۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

معایب کاشت مو به روش RHT

معایب کاشت مو به روش RHT چیست؟ برای انجام کاشت موی ایده آل و موفق بهترین کار جستجو و تحقیق در مورد روش انتخابی کاشت مو است. از آنجایی که یکی از بهترین و جدیدترین تکنیک‌های موجود در زمینه کاشت مو rht میباشد، می تواند گزینه مناسبی جهت کاشت مو باشد. بنابراین زمانی که شما به دنبال تحقیق و بررسی تکنیکهای مختلف روش RHT را برای درمان ریزش مو انتخاب کردید ضروری است که در کنار مزایای آن با معایب کاشت مو به روش RHT نیز آشنا گردید.

کاشت مو به روش RHT

کاشت مو به روش RHT از تکنولوژی‌های کاملا جدید جهت شناسایی، انتخاب و برداشت فولیکول‌های مو از ناحیه اهداکننده و انجام میکروگرافت استفاده می نماید. در این روش به دلیل خودکار بودن و حذف خطاهای انسانی تمامی گرفت های برداشته شده دست نخورده و سالم هستند و این قابلیت برای آن‌ها وجود دارد که آنها را با شانس رشد مجدد بیش از 97% کاشت نمود.

مقایسه RHT با روش DHIrht معایب

کاشت مو به روش DHI ( کاشت مستقیم مو ) یک روش کاشتن مو پیشرفته‌ است که در آن فولیکول‌های مو یک به یک با استفاده از اکستراکتور درجه یک از ناحیه اهداکننده برداشته می‌شوند، و پس از انتخاب، مستقیماً روی مناطق طاسی قرار می گیرند. با توجه به اصلاح خط موی شما، حداکثر پیوند برای پوشش کامل نواحی مرتبط با پیوند متراکم جمع آوری می‌شود. لطفا توجه داشته باشید که پس از برداشتن 3000 تا 3500 گرافت در یک جلسه کاشت مو DHI، تیم باید استراحت کند. به همین دلیل است که کاشت مو DHI با حداکثر 3000 تا 3500 پیوند در عمل محدود می شود.

در تکنیک RHT که در بهترین مرکز کاشت مو در تهران، دستگاه فوق پیشرفته از فناوری جدید خودکار برای فرآیند برداشت استفاده می‌کند و همزمان هیدراتاسیون اضافی و کاهش آسیب‌های ناشی از انتقال را ارائه می‌کند. این دستگاه با استخراج دقیق فولیکول های مو به صورت تک تک کار می کند و اسکار خطی گوش به گوش را که با روش های نوار خطی دیده می شود ایجاد نمی کند. این روش از سیستم هیدراتاسیون دو کاناله استفاده می کند. این سیستم به هر فولیکول مو اجازه می دهد تا بلافاصله پس از برداشت به سمت جریانی از محلول هدایت شود. این بدان معنی است که فولیکول دیگر در معرض خطر خشک شدن و اصطکاک اضافی در مسیر پایین لوله قرار ندارد. پیوندهای حاصل از بادوام ترین پیوندهای FUE هستند که در حال حاضر قابل دستیابی هستند.

جراحی های کاشت مو به روش های RHT و DHI نسبتاً بی خطر هستند و به ندرت عوارض ایجاد می کنند. به عنوان مثال DHI و RHT نسبت به FUT کمتر تهاجمی هستند زیرا نیازی به جراح برای بریدن یک نوار بزرگ از پوست ندارند.

کاشت با rht چقدر موثر خواهد بود؟ نتیجه کاشت مو Rht

معایب کاشت مو rht

کاشت مو با تکنیک RHT دارای مزایای فراوانی از قبیل نبود جای اسکار و زخم بر روی پوست و بعلاوه درصد موفقیت بسیار بالای کاشت مو می‌باشد. ولی انتخاب یک تکنیک تنها از طریق بررسی مزایای آن کار درستی نیست، بهتر آن است که در کنار آگاهی از مزایای این تکنیک، عوارض کاشت مو RHT نیز بررسی گردند.

ادامه مطلب  با مزایا کاشت مو به روش RHT آشنا شوید!

مانند هر روش دیگری، کاشت موی رباتیک RHT نیز می‌تواند هر چند ناچیز دارای عوارض جانبی و معایبی باشد. با این حال، در مقایسه با سایر روش‌های کاشت مو، کاشت موی RHT می‌تواند خطر خطای انسانی را کاهش دهد و امکان پیوند دقیق‌تر و با ظرافت بیشتری را فراهم کند و از عوارض کاشت مو کمتری برخوردار است. در ادامه به بررسی معایب RHT خواهیم پرداخت.

 • نقاهت بسیار طولانی

بارزترین مورد از معایب کاشت مو rht نقاهت بسیار طولانی است. کاشت مو شامل دوره نقاهت نسبتا طولانی است. فردی که پیوند را دریافت می کند یک شبه بهبود نمی یابد. ناحیه پیوند شده معمولاً حداقل حدود ۸ تا ۱۰ ماه طول می کشد تا کاملاً بهبود یابد و به حالت عادی بازگردد. در طول این مدت، شما باید به شدت به دستورالعمل های پس از عمل توسط پزشک خود پایبند باشید.

 • کیفیت فولیکول‌ها تاثیر گذار است

نتایج تا حدودی به کیفیت فولیکول‌ها از محل اهدا کننده بستگی دارد. هرچه فولیکول‌های موجود در محل اهداکننده شما سالم‌ تر باشد، نتایج پیوند بهتر خواهد بود. قبل از اینکه پیوند را ادامه دهید، در مورد کیفیت فولیکول های موی موجود خود با متخصص خود صحبت کنید.

فردی که پیوند دریافت می کند باید از سلامت خوبی برخوردار باشد. این امر به ویژه در مورد آلوپسی آندروژنتیک، که در آن طاسی ناشی از شرایط ژنتیکی است، اهمیت دارد. فردی که پیوند را انجام می دهد باید بداند که اگر آلوپسی آندروژنتیک داشته باشد، حتی پس از عمل کاشت مو نیز ممکن است ریزش مو وجود داشته باشد و این ریزش مو به طور کلی نیاز به درمان دیگری دارد.

برای مدتی شما پوست سر حساسی خواهید داشت. از عوارض کاشت مو به روش RHT این است که پس از انجام این عمل، پوست سر و موهای شما فورا به حالت عادی باز نمی گردد. همانطور که قبلاً گفته شد، زمان بهبودی برای افرادی که تحت پیوند مو قرار گرفته اند نسبتا طولانی است. پوست سر شما برای مدت زمان قابل توجهی پس از جراحی حساس خواهد بود و همچنین می تواند دردناک باشد. باید از موها و پوست سر خود مراقبت کنید تا زمانی که پوست سرتان بهبود یابد.

 • احتمال ابتلا به عفونت

احتمال ابتلا به عفونت وجود دارد. یکی دیگر از معایب کاشت مو RHT این است که شما باید بسیار مراقب ناحیه پیوند شده به خصوص بلافاصله پس از عمل پیوند باشید. اگر ناحیه را بدون مراقبت رها کنید و بعد از جراحی باز کنید، احتمال ابتلا به عفونت زیاد است. علاوه بر این، پزشک شما ممکن است به عنوان یک اقدام احتیاطی به شما آنتی بیوتیک بدهد.

ادامه مطلب  چرا بعد از کاشت مو سر جوش میزند؟

عوارض موقتی کاشت rht

واکنش منفی به مواد بیهوشی: در طول RHT، بی حسی موضعی روی پوست سر شما اعمال می شود تا آن را بی حس کند. بیهوشی به طور کلی بی خطر است، اما ممکن است در برخی افراد واکنش های منفی ایجاد کند. اکثریت قریب به اتفاق واکنش ها مربوط به ترس یا اضطراب است و مربوط به حساسیت موضعی به بیهوشی نمی باشد. ممکن است عفونت در محل اهدا کننده یا در ناحیه ای که فولیکول های مو کاشته شده است ایجاد شود. عفونت‌های جدی نادر هستند و در کمتر از ۱ درصد از جراحی‌های کاشت مو رخ می‌دهند.

شوک ریزش مو: از معایب RHT برای بعضی از افراد شوک ریزش مو است. ریزش موی ناشی از شوک می تواند در عرض ۲ ماه پس از جراحی رخ دهد که به ریزش موی موقت در محل کاشت مو اشاره دارد. بهبودی کامل تقریباً همیشه در عرض ۳ تا ۴ ماه انجام می شود.

معایب کاشت مو به روش rht

هزینه بالای این تکنیک: این روش نسبت به سایر روش های کاشت مو از هزینه بالاتری برخوردار است. اطلاع از هزینه‌های این روش را در مقاله هزینه کاشت مو به روش RHT کسب کنید.

ادامه مطلب  ترمیم مو به روش HRT چیست؟

نتیجه گیری

کلینیک‌ها و مراکز بسیاری وجود دارند که درمان‌های کاشت مو با تکنیک های مختلفی را ارائه می‌دهند، اما درمان RHT به دلیل روش منحصربه‌فرد و آزمایش ‌شده‌اش متمایز است. خوشبختانه در کلینیک کاشت موی ماه زر عمل پیوند مو با روش RHT توسط جراحان حاذق قابل اجرا است. مطالب ذکر شده دراین مقاله معایب کاشت مو RHT را بیان کردند که نشان دادند عوارض کاشت مو به روش RHT در مقایسه با روش‌های دیگر بسیار ناچیز است. اگر ریزش مو را تجربه می کنید و می خواهید آن را ترمیم کنید، وقت آن است که به کلینیک تخصصی ما مراجعه نموده و با پزشکان ما مشاوره نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

6 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر
  من ۱۱۰ روز پیش کاشت انجام دادم
  الان مقداری مو درامده ولی چند روزی هست حداقل ۴۰ تا مو در روز ریزش دارم که نمیدونم موی قبلی خودمه یا از کاشته شده هاست.
  ضمنن موهای خودم و اینایی که کاشتن هم خیلیییی نازک هستن.
  سه جلسه مزوتراپی هم رفتم.
  لطفا راهنمایی میکنید دلیلش این ریزش چی هست؟

 2. سلام
  از کجا بفهمیم واقعا sut هست یا نه؟ منظورم‌تو بقیه ی کلینیک‌ها

 3. سلام. من از کجا میتونم آمپول امپول تریام هگزال رو خریداری کنم تو تهران؟

 4. سلام وقت بخیر
  یکی از بهترین ویژگی های کلینیک محیط پاکیزه و بهداشتی ای بود که نسیت به بقیه کلینیک هایی که رفتم واقعا تفاوت زیادی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله معایب کاشت مو به روش RHT

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه کاشت مو میکروگرافت قبل و بعد کاشت ابرو