۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابرو طبیعی LHE جدیدترین روش کاشت ابرو بدون جراحی می باشد. با وجود فعالیت های زیادی که همیشه برای ترمیم یا زیباتر کردن ابروها وجود داشته است. بسیاری از مردم همواره معتقد بوده و هستند که هیچکدام ابروهای طبیعی خود فرد نمی شود و به پای زیبایی موهای طبیعی نمی رسد. البته وقتی عمیق نگاه می ‌کنیم متوجه می‌ شویم کی کاملاً هم غلط نمی گویند و برای ادعای خویش دلایل نسبتاً قانع ‌کننده‌ای هم دارند.

کاشت ابرو طبیعی LHE

درست است تزریق رنگ یا کشیدن تارهای مو حتی با طبیعی ترین حالت ممکن بر روی پوست ابرو نمی ‌تواند زیبایی و کارایی ابروهای طبیعی انسان ها را داشته باشد.

کاشت ابرو طبیعی LHE

کاشت ابرو طبیعی LHE دقیقاً پاسخی است برای همه کسانی که متمایل به انجام سایر عمل‌ های ترمیمی ابرو نبودند و با آگاهی هایی که داشتند معتقد بودند بین ابرو های طبیعی و ترمیم آن ها با تزریق رنگ یا کشیدن آن ‌ها به روش میکرو ابروهای طبیعی بهتر است حتی اگر در طول زمان با کم پشتی یا کم تراکمی هم مواجه شده باشد.

کاشت ابرو به روش lhe  به صورت طبیعی علاوه بر این که مزیت‌های ابروهای طبیعی را دارد و حالت مصنوعی بودن را به خود فرد یا سایر افراد القا نمی‌کند ویژگی های مثبت فراوانی نسبت به ابروهای قبل از کاشت هم دارند. مثلاً تراکم یا قالب کاشت ابروها کاملاً در حین عمل طبق سلیقه مراجعه کننده پیش می‌رود این در حالی است که هیچ یک از ما در بدو تولد برای حالت ابروهای خود حق انتخاب نداریم.

هدف هر انسانی برای انجام عمل‌های زیبایی نظیر عمل کاشت ابرو این است که اشکال موجود را که ناشی از هر اتفاقی میتواند باشد بر طرف کند اما نشانه های آن عمل در ظاهر فرد باقی نماند و همچنین جلوه ای کاملاً طبیعی و دور از تصنع داشته باشد. پس برای ایجاد ظاهری زیبا در ابروها لازم است به بسیاری از نکات توجه فراوان کرد تا زیبایی ابروها چند برابر شود و رضایت حداکثری درخواست کنندگان جلب شود.

شناخت نیاز‌ها برای کاشت ابرو

شناخت تمام این نیازها در متقاضیان ترمیم ابرو باعث شد که روشی بسیار کارآمد ارائه شود که در آن از موهای طبیعی برای جلوه سازی ابرو استفاده شود که حتی کاملا قابلیت رشد و نمو دارند و باید مانند ابرو های طبیعی مرتب و کوتاه شوند. پس از اینکه این عمل و روش های آن پایه گذاری و به مردم اطلاع رسانی شد به علت عوارض احتمالی و سختی عمل بسیاری همان روش های در دسترس است را انتخاب می‌ کردند. مادر کاشت ابرو طبیعی LHE که آخرین روش ارائه شده برای عمل کاشت ابرو است تمام این نگرانی های احتمالی از بین رفته و برای حل هر مشکل چاره ای اندیشیده شده است تا فارغ از برتر سی افراد مایل به انجام عمل کاشت ابرو برای آن اقدام کنند.

 

مشاوره کاشت ابرو طبیعی LHE

09127300790

کاشت ابرو طبیعی بدون نیاز به جراحی با روش LHEکاشت ابرو حرفه ای با خواب طبیعی

به چه مسائلی در عمل کاشت ابرو LHE توجه می شود؟

گفتیم که در روش کاشت ابرو بدون جراحی و طبیعی LHE در پی ایجاد طبیعی ترین ظاهر ممکن است و همچنین در تلاش است که سختی و مشکلی بر فرد مراجعه کننده تحمیل نکند پس برای دستیابی به این مهم لازم است که اقداماتی انجام شود:

برای ایجاد حالت طبیعی و معمولی در ابروها لازم است آنها شبیه ترین حالت ممکن را به ابروهای طبیعی داشته باشند که این شباهت در مسائل مهمی نهفته است و امروزه متصدیان عمل کاشت ابرو به همه آن ها توجه می کنند.

با توجه به اینکه عمل کاشت ابرو هم برای خانم ها هم برای آقایان انجام می شود و در پی رفع مشکل همه است نه این که به قشر خاصی بپردازد پس لازم است چه به تفاوتهای رشد و نحوه رویش ابروها در خانم ها و آقایان توجه شود.

برای مثال ابروهای آقایان معمولاً پر پشت تر است است و دارای انحنایی هشت مانند نیست در صورتی که ابروها در خانم‌ها انحنا دارند و کمی نازک تر هستند که در حین عمل کاشت ابرو باید به این نکات توجه شود. حتی جهت کاشت ابرو ها بسیار مهم است و و تمام تار ها در طول ابرو نباید با یک جهت کاشته شوند زیرا ابروها معمولاً در ابتدا به صورت ایستاده هستند و رو به بالا رشد می کنند اما هرچه به دم ابروها نزدیک ‌تر می ‌شویم جهت رشد موها و خوابیده تر می شود.

تناسب کاشت ابرو ها با حالت چشم و سایر اجزای صورت باعث می شود که آنها طبیعی تر به نظر برسند زیرا مثلاً کاشتن ابرو هایی بسیار پرپشت و با عرض زیاد برای افراد مسن با اینکه امکان پذیر است اما ممکن است ظاهری مصنوعی داشته باشد.

همچنین بخوانید درباره: پیوند ابرو بدون جراحی LHE

همانطور که گفتیم در کاشت ابرو طبیعی LHE بسیاری تمهیدات هم در پیش گرفته می‌شود تا متقاضی عمل راحت تری را طی کند از مهم ترین نکات این روش این است که برای برداشتن تارهای مو نیازی به برش جراحی نیست و با وسیله ای انجام می شود که بدون برش امکان برداشت تارهای بلند مو را فراهم کرده.

اگر از معایب تزریق رنگ یا انجام هاشور یا میکروبیلدینگ و غیره برای زیبایی ابروها آگاه هستیم و به دنبال روشی بی عیب با ظاهری بسیار مناسب بدون عوارض احتمالی هستیم عمل کاشت ابرو می تواند اولین و آخرین انتخاب باشد.

چرا که در هیچ روش دیگری تارهای مو جایگزین میشوند و بسیاری مشکلات دیگر ممکن است به وجود بیایند مثلاً در بسیاری از روش ها پس از گذشت مدتی به حالت اولیه و دلخواهی که برای متقاضی انجام شده دچار تغییر می شود در حالی که امکان محو کردن آثار تزریق رنگ وجود ندارد.

پس از عمل کاشت ابرو امکان رنگ کردن ابرو ها هم وجود دارد و فرد می تواند به سلیقه خود از هر رنگی که می ‌خواهد استفاده کند اما در سایر روش ها اگر در ابتدا رنگ خاصی انتخاب و به کار گرفته شد همان رنگ باقی می ماند و خود فرد نمی تواند در آن تنوع یا تغییری ایجاد کند.

کاشت ابرو طبیعی LHE در کلینیک‌های معتبر تحت نظر متخصصان در محیطی کاملا ضد عفونی انجام می شود تا واهمه انتقال بیماری هم وجود نداشته باشد این عمل بدون نیاز به بیهوشی کامل انجام می شود و افراد فقط به صورت موضعی بی‌حس می شوند.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .
Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)