بسیار طبیعی به نظر می‌رسند. اگر موهای کافی در طرفین یا پشت سر خود ندارید، جراح شما ممکن است برداشت فولیکول‌های مو را از ناحیه دیگری از بدن توصیه کند.

پزشک خوب برای کاشت ریش در تهران

بخش دوم کاشت موی صورت شامل کاشت موی اهداکننده توسط جراح بر روی صورت است. محل دقیق پیوند به اهداف شما بستگی دارد. اگر قبلاً مقداری موی صورت دارید، ممکن است بخواهید تکه‌هایی را پر کنید. افرادی که موهای صورتشان کم یا اصلاً وجود ندارد ممکن است بخواهند به گونه‌ها، لب بالایی و چانه خود مو اضافه کنند.

روش‌های مناسب کاشت ریش

در طول کاشت ریش، متخصص مو معمولاً از یکی از دو روش استفاده می‌کند: استخراج واحد فولیکولی ( FUE ) یا پیوند واحد فولیکولی ( FUT ). هر روش جراحی مزایا و معایب خود را دارد. جراح شما هر روشی را با شما بررسی می‌کند و به شما اطلاع می‌دهد که کدام یک را بر اساس اهداف و نیازهای موی شما توصیه می‌کند.

نتایج کاشت موی صورت دائمی است. هنگامی‌که مو شروع به رشد کرد، شما آزاد هستید که ریش جدید خود را هر طور که می‌خواهید حالت دهید. این همچنین به این معنی است که اگر تصمیم بگیرید که می‌خواهید هر چند وقت یکبار اصلاح کنید و صورت صافی داشته باشید، می‌توانید آن را کاملا اصلاح کنید.

کاشت ریش روشی موثر برای رسیدن به رشد موی دائمی‌و طبیعی برای کسانی است که می‌خواهند ریش پرپشت‌تر و پرپشت‌تری داشته باشند. کاشت ریش می‌تواند نتایجی طبیعی به همراه داشته باشد که تا آخر عمر باقی می‌ماند.

ما در مرکز کاشت،‌زیر نظر کلینیک ماه زر، بهترین روش کاشت ریش و سبیل را به شما معرفی خواهیم کرد و با انجام معاینه‌های لازم مناسب‌ترین روش‌ها را برای شما در پیش خواهیم گرفت. برای دریافت مشاوره بیشتر می‌توانید فرم زیر را تکمیل کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  چرا کاشت ریش را انتخاب کنیم؟

  کاشت ریش می‌تواند موهای صورت مرد را تقویت کند، ریش موجود او را پرپشت کند یا تکه‌های طاس را پر کند. ظاهری طبیعی و دائمی‌برای بیماران به ارمغان می‌آورد که به خوبی با بافت و الگوی موهای طبیعی آن‌ها در سایر نواحی صورتشان همخوانی دارد. مردانی که اصلا موهای صورت ندارند ( از جمله بیماران تراجنسیتی FTM ) می‌توانند ریشی متناسب با ترجیحات منحصر به فرد خود داشته باشند.

  پس از انجام پیوند ریش، مردان اغلب احساس مردانگی و اعتماد به نفس بیشتری دارند. از آنجایی که هر مردی اهداف زیبایی شناختی متفاوتی دارد، دکتر ضرغامی‌روش‌های سفارشی را برای هر بیمار ایجاد می‌کند. او می‌تواند مو را پیوند بزند تا ریش کامل، سبیل، بزی، یا ساقه‌های پهلو ایجاد کند، یا با استفاده از موهای اهداکننده بیمار، نواحی تکه‌ای ریش را پر کند.

  ادامه مطلب  روش کاشت ریش صورت

  ویژگی‌های پزشک خوب کاشت ریش

  دانش مناسب پزشکی: یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی‌های یک متخصص برای کاشت ریش خوب برخورداری از دانش و تخصص مناسب پزشکی است. هرگز به یک متخصص بدون گواهی معتبر نباید اعتماد کنید. میزان مهارت و تجربه پزشک در کسب نتایج شما بسیار موثر است و می‌تواند مهمترین گزینه در انتخاب بهترین پزشک مناسب باشد.

  جزئیات گرا و دقیق: یک متخصص خوب هرگز نباید جزئیات را نادیده بگیرد. نگاه دقیق پزشک نقش مهمی در ظرافت و نتایج طبیعی پس از درمان دارد.

  به روز بودن و آشنا به جدیدترین پیشرفت‌‌های پزشکی در دنیا: فناوری پزشکی این روزها به سرعت در حال پیشرفت است و از طریق درمان‌های جدید برای بسیاری از بیماری‌ها همگان را متحیر می‌سازند. اگر یک متخصص پوست و مو به شغل خود و بیماران خود اهمیت دهد، دائماً خود را با جدیدترین تکنیک‌های روز دنیا در ارتباط با کاشت ریش آشنا می‌کند و آن‌ها را در خدمات پزشکی خود ادغام می‌کند تا بتواند درمان‌های مناسب‌تری را ارائه دهد.

  کاشت ریش دکتر ضرغامی

  تکنیک‌های ترمیم موی صورت

  جراحان ترمیم مو از یکی از دو روش کاشت ریش در طول کاشت ریش استفاده می‌کنند. تفاوت عمده بین دو روش کاشت مو در نحوه برداشت موی اهداکننده توسط جراح است. یکی دیگر از تفاوت‌های قابل توجه بین این دو روش، انواع اسکارهایی است که پس از جراحی باقی می‌مانند.

  پیوند واحد فولیکولی یا FUT شامل برداشتن یک نوار بلند و باریک از مو و پوست از محل اهداکننده است. محل رشد موها می‌تواند پهلوها یا پشت سر یا ناحیه دیگری از بدن باشد که مو در آن رشد می‌کند.

  استخراج واحد فولیکولی ( FUE ) شامل جمع آوری گروه‌های موی اهداکننده یک به یک است. جراح از یک ابزار پانچ کوچک برای برداشت فولیکول‌ها استفاده می‌کند و بیمار را با یک سری نقاط کوچک در ناحیه اهدا کننده باقی می‌گذارد. بنابراین اگر از اصلاح و اپیلاسیون خسته شده اید، یا اگر ترجیح می‌دهید از خطرات مرتبط با جراحی اجتناب کنید، تکنیک‌های ترمیم موهای صورت ممکن است برای شما مناسب باشد.

  داروهای ترمیم موی صورت چیست؟

  برخی از داروهای رشد ریش و درمان‌های غیرجراحی برای کمک به بازیابی موهای از دست رفته روی پوست سر در دسترس هستند. یک نمونه محبوب ماینوکسیدیل است که به نام روگین نیز شناخته می‌شود.

  ماینوکسیدیل برای ریش به عنوان دارویی برای درمان فشار خون بالا شروع شد، اما یک عارضه جانبی عجیب این دارو این بود که باعث رشد مو می‌شود. در حال حاضر، آن را بدون نسخه در چندین غلظت برای افرادی با سابقه طولانی ریزش مو در دسترس است.

  ماینوکسیدیل یک داروی موضعی برای رشد ریش است که مستقیماً روی مناطقی که موهای شما ممکن است نازک شده است استفاده کنید. تا زمانی که به استفاده از آن ادامه دهید، می‌تواند به رشد موهای پرپشت تر و پرپشت تر کمک کند.

  اینکه ماینوکسیدیل چقدر برای موهای صورت موثر است مشخص نیست، زیرا مورد تایید FDA برای استفاده روی صورت نیست. اگر می‌خواهید ویژگی‌های صورت خود را با ریش یا سبیل تقویت کنید، بهتر است به دنبال کاشت مو باشید. با این حال، در نهایت، تصمیم با شماست. بنابراین، اگر می‌خواهید بدانید که بهترین دارو برای رشد ریش برای شما کدام است، با پزشک خود صحبت کنید و از او بخواهید بهترین گزینه را برای شرایط شما توصیه کند.

  ادامه مطلب  ماینوکسیدیل برای ریش

  روند کاشت ریش با بهترین دکتر

  دکتر خوب برای کاشت ریش دارای یکسری ویژگی‌هایی است که در ادامه به آن اشاره می‌نماییم.

  ۱. انجام مشاوره: همه بیماران باید قبل از برنامه ریزی برای پیوند ریش برای تعیین اینکه آیا کاندیدای مناسبی برای این عمل هستند و اطلاعات بیشتری در مورد جراحی دریابند، با پزشک خود مشورت کنند. بنابراین یکی از ویژگی‌های بهترین پزشک، انجام جلسه مشاوره با دقت و حوصله است.
  در روز مشاوره کاشت ریش، پزشک به اهداف شما گوش می‌دهد، موهای اهدا کننده شما را ارزیابی می‌کند و به الگوی موهای صورت موجود شما نگاه می‌کند. اگر او معتقد است که کاشت موی ریش گزینه درمانی مناسبی برای نیازهای شما است، یک طرح روش سفارشی ایجاد می‌شود و او درباره این فرصت صحبت می‌کند تا درباره این روش بیشتر بدانید و تعیین کند که آیا انتظارات شما واقع بینانه است یا خیر.

  ۲. صداقت و صبر و حوصله پزشک: لازم است که جراح صادق باشد و در طول مشاوره با صبر و حوصله به تمامی‌سوالات بیمار پاسخ دهد. مهم است که بیمار جراح خود را بشناسد و در مورد آنچه می‌خواهد بسیار واضح باشد.

  ۳. تخصص و مهارت بالای پزشک: از دیگر معیارهای مهم برای یک پزشک خوب، داشتن تخصص، مهارت و آگاهی ز روش‌های کاشت مو است. او با مهارت خود، مقدار موهای صورت موجود و طرح مورد نظر، تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای این عمل را تعیین می‌کند. در برخی موارد، روش‌های ثانویه موهای صورت برای دستیابی به تراکمی‌که برخی از بیماران به دنبال آن هستند، مورد نیاز است.

  ۴. به روز بودن و آشنایی با متد روز دنیا: با توجه به پیشرفت روز افزون علم پزشکی، ضروری است که پزشک با آگاهی از علوم روز دنیا و تکنیک‌های جدید، عوارض و خطرات این جراحی را به حداقل برساند و نتایج ایده آلی را برای بیماران ارائه دهد.

  کاشت ریش کلینیک ماه زر

  هنگام جستجوی بهترین دکتر برای کاشت ریش در تهران، سعی کنید که ویژگی‌های اشاره شده در متن را در اولویت خود قرار دهید. با توجه به اهمیت ظاهر و صورت در حفظ اعتماد به نفس تمامی‌افراد، شما به یک متخصص مورد اعتماد و دارای وجدان کاری بالا، دارای اعتماد به نفس و دانش و تخصص بالا، مهارت‌های تخصصی بالا و به روز بودن اطلاعات و علوم مربوط به دانش پزشکی نیاز دارید.

  انتظارات از بهترین دکتر کاشت ریش
  روش کاشت ریش بسیار شبیه به روش کاشت مو است. این یک روش سرپایی است، به این معنی که می‌توانید در همان روز جراحی به خانه بروید. در اینجا می‌توانید روند کاشت ریش و آنچه را که باید در هنگام انجام عمل خود انتظار داشته باشید را مشاهده کنید.

  ۱. قبل از جراحی ترمیم ریش: پوشیدن لباس راحت در روز کاشت ریش مفید است، زیرا جراحی چندین ساعت طول می‌کشد و شما در حین کار جراح بیدار خواهید بود. در صورت تمایل می‌توان قبل از عمل از یک مسکن خوراکی استفاده کرد تا اعصاب شما آرام شود و در طول مدت جراحی راحت تر شوید. برای اطمینان از عدم احساس درد از بی حسی موضعی استفاده می‌شود.
  در روز عمل، پزشک طرح ریش را همراه با شما جلوی آینه مشخص می‌کند. سپس پزشک ترمیم مو رنگ و بافت موهای صورت را ارزیابی می‌کند تا محل اهداکننده ایده آل را تعیین کند. این فرصتی است که قبل از شروع روش، سؤالات نهایی را بپرسید.

  ۲. روش ترمیم ریش: عمل کاشت ریش در دو بخش انجام می‌شود. قبل از شروع جراحی، پزشک به شما یک بی حسی موضعی می‌دهد. داروی بی حس کننده ناحیه اهدا کننده و ناحیه ای که مو در آن کاشته می‌شود را بی حس می‌کند.
  یک آرام بخش به اندازه بیهوشی عمومی‌شدید نیست و شما را کاملا تحت فشار قرار نمی‌دهد. اگر در مورد این عمل کمی‌عصبی هستید یا نمی‌خواهید به آنچه در حال وقوع است فکر کنید، یک آرام بخش خوراکی می‌تواند راه حلی برای شما باشد.
  هنگامی‌که به درستی بیهوش و آرام بخش شدید، پزشک بخش اول جراحی را شروع می‌کند. او فولیکول‌های موی اهداکننده را از محل مناسب برداشت می‌کند. او ممکن است نیاز به تراشیدن ناحیه داشته باشد تا دید واضح‌تری از فولیکول‌های مو برای برداشت فراهم کند.
  در بیشتر موارد کاشت مو در عرض ۲ تا ۵ ساعت کامل می‌شود. با این حال، برخی از آنها ممکن است تا ۸ ساعت طول بکشد.

  ۳. ترمیم ریش بعد از جراحی: پس از جراحی کاشت موی صورت، می‌توانید همان روز به خانه بروید. از آنجایی که ممکن است بعد از مصرف داروهای آرام بخش کمی‌احساس گیجی و خواب آلودگی کنید، احتمالاً باید از یکی از اعضای خانواده بخواهید که شما را از بیمارستان به خانه برساند. همچنین ممکن است مجبور شوید از کسی بخواهید که یک شب در خانه با شما بماند اگر احساس خوبی ندارید.
  پزشک لیست دقیقی از دستورالعمل‌ها در مورد نحوه مراقبت از ناحیه و زمان بازگشت به ملاقات او برای ویزیت‌های بعدی به شما ارائه می‌دهد. به طور کلی، شما می‌توانید انتظار داشته باشید که برای محافظت از گرافت‌ها حداقل به مدت پنج روز از شستن صورت خود اجتناب کنید.
  از آنجایی که ممکن است صورت شما پس از کاشت ریش کمی‌درد داشته باشد، ممکن است بخواهید حداقل فوراً از خوردن غذاهای جویدنی یا ترد خودداری کنید. تا زمانی که درد و تورم از بین برود، از غذاهای نرم یا غذاهایی که جویدن آنها آسان است استفاده نمایید.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله دکتر خوب برای کاشت ریش در تهران

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه قبل و بعد کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو