۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

بالاترین تراکم کاشت مو

بالاترین تراکم کاشت مو

بالاترین تراکم کاشت مو

بالاترین تراکم کاشت مو در کلینیک ماه زر؛ نکته بسیار جالبی که شما عزیزان لازم است بدانید این است که کاشت مو در بعضی از مراکز کاشت‌ مو در تهران از طریق میکرو گرافت صورت می‌پذیرد که نام دیگر این روش میکرو کاشت است.

کاشت مو به روش میکروگرافت جزو به‌روزترین روش کاشت مو است که در جهان امروزی مورد استفاده قرار میگیرد. مسئله تراکم کاشت‌ مو بالا، از مسائل بسیار مهم و حیاتی برای انسان‌ها به شمار می‌رود. باید به شما عزیزان بگوییم که تراکم و مقاومت موی‌ سر در افراد مختلف متفاوت خواهد بود. به صورت میانگین در هر سانتیمتر مربع هشتاد واحد فولیکولی در سر معادل دویست عدد تار مو وجود دارد. هنگامی که که هر‌روز دویست الی دویست‌و‌پنجاه تار مو بریزد نزدیک‌ به پنجاه درصد تراکم کاشت موی اصلی آن را از دست می‌دهد.

اگر بخواهیم در مورد اجرای روش میکروگرافت برای شما سخن بگوییم، باید بگوییم که انجام کاشت و برداشت موی سر به صورت خودکار انجام می‌شود که این امر، موجب کاشت موی‌سر با نهایت ظرافت خواهد شد. کلینیک ماه زر، بهترین مرکز کاشت مو در تهران، محسوب می‌شود که کاشت‌ مو بدون عمل جراحی انجام می‌دهد. اگر به‌ صورت میکروگرافت کاشت‌ مو صورت پذیرد، دیگر احتیاجی به تیغ جراحی نیست، چرا‌ که در این روش به هیچ‌ عنوان از تیغ جراحی استفاده نمی‌شود و فرد با کاشتن‌ مو از طریق این روش، هیچ نوع اسکاری بر آن ناحیه‌ای که می‌خواهد کاشت‌ مو صورت پذیرد مشاهده نخواهد کرد.

بالاترین تراکم کاشت مو چقدر است؟

منظور از کاشت مو با تراکم بالا چیست؟ وقتی مویی بر روی سر کاشته می‌شود حدود پنجاه درصد از تراکم و مقاومت موی اصلی را شامل می‌شود که خود هر فرد آن را دارد. تراکم موهای طبیعی یک مرد، به‌طور متوسط ۹۰ تا ۱۱۰ واحد فولیکولی در هر سانتیمتر مربع است. تراکم کاشت‌ مو بالا به ظاهر موهای کاشته شده گفته می‌شود که بهترین نتیجه کاشت‌ مو، کاشت مو با تراکم بالا است چرا‌‌که مو‌ها در آن طبیعی‌تر و پرپشت‌تر جلوه خواهد کرد.

کدام روش کاشت تراکم بالاتری دارد؟ نتیجه کاشت مو Rht

برای آنکه بخواهیم کاشت‌ مو با تراکم بالا اتفاق بیفتد باید چه کنیم؟

برای کاشت مو با تراکم بالا ما به یک سری فولیکول احتیاج داریم. برای این کار، از فولیکول‌هایی که در پشت‌سر وجود دارند استفاده می‌کنیم. در صورتی که پیوند مو بخواهد با تراکم متوسط اتفاق بیفتد فولیکول‌های مو در تراکم‌های از ۴۵ تا ۶۰ واحد فولیکولی در سانتیمتر مربع کاشته می‌شوند، برای انجام این کار ما به ۲۵۰۰ واحد فولیکولی احتیاج داریم.

حال اگر تراکم واحدهای فولیکولی را به ۱۰۰ یا ۱۱۰ واحد فولیکولی در هر سانتیمتر مربع برسانیم تعداد کل پیوند، پنج‌هزار واحد فولیکولی خواهد بود که کاشت مو با تراکم بالا اتفاق خواهد افتاد. آیا اصلا ما میتوانیم به پنج‌هزار واحد فولیکولی دسترسی داشته باشیم یا خیر: ما نمی‌توانیم تعداد واحدهای فولیکولی یا همان‌هایی که در پشت سر قرار داشتند را استفاده کنیم، به این دلیل که روند کاشت مو نشان داده است که فقط برای اصلاح خط‌ جلوی موی سر لازم است که ما در هر سانتیمتر اگر بخواهیم که از ۱۱۰ واحد فولیکولی استفاده کنیم به چهار واحد فولیکولی نیاز داریم و این امر باعث میشود که واحدهای فولیکولی از پشت پوست سرمان کاهش زیادی پیدا کند و در آینده ما نتوانیم کاشت موی موفقی را داشته باشیم.

ادامه مطلب  ساختار فولیکول مو چیست؟

اهمیت تراکم موی کاشت شده

همه متقاضیان پیوند مو دوست دارند که موهای کاشته شده برای آنها پر‌پشت عمل کند و پر پشتی مو‌ها زمانی حاصل می‌شود که موهای کاشته شده نزدیک به‌هم کاشته شوند و تراکم خوبی را ایجاد کنند. این تراکم هنگامی به‌وجود می‌اید که هر سانتی‌متر مربع از پوست سر در طول یک جلسه حدود بیست فولیکول مو یا حدود شصت سانتی‌متر مو کاشته شود.

اگر در قسمت جلویی ابعاد کوچکی به شکل تاس باشد، ریزشمو در این ناحیه ثابت و بدون تغیر خواهد بود و در چنین مواردی پزشک می‌تواند از ناحیه پشت‌سر مو به این قسمتها پیوند بزند.

بالاترین تراکم کاشت مو

در تراکم کاشت مو محدودیت‌هایی وجود دارد؟

مقاومت و تراکم بالا در مو کاشتن به‌شکل مستقیم با تعداد گرافت‌هایی که قابلیت پیوند زدن را دارند که در هر فرد وجود دارد ارتباط دارد. کاشت‌هایی با بالاترین تراکم کاشت مو نیز محدویت‌هایی داشته‌اند.

 1. هرچقدر که تعداد گرافت‌های قابل پیوند زدن در ناحیه بانک‌ مو نسبت به ناحیه طاس و یا کم‌پشت که می‌خواهد در آن کاشته شود کمتر باشد، میزان تراکم کاشت‌ مو کمتر خواهد شد.
 2. پوست و موی افراد باهم فرق می‌کند و همین امر باعث می‌شود نتایج مختلفی از کاشت مو به‌دست آید.
 3. هرچقدر که کم‌پشتی یا طاسی موها بیشتر باشد می‌توان از تعداد گرافت‌های بیشتری برای پیوند مو استفاده کرد. بنابرین افرادی که بین موهایشان فاصله برای کاشت‌ مو وجود ندارد، بهتر است از روش‌های درمانی دیگر مثل روش‌های دارویی استفاده کنند زیرا روش پیوند‌ مو برای این افراد جواب نمی‌دهد.

آیا کاشت تمام افراد با بالاترین تراکم کاشت مو انجام می‌شود؟کاشت مو با تراکم بالا

تراکم کاشت‌ مو بالا برای همه افراد به‌صورت یکسان نیست و موارد مختلفی در ایجاد تراکم کاشت مو تاثیرگذار است از جمله اینکه اگر فردی سطح‌طاسی اش زیاد باشد و تعداد موهای پیوندی کمتری داشته باشد، یعنی آن گرافت‌هایی که قابلیت پیوند زدن بر ناحیه بانک مو دارد کمتر باشد و سطح‌ طاسی‌اش زیاد باشد، تراکم کاشت مو در چنین فردی کمتر است.

افرادی که تار موهای نازکی دارند، عمل پیوند مو برای این افراد، موفقیت آمیز نخواهد بود و بهتر است این افراد روش‌های دارویی را امتحان کنند. بین هر تار‌مو حتما فاصله مشخصی باید وجود داشته باشد تا امکان پر کردن این فاصله با فولیکول‌های مو وجود داشته باشد. همچنین جنس و ظرفیت پوست افراد هم در تراکم کاشت‌ مو نقش مهمی را تعیین می‌کند. هرچه خون‌رسانی بیشتر در پوست سر صورت گیرد، تراکم کاشت مو و روییدن دوباره موها بیشتر و بهتر صورت خواهد پذیرفت.

افراد باید عوارض کاشت مو را در نظر داشته باشند و به کلینیک هایی مراجعه کنند که نسبتا عوارض کمتری دارند که در مراکز کاشت مو در تهران میتوان به کلینیک ماه زر اشاره داشت.

ادامه مطلب  ۴ روش کاشت مو برای بانوان

ماندگاری موی کاشت شده با تراکم بالا در کلینیک ماه زر

اکثر افراد بعد از پیوند‌ مو، بعد از شش تا نه ماه، شصت درصد رشد موهای جدید را مشاهده می‌کنند و ممکن است که پزشک بعد ازکاشت مو برخی داروها را برای رشد سریع‌تر مو در فرد تجویز کند. اما حدود نیمی از بیماران احتمالا بعد از ده سال عمل کاشت مو نیاز به عمل کاشت مو مجدد پیدا می‌کنند و اکثر بیمارانی که عمل کاشت مو انجام دادند در طولانی مدت موهای بیشتری را از دست می‌دهند. یکی از دلایل عدم‌انطباق است یعنی دارو‌هایی که برای این بیماران تجویز می‌شود امتناع و خودداری می‌کنند.
دلیل دیگری که می توان به آن اشاره داشت سن است، با افزایش سن قطر ساقه مو کاهش پیدا می‌کنند در نهایت موجب نازک شدن موها می‌شود که باعث می‌شود تراکم موها خیلی کم به‌چشم آید.

شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کاشت مو با بیشترین تراکم مشاوره حضوری و یا آنلاین با پزشکان کلینیک ماه زر داشته باشید. برای این منظور فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در زمان کوتاهی با شما تماس حاصل نمایند.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  6 پاسخ

  1. سلام من از خط مو تا فاصله بین دوتا ابروم اندازه گرفتم شد ۶.۵ الان پیشانی من بلند هست؟

  2. سلام. بعد از کاشت مو تا چه مدت باید دارو مصرف بشه؟ چهارماه؟ شش ماه؟ هشت ماه؟

  3. اگه کاشت مو استاندارد انجام نشه عوارضش چیه؟

  4. سلام
   میخواستم بدونم چه جوری میتونم هزینه دقیق پی آر پی مو رو بدونم ؟ و اینکه تاثیر روی ریزش موی ارثی داره؟

  5. خیلی ممنون بهترین کلینیک کاشت مو در تهران قطعا کلینیک شماست من البته فقط مروتراپی مو انجام دادم ولی واقعا راضی بودم کلا بهترین کلینیک زیبایی تهران کلینیک کلینیک مو و ابرو
   ه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله بالاترین تراکم کاشت مو

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  روش‌های کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه