۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

نتیجه کاشت مو به روش RHT

نتیجه کاشت مو به روش RHT بعد از چه مدت قابل رویت است؟ امروز می‌خواهیم به این موضوع بپردازیم که نتیجه کاشت مو به روش RHT بعد از چه مدت قابل رویت است؟ و چرا لازم است انتظار نداشته باشید که کاشت موی شما فوری یک سر پر از مو را برای شما فراهم کند. ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که برای رضایت آنی ارزش قائل است. هیچ فردی دوست ندارد برای چیزی صبر کند. اما لازم است بدانید که چیزی به نام ناهار رایگان وجود ندارد.‌کارها و اتفاقات خوب هم از نظر پولی و هم از نظر زمان هزینه دارد. و نتیجه کاشت مو به روش rht  و هر روش دیگری نیازمند گذشت زمان است تا خوب و بالغ شود.

آشنایی با کاشت RHT

در ابتدا برای آشنایی شما عزیزان با کاشت مو به روش RHT، به تعریف مختصری اکتفا می کنیم. سیستم RHT یک روش کاملا خودکار کاشت مو است که از فناوری تخصصی و یک بازوی رباتیک برای استخراج و کاشت دقیق فولیکول‌های مو در مناطق نازک‌ پوست سر استفاده می‌کند. RHT  نیازی به جراحی ندارد و کم تهاجمی است. این روش برای افراد با موهای تیره و صاف مورد تایید FDA است.

پیوند موی روباتیک RHT یک روش ترمیم مو با کمک ربات است که به طور طبیعی حجم، تراکم و توزیع مو را بهبود می بخشد. سیستم RHT هم در برنامه ریزی و هم در اجرای روش کاشت مو استفاده می شود و قادر است از تصویربرداری دیجیتال و هوش مصنوعی برای شبیه سازی نتایج احتمالی در طول مشاوره استفاده کند.

کاشت مو مانند سایر جراحی‌های زیبایی نیست!

نتیجه کاشت مو به روش rht

البته، همه جراحی‌های زیبایی قبل از شروع نتایج به این اندازه دارای تاخیر نیستند. در واقع، این یک ایده کلی است. شما نمی‌خواهید منتظر بمانید تا هر رژیم غذایی و ورزشی که به شما گفته شده است که در آن ثبت نام کنید تاثیری داشته باشد، در مقابل شما ترجیح می دهید از روش های جراحی زیبایی و اسلیم برای لاغر شدن استفاده کنید. شما روشی را پیدا نمی کنید که منجر به تغییر شکل کامل تر و تقریبا فوری نسبت به جراحی شکم شود.

اگر واقعا به دنبال درمان فوری و بدون درد ریزش مو هستید، یک راه حل عالی برای شما داریم: کلاه گیس بگذارید! اما نکته این است که شما واقعا به دنبال چیزی بیش از یک موی پر هستید. چیزی که شما می خواهید موهایی است که به صورت کامل متعلق به خودتان باشد، به سر خودتان چسبیده است، دارای ظاهر و احساس است و بتواند درست مانند موهای معمولی با آنها رفتار کرد و برای همیشه همینطور بماند. علاوه بر این، شما می خواهید که کاشت موهای شما کاملا طبیعی به نظر برسند، آنقدر طبیعی که هیچ کس متوجه نشود که این روش طبیعی رشد موهای شما نیست.

برای داشتن یک کاشت موفق به بهترین مرکز کاشت مو در تهران مراجعه کنید.

انتظارات خود از زمان نتیجه کاشت مو rht را مدیریت نمایید

به عبارت دیگر آنچه شما می خواهید کاشتن مو است! نتیجه کاشت مو RHT به هیچ وجه شبیه به جراحی بینی نیست. بهبودی شما آرام، تدریجی و نسبی است. روز بعد از نظر جسمی احساس خوبی خواهید داشت و به محض برطرف شدن ریسک تورم، قادر هستید فعالیت‌های منظم خود را چند روز بعد از سر بگیرید. اما برای این همه شگفتی، هزینه ای وجود دارد و آن وقت شماست. توجه داشته باشید که به هیچ وجه زمان از زندگی عادی شما گرفته نمی‌شود. تقریبا از لحظه‌ای که به خانه برگشتید، دارای این توانایی هستید که بیرون بروید و هر کاری را که می‌خواهید انجام دهید. با این حال برای دیدن نتیجه کاشت مو به روش rht آنچه شما نیاز دارید صبر است.

آیا می‌دانید هزینه RHT چقدر است؟ هزینه کاشت مو به روش RHT

مراحل رشد مو  نتیجه بعد از کاشت rht

زمان نتیجه کاشت مو rht

با در نظر گرفتن اینکه همه افراد متفاوت هستند و شما نمی توانید نتیجه کاشت مو RHT فردی را با اطمینان ۱۰۰% پیش بینی کنید، در ادامه انتظارات مورد نظر خود را مشاهده نمایید:

 ۱۰-۷ روز اول: بهبودینتیجه کاشت مو به روش RHT

ریکاوری فیزیکی شما انجام می‌شود. دستورالعمل های دقیق و بایدها و نبایدها را دریافت خواهید کرد. تا پایان هفته، پوسته‌های حاصل از سوراخ‌های استخراج پیاز شروع به ریزش می‌کنند. موهای ناحیه اهدا کننده به خوبی رشد خواهند کرد. تیم پزشکی ما، شما را در این مدت تنها نمی گذارند. با شما در ارتباط هستند تا مطمئن شود نتیجه کاشت مو به روش rht طبق برنامه پیش می رود.

۳-۰ ماه: مرحله ریزش یا “شوک خفته”

برای مشاهده زمان نتیجه کاشت مو rht، این سخت ترین قسمت کاشت مو است. موهای جدید شما نه تنها در 3 ماه اول رشد نمی کنند، بلکه در واقع می ریزند. از ۴ الی ۵ روز تا ۳ هفته پس از عمل، فولیکول های پیوندی شما می ریزند. اما وحشت نکنید، زیرا ما شما را برای این اتفاق آماده خواهیم کرد. می توانید انتظار داشته باشید که شوک خفته بسته به منطقه، طولانی‎تر یا کوتاه‎تر باشد. در زمان نتیجه کاشت مو rht تاج به طور معمول دارای طولانی‌ترین مدت در شوک خفته است، در حالی که خط مو در ابتدا تمایل به رشد دارد. اگر خط موی خود را ترمیم کرده اید، دیدن رشد خوب آن در عرض تنها ۲ ماه پس از عمل غیرعادی نیست.

ادامه مطلب  کدام تکنیک کاشت مو بهتر است؟

۴-۳ ماه: فاز رشد آهسته

این زمانی است که نتیجه کاشت مو RHT هیجان انگیز می شود. درست در اوایل ماه چهارم، موهای شما در نهایت شروع به رشد خواهند کرد. در ابتدا ممکن است نازک و مجعد شوند. نواحی پیوند شما ممکن است در این مرحله تکه تکه به نظر برسند، زیرا فولیکول های مختلف هنوز در مراحل مختلف رشد در چرخه خود هستند. باز هم در این مرحله نگران نشوید.

۶-۴ ماه: فاز رشد واقعی

این مرحله برای اکثر بیماران هیجان انگیزترین مرحله است. از ماه چهارم به بعد شما می توانید انتظار رشد سریع داشته باشید. موهای شما به خوبی پر می شود و تفاوت زیادی با قبل خواهید دید. در این دوره با دیدن عکس های قبل و الان خود از این رویداد شاد خواهید شد.

۱۲-۶ ماه: شکستن مو و بلوغ

به طور شگفت انگیزی، این نتیجه کاشت مو rht عالی به طور کلی تنها ۵۰٪ از رشد موی مورد انتظار را تشکیل می دهند، با رشد کامل در یک سال یا حداکثر تا ۱۵ ماه. آنچه در این مرحله اتفاق می افتد ظریف تر است. موهای شما ضخیم‌تر می‌شوند و موهای کاشته‌ شده در نهایت با سرعت موهای معمولی، ۱ الی ۲ سانتی‌متر در ماه رشد می‌کنند.

درباره معایب کاشت مو به روش RHT بخوانید.

همانطور که می بینید، برای دیدن نتیجه کاشت مو به روش rht که رضایت بخش باشد، به حدود ۴ ماه صبر نیاز دارید و ۶ ماه زمان بدهید تا این نتایج خوب به نظر برسد. امیدواریم که به شما کمک کرده باشیم تا دقیقا از کاشت مو چه انتظاری داشته باشید. لازم است بدانید که تعیین انتظارات نادرست ممکن است هر تلاشی را نابود سازد. به همین دلیل است که آموزش بیمار برای ما بسیار مهم است.

نتیجه کاشت مو RHT

از نتیجه کاشت مو به روش RHT چه انتظاری می توان داشت؟

نتیجه کاشت مو RHT – ARTAS  پس از ریزش موهای پیوند شده، شروع به رشد مجدد می کند و پس از سه الی چهار ماه تاثیر خود را نشان می دهد. بیشتر رشد موهای جدید ۵ الی ۱۲ ماه پس از ترمیم اولیه مو با جراحی آغاز می شود.

زمان نتیجه کاشت مو rht آنی نیست. نتایج اولیه را می‌توان در عرض دو ماه مشاهده کرد و موهای ضخیم‌تر، دائمی‌تر و شاداب‌تر شش الی نه ماه بعد شروع به رشد می‌کنند. نتایج نهایی البته بسته به سن، سابقه پزشکی و موارد دیگر متفاوت اشت.

5/5 - (1 امتیاز)

6 پاسخ

  1. اطلاعات خوب و قابل استفاده ای بود اگر در مورد تغذیه بعداز بوتاکس هم مطلب یا موردی بود کاملتر میشد

  2. مطالب مفید بود . من خودم برای موهام استفاده کردم لطافتشون بیشتر میشه

  3. سلام و عرض ادب آقای دکتر بنده الان یک ماهه کاشت انجام دادن دکتر بنده گفته بیا برای مزو تراپی آیا زود نیست

  4. سلام موی سرمن در قسمت جلو در ناحیه فرق سر خیلی خلوت شده با توجه به اینکه من مسافر وبه عبارتی مهمان هستم آیا امکان کاشت مو بدون زخم شدن وجود داره یا نه ؟ میخواستم دوره درمان را بدانم چه مدت لازم است تشکر از پاسخگویی شما

  5. سلام من پیش دکتر خوشخو انجام دادم عالی بود. دستشون رو میبوسم ممنونم از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله نتیجه کاشت مو به روش RHT

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه کاشت مو میکروگرافت قبل و بعد کاشت ابرو