۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابرو طبیعی و حرفه ای LHE

کاشت ابرو طبیعی و حرفه ای LHE

کاشت ابرو طبیعی و حرفه ای LHE

با وجود اینکه عمل کاشت ابرو با علم روز دنیا عملی چندان سخت نیست و با دستگاه هایی که جدیدا ارائه می‌شوند و توجه بیشتر به نیازهای افراد انجام این عمل نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است. کاشت ابرو طبیعی و حرفه ای LHE گامی رو به جلو در روش های مختلف برای عمل کاشت ابرو بوده است که برای اولین بار در ایران با نوین ترین تکنیک های موجود در جهان در بهترین مرکز کاشت ابرو انجام می شود.

کاشت ابرو طبیعی و حرفه ‌ای LHE تمام نیازهای متقاضیان عمل کاشت ابرو را برطرف می کند. در واقع در هر قدم از انجام این عمل هدف کسب رضایت مندی متقاضیان عمل کاشت ابرو است. تا اختلال به وجود آمده در رشد ابروهای آن ها کاملاً ترمیم شود. واضح است که بعد از ایجاد مشکل در زیبایی یا رشد ابروها اولین دغدغه هر فرد ترمیم ابرو ها به طبیعی ترین حالت ممکن و با بهترین روش‌ ها است پس شناختن بهترین روش کاشت ابرو برای همه کاربردی خواهد بود.

کاشت ابرو طبیعی و حرفه ای LHE

کاشت ابرو طبیعی و حرفه ای LHE با بهترین تکنیک های ممکن انجام می‌ شود. پس از انجام عمل با استفاده از این روش می‌توان نتیجه فوق‌العاده آن را مشاهده کرد. وجه تمایز این روش با سایر روش های کاشت ابرو کاملا مشهود خواهد بود. که در ادامه به برخی از ویژگی های منحصر به فرد این روش خواهیم پرداخت. همچنین برای اطلاعات بیشتر می توان به کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد هم مراجعه کرد.

نتایج شگفت انگیز عمل کاشت ابرو:

با نظر به اینکه عمل کاشت ابرو یا پیوند طبیعی ابرو ها تنها راه ترمیم ابرو های طبیعی است که در آن تارهای مو با قابلیت رشد برای افراد ایجاد می ‌شود از ابتدا روش های مختلفی برای آن ارائه شد. اما برخی از روش ها به علت سختی عمل و وجود عوارض پس از آن مورد قبول واقع نشده اند و احساس نیاز به ارائه روش های جدید تر و راحت تر شد.

ادامه مطلب  ۱۰ کاری که باید پیش از کاشت مو انجام بدهیم

در عمل های زیبایی و تنها هدف به فرد ایجاد ظاهری بهتر در عضوی مخصوص از صورت خود است پس لازم است متخصصان هم در جهت رفع حداکثری نیازهای افراد گام بردارند تا هم توجه آنها جلب شود به هم مایل به انجام عمل شوند.

کاشت ابرو طبیعی و حرفه ای LHE نمونه بارز انجام عمل کاشت ابرو با روش مناسب است. زیرا در این روش به تمام جزئیات و ویژگی‌ هایی که ابرو به عنوان عضوی از چهره دارد توجه می شود. علاوه بر این که سلیقه اشخاص در انتخاب قالب کاشت ابروها مورد توجه قرار می‌گیرد تناسب حالت کاشت ابرو ها با چهره هر فرد هم در نظر گرفته می شود. تا بهترین ظاهر ممکن پس از پایان عمل ایجاد شود.

کاشت ابرو طبیعی

نتایج عمل کاشت ابرو شگفت انگیز است. زیرا هیچ روش دیگری نمی تواند ابروهای طبیعی فرد را برگرداند. اما پس از عمل کاشت ابرو نه‌تنها تارهای طبیعی وجود دارد بلکه قابلیت رشد دارند. مانند ابروهای طبیعی باید کوتاه یا اصلاح شوند. در چنین عملی هیچ اثری از انجام عمل زیبایی هم نمی ماند. نتیجه عمل به قدری طبیعی خواهد بود که هیچ کس نمی تواند حدس بزند فردی عمل کاشت ابرو انجام داده.

عمل کاشت ابرو مزیت‌های زیادی دارد که یکی از آنها ایجاد ظاهری قرینه برای هر دو ابرو است. زیرا قالب ابروها و قسمتی که قرار است تارهای مو در آن کاشته شوند با دقیق ترین تجهیزات طراحی می شود و با دقت کامل ابروها کاملاً متقارن کاشته می شوند.

همانطور که میدانیم معمولاً در اکثر قریب به اتفاق انسان‌ ها ابروها حالتی قرینه ندارند. سعی می‌ شود که با کوتاه کردن یا نحوه اصلاح آنها را به قرینه ترین حالت ممکن درآورد اما پس از عمل کاشت ابرو این مشکل حل میشود. و تناسب زیبایی بین هر دو سمت چهره به وجود می آید.

ادامه مطلب  روش های جدید کاشت ابرو

دوران بهبودی پس از عمل کاشت ابرو:

عملاً پس از انجام کاشت ابرو طبیعی و حرفه ای LHE هیچ عوارضی وجود ندارد. نیاز به مراقبت های جدی برای بهبودی پس از عمل نیست. زیرا اصلاً در حین عمل درد یا خونریزی در اثر جراحت ایجاد نمی شود. زیرا حتی برای برداشتن تارهای مو از پشت سر نیازی به ایجاد برش نیست. با دستگاهی تارهای مو بدون هیچ زخمی برداشته می شوند.

بنابراین پس از پایان عمل برای جلوگیری از خونریزی بخیه هم لازم نیست. پس دوران بهبودی بسیار کوتاه است چراکه حتی جای اسکار یا التهاب و قرمزی هم ایجاد نمی شود. در نتیجه علاوه بر اینکه هر شخصی می تواند به سرعت نتیجه عمل کاشت ابرو را مشاهده کند پس از عمل هم به راحتی به کارهای روزانه خود می‌ پردازد. نیاز به گذشت مدت طولانی نیست.

اما در مقام مقایسه عمل کاشت ابرو بدون جراحی با سایر اعمالی که برای ترمیم ظاهر ابرو استفاده می شوند. مانند تاتو باید گفت با این که عمل کاشت ابرو کاملاً تخصصی و حساس است. اما به علت اینکه در کلینیک های معتبر تحت نظر متخصصان انجام می‌شود برای انجام عمل از پیشرفته‌ ترین تجهیزات استفاده شود. تا هم عوارضی ایجاد نشود هم نگرانی برای انتقال بیماری‌ های مختلف عفونی وجود نداشته باشد. زیرا محیط کلینیک‌ ها کاملاً ضدعفونی هستند.

در صورتی که ایجاد عوارض کاشت ابرو پس از انجام تاتو یا هاشور برای ابرو ها کاملا محتمل است و یکی از بدترین نتایج تزریق رنگ در ناحیه ابرو ها این است که تار های طبیعی مو دچار ریزش غیر معمولی می‌ شوند. برگرداندن آنها به حالت سابق تقریباً غیر ممکن است.
به همین علت هم بسیاری از متقاضیان عمل کاشت ابرو کسانی هستند که پیشتر تاتو انجام داده‌اند. از نتیجه راضی نبودند و پس از گذشت مدتی به فکر استفاده از روش بهتری برای ترمیم ابرو های خود افتاده اند.

ادامه مطلب   روش کاشت ابرو بدون جراحی

کاشت ابرو طبیعی و حرفه ای LHE

در حال حاضر بهترین انتخاب هر فرد پس از مشاهده اختلال در رشد ابروهای خود است. زیرا با استفاده از عمل کاشت ابرو با این روش می‌تواند به دغدغه های خود برای همیشه پایان دهد. به‌ صورت دائمی از داشتن ابروهایی متراکم، زیبا و طبیعی لذت ببرد.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابرو طبیعی و حرفه ای LHE

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)