۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت مو برای زنان

کاشت مو مناسب زنان

کاشت مو مناسب زنان

کاشت مو برای زنان یکی از ناب‌ترین و بهترین عمل‌های زیبایی کاشت مو در تهران می‌باشد که امروزه به کار‌برده می‌شود. در روش کاشت مو زنان مزایای بسیار زیادی نهفته است که سبب تمایز آن از سایر عمل‌های زیبایی شده است. همانطور که می‌دانید زیبایی یک عنصر بسیار مهم می‌باشد و به خصوص در دنیای مدرنیته این زیبایی بیشتر شده است و مطابق آمارهای به دست آمده درصد اهمیت دادن به زیبایی در زنان خیلی بیشتر از مردان می‌باشد و دائما به فکر زیبا ساختن خود و همچنین رفع عیوب خود هستند.

چرا کاشت مو برای زنان

یکی از فاکتور‌های زیبایی در زنان مو می‌باشد. چرا که مو در زیبایی و همچنین جذابیت زنان اهمیت بالایی دارد. متاسفانه مطابق آمارهای اخیر تعداد بسیاری از زنان به دلایل متعددی دچار ریزش مو شده‌اند و به دنبال بهترین روش برای کاشت مو در زنان هستند. از مهمترین دلایل ریزش مو در خانم‌ها می‌توان به موراد زیر اشاره کرد.

 • استفاده مدوام از رنگ های ارایشی
 • استفاده از وسایل حرارتی چون اتو و سشوار
 • استفاده از ماسک ها و ژل های شیمیایی
 • تغذیه نامناسب
 • کمبود ویتامین های مهم بدن و همچنین کمبود آهن
 • استرس و بی خوابی
 • مشکلات هورمونی و به ویژه مشکلات تیروئید
 • مشکلات ارثی

برخی از مشکلات بیان شده گریز ناپذیر بوده و شخص به ناچار گرفتار آن می‌شود؛ مثل ریزش مو به دلیل ارثی. به این دسته از افرادی که به دلیل مشکلات ذکر شده زیبایی خود را از دست داده اند. باید گفت که نگران نباشند؛ چرا که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های جدیدی ابداع شده است که می‌توان این مشکلات را حل کرد.

شاید خانم‌های زیادی پس از ریزش مو از روش‌های متعددی چون استفاده از کرم و داروهای شیمیایی یا داروهای طبیعی و … را امتحان کرده و نتایج مطلوبی نگرفتند، اما باید گفت روشی که در ادامه به ان خواهین پرداخت نه تنها مطلوب بوده بلکه تضمین شده می‌باشد.

مزایای کاشت مو در زنان

روشی که قصد داریم از آن صحبت کنیم کاشت مو برای زنان می‌باشد. که دارای مزایای عدیده‌ای می‌باشد که به شرح زیر است:

 • نتایج حاصله از آن مطلوب میباشد
 • بدون درد میباشد
 • بدون خونریزی و عفونت میباشد
 • جای زخم نمیماند
 • نیاز به بیهوشی کامل ندارد
 • در طی انجام آن از مواد شیمیایی و مضر استفاده نمیشود‌
 • پروسه نتیجه دهی آن طولانی نمیباشد.
 • زمان جراحی کوتاه بوده به طوریکه میتوان گفت نهایتا در ۴ساعت انجام میشود‌.
 • به مراقب های سخت و خسته کننده بعد از عمل احتیاج ندارد.

نکته مهم در کاشت مو زنان

نکته‌ای که در کاشت مو برای زنان حائر اهمیت می‌باشد، این است که کاشت مو بدون جراحی برای زنان به یک روش انجام نمی‌شود. کاشت مو در خانم‌ها دارای روش‌های متعددی می‌باشد. که علاوه بر مزایای ذکر شده که به صورت کلی بوده مزایای دیگری که اختصاص به هر روش دارد نیز وجود دارد. برای مثال در کاشت مو به روش sut از دستگاههای فوق العاده پیشرفته استفاده می‌شود که سبب می‌شود نتایج کار بهتر باشد.

کاشت مو برای زنان نسبت به آقایان چه تفاوتی دارد؟

سوال مطرح شده یک سوال کلیدی و همچنین مهم می‌باشد. چرا که در پاسخ به آن نکته‌های جالبی نهفته است که در ادامه بحث خواهیم نمود.
” جای زخم برای زنان اهمیت ندارد ” شاید هنگامی که با این جمله مواجه شوید توجه کنید اما باید گفت بله درست می‌باشد. چرا که زنان دارای موهای بلندی می‌باشند که این موها روی زخم را پوشانده و رفته رفته نیز زخم محو خواهد شد.

به طور کلی باید گفت که کاشت مو برای زنان و مردان تفاوت چندانی ندارد و برای هر دو می‌توان از روش‌های متعددی بدون عوارض کاشت مو استفاده نمود. تنها موردی که متفاوت است این می‌باشد که برای زنان این امکان وجود ندارد که از نواحی دیگر بدن برای کاشت مو استفاده کنند. در حالیکه مردان می‌توانند از موی سینه خود، ریش، سبیل و سایر نقاط بدن استفاده کنند.

یک پوئن مثبت دیگری که می‌توان راجع به کاشت مو زنان نام برد این است که حجم و اندازه و مقدار موی زنان نسبت به مردان بیشتر بوده و در نهایت موی بیشتری می‌توان کاشت.

مطابق آمارهای به دست آمده می‌توان گفت که زنان به انگیزه و دلایل متعددی کاشت مو را انجام می‌دهند؛ اما دو دلیل در بین سایر دلیل‌ها پررنگ‌تر می‌باشد:

 • پایین آوردن خط مویی که بسیار بالا می‌باشد
 • رفع و درمان ریزش مو

کاشت مو برای زنان

در توضیح به دلیل اول باید گفت که این یک مشکل مادرزادی تلقی می‌شود که این حالت موجب می‌شود که زنانگی چهره فرد کم‌تر شود بنابراین کاشت مو یک انتخاب عالی برای این بیماران است.

و در رابطه با دلیل دوم نیز که ریزش می‌باشد و البته شایع‌تر می‌باشد دلایل آن را در مطالب قبلی اشاره نمودیم.

 

هزینه کاشت مو برای زنان متفاوت می‌باشد؟

هزینه کاشت مو برای زنان و مردان یکسان بوده و تفاوت چندانی ندارد. به طور کلی باید گفت که هزینه کاشت مو چه برای زنان و چه کودکان به موارد متعددی بستگی دارد که عبارتند از:
نوع روش استفاده شده برای کاشت، کلینیک و مرکز کاشت مو و ابرو، هزینه‌های درمان، پزشک متخصص و … 

در سالهای دور تر امکان این که زنان بتوانند کاشت مو برای خود انجام دهند وجود نداشت. می‌توان گفت در ابتدا کاشت مو برای مردان بیشتر مطرح شد و این کار باعث شد تا بستری فراهم شود برای خانم‌ها تا بتوانند برای زیبایی خود تصمیم بگیرند.

حال پس از ذکر مزایای کاشت مو برای زنان و همچنین دلایل انجام آن بهتر است به روش های انجام آن بپردازیم.

 کاشت مو در زنان به چند روش انجام می‌شود؟

نحوه کاشت مو برای زنان در سال 1401 چگونه است ؟ همانطور که قبلا بیان شد کاشت مو زنان به روش‌های متعددی انجام می‌شود که این انتخاب روش بسته به نوع و جنس مو متفاوت می‌باشد. علاوه بر این مورد باید نوع ریزش را نیز در نظر گرفت و در نهایت با توجه به این مسائل روش مطلوب انتخاب خواهد شد. به طور کلی باید گفت که در میان روش‌های استفاده شده برای کاشت مو سه روش بیشتر مورد استفاده می‌شود که عبارتند از:

در رابطه با دو مورد اول باید که بیشتر شبیه به یکدیگر بوده و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. در این دو روش به این صورت عمل می‌شود. که یک برش نواری در پشت سر بین دو گوش ایجاد میشود و با هولدرهای دستی مرحله برداشت انجام شده و پس از انجام این مرحله باید تیم متخصص و با مهارت فولیکول های استخراج شده را در زیر میکروسکوپ قرار داده تا برای کاشت آماده شود.

در مرحله اخر که کاشت مو برای زنان می‌باشد در قسمت مدنظر حفره‌هایی کوچک ایجاد کرده و عملیات کاشت را انجام می‌دهند.

مراحل کلی کاشت مو در زنان

به طور کلی می‌توان گفت برای کاشت مو زنان سه مرحله باید طی شود:
برداشت، آماده سازی، کاشت

در رابطه با روش سوم باید گفت که سه مرحله بیان شده در این مرحله نیز انجام می‌شود. اما تنها تفاوتی که دارد این است که در آن به جای استفاده از هولدرهای دستی از دستگاه‌های فوق پیشرفته استفاده می‌شود. که این دستگاه‌ها با دقت عمل و همچنین سرعت بالاتری کار می‌کند و علاوه بر این موضوع امکان آسیب به فولیکول مو و همچنین پیاز مو صفر می‌باشد.

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت مو برای زنان

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)