۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت موی روبوتیک دائمی

کاشت موی روبوتیک دائمی (RHT) در میان تکنیک‌های کاشتن مو دارای جایگاه ویژه‌ای دارد. در اصطلاح به روش کاشت موی روبوتیک IFA (Automatic Follicular Implantation) گفته می‎‌شود. IFA  یا RHT بر روبات‌هایی تکیه دارد که به صورت اتوماتیک پیوندهایی را از منطقه اهدا کننده قبل از این که در ناحیه مورد نیاز کاشته شوند، با یک راه سریع تر، موثرتر و مقرون به صرفه تر در می‌آورد.

اولین مشاوره شما با دکتر کلینیک کاشت مو لازم است که بهترین تکنیک کاشت موی مناسب برای شما را تعیین کند.

آیا نتایج کاشت موی روبوتیک دائمی است؟

این سوالی است که افراد قبل از تصمیم گیری درباره انتخاب روش کاشت از دکتر متخصص خواهند داشت. پاسخ شما مثبت است. بله! کاشت موی رباتیک rht از موهای در حال رشد دائمی شما، به طور معمول از پشت سر شما استفاده می‌کند و بر می‌دارد و سپس این موها را به قسمت‌های نازک پوست سر شما پیوند می‌دهیم. خبر خوب این است که از آنجایی که این مو به شرایطی که باعث طاسی با الگوی مردانه می‌شود، حساس نیست، موهای کاشته شده تا آخر عمر باقی می‌مانند.

هنگامی که به کاشت موی خود فکر می‌کنید، ممکن است تارهای کم و بخش‌های طاس تکه تکه قابل توجه سر خود در سال های گذشته را تصور کنید. اما کاشت مو به خصوص در دهه اخیر بسیار پیشرفت کرده است. بنابراین به جرات می‌توانیم بگوئیم که ماندگاری کاشت مو rht دائمی خواهد بود.

کاشت مو، که گاهی اوقات ترمیم مو نامیده می‌شود، یک روش سرپایی است که از فناوری میکروگرافت برای اهدای فولیکول‌های موی شما به سایر نواحی پوست سر شما که در حال نازک شدن هستند استفاده می‌کند.

دوام کاشت مو rht به وضوح ماندگار و دائمی است. این روش همچنین زمان بر است و شامل یک روند التیامی و بهبودی است. به این دلایل، افرادی که از قبل نازک شدن قابل توجهی از موهای سر خود را تجربه کرده اند، کاندیدای مناسبی برای کاشت مو دائمی به روش روبوتیک هستند.

کاشت دائمی مو روباتیک

دوام کاشت مو روبوتیک دائمی است؟ یا خیر؟

پس از اینکه فولیکول‌های مو به مناطقی که موهای شما در حال نازک شدن است پیوند زده می‌شود، مدتی به طول می‌انجامد که پوست شما بهبود یابد. در واقع، ریزش برخی از موهای شما در سه ماه اول پس از عمل کاشت موی روبوتیک طبیعی است.

بهبودی ممکن است بین ۶ الی ۱۲ ماه طول بکشد. اما هنگامی که فرآیند بهبودی کامل شد، فولیکول‌های پیوند یافته شروع به رشد مو می‌‌کنند و بخش‌‌های طاس روی پوست سر شما را پر می‌‌کنند. این موهایی است که با افزایش سن به رشد طبیعی خود ادامه می دهند.

حرکت فولیکول‌های مو دائمی است. هیچ راهی برای بازگرداندن آنها به موقعیت قبلی وجود ندارد. اما مانند بقیه فولیکول‌های مو، فولیکول‌های پیوند یافته دارای طول عمری هستند. در برخی مواقع، آنها ممکن است به تدریج تولد مو را به همان اندازه که قبلا انجام می دادند متوقف کنند.

در حالی که نگرانی درباره ماندگاری کاشت مو rht منطقی است، در اکثر مواقع، دوام کاشت موی شما مادام العمر است. فولیکول‌ها از ناحیه اهداکننده پوست سر شما جابه‌جا می‌شوند و این تضمین می‌کند که نه تنها پیوندها را راحت‌تر انجام می‌دهند، بلکه در ماه‌های بعد از عمل با بقیه موهای شما ترکیب و یکدست می‌شوند. هر فولیکول، مویی تولید می‌کند که به صورت ارگانیک در ارتباط با موهای اطراف رشد می‌کند و واکنشی مشابه با بقیه موهای شما دارد.

بررسی تفاوت‌های RHT  و FUE دوام بیشتر این روش را بازگو می‌کند: مقایسه کاشت مو به روش RHT و FUE

کاشت مو دائمی rht در ماه زر

کاشت مو روبوتیک دائمی

جراحان ما در کلینیک ماه زر که بهترین مرکز کاشت مو در تهران بشمار می‌رود سابقه ارثی ریزش مو و عواملی که در نازک شدن یا ریزش موی شما نقش داشته‌اند را در نظر خواهند گرفت و ارزیابی کنند که آیا احتمال ریزش مو در آینده وجود دارد یا خیر. بعد از آن کاشت مو دائمی به روش روبوتیک rht را به شما مراجعین محترم ارائه می‌دهند.

حقیقت این است که پس از خارج شدن فولیکول‌های مو از ناحیه اهداکننده و قرار داده شدن در قسمت‌های طاس سر، مانند موهای معمولی شروع به رشد می‌کنند. به طور مشابه، درست مانند چرخه طبیعی یک تار مو، آنها با گذشت زمان پیر می شوند، می ریزند و خاکستری می‌شوند. زیرا همه اعضای بدن در معرض فرآیند پیری هستند. کاشت دائمی مو rht یک گزینه عالی برای افرادی است که از طاسی رنج می برند، زیرا فولیکول‌های مو که برای پیوند استفاده می‌شوند به طور معمول در برابر طاسی الگوی مردانه بسیار مقاوم هستند و مانند یک تار موی معمولی نمی‌ریزند.

در صورتی که بیماران دارای رشد موی سالم کافی روی سر خود باشند که پزشکان بتوانند فولیکول‌ها را به محل آسیب ‌دیده پیوند بزنند، این گزینه عالی تلقی می‌شود. علاوه بر این، پوست سر شما لازم است قابلیت رشد دادن مو در نقطه ای که انتخاب کرده اید را داشته باشد. این بدان معناست که افرادی که پوست سرشان به شدت آسیب دیده است ممکن است واجد شرایط پیوند موفقیت آمیز نباشند.

ادامه مطلب  لیست بهترین مرکز کاشت مو در تهران + رضایت ۱۰۰ درصدی

آیا ممکن است بعد از کاشت موی دائمی به روش روبوتیک به عمل دیگری نیاز داشته باشید؟

این امکان وجود دارد که اولین عمل کاشت موی دائمی rht آخرین بار کاشتن موی شما نباشد. برخی از مراجعین هستند که پزشک آنها تشخیص می‌دهد و به آنها می‌گوید که برای دستیابی به نتایج مطلوب و مورد نظر خود، نیازمند چندین جلسه جراحی پیوند کاشت مو هستند. در سایر موارد پس از بهبود اولین دوره کاشتن مو از نتایج راضی هستند و بعدها ممکن است تصمیم بگیرند که بخش‌های نازک ‌شده اضافی را روی سر خود پرپشت کنند.

بعد از کاشت دائمی موی rht در دراز مدت انتظار چه چیزی را باید داشت؟

کاشت موی روبوتیک دائمی است و مهم است که در دراز مدت دوام بیاورد. این امکان وجود دارد که با افزایش سن، فولیکول‌های مو نازک شوند، اما به احتمال زیاد حداقل تا پایان عمر مقداری مو تولید می‌کنند. هنگامی که این چرخه اولیه از موهای کاشته شده می ریزد، باید برای همیشه دوباره رشد کند. مهم است که موها از نظر ظاهری سالم و نرمال باشند.

اگر نازک شدن موهای شما ادامه پیدا کند، خط رویش موهای شما مطابق با الگوی قبلی ریزش موی طبیعی شما کاهش نمی یابد. پزشک و کلینیک ارائه دهنده کاشت موی روبوتیک لازم است با شما در مورد این طرح در دراز مدت صحبت کند و پیگیری کند تا مطمئن شود که موهای شما در سال های آینده پس از کاشت مو به روش RHT، لکه دار یا غیرطبیعی به نظر نمی رسند.

ادامه مطلب  کاشت مو به روش RHT چگونه است؟

نتیجه‌گیری از دوام کاشت روبوتیک مو

کاشت موی روبوتیک دائمی، گزینه درمانی، موثر و مقرون به صرفه برای موهایی است که به وضوح نازک می شوند و نتایج کاشت مو دائمی است. با این حال، دقت داشته باشید که این بدان معنا نیست که هر نوع کاشت مویی پس از بهبودی، ممکن است که تا پایان عمر شما باقی بماند.

یافتن یک پزشک و کلینیک با تجربه که می‌داند چگونه یک طرح کاشت موی دائمی به روش روبوتیک rht با ظاهری طبیعی و پایدار ایجاد کند و از عوارض کاشت مو در حالت کلی جلوگیری کند، برای رضایت از نتایج شما ضروری است. همکاران ما در کلینیک ماه زر موقعیتی را برای شما عزیزان فراهم می نمایند تا بهترین، موثرترین و مقرون به صرفه ترین روش کاشت موی دائمی rht را تجربه نمایید.

کاشت مو دائمی rht

به طور کلی کاشت موی روبوتیک برای تمام عمر شما دوام خواهد داشت. تکنیک های کاشت مو به گونه ای طراحی می شوند که دائمی باشند و به ندرت افراد نیاز به انجام مجدد پیوند داشته باشند. شما قادر هستید بلافاصله پس از تکمیل کاشت مو توسط پزشک، شکل خط موی جدید و بهتر خود را مشاهده نمایید. پس از کاشت، موها باید به سرعت رشد خود را شروع کنند.

به طور تقریبی بعد از نیم سال از کاشت موی دائمی به روش روبوتیک، بیشتر افراد تغییرات قابل توجهی در رشد موی خود را گزارش می کنند. پس از یک سال، نتایج کامل این روش تقریبا همیشه مشهود است. کاشت موی روبوتیک در عصر مدرن بی خطر، طبیعی و دائمی است.

جستجو مرتبط کاربران:

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

9 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر
  من ۱۱۰ روز پیش کاشت انجام دادم
  الان مقداری مو درامده ولی چند روزی هست حداقل ۴۰ تا مو در روز ریزش دارم که نمیدونم موی قبلی خودمه یا از کاشته شده هاست.
  ضمنن موهای خودم و اینایی که کاشتن هم خیلیییی نازک هستن.
  سه جلسه مزوتراپی هم رفتم.
  لطفا راهنمایی میکنید دلیلش این ریزش چی هست؟

  1. با سلام دوست عزیز … موهای خودتان است احتمالا. شما از مراجعین مرکز ما نیستید پس پیشنهاد می‌کنیم برای مشاوره و معاینه بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

 2. توی سایت های دیگه مقاله برای موضوعه درمان شپش زیاده ولی من خودم همچین مطالبی رو از یه طبیب طب سنتی دیده بودم.

  1. با سلام بیشتر سوالات شما در قالب هزینه است. با توجه به میزان گرافت کاشته شده هزینه بین ۱۵ تا ۱۷ میلیون متفاوت است. البته این هزینه برای حال حاضر است.

  1. با سلام؛ هزینه کاشت مو بسته به میزان موی کاشت شده و روش مشخص شده برای شما دارد. برای این منظور با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت موی روبوتیک دائمی

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)