۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت مو به روش RHT چگونه است؟

کاشت مو به روش RHT چگونه است؟

کاشت مو به روش RHT چگونه است؟

کاشت مو به روش RHT چگونه است؟ طریقه کاشت مو rht یک روش ترمیم مو با کمک ربات است که به طور طبیعی حجم، تراکم و توزیع مو را بهبود می بخشد. سیستم RHT هم در برنامه ریزی و هم در اجرای روش کاشت مو استفاده می شود و قادر است از تصویربرداری دیجیتال و هوش مصنوعی برای شبیه سازی نتایج احتمالی در طول مشاوره استفاده کند.

سیستم کاشت مو رباتیک rht با کاشت مو به روش FUE و FUT متفاوت است، زیرا یک جراح پلاستیک یا ارائه دهنده در استخراج پیاز مو از نواحی اهداکننده و کاشت مجدد در محل‌های گیرنده نقشی ندارد. RHT اذعان دارد که فناوری آنها دقیق تر است و آسیب کمتری به فولیکول های مو وارد می کند. این روش به طور معمول پنج الی هفت ساعت به طول می انجامد. آگر تمایل دارید که با خدمات مرکز زیبایی ما بیشتر آشنا شوید و بدانید که کاشت مو به روش RHT چگونه است، در ادامه با ما همراه باشید!

نحوه کاشت مو rht چه موارد زیبایی را درمان می کند؟

 • ریزش مو: پیوند موی رباتیک rht فولیکول‌های موی سالم را از بین می‌برد و مجدد در قسمت‌های طاسی یا نازک مو برای حجم و تراکم دوباره می‌کارد.
 • شکل و اندازه پیشانی: بهبود مو و خط موی قدامی از طریق کاشت موی رباتیک RHT، زیبایی پیشانی را با ایجاد ظاهری پرتر و شاداب‌تر افزایش می‌دهد.

 کاشت مو به روش RHT چگونه است؟

نمونه کاشت rht

طریقه کاشت مو rht یا پیوند موی رباتیک (کاشت فولیکولار خودکار –  IFA) نوعی کاشت مو با سیستم رباتیک است که به طور خودکار فولیکول‌ها را تجزیه و تحلیل، انتخاب و برداشت می‌کند و سپس آنها را برای کاشت دستی در اختیار تیم جراحی قرار می‌دهد. نحوه کاشت مو rht در میان تکنیک‌های گوناگون کاشت مو دارای جایگاه منحصر به فردی است. طریقه کاشت مو rht نسبت به سایر تکنیک‌ها تا حدودی موثرتر و کم هزینه‌تر است و نتایج آن زودتر و سریع خود را نشان می دهند.

کاشت موی رباتیک از فناوری‌های دیجیتال جدید برای شناسایی، انتخاب و گرفتن پیازها از ناحیه اهداکننده و انجام میکروگرافت بهره می‌برد. پیازهای استخراجی بین ۰.۸ الی ۱ میلی متر طول دارند. در نهایت به لطف اتوماسیونی این روش، ۱۰۰% گرافت‌های برداشته شده دست نخورده و سالم هستند و این قابلیت وجود دارد که آنها را با شانس رشد مجدد بیش از ۹۷% کاشت کرد.

سیستم RHT یک روش کاملا خودکار کاشت مو است که از فناوری تخصصی و یک بازوی رباتیک برای استخراج و کاشت دقیق فولیکول‌های مو در مناطق نازک‌ شده پوست سر استفاده می‌کند. نحوه کاشت مو rht نیازی به جراحی ندارد. این روش برای افراد با موهای تیره و صاف مورد تایید سازمان غذا و دارو (FDA) است.

متقاضیان کاشت مو به روش RHT لازم است فولیکولهای مو و رشد موی کافی برای کاشت موفق داشته باشند. کاشت موی رباتیک RHT برای افرادی که محل اهداکننده ضعیفی دارند یا ریزش مو به دلیل دارو/درمان‌های پزشکی، استرس یا هر علت برگشت‌پذیر دیگری دارند، توصیه نمی‌شود.

اطلاعات بیشتر درباره کاشت مو به روش میکروگرافت

میانگین بهبودی مرتبط با نحوه کاشت مو rht چقدر است؟

زمان بهبودی به طور نسبی کم است. از آنجایی که برای کاشت مو رباتیک RHT نیازی به برش یا بخیه نیست، زمان بهبودی کوتاه است و معمولا بعد از یک الی دو روز قادر هستید به فعالیت های روزانه خود بازگردید.

