۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

با مزایا کاشت مو به روش RHT آشنا شوید!

RHT مزایا کاشت مو به روش

RHT مزایا کاشت مو به روش

از مزایا کاشت مو به روش RHT می‌توان به این نکته اشاره کرد که یک تکنیک پیشرفته ترمیم مو است که از فناوری پیشرفته رباتیک برای ارائه راه حلی موثر برای ریزش مو استفاده می کند. این نوع درمان ریزش مو به اراده مزایایی می پردازد که با تکنیک‌های دستی به دست نمی‌آورید، مانند عدم نیاز به ماندن در بیمارستان بعد از عمل و بدون ایجاد جای زخم.

زمانی که به کاشت مو فکر می کنید، هیچ گزینه ای بهتر از کاشت مو به روش RHT وجود ندارد. این سیستم روش کاشت مو را با روش های شگفت انگیزی متحول کرد. کاشت موی رباتیک RHT توجه و دقت محاسبه شده و همچنین نتایج ثابتی را در یک روش کم تهاجمی ارائه می دهد.

در این مقاله سعی داریم که شما را با برخی از مزایا کاشت مو rht بیشتر آشنا کنیم.

مزایای کاشت مو به روش  RHT

 • کاربرد الگوریتم‌ها با کمک سیستم پیوند رباتیک، انتخاب بیمارانی را آسان‌تر می سازد که موهای ایشان با تجزیه و تحلیل ماهیت مو، زاویه رشد و تراکم مو برای استخراج خودکار مناسب است. این شناسایی کار جراح را تسهیل می کند.
 • سرعت استخراج رباتیک، زمان فرآیند کاشت مو را حدود ۵۰ درصد کاهش می‌دهد و از خستگی تیم پزشکی کم می‌کند که بهتر قادر باشند بر کاشت گرافت‌های استخراج شده توسط ربات تمرکز نمایند.
 • یکی دیگر از مزایا کاشت مو rht این است که با صرف زمان کوتاه تر عمل و زمان نشستن کمتر، راحتی بیمار نسبت به روش کاشت موی دستی بیشتر تضمین می‌شود.
 • با کاهش آسیب و تهاجم دستی، استخراج روبوتیک قادر است هزینه کاشت مو را در حدود ۳۰% کاهش دهد. و این عمل را برای بیماران بیشتری مقرون به صرفه تر سازد.
 • از دیگر مزایا کاشت مو به این روش استخراج بدون دخالت دست می‌باشد؛ استخراج مو بدون ابزار، بدون درد و به صورت اتوماتیک دارای دقت بیشتری است و از زخم و آسیب رسیدن به درم مویرگی کم می کند و نیاز به برش پوست سر نیست.
 • در رابطه با گرافت‌ها یا همان پیازهای مو، زمان انتظار بین استخراج از ناحیه اهداکننده و کاشت در ناحیه گیرنده کاهش می یابد و شانس بهتری در حدود 97% برای رشد مجدد مو فراهم می سازد.
 • از آنجا که برشی وجود ندارد، اسکارهای خطی ایجاد نمی کند.
 • بهبودی سریع به طور کلی، در عرض سه روز به دست می آید. فقط چند لخته خون کوچک خواهید داشت که در عرض چند روز خشک می شوند و می ریزند.
 • مهم ترین مزیت کاشت مو rht این است که نتایج آن دائمی است.
 • تکنولوژی کاشت مو رباتیک RHT یک کاشت مو سفارشی فراهم می سازد. از تصویربرداری دیجیتال با وضوح بالا برای نشان دادن سطح پوست سر بیمار و تعیین تراکم و توزیع هر واحد فولیکولی استفاده می کند. بعد از آن، سیستم کاشت مو RHT از الگوریتم‌های محاسبه شده دقیق برای راهنمایی برداشت واحدهای فولیکولی به روشی کم تهاجمی بهره مند می شود.

همین امروز با ما تماس بگیرید و ما با کمال میل به هر سوالی که ممکن است داشته باشید پاسخ می‌دهیم. همچنین برای آنالیز رایگان مو و پوست سر از مشاورین ما کمک بگیرید. در مشاوره تلفنی مزایای کاشت مو به روشRHT را برای شخص شما مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مشاوره تلفنی:

09127300790

۳ دلیل برای این که لازم است کاشت موی رباتیک rht را در نظر بگیرید

دلایل متعددی وجود خواهد داشت که شما در بهترین مرکز کاشت مو در تهران از یک روش خاص کاشت مو استفاده کنید. دلایل و مزایا کاشت روش rht مو سه دلیل بارز و اصلی هستند که در ادامه هریک از این دلیل‌ها را برای شما بازگو کرده‌ایم.

۱. ظاهری طبیعی و صاف از مزایای rht

پلاگ‌های مو زمانی تنها گزینه شما برای رفع ریزش مو بودند و نتایج آن به طور معمول، ظاهری طبیعی نداشتند. به لطف روباتیک مدرن، پزشکان مو اکنون دارای این توانایی هستند که از تکنیک‌های پیشرفته‌تری مانند استخراج واحد فولیکولی ( FUE ) یا جداسازی فولیکولی ( FIT ) برای برداشتن سالم‌ترین فولیکول‌های موی بیمار از محل‌های اهداکننده بهره مند شوند و آنها را به مناطقی پیوند بزنند که تحت تاثیر ریزش مو قرار دارند.

۲. درمان راحت و ایمن دیگر مزیت rhtrht مزیت کاشت مو

یک مزیت rht این است که بیماران در طول عمل کاشت مو، درد قابل توجهی احساس نمی‌کنند. درمان به طور معمول با کوتاه شدن موهای بیمار شروع می شود تا امکان گرفتن تصاویر دیجیتالی با کیفیت بالا از سر آنها فراهم شود. تزریق یک بی حس کننده موضعی انجام می‌شود، بنابراین بیمار دردی را احساس نخواهد کرد، زیرا بازوی رباتیک بهترین فولیکول های مو را برای پیوند انتخاب می کند.

این روش ممکن است بین چهار الی هشت ساعت به طول انجامد و بیمار در تمام مدت تحت نظر قرار می‌گیرد و اطمینان حاصل شود که تاثیر بی‌حسی از دست نرود. بیمار در طول عمل قادر است به موسیقی گوش کند یا فیلم ببیند. برخی از بیماران ممکن است بعد از عمل، ناراحتی خفیف و مقداری تورم را تجربه کنند. جای نگرانی نیست! این عوارض جانبی ظرف چند روز از بین می روند و بیمار به اندازه کافی بهبود می یابد که فعالیت های عادی خود را در این مرحله از سر بگیرد.

از دیگر مزایای rht این است که عمل کاشت مو روبوتیک به طور معمول در مطب دکتر پوست و مو و کلینیک زیبایی انجام می شود، زیرا نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست. همچنین عوارض کاشت مو در این روش نسبت به سایر روش‌ها تقریبا بدون عارضه خواهد بود.

ادامه مطلب  درد کاشت مو RHT

۳. بهبود تدریجی

گرافت‎های پیوندی بیمار به محض پایان عمل شروع به رشد خواهند نمود. بیشتر بیماران رشد موی قابل توجهی را گزارش می‌کنند که در حدود شش الی نه ماه بعد از عمل، جایگزین موهای از دست رفته آنها می‌شود. این تغییر ظاهری تدریجی به بیمار می دهد و باعث می شود افراد متوجه نشوند که کاری انجام داده اند. از منظر بیرونی، به نظر می‌رسد که موهای فرد به طور طبیعی شروع به رشد مجدد کرده است.

ادامه مطلب  عکس قبل و بعد کاشت مو

مقایسه RHT با روش میکروگرافت

در حالی که کاشت مو به روش میکروگرافت اغلب ممکن است در تغییر موقعیت فولیکول‌های مو برای کاهش طاسی با الگوی مردانه موثر باشد، استخراج واحد فولیکول ( FUE ) و RHT یک تکنیک جراحی جدیدتر است که اغلب نتایج بهتر و طبیعی‌تری نسبت به میکروگرافت دارد. تفاوت اصلی در این دو تکنیک در روش پیوند واقعی نیست، بلکه در نحوه به دست آوردن گرافت ها یا همان پیاز مو است. اگرچه هر دو از واحدهای فولیکولی برای به دست آوردن فولیکول‌های موی اهداکننده استفاده می‌کنند، اما میکروگرافت به جراح نیاز دارد تا نواری از پوست سر را که واحدهای فولیکولی از آن توسط تیمی از پرستاران برداشته می‌شود، جدا کند، در حالی که در RHT ، این فرآیند توسط ربات انجام می شود و جراح هر واحد فولیکولی را به ‌صورت جداگانه از پوست سر بدون برداشتن هیچ‌ کدام از  نوارهای پوست جدا می‌کند.

RHT مزایا کاشت مو به روش

فناوری رباتیک منجر به یک روش بسیار دقیق تر می شود که اسکارهای خطی را در پشت سر نمی گذارد. اسکارهای خطی نشانه‌های آشکار پیوندهایی هستند که با روش‌های قدیمی کاشت انجام می‌شوند. اگر جراح توانایی داشته باشد، هر دو روش ممکن است نتایج عالی داشته باشند.

ادامه مطلب  بهترین روش کاشت مو با مزایای 8 گانه

کلام آخر

مزیت کاشت مو rht در روشی موثر و کم تهاجمی برای رشد مجدد مو در مناطقی است که تحت تاثیر مسائلی مانند طاسی با الگوی مردانه قرار گرفته اند و به طور معمول شما قادر هستید که در عرض چند روز پس از درمان به فعالیت‌های معمول خود بازگردید. کاشت رباتیک رویکرد ایمن‌تری برای ترمیم مو ارائه می‌کند که نتایجی طبیعی و بدون جای زخم به شما می بخشد.

برای بازگرداندن موهای خود آماده هستید؟ با ما تماس بگیرید یا از کلینیک مو و ابرو ما دیدن نمایید و یک قرار ملاقات جهت مشاوره و کاشت مو با پزشک ما تعیین کنید.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

6 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر
  من ۱۱۰ روز پیش کاشت انجام دادم
  الان مقداری مو درامده ولی چند روزی هست حداقل ۴۰ تا مو در روز ریزش دارم که نمیدونم موی قبلی خودمه یا از کاشته شده هاست.
  ضمنن موهای خودم و اینایی که کاشتن هم خیلیییی نازک هستن.
  سه جلسه مزوتراپی هم رفتم.
  لطفا راهنمایی میکنید دلیلش این ریزش چی هست؟

 2. سلام اقای دکتر من ۱۱ ماه میشه که کاشت انجام دادم ولی یه جاهایی از ابروهام خالی هست تقویت کنم در میاد تا از وقتش گذشته ؟؟و اینکع کربوکسی انجام بدم یا با سرم سریتا میتونم تقویت کنم .ممنون میشم راهنمایی کنید

 3. سلام
  ممنون از اطلاعات خوبتون … این ژل لب ماندگاری خوبی داره ؟ و اینکه بدون درده ؟ هزینه تزریق ژل لب نورامیس رو هم میتونم بدونم؟

 4. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله با مزایا کاشت مو به روش RHT آشنا شوید!

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)