8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

خواب ابرو در کاشت بدون جراحی

کاشت بدون جراحی ابرو

کاشت بدون جراحی ابرو

خواب ابرو در کاشت بدون جراحی

ویژگی هایی در نحوه رشد ابروها وجود دارد که در عمل کاشت عمو باید به همه آنها توجه شود و عمل به صورت ریزبینانه انجام شود تا تمامی ویژگی های طبیعی پس از عمل در ابروهای کاشته شده وجود داشته باشد و هیچ ظاهر مصنوعی ایجاد نشود.
برای مثال نحوه رشد موهای ابرو با نحوه رشد موهای سر متفاوت است یا نحوه رویش ابروها در خانم ها و آقایان تفاوت های ریزی با یکدیگر دارند که توجه به همه این مسائل در عمل کاشت ابرو کمک می کند که نتیجه طبیعی تر باشد. استفاده از روش های مناسب تر همچنین دستگاه‌های کارآمدتر و مدرن تر در طبیعی تر شدن نتیجه نقش موثری دارند و حتی سرعت انجام عمل را بالا میبرند.

خواب ابرو در کاشت بدون جراحی یکی از ویژگی‌هایی است که در عمل کاشت ابرو باید مورد توجه قرار بگیرد تا با رعایت این نکته ابروها پس از دوران بهبودی به زیباترین حالت ممکن به رشد خود ادامه بدهند. در واقع اولین و مهمترین خواسته کسانی که برای عمل کاشت ابرو مراجعه می‌کنند ایجاد نتیجه‌ای طبیعی است بنابراین هر روشی که این نتیجه را بهتر و راحت تر حاصل کند روش مناسب تری خواهد بود.

خواب ابرو در کاشت بدون جراحی یعنی تارهای برداشته شده با زاویه کاملا خوابیده نسبت به پوست صورت در ناحیه مشخص شده برای ابرو ها کاشته شوند. زیرا ابروهای طبیعی همه افراد به صورت ایستاده رشد نمی کنند و نسبت به پوست زاویه‌ای خوابیده دارند تا بتوان آنها را شانه کرد و زیبایی بیشتری به چهره بدهند در نتیجه خواب درست در کاشت ابروها یکی از مهمترین فاکتورهای استفاده از یک روش خوب برای انجام عمل است.

ادامه مطلب  کاشت ابرو LHE برای اولین بار در ایران

نتایج عمل کاشت ابرو:

برخی خواسته ها و انتظارات از عمل کاشت ابرو بین همه کسانی که برای انجام این عمل اقدام می‌کنند مشترک است مثلاً همه آنها نتیجه های کاملاً طبیعی می‌خواهند و می خواهند که تارهای مو با تراکم مناسب با حالتی زیبا برای آنها کاشته شود. همه متقاضیان عمل کاشت ابرو می‌خواهند نتیجه عمل دائمی باشد و در واقع انجام عمل آخرین اقدام برای ترمیم ظاهر ابرو های خود باشد.

کاشت طبیعی ابرو با روش ال اچ ایکاشت بدون جراحی ابرو

همان طور که گفتیم طبیعی بودن نتیجه منوط به رعایت برخی ویژگی‌ها مانند رعایت خواب خواب ابرو در خواب ابرو در کاشت بدون جراحی و همچنین رعایت جهت درست برای کاشت ابروها است. ایجاد تراکم بالا و مناسب در تارهایی که کاشته می شوند منوط به استفاده از دستگاه‌های پیشرفته از تا با استفاده از آنها بتوان حداکثر تراکم را ایجاد کرد و ابروهای پرپشت حاصل شود.

علاوه بر همه این مسائل یکی از مهمترین نکات و وجوه تمایز ای که بین عمل کاشت ابرو و سایر روش های ترمیمی برای ابروها وجود دارد این است که قالبی که برای کاشت ابرو ها در ابتدا روی چهره افراد طراحی می شود کاملاً منطبق با سلیقه آنها است.


