۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

قرینه سازی ابرو چیست؟ | ۳ روش جدید

قرینه سازی ابرو در خانه

قرینه سازی ابرو در خانه

قرینه سازی ابرو و روش‌های قرینه کردن به صورت حرفه‌ای یکی از جدیدترین و موثرترین روش‌ها برای افزایش جذابیت ظاهری است. در ادامه با مقاله روش قرینه سازی ابرو گردآوری شده توسط متخصصین کلینیک ترانسپلنت، بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران، همراه باشید.

قرینه سازی ابرو چیست؟

کیفیت ابروها به فرم و قرینه بودن آنها بستگی دارد و می‌تواند زیبایی چهره شما را بهبود بخشد. قرینه سازی ابرو را می‌توان با استفاده از روش‌ها و تکنیک‌های مختلف به طور موثر انجام داد. یکی از مهم‌ترین نکات قبل از هر نوع آرایش دائمی مانند میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن این است که تقارن باید حرفه‌ای و با دقت انجام شود تا از بروز هرگونه اشتباه جلوگیری شود. از آنجایی که این آرایش ماندگار است، هزینه زیادی برای ترمیم و اصلاح این عیوب صرف خواهید کرد؛ بنابراین بهتر است هر فردی با آموزش و تمرین و استفاده از تکنیک‌های مناسب، قرینه سازی ابرو را بیاموزد.

انواع فرم صورت و طراحی ابرو مطابق آن

قرینه‌سازی ابروها مطابق با فرم صورت، زیبایی چهره را افزایش می‌دهند، بنابراین باید قبل از هر فعالیتی فرم صورت افراد مختلف را بشناسید و سپس با توجه به نوع صورت، ابروها را طراحی کنید:

 • صورت گرد
 • صورت قلبی
 • صورت مربعی
 • صورت مستطیلی
 • صورت الماسی

قرینه سازی ابرو

روش های قرینه کردن ابرو

قرینه کردن ابروها با کمک خط کش‌های مخصوص اندازه‌گیری ابرو و کولیس یا با نخ و دستمال کاغذی ایجاد می‌شود که انتخاب یکی از این روش‌ها به سطح مهارت شما بستگی دارد.

 • آموزش قرینه کردن ابروها به کمک دستمال کاغذی

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای قرینه کردن ابروها استفاده از دستمال کاغذی یا کاغذ یا یک تکه پارچه ( هر چیزی که خط صافی زیر ابرو ایجاد می‌کند تا دو ابرو با هم هماهنگ شوند ) است. استفاده از این روش قرینه سازی ابرو شامل چهار مرحله می‌باشد.

۱) در مرحله اول یک دستمال کاغذی یا پارچه را در قسمت پایین ابرو قرار دهید و ابتدا و انتهای ابرو را با مداد علامت بزنید.

۲) در مرحله دوم این بار دستمال کاغذی را روی قسمت بالای ابرو یا پیشانی گذاشته و عملیات مرحله قبل را تکرار می‌کنیم؛ یعنی ابتدا، انتهای و وسط ابروها را در یک جهت علامت بزنید. در پایان این فرآیند باید نقاط مشخص شده را به دقت مقایسه کنیم تا از متقارن بودن ابروها مطمئن شویم.

۳) در مرحله بعد از این روش قرینه سازی ابرو نقاط مشخص شده را به هم وصل می‌کنیم؛ بنابراین دو قله ابرو به هم متصل شده و دو تاج ابروی متقارن شده را به هم وصل می‌کنند.

۴) در مرحله چهارم و آخر با استفاده از ریمل ابرو، ابروی مورد نظر را بکشید و در نهایت با استفاده از موچین یا ابزار دیگری که برای کار با آن مناسب است، بقایای فریمی که انجام می‌دهیم را تمیز کنید.

قرینه سازی ابروها در هر روشی نیازمند به داشت ابروهایی پرپشت است. بنابراین اگر ابروهای کم پشتی دارید باید نسبت به کاشت ابرو اقدام کنید.

 • قرینه کردن ابرو با خط کش و کولیس

این روش از قرینه سازی ابرو ممکن است پیچیده‌تر از روش قبلی باشد، اما همچنان قابلیت اطمینان بالایی دارد. این روش در شش مرحله قابل انجام است که با هم به آن خواهیم پرداخت.

۱) در مرحله اول باید نقطه وسط پیشانی و بین دو ابرو مشخص شود. سپس خط تقارن بالای ابروها را روی پیشانی قرار دهید و نقطه مرکزی را مطابق خط مشخص شده بین دو ابرو قرار دهید.

۲) در مرحله بعد یک خط متقارن روی پیشانی بالای ابرو قرار می‌گیرد و نقطه مرکزی یعنی نقطه صفر با توجه به خط مشخص شده بین دو ابرو قرار می‌گیرد.

۳) در مرحله سوم از قرینه سازی ابرو فاصله از نقطه صفر را برابر با قوس دو ابرو تعیین کنید. می‌توانیم از خط مرکزی خط پیشانی استفاده کنیم که نشان دهنده همان نقطه صفر است.

۴) در مرحله چهارم مانند مرحله قبل خط وسط را از پیشانی تا ابرو اندازه بگیرید. به طور کلی، سه اندازه‌گیری از مرکز دو ابرو انجام می‌شود.

۵) حال باید در این مرحله از کولیس استفاده کنیم. برای تعیین بالا یا پایین بودن ابرو با کولیس، خطی موازی با نقطه بالایی تاج به سمت بالای ابروی دیگر بکشید. این بار همین کار را با نقطه پایین تاج ابرو انجام دهید. دو ابرو باید در یک جهت باشند. سپس یک خط صاف از قوس تا قوس ابروی دیگر می‌کشیم. این فرآیند بسیار ظریف است و نیاز به دقت زیادی دارد.

۶) در مرحله آخر ابروها را طبق فریمی که در مرحله قبل ایجاد کردیم تمیز می‌کنیم. ما می‌توانیم با مداد یا ریمل موقت ایجاد کنیم. در صورت رضایت از فرم جدید ابروها، می‌توان آنها را به همان روش هاشور یا تتو کرد تا حالت خود را حفظ کنند.

ادامه مطلب  مراحل کاشت ابرو
 • قرینه سازی ابرو با نخ و مداد چشم

این روش قرینه کردن ابروها شامل سه مرحله است: علامت گذاری نوک (تاج)، انتهای (دم) و قوس ابرو.

۱) ابتدا یک مداد یا خط کش را نزدیک پره بینی بگذاربد تا از گوشه داخلی چشم عبور کند. نقطه برخورد خط کش با ابرو، نقطه شروع ابروها است.

۲) خط کش را نزدیک پره بینی قرار دهید تا این بار خط کش از گوشه بیرونی چشم عبور کند. نقطه متصل خط کش با ابرو به انتهای ابرو یا به اصطلاح دم را نشان می‌دهد.

۳) و سومین و مهمترین مرحله که برای کیفیت ابروهای شما بسیار مهم است. خط کش را نزدیک پره بینی خود قرار دهید تا خط از عنبیه چشم عبور کند. موقعیت خط کش با ابروها نشان دهنده موقعیت دقیق قوس ابروهاست.

 • استفاده از قلم قرینه

قلم‌های قرینه سازی با ترکیب رنگ‌های طبیعی ابروها را تا حد زیادی تغییر می‌دهند. این قلم‌ها با دقت بالا طراحی شده‌اند تا به شما این امکان را بدهند که شکل و شمایل ابروها را به دلخواه خود تنظیم کنید.

 • استفاده از گلیتر یا پودر قرینه

برخی از افراد از گلیتر یا پودرهای قرینه برای ایجاد جلوه‌ی درخشان در ابروها استفاده می‌کنند. این مواد به ابروها زندگی می‌بخشند و نور را به دلخواه پخش می‌کنند.

 • استفاده از قلم حاوی ترکیبات مرطوب کننده

بسیاری از قلم‌های قرینه دارای ترکیبات مرطوب کننده هستند که به ابروها نه تنها رنگ و جلوه می‌بخشند بلکه همچنین آنها را نرم و مرطوب نگه می‌دارند.

ادامه مطلب  یکسال بعد از کاشت ابرو

مزایا و نکات مهم قرینه سازی ابرو در خانه چیست؟

 • قرینه سازی در خانه راحت و سریع است و نیازی به هزینه‌های زیادی ندارد.
 • مواد استفاده شده در قرینه سازی باید به پوست شما مطمئناً آسیب نرسانند. بنابراین، از محصولات با کیفیت و مطمئن استفاده کنید.
 • همیشه مقدار مناسبی از قلم یا پودر را استفاده کنید تا جلوه طبیعی حاصل شود و ابروها بیش از حد تیره نشوند.
 • قبل از خواب، از ابروهای خود آرایش را پاک کنید تا پوست تحت فشار کمتری قرار گیرد و از حساسیت جلوگیری شود.

قرینه سازی ابرو با کاشت

در دنیای امروز، زیبایی و ظاهر شخصی از اهمیت بالایی برخوردار است. ابروها به عنوان یک جزء مهم از چهره و زیبایی یک فرد شناخته می‌شوند. اما برخی افراد با مشکلاتی نظیر کمبود مو، شکل نامناسب یا گسستگی ابروها مواجه هستند. در چنین مواردی، کاشت ابرو و قرینه سازی به عنوان راهکاری موثر برای دستیابی به زیبایی دائمی ابروها به مدد می‌آید.

کاشت ابرو یک روش پزشکی زیبایی است که با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته، ابروهایی طبیعی و دائمی را ایجاد می‌کند. در این روش، از مواد زیبایی مانند میکروپیگمنتیشن یا کاشت موهای طبیعی برای ایجاد ابروهای جدید استفاده می‌شود. این روش نه تنها به ایجاد شکل و شمایل مناسب برای ابروها کمک می‌کند بلکه زیبایی دائمی و طبیعی به فرد می‌بخشد.

قرینه سازی نیز یک فرآیند مهم در زیبایی ابروهاست. این روش با استفاده از مواد خاص و تکنیک‌های مجازی، ابروها را به شکل مناسب‌تری در می‌آورد. در این فرآیند، از رنگ‌های طبیعی و مواد غیرضروری برای تثبیت و زیبایی ابروها استفاده می‌شود. این روش به فرد امکان می‌دهد تا ابروهای خود را به شکل دلخواهی طراحی و تنظیم کند.

مزایا و اهمیت قرینه سازی با کاشت ابرو

کاشت ابرو و قرینه سازی از مزایای زیادی برخوردار است. اولاً، این روش‌ها به طور مستقیم به افزایش اعتماد به نفس فرد کمک می‌کنند. زیرا زیبایی دائمی ابروها باعث افزایش جذابیت و جلب توجه می‌شود. ثانیاً، این روش‌ها برای افرادی که به دلیل بیماری یا عوامل دیگر ابروهای خود را از دست داده‌اند، راهی برای بازگشت به زیبایی طبیعی ابروها فراهم می‌کنند.

ادامه مطلب  دلیل ریزش یا نازک شدن ابرو

قرینه سازی ابرو در کلینیک ماه زر

امیدواریم این مقاله که در مورد قرینه کردن ابرو بود، مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد. اگر نظر، پیشنهاد یا انتقادی در مورد این مقاله دارید، لطفا در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. همچنین شما عزیزان می‌توانید برای درخواست مشاره قرینه سازی ابرو با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ تماس بگیرید. مشاورین ما راهنمایی لازه را خدمت شما ارائه خواهند کرد.

جستجو مرتبط کاربران:

5/5 - (1 امتیاز)

12 پاسخ

 1. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

  1. با سلام؛ در صورتی که کاندید باشید بله. با مشاورین ما تماس بگیرید.

 2. سلام وقتتون بخیر
  روی ابروهای کاشت شده رو میشه لیفت و لمینت انجام داد

  1. باید ابروهای شما مورد بررسی قرار بگیرید و پزشک بعد از معاینه نظر بدهد.

 3. سلام
  از کجا بفهمیم واقعا sut هست یا نه؟ منظورم‌تو بقیه ی کلینیک‌ها

  1. ببینید تمام روش‌های ما در کلینیک کاشت ابرو زیر نظر دکتر ضرغامی و پزشکان متخصص انجام می‌شود.

 4. سلام. من از کجا میتونم آمپول امپول تریام هگزال رو خریداری کنم تو تهران؟

  1. با سلام؛ هزینه در جلسه مشاوره تعیین می‌شود. اما در حالت کلی بین ۷ الی ۱۰ میلیون متغییر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله قرینه سازی ابرو چیست؟ | ۳ روش جدید

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه قبل و بعد کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو