۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت مو موفق به چه چیزهایی بستگی دارد؟

کاشت مو موفق در کلینیک زیبایی

کاشت مو موفق در کلینیک زیبایی

کاشت مو موفق یکی از آرزوهایی است که تمامی افرادی که دارای موهای کم پشت بوده و یا موهای آن ها دچار ریزش شده است میباشد. اما این افراد باید بدانند که با وجود اینکه کاشت در بهترین مرکز کاشت مو در تهران به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین عمل‌های زیبایی شناخته شده است اما نتایج آن به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد تا موفقیت آمیز باشد. اگر این شرایط و عوامل به درستی رعایت نشود باعث می‌شود که کاشت موی آن‌ها با موفقیت طی نشده و نتایج رضایت بخشی برای آن‌ها حاصل نشود. پس اگر شما موهایتان کم پشت بوده و می خواهید از این عمل زیبایی فوق‌العاده استفاده کنید. بهتر است در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد چیزهایی که در رابطه با کاشت موی موفق بستگی دارد صحبت کنیم.
قبل از آنکه بخواهیم برای شما در مورد چگونگی داشتن یک کاشت مو موفق صحبت کنیم بهتر است ابتدا در مورد مزایای بیشمار این عمل زیبایی فوق العاده صحبت کنیم. تا اگر شما موهایتان دچار ریزش شده است و میخواهید کاشت مورا انجام دهید با آسودگی خاطر بهتری از این عمل زیبایی فوق العاده استفاده کنید. همچنین نکته‌ای که حائز اهمیت می باشد باید بگوییم که کاشت مو بدون جراحی به عنوان تنها عمل زیبایی می باشد که مزایای بسیار زیادی دارد و در مقابل هیچ گونه معایبی برای آن وجود ندارد.
کاشت مو موفق به چه چیزهایی بستگی دارد؟

کاشت مو موفق و مزایای آن

کاشت مو موفق مزایای شگفت‌آوری را در کنار زیبایی که به شما می‌دهد، خواهد داشت. این مزایا به شرح زیر هستند.

 • در حین عمل دردی حس نمی‌کنید.
 • نتایج کاملا طبیعی است.
 • دوام بالایی دارد.
 • موهایتان زیبا و پر پشت می‌شود.
 • جای زخم برایتان ایجاد نخواهد شد.
 • روش های متنوعی برای انجام آن وجود دارد.
 • برای همه افراد قابل انجام می‌باشد.
 • نتایج خیلی سریع مشخص می‌شود.
 • دوره درمان کوتاه مدت است.
 • نیاز به مراقبت پس از عمل ندارد.
پس از آشنایی با مزیت‌های کاشت مو بهتر است اگر می‌خواهید از این عمل زیبایی فوق العاده استفاده کنید با ما همراه باشید تا شما را با این مسئله که کاشت مو موفق به چه چیزهایی بستگی دارد آشنا کنیم.

یک) اطلاعات و آگاهی شما درمورد کاشت مو

برای اینکه شما بتوانید یک کاشت‌ موی موفق داشته باشید باید در مورد کاشت مو و چگونگی انجام آن اطلاعات کافی داشته باشید. همچنین از دیگر مواردی که باید در مورد آن اطلاعات درستی داشته باشید نوع و جنس موهای شما می باشد. چرا که اگر شما نوع و جنس موهایتان را به درستی نشناسید ممکن است روش مناسبی را انتخاب نکنید. آسیب‌های بیشتری به موهایتان وارد شود. لذا به شما توصیه می شود اگر خودتان در این زمینه اطلاعات و علم کافی ندارید با پزشک متخصصتان مشورت کرده تا بتواند نوع و جنس موهای شما و همچنین نوع و مقدار ریزش شما را به درستی شناسایی کرده تا با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد شما روش مناسبی را برای شما انتخاب کند. چراکه کاشت مو به یک روش انجام نشده و روش های متفاوتی دارد و باید متناسب با هر فرد بهترین روش انتخاب شود.
ما در کلینیک ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت مو شهرک غرب، با ارائه بهترین مشاوره‌‌ها در زمینه کاشت مو آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. برای این منظور می‌توانید فرم زیر را تکمیل کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.

دو) مهارت و تخصص پزشکی که برای کاشت مو انتخاب می‌کنید

هنگامی که شما می‌خواهید کاشت‌موی موفق داشته باشید لازم است در انتخاب پزشکتان دقت کافی و درستی داشته باشید. چرا که اگر در این زمینه دقت کافی به خرج ندهید. ممکن است پزشکی را انتخاب کنید که تخصص کافی در این زمینه نداشته و علاوه بر اینکه کاشت موفقی را برای شما ایجاد نکند. مشکلات متعددی برایتان ایجاد شود. دلیل اهمیت این موضوع به این دلیل است که پزشک متخصص شما باید با توجه به شرایط خاص و منحصر به فردی که موی شما دارد بهترین روش را انتخاب کند. اینکه پزشک شما توانایی تشخیص بهترین روش را داشته باشد بسیار مهم است. اگر این کار را به درستی انجام دهد نشان دهنده عدم تخصص و مهارت او میباشد. چرا که همانطور که در مطالب قبلی اشاره نمودیم کاشت مو از آن دسته از عمل های زیبایی است به روش های بسیار متعددی انجام می‌شود. پزشک شما باید بتواند بهترین روش را برای شما انتخاب کند. چرا که برای مثال گاهی اوقات شرایط شما به گونه ای می باشد که نیاز به روش بایوگرافت دارید. اما متاسفانه پزشک شما بدون اطلاعات و آگاهی روش‌های دیگری برای شما انتخاب می کند. این امر باعث می‌شود که شما نتوانید نتایج موفقیت‌آمیزی داشته باشید.
ادامه مطلب  چرا بعد از کاشت مو صورت ورم میکند؟

سه) مراقبت های بعد از عمل

مراقبت‌های بعد از عمل یکی از مهم ترین نکات کلیدی می باشد. شما در صورتی که آنها را رعایت کنید باعث می شود که کاشت موی شما موفقیت آمیز باشد. نتایجی که پزشک برای شما پیش بینی نموده است به دست آید. به همین دلیل است که اکثر افرادی که قرار است کاشت مو انجام دهند قبل از انجام این عمل زیبایی با پزشک مشورت میگیرند. پزشک چگونگی انجام مراقبت های پس از عمل را به آن‌ها آموزش می دهد. تا با رعایت آنها کاشت موی آنها موفق بوده و نتایجی که در انتظار آن می باشند را مشاهده نمایند. پس توصیه ای که به شما می شود این است که مراقبت های پس از عمل را خیلی جدی بگیرید. در صورتی که در مورد آن اطلاعات کافی نداشته حتماً از پزشک مشورت گرفته و از او کمک بگیرید. تا بتوانید به درستی انجام دهید.

بیشتر بخوانید درباره: مراقبت های بعد از کاشت مو

چهار) اقدامات قبل از عمل

مراقبت‌های بعد از عمل در نتایج کاشت موی شما و دوری از عوارض کاشت مو تاثیر خیلی زیادی دارد. باید بگوییم اقدامات قبل از عمل نیز مهم است. چرا که باید از انجام برخی از اقدامات خودداری کنید. در مقابل برخی از کارها را انجام دهید. برای مثال توصیه می‌شود افرادی که می‌خواهند کاشت مو را انجام دهند. قبل از انجام کاشت مو از مصرف دخانیات و الکل پرهیز کنند. چرا که این دو آسیب زا بوده و می تواند جلوی روند بهبودی را بگیرد. همچنین نتایج عمل موفقیت آمیز نباشد کارهای دیگر که لازم است انجام باید انجام شود. مثلا در صورت نیاز باید از داروهای مخصوصی استفاده نمایید. تا مشکلی برای شما ایجاد نشود. این امر به تشخیص پزشک شما بستگی دارد. به همین دلیل است که همانطور که در مطالب قبلی اشاره نمودیم تخصص و مهارت پزشک دارای اهمیت بالایی می باشد. چرا که اگر این مسئله را به درستی شناسایی نکند، اقدامات قبل از عمل شما ناقص می شود. در نهایت نتیجه موفقیت آمیزی که منتظر ان می باشید مشاهده نخواهید نمود.
کاشت مو موفق به چه چیزهایی بستگی دارد؟

بدانید که:

تمامی مواردی که در فوق برای شما اشاره نمودیم برای موفقیت آمیز بودن کاشت موی شما لازم بوده و در صورتی که هر کدام از موارد فوق را انجام ندهید ممکن است کاشت موی شما با شکست مواجه شود به همین دلیل است که تنها توصیه ای که به شما می کنیم این است که همه موارد فوق الذکر را جدی گرفته و حتما آنها را انجام دهید.
اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

6 پاسخ

 1. سلام خوب هستید؟ بوتاکس پیشنایی با توجه به اینکه برای مردان یا زنان باشه قیمت متفاوتی داره؟

 2. سلام خوبید
  آقای دکتر موهای من ۵ ماهه هر روز ب طوری ریزش موهام شرو شده ولی تراکم زیاد هم دارن ب نظرتون توی رشد بقیه هم تاثیر دار این مزو تراپی

 3. من خیلی وقت هست که دنبال یک مرکز زاویه سازی صورت در تهران میگردم که با معرفی دوستان تصمیم گرفتم که دخترم رو بیارم پیش شما انجام بدیم. برای این کار یک نوبت نیاز داشتم.

 4. یک نوبت برای زاویه دار کردن صورت میخواستم. برای خودم هست. ممنون میشم نوبت سریع بهم بدید

 5. سلام، به جای عمل بینی هم میشه از این روش استفاده کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت مو موفق به چه چیزهایی بستگی دارد؟

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه قبل و بعد کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو