8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

 پیوند ابرو طبیعی به روش LHE

هدف اصلی و اولیه کسانی که برای عمل کاشت ابرو یا پیوند ابرو در بهترین مرکز کاشت ابرو اقدام می‌ کنند این است که ابروهای آنها به طبیعی ترین حالت ترمیم شود. آنچه از نتیجه عمل حاصل می شود تار های طبیعی و قابل رشد ابرو باشد. همین هدف باعث می‌ شود که از انجام سایر روش های ترمیمی مانند تاتوی ابرو صرف نظر کنند. زیرا نتیجه ای فراتر از آن می خواهند و مطلوب آنها با عملی مانند تاتو حاصل نمی شود. پیوند ابرو از عمل های زیبایی است که امروزه به علت دسترسی راحت به خدمات آن همچنین پیشرفت روش های ارائه شده است. برای انجام این عمل بسیار محبوب شده و نسبت به گذشته اطلاعات بیشتری هم در مورد آن وجود دارد. پیوند ابرو طبیعی به روش LHE یکی از بهترین روش ‌های موجود برای انجام عمل کاشت ابرو است. در واقع روش ال اچ ای آخرین روش ارائه شده منطبق با تکنیک‌ های روز دنیا و پیشرفته ترین دستگاه های موجود است. در این روش به جزئی ترین نکات مهم در ابروها توجه می‌ شود. تا رشد آن ها پس از عمل کاملاً طبیعی باشند و روند عمل کاملا رضایت بخش باشد. تا جای هیچ تردیدی برای انجام این عمل در ذهن مراجعه کنندگان وجود نداشته باشد.

پیوند ابرو طبیعی به روش LHE برای اولین بار در ایران و دنیا انجام می ‌شود. خوشبختانه با توجه به اینکه کشور ما معمولاً در عمل های پزشکی همچنین عمل های زیبایی همگام با کشورهای پیشرفته دنیا پیش می رود. این عمل هم در کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد برای متقاضیان انجام می شود.

ادامه مطلب  بهترین روش کاشت ابرو

 پیوند ابرو طبیعی به روش LHE

پیوند ابرو طبیعی به روش LHE یک انتخاب مطمئن

معمولاً در عمل‌های زیبایی افراد پیش از اقدام جدی دغدغه‌های زیادی دارند. چرا که هر کس مایل است قبل از عمل مطمئن باشد نتیجه عمل او را پشیمان می‌ کند و نتیجه کاملا رضایت بخش خواهد بود.

در اکثر مواقع اگر این اطمینان برای کسانی که به انجام عملی مانند کاشت ابرو نیاز دارند حاصل نشود. آنها از انجام عمل صرف نظر می کنند. زیرا می خواهند اقدام می کنند که ظاهرا آنها بهتر از قبل باشد. نه اینکه برای خود ریسک ایجاد کنند. البته این تصور و نیاز به وجود چنین اطمینان خاطر این کاملاً برای متقاضیان منطقی است. اتفاقاً همین کسب اطمینان باعث می‌ شود پیش از عمل اطلاعات لازم را به دست بیاورند و اقدام اشتباهی نکنند.

با توجه به همه این مسائل لازم است که وقتی عمل جدیدی یا همان عمل پیشین با روشی نوین ارائه می شود. اطلاعات لازم در مورد آن و تفاوت های این روش با روش های قبلی کاملاً واضح برای افراد ذکر شود. وجود اطلاعات مفید در اینترنت یا شبکه های مجازی یا حتی مشاوره های تلفنی خود مراکز کاشت ابرو برای متقاضیان این عمل بسیار کاربردی خواهد بود. زیرا می‌ توانند زمان، کلینیک و روش مناسب برای عمل کاشت ابرو را انتخاب کنند.

یکی از عمده‌ترین علل محبوبیت عمل کاشت ابرو در سال های اخیر این است که از این عمل نتایج خوب قابل توجهی به دست می ‌آید. همین موضوع توجه مردم را به خود جلب کرده و در نتیجه به دنبال انجام این عمل هستند. تا از نتیجه دائمی آن لذت ببرند. اما همین طور که متقاضیان انجام این عمل روز به‌ روز افزایش پیدا کرد. متخصصان در پی ارائه روشی بودند که در آن نقاط ضعف روش های پیشین برطرف شود. نیازهای مردم بیش از پیش تامین شود.

ادامه مطلب  بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا کدام است؟

نهایتاً پیوند ابرو طبیعی به روش LHE ارائه شد تا در طی این عمل هم نتیجه بهتر و ساده تر حاصل شود. هم امکان ایجاد درد و خونریزی و عوارض کاشت ابرو پس از عمل کاملا از بین برود. به این علت که حین انجام این عمل هیچ برش جراحی برای برداشت تارهای مو ایجاد نمی شود. پس عمل به ساده ترین شکل ممکن انجام می شود. مضافاً بر این که نتیجه کاملاً رضایت بخش خواهد بود. ابروها با طبیعی ترین و زیبا ترین حالت ممکن کاشت می‌ شوند و رشد می کنند.

به همین علت انتخاب این روش برای کاشت ابرو کاملاً مطمئن خواهد بود. البته لازم به ذکر است که با دستگاه های پیشرفته ابروها به صورت دانه ای در محل مشخص شده برای ابروها کاشت می شوند. حداکثر تراکم با زاویه ‌ای کاملا خوابیده دارند.
اینگونه پس از عمل تارهای ابرو کاملاً طبیعی رشد می کنند و جهت مناسب دارند. توجه به همه این نکات و انجام عمل با رعایت ظرافت باعث می شود که هیچ تفاوتی بین ابروها پس از کاشت و ابروهای طبیعی خدادادی افراد وجود نداشته باشد.

زمان مناسب انجام عمل کاشت ابرو:

متاسفانه علل و عواملی که می‌توانم روی رشد ابروها تاثیرات بد بگذارند و تارهای ابرو نازک کنند بسیار زیاد هستند. ممکن است در طول عمر برای هر فردی به وجود بیاید. اما چه زمانی باید برای عمل کاشت ابرو اقدام کرد؟

باید گفت عمل کاشت ابرو بدون جراحی برای هر فردی فارغ از سن او انجام می شود. هر وقت افراد دچار مشکلی در تراکم یا رشد ابروهای خود شدن و احساس نیاز به یک عمل مطمئن تر می کردند می ‌توانند اقدامات لازم برای عمل کاشت ابرو را انجام دهند.
این عمل البته برای افراد زیر ۱۸ سال انجام نمی‌ شود. بهترین زمان برای کسانی که می خواهند این عمل را انجام دهند زمانی است که تارهای مو در ناحیه ابرو ها به ثبات رسیده باشند. دائماً دچار ریزش یا رشد نشوند.

ادامه مطلب  کاشت ابرو طبیعی و حرفه ای LHE

در نظر داشته باشیم که طراحی قالب کاشت ابرو ها در عمل کاشت ابرو کاملا به سلیقه افراد و تناسب با چهره آنها است. بر خلاف اعمال دیگری مانند تاتو که قالب تزریق رنگ برای ترمیم ابروها محدودیت دارد. نمی‌توان کاملاً مطابق با سلیقه مراجعه‌ کننده پیش رفت. پیوند ابرو طبیعی به روش LHE مطمئن ترین روش انجام عمل کاشت ابرو با علم روز دنیا است. تا هم نتیجه بسیار خوب و طبیعی باشد هم افراد پس از عمل دوران بهبودی کوتاهی داشته باشند. به سرعت بتوانند نتیجه عمل کاشت ابرو را مشاهده کنند و احساس رضایت داشته باشند.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.