۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

مزایا کاشت مو به روش fue چیست؟

مزایا کاشت مو به روش fue

مزایا کاشت مو به روش fue

مزایا کاشت مو به روش fue چیست؟ اگر ریزش مو متوقف نشود، یا اگر اقداماتی برای متوقف کردن آن انجام ندهید، لکه‌های روشن و طاسی روی پوست سر باقی می‌ماند. اگر این اتفاق برای شما افتاده است، دیگر نگران نباشید! زیرا جدیدترین کاشت مو ما راه خوبی است. هنگام در نظر گرفتن کاشت مو برای کمک به مبارزه با نازک شدن یا ریزش مو، مهم است که همه گزینه‌های موجود را در نظر بگیرید. فناوری fue یکی از دقیق‌ترین، سریع‌ترین و سازگارترین روش‌ها برای انجام کاشت مو است. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند که تشخیص دهید آیا این درمان برای شما مناسب است یا خیر. اگر علاقه‌مند به ترمیم مو با استفاده از روش صحیح هستید، در این پست، مزایا کاشت مو fue برای ترمیم موی بهینه را ارائه می‌دهیم.

روش استخراج واحد فولیکولی – کاشت fue

استخراج واحد فولیکولی یا fue روش کاشت مو مدرنی است که در سراسر جهان بسیار محبوب است. این روش هنوز بسیار جدید است اما به انتخاب اصلی بیشتر بیماران تبدیل شده است. کاشت مو به روش fue روش بسیار موثری است که پزشکان آن را به شدت توصیه می‌کنند. در  fue، فولیکول‌های مو از پشت سر برداشته می‌شود و روی نقاط طاس قرار می‌گیرند. این یک راه حل دائمی برای طاسی است و معمولا تا پایان عمر باقی می‌ماند.

روش استخراج واحد فولیکولی کاشت مو

در این روش، هر فولیکول مو به‌ صورت جداگانه از ناحیه اهداکننده بیمار برداشته می‌شود و بعد از آن به ناحیه طاس یا نازک شده سر پیوند زده می‌شود. این روش ترمیم مو بسیار محبوب است زیرا هیچ جای زخم قابل مشاهده‌ای مانند روش نواری یا FUT وجود ندارد. به جای اسکار خطی، یک علامت پانچ کوچک ۱ میلی‌متری در پشت سر باقی می‌ماند که تنها زمانی که موها تراشیده شوند، قابل مشاهده است.

مزایا کاشت مو fue

مزایا کاشت مو به روش fue چیست؟ برای انتخاب بهترین روش کاشت مو شما باید ضمن شناخت تمامی روش‌های کاشت از مزایای آن‌ها نیز اطلاع داشته باشید. اگر در کلینیک ماه زر برای کاشت مو شما جلسات مشاوره با پزشک خواهید داشت اما شناخت مزایا و فواید کاشت مو fue نیز می‌تواند به انتخاب بیشتر این روش برای شما کمک کند. در ادامه مزایا کاشت مو به روش fue به شرح زیر است.

 • عدم جای زخم بزرگ

مردم fue را به جای راه حل‌های دیگر انتخاب می‌کنند، زیرا این روش، اسکار (خطی) روی سر شما باقی نمی‌گذارد. عیب دیگر روش‌های کاشت مو این است که معمولا یک زخم بزرگ و خطی شکل در پشت سر باقی می گذارد. با این حال، این امر در مورد fue صادق نیست، زیرا یک روش بسیار پیچیده است.

 • بهبودی سریع

یکی دیگر از بارزترین مزایا کاشت مو به روش fue بهبودی سریع بعد از عمل است. در روزهای اولیه، روش‌های کاشت مو غیرقابل اعتماد هستند و اغلب دارای نتایج مثبت نیستند. اما از زمانی که پزشکان شروع به کاربرد روش FUE کردند، همه چیز تغییر کرد. این روش بسیار قابل اعتماد و موثر است. یکی از فواید کاشت مو fue این است که خیلی سریع التیام می‌یابد. در ابتدا، زمان بهبودی ممکن است ماه‌ها به طول انجامد، اما اکنون به تنها یک هفته کاهش می‌یابد. تنها یک هفته بعد از کاشت مو، بیمار قادر است به زندگی عادی خود ادامه دهد. با روش fue می‌توانید کار روزانه خود را به طور موثر بعد از یک عمل پزشکی شروع کنید. مشکلی از این بابت وجود ندارد. شما قادر هستید ورزش یا هر کاری که هر روز انجام می‌دهید را به عنوان یک برنامه روزانه ادامه دهید.

برای بهبودی سریع در این روش شما بایست موارد مراقبتی را نیز جدی بگیرید. رعایت توصیه‌های پزشکی می‌تواند شما را از عوارض کاشت مو مصنون کند.

 • روشی بدون بخیه و درد

کاشت مو fue یک عمل کاملا بدون درد است. بعد از پیوند نیازی به بخیه نیست. به لطف پیشرفت تکنولوژی، اکنون می‌توان کاشت مو را به راحتی و بدون درد انجام داد. حتی قادر هستید بعد از عمل موهای کوتاه داشته باشید و هیچ کس متوجه نمی‌شود که موهای شما کاشت است.

در ارتباط با درد عمل کاشت پیشنهاد می‌کنیم مطلب درد کاشت مو در وبسایت کلینیک ماه زر را مطالعه کنید.

 • نتایج ثابت

نتایج طبیعی و دائمی از مزایا کاشت مو fue است. این فرآیند به دلیل ثبات خود در سراسر جهان شناخته شده است. پزشکان همچنین نحوه رشد موهای شما را کنترل می کنند و فولیکول های مو را به صورت استراتژیک برای داشتن سری پر از مو قرار می‌دهند.

دریافت مشاوره کاشت مو

۰۲۱-۹۱۰۰۲۵۵۵

 • خطر عفونت را به حداقل می‌رساند

در برخی از روش‌های کاشت مو، بیمار ممکن است از عفونت بعد از عمل رنج ببرد، اما بدون درد بودن عمل پیوند از مزایا کاشت مو fue است.

مزایا کاشت مو fue

 • کیفیت مو

کیفیت موهای کاشته شده شما دارای هیچ تفاوتی با موهای طبیعی شما نیست. هیچ کس قادر نیست تفاوت را تشخیص دهد، زیرا همه چیز به طور طبیعی در کنار هم قرار می‌گیرد. استخراج واحد فولیکولار راه حلی ایده آل برای هر فردی است که می‌خواهد دوباره جوان به نظر برسد و طاسی را از بین ببرد.

 • راحتی بعد از جراحی

برای اطمینان از راحتی، متخصصان کاشت مو ما از داروهای آرامبخش و بی حسی موضعی استفاده می‌کنند و به همین دلیل قادر هستید در همان روز بعد از عمل بدون درد به خانه بروید. علاوه بر این، احتمال بروز عوارض بعد از اقدامات پزشکی بسیار کم است، زیرا این عمل به بدن شما آسیبی نمی‌رساند.

 • شباهت به موهای طبیعی

بیشتر مردم نگران این هستند که آیا نتایج طبیعی به نظر می‌رسند یا خیر. از مزایا کاشت مو fue می‌توان به این نکته اشاره کرد که آنقدر درمان عالی و دقیقی است که قادر نیستید تغییرات پوست سر خود را درک کنید. این موهای طبیعی شما خواهد بود. کاشت مو FUE نتایج طبیعی به دست می‌دهد و مردم قادر به تشخیص این نیستند که آیا شما کاشت مو انجام دادید یا خیر. بسیاری از مردم نگران هستند زیرا روش‌های دیگر طبیعی به نظر نمی‌رسند.

 • ناحیه پوشاننده بزرگ

تکنیک موی fue به ما این امکان را می‌دهد که بیشتر پوست سر طاس شما را بپوشانیم. بنابراین رشد مو مناسب است و نتیجه بهتر از برخی روش‌های دیگر خواهد بود و به این دلیل است که ما به طور موثر فولیکول‌های مو را در سرتاسر پوست سر طاس جمع می‌کنیم.

 • ایده آل برای پوست سر سفت

  قبل و بعد کاشت مو روش fue

برخی از بیماران دارای پوست سر بسیار نازک و سفت هستند که اجازه درمان‌های دیگر را نمی‌دهند. در این مورد، fue راه حل ایده آل برای چنین بیمارانی است.

 • بدون درد و ناراحتی

بیمار در طول عمل هیچ گونه درد و ناراحتی احساس نخواهد کرد.

 • ساختار هزینه انعطاف پذیر

شما فقط برای پیوندهایی که می‌خواهید از یک ناحیه پوست سر به ناحیه دیگر پیوند بزنید، هزینه پرداخت می‌کنید.

