۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابرو LHE

کاشت ابرو LHE

کاشت ابرو LHE

با وجود این که ابرو از نظرهای شکل ظاهری نحوه ریزش و مراقبت های لازم در خانمها و آقایان با تفاوتهای متعددی روبرو است. اما هیچ انسانی فارغ از جنسیت اهمیت ابرو و نقش آن در زیبایی چهره را نمی تواند انکار کند. این روزها به ویژه در میان خانم‌ها کمتر کسی را مشاهده می‌کنیم که با حالت فعلی ابروهای خودش و نحوه رشد آن ها هیچ مشکلی نداشته باشد. مطمئن باشد که در آینده هم ابروهای او نیاز به هیچ عملی برای زیبا سازی نخواهند داشت. کاشت ابرو LHE از پیشرفته ترین و به روزترین شیوه های کاشت ابرو در مرکز کاشت ابرو در تهران در حال حاضر است.

در واقع چون ابرو یکی از آیتم های بسیار مهم در چهره هر فردی است. انجام فرآیندی روی آن باید کاملاً ریز بینانه و با حساسیت باشد تا مراجعه کننده بعد از مشاهده نتیجه هیچ پشیمانی نداشته باشد. با مقایسه قبل و بعد از کاشت از عملی که انجام داده کاملا راضی باشد. کاشت ابرو LHE با تجهیزات بسیار پیشرفته و علم روز دنیا پیش می رود. بدون برش جراحی است و هیچ عارضه ای در پی نخواهد داشت.

ابرو به همان میزان که در زیبایی چهره می‌تواند موثر باشد اگر آسیب ببیند و مثلا آن ناحیه دچار تورم یا زخم طولانی مدت شود بسیار جلب توجه می کند. از زیبایی چهره می کاهد. در نتیجه بدون معارض بودن و کوتاهی دوره بهبودی پس از کاشت ابرو بدون جراحی برای همه متقاضیان این عمل بسیار واجد اهمیت است.

آیا کاشت ابرو کار درستی است؟

برای ترمیم و پوشاندن عیوب ابرو روش های بسیار زیادی وجود دارد. تقریباً با همه آن ها آشنایی داریم .از جمله آنها می‌توان به تاتو و هاشور زدن اشاره کرد. اما چرا با وجود این روش ها به سمت کاشت ابرو می روند؟ در حقیقت هیچ کدام از این روش ها تا به حال نتوانسته اند که رضایت تمام و کمال مشتریان آن ها را کسب کنند. چرا که پس از مدتی کوتاه احتیاج به ترمیم دوباره خواهند داشت. یا رنگ به حالت اولیه خود را از دست می دهند که نه تنها زیبایی را برای مراجعه کننده به ارمغان نمی آورد. بلکه او را با دستهای از دغدغه های جدید مواجه می کند.

ادامه مطلب  خواب ابرو در کاشت بدون جراحی

اگر به دنبال یک روش مطمئن و همیشگی برای داشتن ابروهای زیبا و باب میل خودمان و بدون عوارض کاشت ابرو هستیم قطعاً و بدون شک روش کاشت ابرو می تواند اولین و بهترین گزینه ما باشد. البته پس از کاشت ابرو رشد آن ها کاملاً شبیه ابروهای طبیعی انسان است. به همان نحوی نیاز به مرتب کردن و چیدن دارند. حتی پس از طی حداکثر ۴۸ ساعت پس از عمل کاشت ابرو ها قابل رنگ و آرایش کردن هستند. در حالی که هیچ جلوه غیر طبیعی ندارند. برخلاف سایر عمل های مربوط به ابرو در نظر بینندگان مصنوعی جلوه نمی کند.هیچ کس حدس نمی زند که عملی ترمیمی روی ابرو انجام شده است تا وقتی که خودمان برای آن ها توضیح دهیم.
کاشت ابرو LHE

نکات مهم در یک کاشت ابروی بی نقص:

مسائل مهمی وجود دارد که هم مد نظر متقاضیان و هم پزشکان انجام دهنده کاشت ابرو است. باید رعایت شود تا نتیجه کاشت ابرو کاملا رضایت بخش باشد که به بررسی برخی از آن ها می پردازیم.

یکی از این مسائل می‌تواند استفاده از بهترین دستگاه ها برای انجام عمل باشد. در کاشت ابرو LHE این مهم اصلاً مورد غفلت واقع نمی شود. از دستگاه implanter برای کاشت ابرو استفاده می شود. تا هم سرعت انجام عمل افزایش یابد و هم مو ها به بهترین حالت در قالب مورد نظر کاشته شوند. یکی از مسائل مهم دیگر در کاشت ابرو طراحی یک قالب و فرم مناسب با چهره ی فرد برای محل کاشت ابرو است. این فرم با ابزارها یی دقیق سنجیده می شود و یک قالب اولیه روی چهره فرد طراحی و تجسم می شود. تا هم حالت غیر طبیعی نداشته باشد و هم با سایر اجزای صورت فرد هم خوانی داشته باشد.

ادامه مطلب  دلایل ورم و کبودی چشم بعد از کاشت ابرو چیست؟

مسئله مهم دیگر اینکه باید ابرو ها با تراکم مناسب کاشته شوند. تا بین تارهای مو فواصل ایجاد نشود. ابروها کم پشت یا ریخته شده به نظر نرسند که در روش LHE این این موضوع بسیار مورد توجه قرار می گیرد و ابرو ها با ظاهری متناسب کاشته می شوند.

پیشرفت در تکنیک های کاشت ابرو:

هر عملی در ابتدا با بی تجربگی مواجه می شود و دچار اشتباهاتی هم هست. اما رفته رفته با افزایش متقاضیان و مطالعات تحقیقی بیشتر برای یافتن روش های مناسب تر شیوه ها و طرق عمل متنوع تر، پیشرفته تر و سهل الوصول تر می شوند.
در حقیقت هر چه پیش می رود با نیاز و سلیقه های مراجعه کنندگان خود بیشتر آشنا می شوند. نتیجتاً می‌ توانند روش ها را هر روز تغییر داده و رضایت مشتری را بیشتر جلب کنند.

این روزها به جهت پر طرفدار بودن عمل کاشت ابرو این شیوه بسیار دستخوش تغییر شده است. به جایگاه مطمئنی رسیده و آخرین روش های ارائه شده از جمله روش LHE تقریباً پاسخگوی همه نیازها و انتظارات مراجعان هستند. امروزه این عمل با سرعت خوبی انجام می شود و نیاز به گرفتن وقت فراوان از متقاضی نیست. بلکه هم دوره ی بهبودی و هم وقت خود عمل بسیار کوتاه است.

در این صورت یکی از مهمترین درخواست های مراجعان که سرعت در انجام عمل و همچنین حصول نتیجه است. به راحتی به دست می‌آید این خود می‌ تواند یکی از امتیاز های روش کاشت ابرو نسبت به سایر روش‌ها باشد. چرا که یک بار برای همیشه فرد داوطلب عمل از دغدغه‌های مربوط به ابرو فارغ می شود و طیب خاطر به دست می‌ آورد.

ادامه مطلب  همه چیز درباره کاشت ابرو LHE

کاشت ابرو LHE با استفاده از سلول‌ های بنیادی انجام می‌ شود. برش جراحی پشت سر یا هر ناحیه ی دیگر ندارد. در نتیجه نیاز به بخیه هم ندارد بدون عارضه و درد است. با وجود همه ی این مسائل می‌‌توان رضایت متقاضیان را کسب و بهترین نتیجه را به آن ها تحویل داد. تا نه تنها کاملاً خوشایند باشد بلکه دیگران را هم به انجام این عمل ترغیب کنند.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

3 پاسخ

  1. بهترین دکتر ایمپلنت در ایران هستند دکتر نجفی

  2. کاشت ابرو درد داره؟؟
    هزینه اش به چه صورتی حساب میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابرو LHE

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)