۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت مو بدون بیهوشی

کاشت مو بدون بیهوشی

کاشت مو بدون بیهوشی

کاشت مو بدون بیهوشی؛ هر وقت صحبت از یک عمل زیبایی می‌شود اولین و معقول‌ترین سوالی که از خودتان می‌پرسید این است که آیا کار درستی انجام می‌دهم که این عمل زیبایی را انجام دهم؟ آیا برای بدن من ضرر دارد یا ندارد؟ برای اینکه به شما کمک کنیم باید به شما بگوییم که کاشت مو در تهران یکی از بهترین و درست ترین کارهای می‌باشد. شما می‌توانید برای ایجاد و یا افزایش و پرپشت شدن موهایتان استفاده کنید. چرا که دارای مزایای بسیار بوده و معایبی تاکنون برای آن بیان نشده است.

پس هنگامی که می خواهید ببینید یک کاری درست انجام دهید یا خیر اولین فاکتوری که باید آن را در نظر بگیرید مزیت ها و عیب های آن می باشد. چرا که اگر یک عمل زیبایی مزایای آن بسیار زیاد باشد قاعدتاً یک عمل معقول و درستی برای شما خواهد بود. بر عکس اگر دارای عیب های بیشماری باشد شما دیگر نباید آن عمل زیبایی را انجام دهید. اما برای آنکه خیالتان راحت شود که کاشت‌مو یک عمل زیبایی بسیار خوبی می باشد. باید گفت مزایای این عمل زیبایی عبارت است از:

 • پرپشت کردن موها به صورت طبیعی
 • بدون هیچ درد و سوزش
 • التهاب و ورم ایجاد نمیشود
 • نیاز به جراحی و بیهوشی نمیباشد
 • استفاده از روش های مدرن و دستگاه های پیشرفته
 • نیاز به هیچ مراقبتی در قبل و بعد عمل نیست
 • جای زخم باقی نمیماند

آیا کاشت مو بدون بیهوشی واقعا امکان پذیر است؟

اکثر عمل های زیبایی که انجام می شود نیاز به بیهوشی‌های فوق العاده قوی دارد. حتی گاهی اوقات لازم است شما به جای بیهوشی موضعی از بیهوشی کامل استفاده کنید. اما می‌توان گفت کاشت مو یک عمل استثنایی بوده و از بقیه عمل ها جدا می‌باشد. شما می توانید بدون آنکه نیاز به بیهوشی باشد این عمل زیبایی فوق العاده را انجام دهید. از مزیت های بیشمار آن که در بالا به آن اشاره نمودیم استفاده کنید.

کاشت مو بدون بیهوشی

چرا مو بکاریم؟ چرا از روش های دیگر استفاده نکنیم؟

یکی از اصلی‌ترین و همچنین منطقی ترین سوالاتی که ممکن است الان برای شما پیش آید این است که اصلاً چرا ما نیاییم از روشهای دیگر استفاده کنیم؟ مثلاً از داروها و مواد های شیمیایی دیگری استفاده کنیم. تا بتوانیم موهای خود را بیشتر و یا پرپشت تر کنید. اولین پاسخی که باید به شما بدهیم این است که شما هنگامی که به مزیت های کاشت مو نگاه می‌کنید می‌بینید که به دلیل بالا بودن مزایای آن بهترین کار این است که از کاشت مو برای ایجاد و پرپشت کردن موهای تان استفاده کنید.

دومین مسئله‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که ببینید که افراد به سمت چه چیزهایی بیشتر ترغیب شدند. وقتی که به سوی آمارها می روید متوجه میشوید آمار انجام کاشت مو نسبت به سایر روش ها بسیار بالاتر است. این هم نیز به مزایای بیش از اندازه آن بر می گردد. پس به طور کلی و به عنوان نتیجه باید گفت کاشت مو بدون جراحی بهترین و منطقی‌ترین کار برای ایجاد و پرپشت کردن موها می باشد. مخصوصاً اینکه قابلیت این را دارد که می‌توان بدون بیهوشی و به راحتی انجام داد. عوارض بیهوشی که بعد از آن وجود خواهد داشت را به همراه نخواهد داشت.

ادامه مطلب  برداشت مو از سینه برای کاشت

روند انجام کاشت مو بدون بیهوشی چطور است؟کاشت موی سر قبل و بعد

کاشت مو بدون بیهوشی دارای سه مرحله می‌باشد. مرحله اول مرحله برداشت مو می باشد. ما در این مرحله مو را از قسمت هایی که دارای موهای بیشتری می باشد برداشت میکنیم. این امر در زنان و مردان متفاوت است. علاوه بر زیاد بودن که فاکتور مهمی است مو باید مستعد هم باشد. اینکه گفته می‌شود باید مستعد باشد دلیل منطقی دارد. دلیلش نیز این است که اگر مویی که برداشته می شود دچار مشکل باشد. مثلاً  در فولیکول یا پیاز  آن خللی ایجاد شده باشد. این مو قابلیت استفاده برای کاشت را نخواهد داشت.

پس وقتی که مو را برداشت می‌کنند باید مورد آزمایش قرار دهند. تا کاملاً مطمئن باشند که مو سالم می‌باشد.  پس مرحله دوم نیز بررسی و مشاهده سلامت مو می باشد. در مرحله سوم نیز مرحله کاشت انجام می‌شود. یعنی مویی که از نظر سلامتی مورد تایید پزشکان متخصص و ماهر قرار گرفته است و به طور کاملاً درستی برداشته شده است در قسمت‌هایی از سر که نیاز به کاشت دارد کاشته میشود. می تواند تمامی قسمت سر باشد و یا اینکه جزئی از سر باشد و به راحتی و در زمان سریعی کاشت می شود.

چنانچه مشکل بیهوشی دارید و میخواهید کاشت مو بدون عوارض انجام دهید! پیشنهاد می‌کنیم فرم مشاوره زیر را تکمیل کنید تا مشاورین ما در مرکز کاشت ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت مو شهرک غرب، برای ارائه مشاوره با شما عزیزان تماس بگیرند.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  آیا همه میتوانند کاشت مو بدون بیهوشی انجام دهند؟

  هنگامی که صحبت از عمل های زیبایی می شود ممکن است یکی از مسائلی که مطرح می شود محدودیت های آن عمل زیبایی باشد. برای مثال برخی از عمل های زیبایی حتماً باید بالای سن ۱۸ سال انجام شود. یا اینکه برخی از عمل های زیبایی حتماً باید افراد از نظر جسمانی دارای سلامت کامل باشند. اگر برخی از بیماریها در آنها وجود داشته باشد آنها نمی توانند آن عمل زیبایی را انجام دهند. لذا هنگامی که فردی می‌خواهد کاشت مو را انجام دهد نگران این مسئله می باشد که آیا  در این عمل زیبایی نیز این محدودیت وجود دارد یا خیر؟

  خوشبختانه باید گفت کاشت مو یکی از استثنایی ترین عمل های زیبایی بدون عوارض کاشت مو می‌باشد. در آن هیچ محدودیتی وجود نداشته و همه افراد به راحتی می توانند آن را انجام دهند. اما توصیه‌ای که اکثر پزشکان می‌کنند این است که بهتر است افراد معمولاً بعد از سن ۲۵ سالگی کاشت مو را انجام دهند. چرا که در آن سن به بعد دیگر مو رشد اولیه و اساسی خود را کرده است. دیگر دچار ریزش قرار نخواهد گرفت. همچنین در رابطه با سایر بیماری‌ها باید گفت کاشت مو محدودیتی ایجاد نمی کند. افرادی که دچار برخی از بیماری ها نیز می باشند به راحتی می‌توانند این عمل زیبایی فوق العاده را با مشورت پزشک خود انجام دهند.

  کاشت مو بدون بیهوشی

  نتیجه گیری …

  به عنوان نتیجه گیری نهایی باید گفت امروزه با توجه به اینکه علم پیشرفت بسیار زیادی کرده است در زمینه زیبایی نیز این پیشرفت بسیار چشمگیر و مشهود می باشد و شما می توانید کاشت مو را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام داده و از نتایج آن به طور همیشگی استفاده کنید افزون بر آن باید گفت از آنجایی که کاشت مو به صورت بدون بیهوشی نیز قابل انجام می باشد توانسته است طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب نماید و بیش از قبل محبوب شود پس توصیه ما به شما این است که اگر می خواهید موهای خود را پرپشت تر و زیباتر کنید و به زیبایی‌های خود اضافه کنید از این روش برای زیبا سازی خود بهره ببرید.

  4/5 - (1 امتیاز)

  12 پاسخ

  1. سلام.
   دقیقا هزینه تزریق چربی به صورت برای رفع گودی زیر چشم چقدر میشه؟ بعد از تزریق باید چند وقت یکبار دوباره این تزریق انجام بشه؟

   1. باید با مشاورین ما در مرکز تزریق چربی تماس بگیرید. اطلاعات تکمیلی را می‌توانید در وبسایت مرکز تزریق ما به نشانی https://drlaghari.com/ مطالعه کنید.

  2. سلام امکانش هست بگید که برای مزوتراپی موی سر از چه برندی استفاده می کنید و اینکه روی ریزش موهای ارثی تاثیر داره، کاشت یا مزوتراپی برام خوبه ؟پیشاپیش ممنون از جوابتون

  3. سلام درمان ریزش مو از طریق مزوتراپی دائمی هست یا امکان ریزش وجود داره؟

   1. در صورتی که کاندید کاشت نباشید یا به عبارتی کاشت نیاز داشته باشید.

  4. به نظرتون واسه من که دوست ندارم از سرم مو بردارن برداشت مو از بدن ممکنه؟ یا حتما باید دکتر تصمیم بگیره؟

   1. اصولی‌ترین حالت اینه که از سر برداشت بشه. کاشت بهتری خواهید داشت.

  5. به نظرتون بهترین روش کاشت مو برای کسایی که تراکم بالا و درصد موفقیت بالا میخوان چیه؟

   1. تمامی روش‌ها مناسب است. بهترین روش را می توان در جلسه مشاوره مشخص کرد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت مو بدون بیهوشی

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  روش‌های کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه