۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابرو ارزان + ۱۰ مزیت

کاشت ابرو ارزان قیمت و با تخفیف

کاشت ابرو ارزان قیمت و با تخفیف

کاشت ابرو ارزان یکی از مهم‌ترین عمل‌های زیبایی می‌باشد که به دلیل مقطوع بودن قیمت بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران، امروزه افراد بسیار زیادی را به خود جذب نموده است همان طور که می دانید همه افراد اعم از پیر و جوان  به زیبایی اهمیت زیادی داده و دائماً در حال رفع نقص های موجود که موجب اختلال در زیبایی شده‌اند می باشد و در این میان باید گفت ابروان شما یکی از کلیدی ترین اعضایی می باشند که در زیبایی شما نقش بسزایی دارند به طوری که می‌توان گفت هر چه شما دارای ابروهای خوش فرم تر و پرپشت تری باشید در میزان زیبایی و جذابیت شما تاثیر بیشتری خواهد داشت اما باید گفت متاسفانه همه افراد از این فاکتور به طور کامل برخوردار نیستند و عده‌ای از افراد به دلایل متفاوتی این زیبایی را از دست داده‌اند یا به طور مادرزادی اصلاً نداشتند دلایل متفاوتی برای از دست دادن ابروهای پرپشت و ریزش آنها وجود دارد که عمده ترین آنها عبارت است از: مشکلات هورمونی به ویژه در بانوان، عدم خواب کافی، تغذیه نامناسب، مشکلات ژنتیکی و غیره.

چرا کاشت ابرو ارزان؟

امروزه با توجه به وضعیت اقتصادی نامناسب جامعه و تورم بسیار بالایی که گریبانگیر جامعه و مردم می باشد قبل از اینکه هر کاری انجام داده شود قیمت آن مطرح می شود؛ چرا که برخی از کارها دارای قیمت‌های بسیار گزافی می باشند و افراد از پس هزینه‌های آن برنمی‌آیند و این دغدغه دائماً برای افراد وجود دارد که آیا از پس قیمت‌های آن برمی‌آیند یا نه؟ آیا می‌توانند قیمت آن را به درستی پرداخت کنند یا خیر؟

روش های جدید کاشت ابرو-کاشت ابرو ارزان

به هر حال افراد زیادی هستند که در هر کاری در ایران به دنبال تخفیف و خدمات ارزان هستند که باید برای این افراد هم خدمات خوبی ارائه داد. بسیاری از صاحبان کسب و کار با خدمات ارزان کاشت ابرو توانسته اند مخاطب زیادی حتی بصورت اینستاگرامی جذب کنند.

لذا کاشت ابرو بدون جراحی ارزان یکی از بهترین عمل‌های زیبایی می باشد که شما به اصطلاح با یک تیر دو نشان خواهید زد یعنی هم زیبایی خود را که از دست داده‌اید مجدداً به دست خواهید آورد و هم هزینه کمتری را صرف خواهید نمود و نگرانی بابت اینکه از عهده  هزینه های آن بر بیاید یا خیر نخواهید داشت.

کاشت ابرو چه مزایایی دارد؟

 • بدون درد و سوزش
 • انجام در زمان سریع تر
 • بدون نیاز به بخیه
 • بدون پس زدگی
 • عدم استفاده از رنگ و مواد شیمیایی مضر
 • قرینه سازی صورت
 • زیبایی و جذابیت بیشتر
 • رفع نقص های مربوط به ابرو
 • درمان کم پشت بودن ابروان
 • دائمی بودن نتایج حاصله

حال که با مزایای بیشمار کاشت ابرو ارزان آشنا شدید، اگر بخواهیم واقع‌بینانه در رابطه با این عمل زیبایی صحبت کنیم باید بگوییم همانطور که هر عمل زیبایی دارای مزایا و معایب بسیار زیادی میباشد کاشت ابرو نیز دارای معایبی بوده و از این قاعده مستثنی نمی باشد.

اما نکته‌ای که باید به آن توجه شود معایب آن بسیار اندک بوده و به طور کلی موقت می‌باشد به طوری که می‌توان گفت بعد از چند روز نهایت سه یا چهار روز پس از عمل به طور کامل عوارض کاشت ابرو که به عنوان عیب شناخته می‌شود از بین خواهد رفت برای مثال ممکن است پس از عمل قسمت کاشته شده تا حدودی دچار قرمزی شود که این قرمزی پس از مدتی با استفاده از کمپرس یخ کاملا از بین خواهد رفت.

لذا باید گفت کاشت ابرو یکی از عمل‌های استثنایی می باشد که بر خلاف سایر عمل‌های زیبایی مزایای آن بسیار بیشتر از معایب آن بوده و این امر باعث شده است که  بسیاری از افراد و پزشکان متخصص از این عمل برای رفع مشکلات ابرو استفاده کند.

ادامه مطلب  دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو چقدر است؟

کاشت ابرو ارزان در ایران: میتوانیم اعتماد کنیم؟

کاشت ابرو به عنوان یکی از روش‌های محبوب در زمینه زیبایی و آرایش شناخته شده است. ابروهای جذاب و منظم نقش مهمی در تحول ظاهر فرد ایفا می‌کنند. اما آیا واقعاً می‌توان به کاشت ابرو ارزان در ایران اعتماد کرد؟

در حالی که در ایران مراکزی وجود دارند که خدمات کاشت ابرو را به قیمت‌های بسیار مناسب ارائه می‌دهند، باید هوشیار باشیم و از صحت و کیفیت این خدمات اطمینان حاصل کنیم. اولین نکته مهم این است که از مراکز معتبر و دارای مجوز استفاده کنیم. اطمینان از تجربه و تخصص کارشناسان در این زمینه، مهمترین گام است.

همچنین، مهم است که از مواد کیفیتی در این روند استفاده شود. برخی از مراکز از مواد ارزان قیمت و ناشناس استفاده می‌کنند که ممکن است عوارض و مشکلات برای مشتریان به وجود آورد. بنابراین، تضمین کیفیت مواد استفاده شده در کاشت ابرو امری حیاتی است. در صورتی که از مراکز معتبر و با سابقه استفاده کنیم، می‌توانیم از کاشت ابرو با قیمتی مناسب و با اعتماد به نتیجه مطلوب دست یابیم. اما لازم است به خود دقت داشته باشیم و هرگز از خدمات ارزانی که کیفیت آن تضمین نشده باشد، استفاده نکنیم.

به طور کلی، کاشت ابرو ارزان در ایران وجود دارد، اما مهم است که از منابع معتبر و با سابقه استفاده کنیم تا نتایج مطلوب و بدون هیچگونه مشکلی را بدست آوریم. همچنین، پیش از انجام هرگونه روش زیبایی، بهتر است مشورت با کارشناسان متخصص و معتبر را جستجو کرده و تصمیم گیری هوشمندانه‌ای انجام دهیم. مرکز کاشت ابرو ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب، با ارائه خدمات تخفیف کاشت ابرو هزینه‌ها را برای شما کاهش داده است. برای دریافت نوبت و تخفیف کاشت ابرو می‌توانید فرم زیر را تکمیل کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  کاشت ابرو رایگان و ارزان به چه صورت انجام میشود؟

  کاشت ابرو ارزان دارای متدها و روش‌های متفاوت بوده و از آن دست عمل های زیبایی می باشد که به شیوه‌های مختلفی می‌توان انجام داد یعنی از روش‌های متفاوتی برای انجام آن می‌توان استفاده کرد اما نکته‌ای که باید به آن توجه شود این است که در تمامی مراحلی که برای کاشت ابرو استفاده می‌شود سه مرحله مشترک می باشد که عبارت است از:

  مرحله برداشت /مرحله بررسی/ مرحله کاشت علاوه بر این که این سه مرحله به عنوان سه مرحله‌ کلی و اصولی که در تمامی کاشت ابرو ها استفاده می شود انواع و اقسام کاشت ابرو ها وجود دارد که برخی از آنها نسبت به برخی دیگر دارای مزایای بیشتری بوده و برخی دارای عیب بیشتری می باشد.

  اما به طور کلی از تمامی موارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود استفاده می شود به طور کلی باید گفت روشهای کاشت ابرو به دو دسته  سنتی و مدرن تقسیم‌بندی می‌شود که در روش‌های سنتی از دست استفاده شده در روش‌های مدرن از دستگاه‌های پیشرفته استفاده می‌شود و تفاوتی که بین این دو وجود دارد این است که در روش‌های سنتی و یا به عبارت بهتر  روش های دستی امکان وجود آسیب به پیاز و فولیکول مو وجود دارد این در حالی است که در روش‌های دستگاهی به دلیل دقت بالای دستگاه‌ها امکان وجود آسیب تقریبا صفر می باشد، به طور کلی روش های مورد استفاده برای کاشت ابروی ارزان عبارت است از: SUT/FUE/MICROGRAFT

  کاشت ابرو FUT

  آیا تنوع متد های کاشت ابرو فایده ای دارد؟

  ممکن است هنگامی که با متدهای مختلف کاشت روبرو می‌شوید اولین سالی که برایتان پیش آید این است که چه فرقی میان این متدها وجود دارد اصلاً چه فایده‌ای دارد که متدهای متنوعی ابداع شده است؟

  در پاسخ به این سوال شما باید گفت تفاوتی که میان متدهای فوق‌الذکر وجود دارد همانطور که بیان شد در  سنتی یا مدرن بودن آنها می باشد و اگر شما بتوانید از روش‌های مدرن استفاده کنید آسودگی خاطر بیشتری خواهید داشت چرا که امکان بروز آسیب اصلاً وجود ندارد .

  و انجام روش های سنتی با ریسک بیشتری همراه می باشد علاوه بر آن فایده دیگری که در تنوع کاشت مو وجود دارد این است که شما می توانید با استفاده از نوع پوست/ نوع موع مقدار مو/ مقدار ریزش ابرو و غیره روش متناسبی را انتخاب کرده و مجبور نیستید که از یک روشی که همه استفاده می‌کنند استفاده کنید  به عبارت بهتر روشی را که متناسب با شما می باشد استفاده خواهید کرد و در نهایت نتیجه بهتری از آن حاصل خواهد شد.

  ادامه مطلب  طریقه انجام میکروبلیدینگ ابرو

  در پایان به عنوان نتیجه گیری نهایی باید گفت کاشت ابرو با تخفیف و ارزان‌قیمت یکی از بهترین متد هایی می باشد که امروزه با توجه به وضعیت اقتصادی موجود برای زیبا سازی ابرو و همچنین رفع مشکلات آن بسیار کاربردی بوده و شما می توانید با اطمینان خاطر از آن استفاده کنید و نتایج طبیعی و با دوامی از آن خواهید دید.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  10 پاسخ

  1. امکانش است خودم پیرسینگ بیارم تا شما کنار ابرو من را پیرسینگ کنید؟

  2. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

   1. سلام. بله در صورتی که کاندید باشید می‌توانید انجام دهید.

  3. سلام
   شما چه دستگاهی دارین توی کلینیک برای لیزر موهای زائد؟ و اینکه جواب میده چون من یه بار یه جا رفتم ولی جواب خوبی نگرفتم از دستگاهشون

   1. بسته به روش لیفت و درمان مورد نیاز شما دارد. برای دریافت مشاوره بیشتر تماس بگیرید.

  4. سلام ممنون بابت توضیحات خوبتونمن میخوام کاشت مو انجام بدم ولی از دردش میترسمآیا کاشت مو درد دارد؟

   1. با سلام کاشت مو در کلینیک ماه زر بدون هیچ دردی و در یک جلسه انجام میشه.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابرو ارزان + ۱۰ مزیت

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  روش‌های کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه