۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی مو

کربوکسی تراپی مو

کربوکسی تراپی مو چیست؟ کربوکسی تراپی روشی نوین در درمان پوست و مو محسوب می‌شود؛ هدف درمان کربوکسی تراپی مو و پوست درمان سلولیت‌ها، ترک ‌های پوستی، سیاهی زیرچشم و … است. همچنین این روش درمانی راه حلی مناسب برای ریزش مو نیز محسوب می‌شود.

کربوکسی تراپی چیست؟

کربوکسی تراپی در واقع شامل تزریق یک گاز طبیعی ( دی اکسید کربن ) در بدن و ناحیه درمانی می‌باشد. برای لاغری نیز می‌توان از کربوکسی تراپی شکم استفاده کرد. همانطور که گفتیم کربوکسی تراپی با هذف‌های متفاوتی انجام می‌گیرد؛ آنچه در کلینیک مو و ابرو ماه زر به عنوان کربوکسی تراپی انجام می‌گیرد در جهت رشد و جلوگیری از ریزش موی شما می‌باشد.
بنابراین در این بخش از خدمات کلینیک درباره کربوکسی تراپی مو، مزایا و معایب و هزینه‌های آن برای شما صحبت خواهیم کرد.

کربوکسی تراپی مو

کربوکسی تراپی مو یک روش غیر تهاجمی است که با تزریق گاز دی اکسید کربن به لایه‌های زیر پوستی سر انجام می‌گیرد؛ تزریق این گاز به زیر پوست سر موجب افزایش خون رسانی در محل تزریق و در نتیجه آن افزایش اکسیژن رسانی به آن محل خواهد شد.
نتیجه کلی این فرآیند و چرخه جلوگیری از ریزش مو و افزایش رشد موها خواهد بود. توجه داشته باشید که این روش درمانی در کلینیک مو و ابرو ماه زر به عنوان یک روش ترکیبی برای جلوگیری از ریزش مو نیز استفاده می‌شود که تاثیر چند برابری برای درمان ریزش شما خواهد داشت.

[ از روش‌های ترکیبی کربوکسی مو می‌توان به مزوتراپی اشاره کرد ]

با ترکیبی روش کربوکسی و مزوتراپی در کلینیک ما پس از ۳ ماه از گذشت درمان توقف کامل ریطش مو را شاهد خواهید بودِ؛ همچنین پس از ۳ الی ۶ ماه افزایش تراکم و رشد مو را مشاهده خواهید کرد.

پروسه کربوکسی تراپی مو کلینیک ماه زر

عمل کربوکسی تراپی مو به عنوان یک عمل زیبایی پروسه و مراحل خاص خود را دارد که بایست توسط پزشک متخصص انجام گیرد. اولین گام بررسی و معاینه بیمار می‌باشد؛ پزشک متخصص در کلینیک بررسی‌های اولیه را انجام می‌دهد و با توجه به وضعیت موی شما نسبت به انتخاب درمان اقدام می‌کند. در نهایت پزشک شماست که دستور به کربوکسی تراپی مو و یا روش ترکیبی برای درمان ریسزش مو می‌دهد.

 • تعداد جلسات درمانی کربوکس تراپی موی سر چقدر است؟

اصولا تعداد جلسات درمان به واسطه کربوکسی‌تراپی موی سر برای هر شخصی با شخص دیگر متفاوت خواهد بود؛ نحوه پاسخ دهی بدن شما به درمان، میزان و شدت ریزش مو و مواردی از این دست در تعداد جلسات شما تاثیر گذار می‌باشد. به طور معمول و کلی در اکثر موارد تعداد جلسات کربوکسی تراپی موی سر در کلییک ما ۶ جلسه درمانی برای گرفتن نتیجه مطلوب می‌باشد.

 • کربوکسی‌تراپی مو چگونه تزریق می‌شود؟

در این روش از یک سوزن نازک که یک سوزن تزریقی متصل به گاز دی اکسید کربن است استفاده می‌شود. پزشک با استفاده از این سرنگ گاز را به صورت زیر پوستی به سر شما تزریق کرده و موجب تحریک فولیکول‌های مو و افزایش خون رسانی به آنها خواهد شد. با تکرار این روش، قطعا شاهد رویش مجدد موهایی هستید که قدرت کافی برای رشد نداشته‌اند.

کاندید کربوکسی تراپی مو

بهترین افراد کاندید کربوکسی‌تراپی مو چه کسانی هستند. در انتخاب بهترین روش  پزشک مزایا کربوکسی تراپی و معایب آن را برای شخص شما مورد بررسی قرار می‌دهد. اصولا هر روش درمانی برای تمام افراد تجویز نمی‌گردد. کربوکسی موی سر برای افراد زیر مناسب خواهد بود.

 • افرادی که از ریزش مو رنج می‌برند.
 • افرادی که خط رویش موی آنها در حال عقب نشینی است، بهترین کاندید برای استفاده از روش کربوکسی موی سر خواهند بود و میتوانند از مزایای آن استفاده کنند.
 • آن دسته از افرادی که دچار ریزش‌های پراکنده مو هستند نیز می‌توانند از این روش استفاده کنند.
 • چنانچه بعد از بارداری و رویدادهای خاص دچار ریزش مو شده‌اید، کربوکسی راه درمان خوبی برای‌تان خواهد بود. ( این افراد حتما با پزشک خود درباره شرایط بارداری مشورت کنند )

عوارض و معایب کربوکسی‌تراپی چیست؟

عوارض جانبی و معایب یک درمان مولفه‌ای است که در انتخاب آن تاثیر گذار خواهد بود. به جرات می‌توان گفت این روش هیچگونه معایبی ندارد چرا که این روش یک روش غیرتهاجمی بوده است و از دی اکسید کربن که یک ماده طبیعی موجود در بدن است استفاده می‌کند.
این روش درمانی بدون درد و خونریزی بوده است و تنها عارضه‌ای که می‌تواند داشته باشد، ورم بعد از کربوکسی تراپی در ناحیه تزریق است که آن هم موقتی بوده و یکی دو ساعت بعد از درمان از بین خواهد رفت.

مزایا کربوکسی تراپی مو چیست؟

مزایای انجام هر عمل زیبایی و درمانی انگیزه شما برای انجام آن را افزایش خواهد داد. از مهم‌ترین مزایا کربوکسی تراپی مو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • این روش درمانی کاملا غیر تهاجمی می‌باشد.
 • هیچ آسیبی به پوست و موی سر نمی‌رساند.
 • کربوکسی تراپی بدون درد و خونریزی بوده و برای انجام آن بی‌هوشی لازم نیست.
 • این روش در کلینیک ماه زر دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو آمریکا FDA می‌باشد.
 • درصد موفقیت بالا یکی از انگیزه‌های قوی مراجعه کنندگان برای انجام کربوکسی مو می‌باشد.

هزینه کربوکسی تراپی مو

هزینه کربوکسی تراپی مو در بهترین مرکز کاشت مو در تهران در سعادت آباد چقدر است؟  کربوکسی مو نیز به مانند هر روش دیگری از جمله کاشت مو هزینه‌هایی را شامل می‌شود که دانستن هزینه‌ها آن می‌تواند به شما کمک کند تا برای پرداخت آن برنامه ریزی داشته باشید.

به طور کلی در تعیین هزینه کربوکسی مو انتخاب پزشک معالج، کلینیک و نوع خدمات جانبی در حین کربوکسی تراپی تاثیر گذار خواهند بود. در کلینیک ماه زر هزینه کربوکسی موی سر که به معجزه کربن دی اسید نیز شهرت دارد به صورت جلسه‌ای حساب خواهد شد.

قطعا می‌دانید که برای استفاده از خدمات زیبایی، ملاک قراردادن هزینه کم، بزرگ‌ترین اشتباه است! زیرا در بسیاری از مواقع، هزینه کم در ابتدای کار، موجب بروز مشکلات و عوارض ناشی از غیرتخصصی بودن خدمات زیبایی شده و در نهایت، هزینه‌های بسیار زیادی را برای ترمیم به شما تحمیل خواهد کرد.

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کربوکسی تراپی

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)