طراحی قالب مناسب برای کاشت ابرو ها اولین مرحله در انجام عمل کاشت ابرو است این قالب با توجه به تناسب با سایر اعضای چهره همچنین حالت طبیعی ابرو های افراد و سلیقه آنها طراحی می شود. بنابراین نتیجه عمل برای هرکس متناسب با چهره او خواهد بود تا بیشترین زیبایی برای هر متقاضی ایجاد شود و نتیجه برای هر کس منحصر به فرد خواهد بود.

ادامه مطلب  کاشت ابرو بدون برش جراحی با روش LHE

بنابراین نتیجه یک عمل کاشت ابرو خوب علاوه بر حصول نتیجه ای طبیعی با حداکثر تراکم تارهای ابرو حصول نتیجه ای کاملاً منطبق با سلیقه افراد است تا پس از انجام عمل از نتیجه تمام من راضی باشند و بدانند که بهترین نتیجه برای آنها رقم خورده.

عمل کاشت ابرو بدون هیچ محدودیت سنی و جنسیتی برای همه افراد انجام می‌شود و هر کس در صورت بروز مشکل یا اختلال در رشد ابرو ها می توانند از این عمل برای رفع دائمی مشکل خود استفاده کند. علل ریزش ابرو ها یا کم تراکم شدن آنها در هر سنی و هم برای آقایان و هم برای خانم ها ایجاد می شود برای مثال افزایش سن یکی از مهمترین علل ریزش ابرو ها است که برای هر فردی ایجاد می‌شود و غیرقابل اجتناب هم هست.

علل دیگری مانند استفاده از برخی داروهای خاص برای درمان بیماری ها یا عدم داشتن یک رژیم غذایی درست و یا حتی قرارگیری در موقعیت های استرس زا به صورت طولانی مدت می تواند از علل ریزش ابروها باشند که برای هر فردی ایجاد می شود. نتایج عمل کاشت ابرو برای همه مراجعه‌کنندگان فارغ از اینکه به چه علت دچار ریزش ابروها شده اند انجام می شود و برای همه آنها نتیجه همانطور که می خواهند و به بهترین نحو حاصل می شود.

بهترین روش انجام عمل کاشت ابرو:

بهترین روش برای انجام این عمل روشی است که در کوتاه ترین زمان و به آسان ترین شیوه نتیجه ای بسیار خوب و رضایت بخش ایجاد کند و پس از عمل عوارضی به وجود نیاید و و نیاز به مراقبت های جدی پس از عمل نباشد.

ادامه مطلب  کاشت ابرو بدون جراحی به روش LHE
 

کاشت ابرو با استفاده از تکنیک ال اچ ای برای اولین بار در ایران و دنیا انجام می‌شود و آخرین روش ارائه شده برای انجام این عمل است. در این تکنیک نیازی به ایجاد برش جراحی نیست و تارهای ابرو از ناحیه پشت گوش بدون ایجاد هیچ برشی برداشته می‌شوند به نحوی که به ریشه‌های آنها هم آسیب نرسد.

با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها تارهای موی مناسب برای کاشت در ناحیه مشخص شده انتخاب می‌شوند و پس از برداشت با دستگاه ایمپلنتر کاشته می شوند. پس از عمل ابروها با دوام هستند و برای همیشه با همان تراکم پس از عمل باقی خواهند ماند و ظاهر زیبای آن ها حفظ می شود این تکنیک در کمترین زمان و با سهولت بهترین نتیجه را ایجاد می‌کند و استفاده از این روش هم برای همه افراد ممکن است.

خواب ابرو در کاشت بدون جراحی در تکنیک ال اچ ای کاملاً رعایت می‌شود و حتی جهت کاشت ابرو ها کاملا شبیه ابروهای طبیعی است که یعنی در ناحیه ابتدایی ابروها آنها به صورت ایستاده و رو به بالا رشد می‌کنند و هر چه به قسمت انتهایی ابروها نزدیک می‌شویم حالت رشد آنها رو به پایین است

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.