۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

مقایسه کاشت مو fut و fit

کاشت مو fut در کلینیک ماه زر

کاشت مو fut در کلینیک ماه زر

مقایسه کاشت مو fut و fit؛ با توجه به پیشرفت‌های تکنولوژی و جراحان ماهر، بسیاری از افراد به دنبال کاشت مو برای احیای کل موهای خود هستند. نتایج کاشت مو دارای این قابلیت است که زندگی شما را تغییر دهد، ظاهری جوان‌تر به شما ببخشد و حتی اعتماد به نفس را افزایش دهد. اما انتخاب روش کاشت مو مناسب برای شما ممکن است سخت باشد. عوامل زیادی وجود دارد که لازم است در نظر بگیرید.  fut و fit تکنیک‌های موثر کاشت مو هستند که نتایج طولانی‌ مدتی ارائه می‌دهند. اما کاشت مو fut بهتره یا fit و کدام یک برای شما مناسب است؟

مقایسه کاشت مو fut و fit

در این مقاله، به مقایسه کاشت مو fut و fit و تکنیک‌های مربوط به هر یک از آن‌ها از میان بهترین روش کاشت مو می‌پردازیم و به شما بینشی می‌دهیم که کدام یک ممکن است برای شما بهترین باشد. ما ویژگی‌های هر تکنیک، نحوه مقایسه کاشت مو fut و fit، مزایا و معایب آن‌ها را ارائه می‌دهیم.

کاشت مو fut بهتره یا fit

هر ۲ جراحی کاشت مو fut و fit، روش های عمل جراحی مناسب برای بیمارانی هستند که قصد دارند موهای خود را ترمیم کنند. اگر تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد جراحی برای شما مهم است، متخصصین ما آماده هستند تا در مورد هر دو روش و مزایا و معایب آن‌ها به شما مراجعین محترم مشاوره های لازم را ارائه نمایند.

کاشت مو fit چیست؟

کاشت مو به روش fit مدرن‌تر از روش fut است. در این نوع جراحی، گرافت‌های مو را از پشت سر شما به عنوان فولیکول‌های جداگانه می‌گیرد. این کار قبل از برداشتن فولیکول‌های مو پیوند شده و به آرامی در سوراخ‌های کوچکی که در محل گیرنده ایجاد شده است ( محل رشد موهای جدید شما ) با استفاده از منگنه‌های کوچک انجام می‌شود. بعد از تکمیل فرآیند، پوست سر شما برای چند روز پانسمان می‌شود. پس از ریزش اولیه، موهای کاشته شده شما در حدود ۳ الی ۴ ماه دوباره شروع به رشد خواهند کرد.

کاشت مو fut چیست؟

تکنیک کاشت مو به روش fut ( کاشت واحد فولیکولی یا برداشتن نوار خطی ) با برداشتن نواری از پوست پشت سر فرد، پیوند مو را انجام می‌دهد. این نوار به طور معمول چندین سانت طول دارد. هنگامی که محل اهدا کننده ( جایی که نوار از آن گرفته شده است ) بخیه شد، نوار را می توان با یک ابزار جراحی به بخش های کوچکتر تقسیم کرد. بعد از آن مرحله، این بخش های کوچکتر در محل گیرنده کاشته می‌شوند و روند بازسازی مو آغاز می شود. پس از عمل کاشت، فولیکول‌ها قبل از رشد فولیکول‌های دائمی در جای خود به مدت ۳ الی ۴ ماه ریزش خواهند داشت.

کاشت مو fut بهتره یا fit ؟ تفاوت چیست؟

اکنون نحوه عملکرد در مقایسه کاشت مو fut و fit را شرح می‌دهیم. بیایید به مقایسه کاشت مو fut و fit بپردازیم.

 • مقایسه کاشت مو fut و fit در نتایج

هر ۲ تکنیک fit و fut این قابلیت را دارا هستند که نتایج رضایت بخشی را ارائه دهند. با این حال، اگر مقدار قابل توجهی گرافت مورد نیاز باشد، تکنیک fut قادر است نتایج بهتری ارائه دهد، زیرا معمولا موهای بیشتری را برای پیوند در اختیار قرار می‌دهد. برعکس، به دلیل ماهیت روش پیوند، کاشت مو fut جای زخم قابل مشاهده باقی می‌گذارد، در حالی که تکنیک fit که فولیکول‌های مو را با پانچ‌های ریز به جای یک نوار از بین می‌برد، جای زخم کمتر از خود به جا می‌گذارد.

 • مقایسه کاشت مو fut و fit در هزینه‌ها

در مقایسه کاشت مو fut و fit، هزینه جراحی کاشت مو fit کمی بیشتر از جراحی fut است. شما می‌توانید انتظار داشته باشید که روش مدرن‌تر fit در بیشتر کلینیک‌های کاشت مو گران‌تر از روش قدیمی‌تر fut باشد. قیمت نیز با توجه به میزان کار مورد نیاز تعیین خواهد شد. کاشت مو fut سریعتر از fit کامل می شود و دارای پیچیدگی و صرف وقت بیشتری است. از این رو قیمت پایین تر برای جراحی fut است. افرادی که نیازمند تعداد بیشتری گرافت هستند، ممکن است متوجه شوند که fut به آنها اجازه می دهد تا بر اساس بودجه خود هزینه کنند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه هزینه کاشت مو نگاهی بیندازید.

 • ریکاوری

از آنجایی که روش fut شامل یک روش تهاجمی تر است، پیوند مو به عنوان یک نوار از پوست سر به جای فولیکول های تک – زمان بهبودی معمولا طولانی تر است. در حالی که زمان بهبودی با کاشت مو fit حدود 5 الی 7 روز است، بیماران fut ممکن است برای از سرگیری تمام فعالیت های روزانه خود به ۱۰ الی ۱۵ روز استراحت نیاز داشته باشند. علاوه بر این، افرادی که پیوند موی fut انجام می‌دهند، لازم است مراقب بخیه‌های ناحیه اهداکننده باشند. برای اطلاعات بیشتر به راهنمای ما در مورد مراقبت های پس از کاشت مو و ریکاوری مراجعه کنید.

 • مقایسه میزان موفقیت کاشت مو fut و fit

علیرغم تفاوت‌های آن‌ها، میزان موفقیت تکنیک‌های کاشت مو fit و fut تقریبا مشابه است. اینکه نتایج نهایی کاشت مو چقدر خوب است، بیشتر به عوامل دیگری بستگی دارد – از جمله اینکه جراح چقدر این روش را خوب انجام می‌دهد و مراقبت های بعد از آن – تا اینکه از کدام تکنیک استفاده شده است.

بیشتر بخوانید درباره: مقایسه کاشت مو روباتیک با fut

 

دریافت مشاوره ۲۴ ساعته

09127300790

مزایای کاشت مو به روش fitقبل و بعد کاشت fit

 • دوره نقاهت همراه با درد کمتری نسبت به fut است.
 • بدون نیاز به بخیه.
 • از مزایا کاشت مو به روش fit بدون جای زخم خطی بودن آن است.
 • موهای کوتاه بدون اسکار قابل مشاهده هستند.
 • محل اهداکننده سریعتر ازfut بهبود می‌یابد.

معایب کاشت مو به روش fit

 • عملکرد کمتر مو در مقایسه باfut.
 • گران تر از fut است.
 • بخش‌های بزرگ‌تری از پوست سر (پشت و پهلو) لازم است تراشیده شوند.
 • روشی زمان‌برتر از fut است.

ادامه مطلب  کاشت مو به روش سلول های بنیادی

مزایای کاشت مو fut

 • ارزان تر ازfit است.
 • این روش زمان کمتری می‌برد.
 • برای انجام جلسات کاشت موی بزرگتر با استفاده از گرافت های موی بیشتر آسان‌تر است.
 • ممکن است برای برخی افراد ابتداfut و سپسfit در صورت نیاز به درمان بیشتر در آینده مناسب‌تر باشد.

معایب کاشت مو  fut

 • نیازمند بخیه است.
 • زمان بهبودی طولانی تر است.
 • از معایب کاشت مو به روش fut زمان نتیجه بخشی بیشتر است.
 • امکان ایجاد جای زخم قابل مشاهده وجود دارد.
 • اسکارها برای پوشانیده شدن به موهای بلندتری نیازمند هستند.

اگر جراحی fut انجام دادید و جای زخم در پشت سر باقی مانده است، قادر هستید برای ترمیم اسکار و پنهان کردن بهتر آن، تحت عمل جراحی fit قرار بگیرید.

ادامه مطلب  ریزش موی ارثی تا چه سنی ادامه دارد؟

برای من کاشت مو fut بهتره یا fit ؟

پتانسیل هر بیمار متفاوت است و انتخاب بهترین تکنیک برای شما ممکن است سخت باشد. به همین دلیل است که تیم ما برای کمک رسانی به شما آماده است. جراحان ما تجربه زیادی در انجام جراحی کاشت مو fit و مشاوره در مورد تکنیک fut ارائه می دهند. ما فولیکول‌های موی شما را ارزیابی می‌کنیم و تشخیص خواهیم داد که به چه تعداد گرافت‌هایی برای این روش نیاز دارید و در مورد اینکه بهترین تکنیک برای شما چیست و مقایسه کاشت مو fut و fit صحبت می‌کنیم. برای دریافت مشاوره بیشتر همچنین می‌توانید فرم زیر را تکمیل کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  در کلینیک کاشت موی ما، که زیر نظر کلینیک ماه زر می‌باشد، از پیشرفته‌ترین درمان‌های موجود بهره مند خواهید شد. کلیه متدهای ما با استفاده از تکنولوژی روز انجام می‌شود. در محیطی دلپذیر با پرسنلی مجرب احساس راحتی خواهید داشت.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  12 پاسخ

  1. باسلام وقت بخیر چندسوال داشتم اول اینکه درباره هزینه عمل چیزی نگفتید!؟ دوم آیابرای شماامکان داره که فقط باموهای ریش سربنده راکه وسطش خالیه پرکنید!؟ باتشکر

   1. با سلام. این که چه روشی برای شما مناسب باشد و همچنین هزینه نهایی در جلسه مشاوره مشخص می‌شود. برای دریافت مشاوره با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ تماس بگیرید.

  2. سلام
   میخواستم بدونم چه جوری میتونم هزینه دقیق پی آر پی مو رو بدونم ؟ و اینکه تاثیر روی ریزش موی ارثی داره؟

   1. با سلام. هزینه پی آر پی به عوامل مختلفی چون میزان درمان و وضعیت شما بستگی دارد. شما باید مشاوره حضوری داشته باشید.

  3. سلام
   شما چه دستگاهی دارین توی کلینیک برای لیزر موهای زائد؟ و اینکه جواب میده چون من یه بار یه جا رفتم ولی جواب خوبی نگرفتم از دستگاهشون

   1. لیزر کندلا ۲۰۲۳ هست که مطئنا جوابگو است. اطلاعات تکمیلی را در وبسایت لیزر به نشانی https://drtattoo.co/ مطالعه کنید.

  4. سلام پن‌کاشت مو انجام داده ام در دوهفته بعد از کاشت روزی چند نخ سرکار کشیده ام آیا در رویش موی کاشته شده تاثیر متفی دارد؟

   1. با سلام. کشیدن سیگار مطلقا ممنوع است. اگر دوره نقاهت خود را پشت سر نگذاشته‌اید استعمال را قطع کنید و با مشاور خود در ارتباط باشید.

   1. با سلام بله؛ با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ تماس بگیرید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله مقایسه کاشت مو fut و fit

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)