ادامه مطلب  ۴ روش کاشت مو برای بانوان

مشاوره رایگان کاشت fue

در این مقاله، به مزایا کاشت مو fue اشاره نمودیم. کاشت مو FUE معمولا در طول یک جلسه انجام می‌شود و به عنوان یک جراحی کم تهاجمی در نظر گرفته می‌شود زیرا بیماران تمایل دارند مدت کوتاهی بعد از تکمیل کاشت، کلینیک را ترک کنند. هنگامی که یک استخراج واحد فولیکولی با استفاده از یک چاقوی جراحی بسیار دقیق انجام می شود، برش ایجاد شده حداقل است، به این معنی که اسکار باقی مانده در هنگام بهبود برای چشم انسان قابل مشاهده نیست. این امر باعث می‌شود کاشت مو fue یک گزینه ایده‌آل برای هر فردی باشد که ممکن است نگران زخم‌های قابل مشاهده باشد که در نتیجه جراحی کاشت مو باقی می‌ماند. مراقبت بعد از درمان آسان است. به شدت توسط تیم حرفه ای ما توصیه می‌شود که از هرگونه اقدام تهاجمی نسبت به پوست سر، مانند برس زدن مو، در چند روز اول خودداری شود. با این حال، روند بهبودی به اندازه سایر گزینه های کاشت مو گسترده نیست، و برای افرادی که ممکن است بخواهند نسبتا سریع به زندگی عادی بازگردند، گزینه ایده آلی است. به طور کلی، انتخاب کاشت مو fue برای بازگرداندن ضخامت و کیفیت موهای شما دارای مزایای زیادی است.

برای آگاهی بیشتر از این روش مشاورین ما در کلینیک ماه زر معتبرترین مرکز کاشت مو شهرک غرب تهران، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. همچنین می‌توانید مطالب تکمیلی این روش را در وبسایت ما مطالعه کنید.

اگر می خواهید در مورد روش و فواید کاشت مو fue اطلاعات بیشتری کسب کنید، همین امروز با کلینیک کاشت مو ما تماس بگیرید! ما خوشحال می‌شویم که به شما در دستیابی به موهای پرپشت تر کمک کنیم. کلینیک ما یکی از برترین کلینیک های کاشت و ترمیم مو با امکانات کامل و کادری مجرب است. ما جدیدترین درمان‌ها را برای افرادی که می‌خواهند با از بین بردن لکه‌های طاسی یا موهای نازک ظاهر خود را بهبود بخشند، ارائه می‌کنیم. ما کادری مجرب و متخصص داریم که متعهد به انجام یک روش موفق هستند.

جستجو مرتبط کاربران:

5/5 - (1 امتیاز)

12 پاسخ

 1. سلام
  من ۶ روز است که موهامو کاشتم به روش fit و در محل برداشت مو مخصوصا پشت سر، احساس درد دارم.
  مسکن هم خیلی اثر ندازه.
  چیکار باید بکنم؟

  1. با مشاور خود تماس بگیرید راهنمایی می‌کنند.

 2. سلام آقای دکتر. آیا با لیفت گونه میشه حالت لب را تغییر داد؟ مثلاً گوشه‌های لبم را بالاتر بیارید.

 3. سلام خسته نباشين تا چند بار ميشه ابرو رو كاشت و ترميم كرد ابروم خيلي ايراد داره

 4. سلام من ۱۰ سال قبل در سن۲۳ سالگی به روش fitکاشت مو انجام دادم که راضی نیستم و الانم بانک موی بسیار ضعیفی دارم ولی ریش و تنه ام پر مو هستن ایا امیدی هست که بعد از انجام BHT تا حدودی رضایت پیدا کنم …

  1. باید برای معاینه تشریف بیارید تا مشخص شود.

 5. باسلام ، به جرات میتوان گفت کلینیک شما صادقانه تمام اطلاعات مورد نیاز برای یک انتخاب درست برای متقاضیان را در اختیارشان قرار داده تا به درستی انتخاب مناسبی را داشته باشند و به شخصه کمال تشکر را از این بیان و شفافیت در اطلاع رسانی دارم.

  1. ارائه خدمات با کیفیت اصلی‌ترین هدف مجموعه ماست.

 6. سلام یه سوال داشتم حتما باید قبل از کاشت موهارو کوتاه کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله مزایا کاشت مو به روش fue چیست؟

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)