۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل یکی از عمل های زیبایی می باشد که امروزه بسیاری از مردان به سمت آن جذب شده اند امروزه به دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر افراد نباید نگران کاستی‌ها و نقص‌هایی که در آنها وجود دارد باشند چرا که با استفاده از عمل‌های زیبایی موجود به راحتی می‌توانند مشکلات ایجاد شده را رفع کنند. به طور کلی باید گفت دلیل این که بسیاری از مردان ریش و سبیل ندارند متنوع می‌باشد.

اما به طور عمده باید گفت این دلایل دو دسته تقسیم می‌شود برخی اوقات این مشکلات ارثی بوده و به صورت مادرزادی در افراد وجود دارد و بعضی اوقات مشکلات اکتسابی می‌باشد. یعنی افراد به مرور زمان به دلایل متفاوتی اعم از تغذیه نامناسب مشکلات جسمانی استرس بی‌خوابی و غیره ریش و سبیل آنها دچار ریزش می‌شود با همه این صحبت‌ها دیگر این افراد نباید نگران این مسائل باشند چرا که با استفاده از کاشت ریش و سبیل که به روش‌های متفاوتی انجام می‌شود می‌توانند این نقص ها را برای همیشه جبران کنند.

مزایای کاشت ریش سبیل چیست؟

  • درد کمتر
  • بدون سوزش
  • دوام بالا
  • طبیعی بودن نتایج عمل
  • مقطوع بودن قیمت
  • نتیجه دهی مطلوب
  • انجام در زمان کوتاه
  • بدون ایجاد عارضه پوستی

همانطور که مشاهده می‌نمایید مزایای کاشت ریش و سبیل با استفاده از روش‌های نوین که در ادامه بیشتر در رابطه با آنها صحبت خواهیم نمود بسیار زیاد بوده افزون بر آنها باید گفت که کاشت که یک روش فوق العاده پیشرفته ای می باشد معایبی تاکنون برای آن به دست نیامده است به طور کلی باید گفت مطابق آمارهای به دست آمده افرادی که کاشت را انجام داده‌اند برای آن عیبی پیدا ننموده اند و تنها از مزایای آن گفته شده است.

چرا  کاشت ریش؟

حتما برای شما هم پیش آمده یا در بین همکلاسی‌های خود فردی را دیده‌اید که از کم پشت بودن ریش خود رنج می‌برد یا اصلا ریش در نیاورده است. اغلب شاید این موضوع برایشان اذیت کننده باشد اما با وجود کلینیک‌های زیبایی می‌توانند براحتی مراجعه کنند و ریش بکارند.

ممکن است هنگامی که به یک کلینیک زیبایی مراجعه می‌نمایید و با آگهی‌های کاشت ریش و سبیل مواجه می‌شوید اولین سوالی که برایتان ایجاد می‌شود این باشد که اصلاً چرا باید کاشت ریش و سبیل را انجام داد؟

یا به عبارت بهتر چه نیازی به انجام این کار می باشد؟

 در پاسخ به این سوال شما باید گفت همه افراد اعم از زن و مرد پیر و جوان زیبایی را دوست داشته و دائماً در حال تلاش برای به دست آوردن زیبایی های از دست رفته خود می باشند لذا به طور کلی باید گفت ریش و سبیل در زیبایی افراد تاثیر بسزایی دارد و متاسفانه همه افراد از این نعمت به طور کامل برخوردار نیستند و یا برخی از افراد به طور ناقص آن را دارا می باشند لذا کاشت ریش و سبیل یکی از اصلی ترین و ضروری ترین مواردی می باشد که افرادی که دارای مشکلات خاصی می‌باشند، می‌توانند از این روش استفاده کنند. افزون بر آن باید گفت دلیل محبوبیت کاشت نسبت به سایر روش ها از قبیل تزریق چربی ژل و غیره این است که در کاشت به دلیل آنکه از موی طبیعی خود فرد استفاده می شود عوارض چندانی وجود نداشته و نتایج بسیار بهتری حاصل می شود این در حالی است که در سایر روش‌ها به دلیل اینکه مواد شیمیایی استفاده می شود نتیجه دهی مطلوب نخواهد بود.

کاشت ریش و سبیل به چه روش هایی انجام میشود؟

حال که با مزایای بیشمار کاشت ریش و سبیل و ضرورت انجام آن برای عده‌ای از افراد آشنا شدید ممکن است این سوال برایتان پیش آید که آیا کاشت ریش و سبیل دارای تنوع میباشد یا اینکه به صورت یکنواخت انجام می‌شود؟

در پاسخ به این سوال شما باید گفت کاشت ریش و سبیل از آنجایی که یک عمل فوق العاده پیشرفته و نوینی می باشد به صورت های متنوع انجام می‌شود  به صورتی که باید گفت هنگامی که شما به یک کلینیک مانند کلینیک ترانسپلنت یا یک پزشک متخصص مراجعه می‌کنید پزشک با استفاده از نوع ریزش و همچنین نوع موی شما روش مناسب را انتخاب می کند این در حالی است که در بسیاری از روشهای ایجاد ریش و سبیل روش های یکنواخت بوده و دست پزشک بسته می باشد و نمی تواند روش مناسب را انتخاب کند در نتیجه بازدهی پایین آمده و نتیجه مطلوبی حاصل نمی شود لذا بایدگفت به تمام مزایای فوق‌الذکر باید این مزیت را نیز اضافه نمود چرا که یک مزیت اساسی و مهم می باشد.

حال که به این موضوع پی بردید که کاشت ریش و سبیل به سر صورت های متنوع انجام می شود ممکن است خواهان آن باشید که با انواع و اقسام این روش ها آشنا شوید که در ادامه بع اصلی ترین روش هایی که برای کاشت ریش و سبیل استفاده مبشود اشاره خواهیم نمود:
FUT/FIT/SUT/MICRIGRAFT

روش های فوق چه شباهت و تفاوتی با یکدیگر دارند؟

یکی از اصلی ترین سوال هایی که ممکن است برای شما ایجاد شود این است که اصلا این روش ها چه تفاوتی با یکدیگر دارند یا وجه شباهت این روش ها در چیست ؟

در پاسخ به این سوال شما باید گفت تمامی روشهای فوق در چگونگی انجام مراحل یکسان می باشند یعنی همه آنها سه مرحله اصلی برداشت بررسی و کاشت را دارا میباشند و به این صورت که در مرحله اول مو را از نواحی پشت گوش و یا پشت سر برداشت می‌کنند و پس از آنکه مورا برداشت کردند مورد بررسی قرار می دهند و پس از برسی کاشت میکنند.

حال پس از آنکه شباهت روش های فوق را مورد بررسی قرار دادیم بهتر است که تفاوت های آن بپردازید در رابطه با روش های فوق باید گفت به طور کلی کاشت ریش و سبیل به دو صورت انجام می شود:

در گذشته که وسایل و امکانات چندان پیشرفته نبود از دست برای انجام مراحل استفاده می شد یعنی تمامی مراحل فوق به وسیله دست انجام می‌شد و از هیچ دستگاهی استفاده نمی‌شد اما امروزه در برخی از متدها از دستگاههای فوق العاده پیشرفته از قبیل پانچ برای انجام سه مرحله فوق الذکر استفاده می شود تفاوتی که بین این دو نوع متفاوت وجود دارد این است که در روش‌های دستی به دلیل آنکه از دست استفاده می‌شد دقت کار پایین‌تر بوده و لذا امکان آسیب به پیاز و فولیکول مو وجود دارد این در حالی است که در دستگاه‌ها به دلیل آنکه دقت بسیار بالا می باشد و همچنین از پیشرفته ترین فناوری ها نیز استفاده می‌شود هیچ آسیبی به موها و پیاز به موی شما وارد نخواهد شد.

نتیجه گیری نهایی

نکته ای که در پایان و به عنوان نتیجه گیری نهایی باید به آن اشاره شود این است که کاشت ریش و سبیل امروزه یک امر بسیار رایجی بوده که توسط پزشکان و متخصصان فوق العاده پیشرفته و با استفاده از پیشرفته ترین وسایل انجام می‌شود لذا شما اگر دارای نقص یا مشکلی از این لحاظ می باشید اصلاً نباید نگران بوده چرا که می توانید به راحتی ترین شکل ممکن بدون آن که مخارج زیادی را خرج کنید این مشکل را برای همیشه حل کنید.

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ریش و سبیل

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)