8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

 کاشت ابرو بدون برش جراحی LHE

مراقبت از مو

مراقبت از مو

 کاشت ابرو بدون برش جراحی LHE

 
در سال‌ های اخیر عملهای زیبایی بسیار مورد توجه قرار می ‌گیرند بسیاری از ما ممکن است از حالت و نمای برخی از اعضای چهره خود به صورت خدا دادی راضی نباشیم و مایل به ایجاد یکسری تغییراتی در آن باشیم. ممکن است دندانهای کاملاً مرتب این داشته باشیم پس ارتودنسی میکنیم ممکن است از حالت فک خود راضی نباشیم پس عمل های زیبایی فک را انجام می دهیم و غیره. اما ابرو یکی از مهم ‌ترین عضو های صورت هر انسانی است چه زیبایی آن بسیار به چشم می آید همانطور که ممکن است مشکلات مربوط به آن ذوق را کور کند.
در ادامه می خواهیم در مورد کاشت ابرو و مراحل آن و البته پیشرفته ترین روش کاشت ابرو صحبت کنیم. همانطور که میدانیم با توجه به اینکه امروزه عمل های زیبایی بسیار اهمیت دارند و علوم پزشکی و آزمایشگاهی هم بسیار پیشرفت کرده است از انتظار می رود که این عمل ها از جهت سهولت برای متقاضی و همچنین دسترسی راحت افراد به این نوع خدمات در جایگاه قابل قبولی باشد و پیشرفت علوم نتیجه ی عمل را بسیار بهتر از ادوار گذشته کند.

کاشت ابرو بدون برش جراحی LHE از تازه ترین روشهای دست یافته برای کاشت ابرو است. هیچ یک از ما نیست که هم در حال حاضر از حالت ابروها ی خود ،تراکم و رشد آن ها راضی باشد و هم مطمئن باشد که در آینده هیچ اتفاقی رشد و زیبایی ابروها را به خطر نمی‌اندازد و هیچ گاه در زندگی نیازی به عمل‌ های ترمیمی ابرو نخواهد داشت.
همه ما کم و بیش نسبت به این عضو در صورت خود حساس هستیم و ایجاد اختلال در رشد یا تراکم آن می تواند ذهن همه ما را مشغول کند تا در صدد رفع آن بر بیاییم. ابروها به همان میزان که می توانند نقاط قوت زیبایی در صورت باشند به همان میزان هم می توانند نقطه ضعف چهره ی یک فرد باشند.
نحوه صحیح مراقبت از مونحوه صحیح مراقبت از مو

کاشت ابرو بدون برش جراحی LHE دقیقا همان جایی است که از پیشرفت علم انتظار داریم. سایر روش های کاشت ابرو هم در نوع خود طرفدارانی داشتند و به علت اینکه از سایر روش های ترمیم ابرو کارآمد تر بودند و نتیجه خوشایندی را برای مراجعان رقم میزدند از ابتدای ظهور با استقبال مواجه شدند.
اما رفته رفته با گذشت زمان و آشنایی بیش از پیش با سلیقه مخاطب باعث شد تا متخصصان به برطرف کردن معایب روش های قبلی کاشت ابرو بپردازند و با همان علم پایه ای تکنیک های جدید بنیان گذاری کنند تا باگ های روش های گذشته را نداشته باشد.

ادامه مطلب  کاشت ابرو LHE

کاشت ابرو بدون برش جراحی LHE قدمی رو به جلو در صنعت کاشت ابرو:
هدف هر انسانی از اقدام به عمل زیبایی برطرف کردن ضعف یک عضو است پس لازم است که قبل از اقدام به عمل از نتیجه دهی و مثمر ثمر بودن آن مطمئن باشیم.
هرچه در یک عمل زیبایی بتوان سریع تر همچنین با دردسر کمتر عمل را انجام داد علاقه‌‌مندان به انجام این عمل بیشتر می ‌شود. در همه عمل های کاشت ابرو لازم است که ابتدا برای برداشتن تارهای مو برشی در ناحیه پشت سر ایجاد شود تا بتوان تارها را برداشت کرد و در ناحیه ابرو کاشت. اما در روش LHE که نوظهور ترین روش کاشت ابرو است این مرحله حذف شده و با دستگاهی تارهای بلند مو برداشته می‌ شوند که نیازی به برش جراحی نیست.
البته عدم نیاز به برش جراحی فقط حذف یک مرحله ساده نیست بلکه با نبودن برش در حین عمل نیازی به بخیه زدن جای برش هم نیست پس احتیاج به مراقبت های پس از بخیه هم نیست. مهمتر از همه اینکه فرد در حین عمل متحمل درد نمیشود و خونریزی هم نخواهد داشت.
مراحل کاشت ابرو بدون برش جراحی LHE:
این عمل تحت نظر متخصص انجام میشود و تقریباً شبیه کاشت موی سر است دقیقا به همان صورت موها با ارگان‌ هایی کاشته می شوند که قابلیت رشد دارند.
در اولین مراحل نحوه و قالب کاشت ابرو با توجه به سلیقه ی فرد خواستار عمل طراحی می‌ شود تا نوع ابروی آن با توجه به سلیقه خودش باشد برای مثال نازک بودن یا کلفت بودن ابرو، کوتاهی یا بلند بودن آن و تیز بودن دم ابرو و غیره همه و همه با سلیقه فرد پیش می رود.
در مراحل بعدی تارهای بلند مو با وسیله ای برداشته می شوند و در قالب از پیش طراحی شده کاشته می شوند با زاویه کاملا خوابیده نسبت به پوست و تراکم مناسب.

ادامه مطلب   کاشت ابرو بدون برش جراحی با روش LHE

از دیگر مسائلی که در کاشت ابرو باید مورد توجه قرار بگیرد جهت کاشت تارهای ابرو است. در ناحیه ی سر ابرو جهت تارهای مو ایستاده هستند و روبه بالا اما در وسط ابرو کمی خوابیده تر می شود و در ناحیه دم ابرو هم که تقریباً تارهای مو رو به پایین متمایل هستند. همه این مسائل مو به مو رعایت می شود تا ظاهر ابرو کاملا شبیه ابروهای طبیعی باشد و نشانی از عمل کاشت ابرو نماند. معمولا نارضایتی های پس از انجام دیگر روش های زیبایی ابرو ناشی از این موضوع است که نهایتا ظاهری که به دست می آید طبیعی نیست و کاملا قابل تشخیص است که فرآیندی روی ابرو انجام شده است.

 

 

پس از کاشت نیازی به مراقبت‌ های ویژه از ابرو نیست و تار های کاشته شده دچار ریزش هم نمی شوند. ابرو ها برعکس حالتی که تاتو یا هاشور به ما می‌ دهند کاملاً طبیعی هستند. ابرو ها را پس از کاشت می توان رنگ کرد و حتی نیاز به مرتب کردن و کوتاه کردن هم دارند. در حقیقت جمع همه این موارد در یک عمل همان چیزی است که فرد از عمل زیبایی ابرو انتظار دارد و رضایت او با طیب خاطر کسب می‌ شود.

کاشت ابرو بدون برش جراحی LHE عملی است که نتیجه ی آن به صورت دائمی باقی خواهد ماند و نیاز به ترمیم های گاه و بی گاه ندارد در این صورت عمل می تواند اولین و آخرین اقدام هر فرد برای ترمیم ابرو های خودش باشد و از نگرانی های ناشی از ظاهر نامناسب آن ها خلاصی یابد.

ادامه مطلب  برای رویش بهتر موها آیا مصرف دارو لازم است
اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.