مراقبت از موی معمولی را می توان پس از ۱۰ روز از سر گرفت. بیماران لازم است حداقل به مدت یک هفته از ورزش شدید، الکل، تعریق زیاد و شنا خودداری نمایند.

نتایج کاشت موی رباتیک RHT پس از ریزش موهای پیوند شده و شروع به رشد مجدد، پس از سه الی چهار ماه تاثیر خود را نشان می دهد. بیشتر رشد موهای جدید ۵ الی ۱۲ ماه پس از ترمیم اولیه مو با جراحی آغاز می شود.

ادامه مطلب  درد کاشت مو RHT

اکنون که دریافتید کاشت مو rht چگونه است، در ادامه به ارائه پاسخ به برخی از سوالات بیماران می پردازیم که ممکن است قبل از اقدام به کاشت مو رباتیک RHT از متخصصین زیبایی خود داشته باشند:

سوالات متداول درباره طریقه کاشت مو RHT

اطلاع از سوالات متداولی که مراجعه کنندگان درباره طریقه کاشت rht پرسیده‌اند و پاسخ‌هایی که دریافت کرده‌اند به شما کمک خواهد که در انتخاب این روش که موثر‌ترین روش حال حاضر این حوزه است هیچگونه تردیدی نداشته باشید.

کاشت مو به روش RHT چگونه است

 • کاشت مو به روش RHT چگونه است؟

سیستم کاشت مو رباتیک rht راه حل ترمیم مو با حداقل تهاجم در نظر گرفته می‌شود. ابتدا، فناوری پیشرفته سه بعدی، طراحی کاشت موی شما را تخمین می زند تا به سورت دقیق تعداد پیوند مورد نیاز برای دستیابی به نتایج مطلوب مشخص شود. سپس سیستم رباتیک ارزیابی می کند که کدام موهای روی سر شما بهترین گزینه برای اهدا کنندگی هستند. هنگامی که آنها شناسایی شدند، جراح شما فناوری رباتیک را برای برداشت موهای اهداکننده و پیوند آنها در محل مناسب هدایت می کند.

 • نحوه کاشت مو rht چه تفاوتی با روش های دیگر دارد؟

معنی دارترین تفاوت بین rht و سیستم های قدیمی تر این است که روش RHT نیازی به برداشتن نوار بافتی از پشت یا کنار سر ندارد. این بدان معناست که جای زخم خطی و نیاز به بخیه یا منگنه برای بستن زخم باقی نمی ماند. علاوه بر این، این سیستم پیشرفته با از بین بردن حدس و گمان و خستگی مربوط به مراحل پیوند دستی، نتایج دقیق را تضمین می کند.

 • چقدر سریع نتایج را می بینم؟

اکثر بیماران RHT، رشد چشمگیر مو را در عرض 6 ماه پس از پیوند مشاهده می کنند. این نتایج پس از ۹ و ۱۲ ماه بیشتر قابل توجه است. موهای جدیدی که رشد می کنند مستعد شرایطی نیستند که باعث ریزش موی اصلی شما شده باشد، بنابراین موهای کاشته شده شما تا آخر عمر باقی می مانند.

 • آیا نتایج RHT  دائمی است؟

بله. کاشت موی رباتیک rht از موهای در حال رشد دائمی شما، به طور معمول از پشت سر شما استفاده می‌کند و سپس این موها را به قسمت‌های نازک پوست سر شما کاشت می‌کنیم. از آنجایی که این مو به شرایطی که باعث طاسی با الگوی مردانه می شود حساس نیست، موهای کاشته شده تا آخر عمر باقی می مانند.

 • آیا عمل کاشت مو رباتیک RHT درد دارد؟

کاشت مو رباتیک RHT، یک عمل سرپایی است که در مطب ما انجام می شود، تنها به بی حسی موضعی نیاز دارد. بیمار عملا هیچ دردی احساس نمی‌کند. برخی از بیماران پس از عمل ممکن است ناراحتی و تورم جزئی را تجربه کنند که در عرض یک تا سه روز فروکش می کند.

 • عمل کاشت مو رباتیک RHT چقدر طول می کشد؟

کاشت موی رباتیک rht به طور معمول بین چهار الی هشت ساعت طول می کشد. بیشتر مراحل رباتیک RHT از صبح شروع می شود و بعد از ظهر به پایان می رسد.

طریقه کاشت مو rht  به این شکل است که، شما می‌نشینید و پزشک و تیم هر کاری که از دستشان برآید برای اطمینان خاطر و راحتی شما انجام می‌دهند. یک بی حس کننده موضعی به شما تزریق می شود، اما شما در طول عمل بیدار و هوشیار هستید. زمانی برای استراحت در طول عمل خواهد بود و شما قادر هستید ناهار بخورید یا به مسائل شخصی رسیدگی کنید.

 • قیمت کاشت مو رباتیک RHT چقدر است؟

هزینه‌های درمان در طول ویزیت مشاوره شما تعیین می‌شود و به میزان موهای جدید مورد نظر شما بستگی دارد.

ادامه مطلب  کاشت موی روبوتیک دائمی

نتیجه درباره طریقه کاشت مو RHT

rht طریقه کاشت مو

طریقه کاشت مو rht با استفاده از فناوری سه بعدی برای کمک به سفارشی سازی و برنامه ریزی طراحی خط موی شخصی شما شروع می شود. سپس از یک سیستم دید استریوسکوپی با کیفیت بالا، بازوی رباتیک و الگوریتم‌های هوش مصنوعی RHT برای شناسایی و انتخاب بهترین فولیکول‌های مو برای پیوند استفاده می‌کند. بعد از آن، این فولیکول‌ها با دقت و سرعت رباتیک به صورت هوشمند برداشت می‌شوند تا ظاهر طبیعی ناحیه اهداکننده شما حفظ شود، به این معنی که جای زخم خطی وجود ندارد. روش RHT همچنین به طور دقیق یک محل دریافت کننده بهینه را شناسایی و ایجاد می کند و به طور همزمان فولیکول های موی برداشت شده را کاشت می کند. فرآیند کم تهاجمی از موهای سالم موجود شما محافظت می کند و ظاهر طبیعی را هم در ناحیه اهداکننده و هم در ناحیه کاشت جدید حفظ می‌کند.

اطلاعات بیشتر درباره هزینه کاشت مو به روش RHT

 • نتایج طبیعی: رشد مو به طور قابل توجهی ضخیم تر، ظاهر طبیعی و دائمی در حدود شش ماه با رشد مداوم در طول زمان شروع می شود.
 • حداقل ریسک بدون اسکار خطی: سیستم ترمیم مو RHT به طور دقیق و هوشمندانه فولیکول ها را بدون استفاده از چاقوی جراحی، بخیه یا منگنه برداشت و کاشت می کند، که به این معنی است که جای زخم خطی ناخوشایند باقی نمی ماند.
 • سریع و موثر: روش رباتیک دقت و سرعت بیشتری را امکان پذیر می سازد و این روش سریعتر از سایر روش های کاشت مو عمل می کند.

اکنون که دریافتید کاشت RHT چگونه است، با متخصص زیبایی خود مشاوره نمایید و بهترین و مناسب ترین روش کاشت مو را انتخاب نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

6 پاسخ

 1. خیلی عالی و کامل بود👌
  ممنونم از مقاله ی خوبتون 🙏😌

 2. بهترین دکتر ایمپلنت در ایران هستند دکتر نجفی

 3. سلام با توجه به انجام عمل اسلیو معده ولاغری حدود۲۵ کیلو در این ۵ ماه اخیر به جهت بر طرف نمودن غبغب با روش هایفو تراپی مزاحم شدم
  البته جدید ایمپلنت فک بالا و۴ واحد فک پایین رو هم انجام داده ام ومبتلا به دیابت نوع ۲ بوده که با توجه به عمل اسلیو مصرف انسولین به یک چهارم کاهش یافته
  نظر نهایی مبنی بر انجام هایفو تراپی ویا ممنوعیت عمل رو میخواستم استعلام بگیرم

 4. آیا اگر چند روغن رو‌مخلوط کنیم مثلا کرچک و زیتون و کتان و بادم و برای ابرو استفاده بشه مشکلی نیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت مو به روش RHT چگونه است؟

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
روش‌های کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه