۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

همه چیز درباره معجزه کاشت مو

همه چیز درباره معجزه کاشت مو

همه چیز درباره معجزه کاشت مو

همه چیز درباره معجزه کاشت مو؛ کاشت مو در بهترین مرکز کاشت مو توانسته است به عنوان یکی از راهکارهایی باشد که از آن به عنوان معجزه  زیبایی یاد می‌کنند یعنی دارای آثار شگفت انگیز می باشد که باعث می‌شود نسبت به سایر روش‌ها کاشت مو منحصر به فرد بوده و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید و دلیل این امر تنها مزایای بی شماری می باشد که این عمل زیبایی فوق العاده دارد که به شرح زیر می‌باشد.
 • به صورت های مختلفی انجام میشود
 • مو را پرپشت میکند
 • موهای سالمی ایجاد میشود
 • درد و سوزشی حس نمیکنید
 • پوست سر شما آسیب نمبینید
 • پیاز و فولیکول سالم باقی خواهد ماند
 • نتایجی که به دست میاید طبیعی است
 • نتایج مشاهده شده دوام همیشگی دارد

کاشت مو و روند انجام آن

ابتدای مطلب ” همه چیز درباره معجزه کاشت مو ” باید درباره روند کاشت مو بدانید! پس از ذکر مزیت های کاشت مو بهتر است این مسئله را به شما بگوییم که کاشت مو اصلاً خطری نداشته و برای شما زیان آورده نخواهد بود یعنی شما می‌توانید بدون اینکه نگرانی بابت آسیب‌های ناشی از یک عمل زیبایی داشته باشید کاشت مو را انجام داده و از مزیت هایی که در بالا برای شما بیان نمودیم استفاده نمایید افزون بر آن در رابطه با چگونگی روند انجام این عمل زیبایی باید بگوییم که به این صورت می باشد که ابتدا موهایی که در قسمت پشت سر شما قرار دارد یا در نواحی گوش شما اگر مویی قرار دارد مو را با استفاده از دستگاه های پیشرفته در روش‌های مدرن مانند بایوگرافت و میکروگرافت برداشته و پس از آن که از سلامت موی استخراج شده و اجزای آن یعنی پیاز و فولیکول آن اطمینان حاصل نمودند مو را در نواحی که لازم به کاشت دارد کاشت می کنند همانطور که مشاهده می کنید در تمامی مراحلی که ذکر کردیم امکان هیچ آسیبی وجود نداشته و با استانداردهای لازم طی می‌شود.

[s201_bai id=”18″]

آیا کاشت مو معجزه میکند؟

معجزه کاشت مو اتفاق می‌افتد؟ تمامی افرادی که موهای آن‌ها دچار ریزش شده است و می‌خواهند کاشت مو بدون جراحی را انجام دهند اولین سوالی که برایشان مطرح می‌شود این است که آیا کاشت مو می تواند معجزه آسا باشد؟ یعنی اینکه توانایی این را دارد که موهای آن را همانند قبل پرپشت و زیبا کند؟ در پاسخ به این سوال افراد باید بگوییم با وجود کاشت مو و همچنین و روش‌های مدرنی که با استفاده از آن انجام می‌شود قاعدتاً کاشت مو به عنوان یک روش معجزه آسا شناخته می شود چرا که یکی از ویژگی‌های اصلی کاشت مو طبیعی بودن نتایج عمل می باشد لذا پس از آنکه شما کاشت مو را انجام دادید متوجه می‌شوید که موهای شما به صورت کاملاً طبیعی پرپشت شده و زیبا شده است و هم چنین مسئله‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که پس از آنکه کاشت مو شما انجام شد موهای شما مجدداً دچار ریزش نشده است و برای همیشه شما می توانید از آن استفاده کنید همچنین همانطور که در بالا اشاره نمودیم این روش دارای مزیت های خیلی زیادی می باشد که سایر روش هایی که اکثر افراد توصیه می کنند دارا نمی باشد به همین دلیل است که با قطعیت کامل می‌توان گفت کاشت مو به عنوان یک روش معجزه آسا برای زیبا سازی و ایجاد موهای پرپشت شناخته شده است.

ادامه مطلب  مقایسه کاشت مو RHT با نئوگرافت و میکروگرافت

بهترین روش کاشت مو چیست؟

یکی از دلایلی که باعث می‌شود کاشت مو به عنوان روش بسیار مناسبی شناخته شود این است که این عمل زیبایی به صورت های کاملاً متفاوتی  قابل انجام می باشد به همین دلیل قصد داریم در ادامه برای شما روش هایی که با آن میتوان کاشت مو را انجام داد ارائه بدهید و به شما بهترین روش را پیشنهاد کنیم؛
Sut /fut / micrograft /fit/ بایوگرافت
تمامی روش هایی که برای شما گفتیم قابل انجام می باشد اما اگر شما می خواهید بهترین نتیجه را مشاهده نمایید به شما توصیه می کنیم در وهله اول از روش بایوگرافت استفاده کنید و در وهله دوم از روش میکروگرافت دلیل این امر این است که در این دو روش از دستگاه های بسیار پیشرفته ای استفاده می شود که باعث می شود خطایی اتفاق نیفتاده و نتایجی که از آن می خواهید حاصل شود تضمین شده می باشد.

مشاورین ما در کلینیک ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت مو شهرک غرب، با ارائه بهترین مشاوره‌ها شما را در مسیر کاشت مو همراهی خواهیم کرد. برای دریافت مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  کاشت مو و هزینه های ناشی از آن

  یکی از مسائلی که در کاشت مو برای افراد خیلی مهم می باشد هزینه های ناشی از آن می باشد که ما در ادامه قصد داریم در مورد هزینه‌های ناشی از کاشت مو برای شما صحبت کنیم تا اگر ابهامی برای شما وجود دارد رفع شود و شما با آگاهی کامل از این عمل زیبایی فوق العاده استفاده کنید در رابطه با هزینه هایی که ممکن است برای کاشت مو نیاز باشد بپردازید باید بگوییم که این هزینه ها چندان زیاد نبوده و بسته به اینکه شما از چه پزشکی استفاده کنید یعنی اینکه مهارت و تخصص پزشک شما تا چه اندازه باشد و همچنین بسته به این که از چه کلینیکی استفاده کنید هزینه ها کاملاً متغیر می باشد به همین دلیل می توانیم بگوییم کاشت‌مو یکی از عمل های زیبایی می باشد که تا حدودی به انتخاب شما بستگی دارد.

  بیشتر بخوانید درباره: هزینه کاشت مو

  آیا کاشت مو همیشگی است؟

  در بالا و هنگامی که به مزایای کاشت مو اشاره نمودیم یکی از مزیت هایی که برای کاشت مو بیان نمودیم این بود که این عمل زیبایی به عنوان یک از عمل های زیبایی می باشد که نتایج حاصل از آن همیشگی بوده و دوام آن بالا می باشد دلیل این امر مشخص است چرا که در سایر عمل ها از مواد خارجی و به عبارت دیگر شیمیایی استفاده می‌شود و عمر این مواد کاملاً کوتاه‌مدت می باشد اما از آنجایی که در کاشت مو تمامی مراحل آن با استفاده از موی بدن خود فرد و یا در روش بایوگرافت از سلول‌های بنیادی و زایا استفاده می‌شود لذا نتایجی که حاصل می شود در عین اینکه کاملاً طبیعی میباشد دائمی نیز می باشد به همین دلیل است که همه افراد می‌خواهند از کاشت مو استفاده کنند چرا که افراد می خواهند با انجام یک باره آن به مدت تمام عمر خود از مزیت های بیشمار آن استفاده کنند.
  بدانید که:

  موی افراد تاثیر زیادی در زیبایی افراد دارد به همین دلیل است که همه می خواهند تا موهای زیبا و پرپشتی داشته باشند و در بین همه راه هایی که در حال حاضر موجود است کاشت مو بسیار مناسب می باشد پس اگر شما نیز می خواهید موهای زیبا و پرپشتی بدون عوارض کاشت مو داشته باشید و در عین حال به سلامت موی شما هیچ آسیبی وارد نشود از کاشت مو استفاده کنید.

  فواید استفاده از عمل‌های کاشت مو

  در این بخش از مطلب ” همه چیز درباره کاشت مو “ به بررسی کلی مزایا و فواید می‌پردازیم. گفتیم که امروزه روش‌های خوب و کاربردی برای انجام این عمل وجود دارد تا افراد بدون دغدغه برای انجام این اعمال مراجعه کنند و بدانند که مشکل کم تراکم یا ریزش ابروها و موهای آنها قابل حل است و با این اعمال می‌توان به صورت دائمی این مشکل را حل کرد.

  اما چرا متقاضیان این دسته از اعمال روز به روز افزایش یافتند و این عمل‌ها برای افراد از سایر عمل‌ها برای ترمیم ابروها یا مو‌ها محبوب‌تر است؟

  پس بطور خلاصه فواید این دو عمل عبارت است از:

  • نتیجه ی دائمی و طبیعی
  • عدم ایجاد عوارض کاشت پس از عمل
  • رعایت تمام نکات برای حفظ نتیجه طبیعی. مانند رعایت خط رویش در کاشت مو های سر و همچنین رعایت خواب و جهت مناسب در کاشت.
  • استفاده از به روزترین دستگاه ها برای ایجاد نتیجه مطابق میل افراد.
  • دوران نقاهت و بهبودی بسیار کوتاه.
  • پایان دادن به دغدغه های افراد و ایجاد احساس اعتماد به نفس.

  به علت همه این مزایا این عمل‌ها امروزه پرطرفدار هستند. کلینیک‌های متعددی در سراسر کشور خدمات مربوط به این اعمال را به متقاضیان ارائه می‌دهند. تا افراد به راحتی و با دسترسی خوب بتوانند این اعمال را انجام دهند.

  علل مراجعه عمل در همه چیز درباره کاشت مو

  علل ژنتیکی که باعث ایجاد کچلی یا طاسی در موهای سر و ایجاد ریزش غیر معمولی می‌شوند. یکی از مهم ترین دلایل مراجعه افراد برای انجام عمل کاشت مو است.

  معمولاً ریزش موهای سر ارثی است و با استفاده از داروها نمی‌توان از روند ریزش موها جلوگیری کرد. این اتفاق اجتناب ناپذیر است. به همین علت تنها راه حل طبیعی و دائمی برای حل مشکل طاسی استفاده از عمل کاشت مو است. زیرا پس از اتمام دوران بهبودی موها برای همیشه باقی می‌مانند. ظاهر مصنوعی هم ندارند و کاملاً شبیه موهای طبیعی افراد هستند.

  در بسیاری از مواقع بروز برخی بیماری ها علائمی مانند ریزش مو دارد که هم در ابروها و هم در موهای سر تاثیر می گذارند. برای مثال بیماری‌های تیروئیدی به شدت باعث ریزش مو میشوند. یا حتی برخی روش‌های درمان یا داروها مانند شیمی درمانی برای از بین بردن سرطان هم عامل مهمی در ریزش موها هستند.

  ضربات عمیق و ایجاد جراحت های شدید باعث توقف روند رشد موها می‌شود. ممکن است هم در ابروها و هم در ناحیه سر این جراحات به وجود بیایند. بنابراین برای حل مشکل ایجاد شده هیچ راه‌حلی به اندازه استفاده از عمل کاشت مو  طبیعی نیست.

  از طرف دیگر در برخی مواقع استرس های طولانی مدت به سبب شغل یا قرار گرفتن در موقعیت‌های خاص هم باعث ریزش مو می شود و تاثیرات بدی بر رشد آنها به جا می گذارد. از آنجایی که ریزش موها باعث اضطراب می شود و اعتماد به نفس افراد را تحت تأثیر قرار می‌دهد باعث می‌شود افراد احساس ناخوشایندی داشته باشند.

  اما در همه این مواقع اطلاعات جامع و همه چیز درباره کاشت مو نشان می‌دهد. که این دو عمل فارغ از علت ریزش موها برای همه انجام می شود. هیچ علتی مانع ایجاد نتیجه دلخواه نیست. همه این افراد با اطمینان از حصول نتیجه می‌توانند برای انجام این دو عمل اقدام کنند.

  ادامه مطلب  معایب کاشت مو به روش fue چیست؟

  نتیجه گیری

  همه چیز درباره کاشت مو نشان از آن دارد که این دو عمل امروزه به علل منطقی محبوب شده اند. افراد کاشت مو را بهترین راه حل برای حل مشکلات ایجاد شده یا بهتر کردن ظاهر موها و ابروهای خود می ‌دانند. تا به صورت دائمی نگرانی‌های آن‌ها از بین برود و به ظاهر دلخواه برسند.

  5/5 - (1 امتیاز)

  6 پاسخ

  1. ممکنه بدون هیچ رابطه جنسی به زگیل تناسلی مبتلا بشیم؟

  2. سلام. من تنبلی تخمدان دارم و باعث ریزش مو شده، ایا مزوتراپی برای من موثر خواهد بود؟

  3. من برای فک زاویه سازی انجام دادم و بسیار راضی هستم. کارتون خیلی عالی هست. صرفا خواستم از زحمات شما تشکر کنم.

  4. سلام
   لطفا راهنماییم کنید
   چند وقت بعد از عمل میتونم و کلینیک مو و ابرو
   ش کنم؟

  5. سلام
   میخواستم بدونم چه جوری میتونم هزینه دقیق پی آر پی مو رو بدونم ؟ و اینکه تاثیر روی ریزش موی ارثی داره؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله همه چیز درباره معجزه کاشت مو

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه قبل و بعد کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو