۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

منظور از Artas چیست؟

منظور از Artas در کاشت مو چیست؟

منظور از Artas در کاشت مو چیست؟

منظور از artas در کاشت مو چیست؟ سال‌هاست که بیماران طاسی به دنبال روشی با حداقل تهاجم و درد برای بازسازی موهای طبیعی خود هستند. حتی در حال حاضر، روش‌های قدیمی‌تر و سنتی‌تر کاشتن مو تهاجمی هستند و نیاز به بخیه‌هایی با بهبودی طولانی ‌مدت و دردناک دارند. این روش‌ها باعث می‌شود بیماران با یک اسکار خطی آشکار مواجه شوند که اغلب برای پنهان کردن موهایشان نیاز به مدل موی طولانی‌تری دارند. عوارض جانبی کاشت مو ممکن است شامل سفتی باقی مانده و ماندگار پوست سر و آسیب احتمالی عصبی در ناحیه اهدا کننده باشد.

راه حلی که امروزه برای دستیابی به روش کاشتن مو با حداقل درد و تهاجم وجود دارد، کاشت مو به روش روباتیک است. یکی از دستگاه‌های مورد استفاده در این زمینه ARTAS می‌باشد. شاید اولین سوالی که به ذهن می رسد این باشد که  Artas چیست؟ در واقع ARTAS یک دستگاه ترمیم مو رباتیک و یک سیستم کاشت مو پیشرفته و کم تهاجمی است که از فناوری هوش مصنوعی (AI) برای ارائه نتایج دقیق و طبیعی بدون بر جای گذاشتن اسکار خطی استفاده می‌کند.

ARTAS چگونه کار می کند؟

در مراحل ابتدایی سیستم کاشت مو رباتیک ARTAS با استفاده از فناوری سه بعدی می‌تواند طراحی خط موی شخصی شما را انجام دهد. سپس از یک سیستم دید استریوسکوپی با کیفیت بالا، بازوی روباتیک و الگوریتم‌های هوش مصنوعی ARTAS برای شناسایی و انتخاب بهترین فولیکول‌های مو برای پیوند استفاده می‌کند. پس از آن این فولیکول‌ها با دقت و سرعت روباتیک به صورت هوشمند برداشت می‌شوند تا ظاهر طبیعی ناحیه اهداکننده شما حفظ شود، به این معنی که جای زخم خطی وجود ندارد. ARTAS همچنین به طور دقیق یک محل دریافت کننده بهینه را شناسایی و ایجاد می کند و به طور همزمان فولیکول های موی برداشت شده را کاشت می کند. فرآیند کم تهاجمی از موهای سالم موجود شما محافظت می‌کند و ظاهر طبیعی را هم در ناحیه اهداکننده و هم در ناحیه کاشت جدید حفظ می نماید.

ادامه مطلب  درد کاشت مو RHT

منظور از آرتاس چیست؟

منظور از artas چیست؟ فناوری رباتیک پیشرفته آرتاس که با همکاری پزشکان و محققان برجسته کاشت مو توسعه یافته است، برای از بین بردن حدس و گمان و خستگی ناشی از روش های دستی، همراه با زخم، عوارض و زمان از کار افتادن تکنیک‌های جراحی تهاجمی موجود ایجاد شده است. برای اینکه بدانیم به واقع منظور از آرتاس چیست در ادامه خدمات این تکنولوژی را ذکر می نماییم.

 • تقریباً بدون درد: این تکنیک بدون بخیه یا اسکار خطی انجام می گیرد.
 • الگوریتم های هوشمند: با استفاده از آرتاس بهترین موها برای برداشت شناسایی و انتخاب می شوند.
 • فناوری رباتیک به کمک پزشک: این تکنیک می تواند پیوندهای قوی با کیفیت را ارائه دهد.
 • برداشت رباتیک: نقشه برداری دیجیتال، تشریح پیوند دقیق و منسجم را فراهم می کند، که با تکنیک های دستی قابل اجرا نیست.
 • خستگی انسان و احتمال خطای مرتبط با کاشت موی دستی سنتی را از بین می برد: کیفیت پیوند ثابت را در طول عمل تضمین می کند.
 • ریکاوری سریع: به شما امکان می دهد سریع به سر کار و فعالیت های روزانه خود بازگردید.

مشاوره و عملکرد آرتاس

در طول مشاوره، یکی از کارهایی که پزشک شما انجام می‌دهد طراحی الگوی موی آرایشی شخصی شما است و گزینه های مختلفی را به شما نشان می دهد. همچنین تعداد گرافت‌ها و توزیع موی مختلف را با نظر مستقیم شما نشان می‌دهد.

سیستم بینایی استریوسکوپی چند دوربینی با کیفیت بالا و با وضوح 44 میکرون سیستم ARTAS  به طور دقیق هر واحد فولیکولی را تجسم و تجزیه و تحلیل می کند. بنابراین فناوری ARTAS  یک شبیه سازی مبتنی بر عکس سه بعدی از نتایج نهایی کاشت موی شما است که در طول مشاوره می تواند به پزشک در طراحی الگوی موی شما کمک نماید.

پلت فرم ترمیم مو رباتیک آرتاس شامل یک سیستم بینایی استریوسکوپی چند دوربینی پیشرفته با وضوح 44 میکرون است. این سیستم به همراه بازوی ربات هفت محور دستگاه، پزشکان را قادر می سازد تا روش های خودکار را با بیشترین دقت انجام دهند. سیستم رباتیک کاشت مو آرتاس قادر به تجزیه و تحلیل هوشمندانه و انتخاب گرافت های مناسب از ناحیه اهداکننده بدون خطر ایجاد اسکار خطی است.

همچنین بخوانید درباره: مقایسه کاشت مو به روش RHT و FUE

 • عملکرد هوش مصنوعی در ARTAS چیست

برای انجام ترمیم موی رباتیک آرتاس، هوش مصنوعی پیشرفته به طور مداوم ویژگی‌های هر فولیکول مو (موقعیت، زاویه، اندازه و جهت) را تجزیه و تحلیل، نظارت و ردیابی می‌کند و حرکت بیمار را تنظیم می‌کند.

برداشت بهینه با هوش مصنوعی، تجزیه و تحلیل هوشمند پیوند و انتخاب تصادفی از ناحیه اهداکننده، پیوندهای با کیفیت بالا و نتایج طبیعی را تضمین می کند.

 • سخت افزار آرتاس چگونه است؟

برای دانستن اینکه منظورازآرتاس چیست، بهتر است دستگاه آن را بررسی کرده و عملکرد آن را تقسیر نماییم. آرتاس از بازوی رباتیک 7 محوره KUKA تشکیل شده که با مهارت می تواند حرکت های کارآمد را با قابلیت تکرار ۰.۱ میلی متر ارائه دهد. بعلاوه پانچ اولترا اختصاصی با نوک چند وجهی که می تواند به طور موثر با آسیب احتمالی کمتر به ساختار فولیکولی، پیوندهای قوی ایجاد می کند. همچنین دارای رابط کاربری صفحه لمسی است که این رابط کاربری بصری مبتنی بر گرافیک با قابلیت‌های اینترنت اشیا، می تواند همکاری پزشک را با فناوری افزایش ‌دهد.

ادامه مطلب  استفاده از کلاه بعد از کاشت مو

ویژگی های سیستم رباتیک ARTAS چیست؟

همانطور که بررسی کردیم آرتاس در کاشت مو به روش RHT به کار گرفته می‌شود و سیستم رباتیک ARTAS نسبت به کاشت مو سنتی کمتر تهاجمی است. پس از جراحی هیچ بخیه خطی وجود ندارد که زمان بهبودی را سریع می کند. در عرض ۲۴ تا ۴۸ ساعت، هر گونه ناراحتی ناشی از عمل فروکش می کند و می توانید فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرید. بیماران می توانند پس از 10 روز ورزش معمول خود را از سر بگیرند. روش ARTAS به طور میانگین 8 ساعت به طول می‌انجامد. این به معنای پیوند موی کوتاه‌تر و راحت‌تر برای بیماران است. همچنین به معنای خستگی کمتر و عملکرد بهتر برای تیم پزشکی است.

اطلاع از هزینه استفاده این دستگاه: هزینه کاشت مو به روش RHT

سخن پایانی

این مقاله برای آشنایی با ARTAS و پاسخ به سوالات رایجی چون منظور از آرتاس چیست و یا به طور کلی ARTAS چیست جمع آوری شده است، و شما می توانید با مطالعه آن سوالات ذهنی خود را در مورد آرتاس برطرف نمایید. یکی از امکانات آن این است هنگامی که برای مشاوره رایگان کاشت مو مراجعه می کنید، پزشک می تواند با استفاده از فناوری ARTAS  به شما در طراحی یک خط موی مناسب کمک کند. این فناوری با استفاده از ایجاد عکس های سه بعدی به شما امکان می دهد نتایج خود را به راحتی تصور کنید. بعلاوه با استفاده از تکنیک هوش مصنوعی ARTAS می تواند به پزشک در کاشت موی طبیعی کمک نماید.

جستجو مرتبط کاربران:

5/5 - (1 امتیاز)

6 پاسخ

 1. خیلی عالی و کامل بود👌
  ممنونم از مقاله ی خوبتون 🙏😌

 2. سلام
  ممنون از اطلاعات خوبتون … این ژل لب ماندگاری خوبی داره ؟ و اینکه بدون درده ؟ هزینه تزریق ژل لب نورامیس رو هم میتونم بدونم؟

 3. سلام. من از کجا میتونم آمپول امپول تریام هگزال رو خریداری کنم تو تهران؟

 4. سلام من ۱۰ سال قبل در سن۲۳ سالگی به روش fitکاشت مو انجام دادم که راضی نیستم و الانم بانک موی بسیار ضعیفی دارم ولی ریش و تنه ام پر مو هستن ایا امیدی هست که بعد از انجام BHT تا حدودی رضایت پیدا کنم …

 5. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید من 25 سالمه فکر کنم حدودا 5
  ساله زود انزالی دارم هردفعه هم رابطه جنسی برقرار میکنم به
  یک دقیقه نمیکشه ارضا میشم واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم
  قرص هم مصرف کردم ولی هیچ تاثیری نداشته واقعا خسته
  شدم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایم کنید ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله منظور از Artas چیست؟

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه قبل و بعد کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو