۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

چند درصد موهای کاشته شده رشد می‌کند؟

میزان رشد مو کاشته شده

میزان رشد مو کاشته شده

میزان رشد مو کاشته شده چقدر است؟ چند درصد موهای کاشته شده رشد می‌کند؟ کاشت مو با هدف بازگرداندن رشد مو در مناطقی از پوست سر با رشد محدود یا بدون رشد انجام می‌شود. ریزش مو و نازک شدن مو بخشی طبیعی از پیری است، اما می‌تواند به دلیل بیماری یا ضربه به پوست سر نیز رخ دهد. برخی از افرادی که ریزش مو را تجربه می‌کنند می‌توانند کاشت مو را به دلایل زیبایی یا ترمیمی‌انجام دهند.

هنگام در نظر گرفتن کاشت مو، مطمئن شوید که میزان رشد مو کاشته شده چقدر موفقیت آمیز است. از این گذشته، هیچ کس نمی‌خواهد وقت و پول خود را برای ناامید شدن از نتایج تلف کند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که در کلینیک مو و ابرو ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت مو شهرک غرب، این اتفاق نمی‌افتد. چگونه می‌توانیم اینقدر مطمئن باشیم؟ ما نه تنها متخصصان بسیار ماهر و با تجربه ای داریم که این روش را انجام می‌دهند، بلکه توصیه‌های عمیق ما تضمین می‌کند که شما از مناسب بودن خود برای مراقبت آگاهی کامل دارید.

همانطور که می‌توان انتظار داشت، موفقیت از نظر نظرات مشتریان می‌تواند از پزشک به پزشک بسیار متفاوت باشد. عواملی که بر این امر تأثیر می‌گذارند عبارتند از مهارت‌ها و تجربه پزشک همراه با فناوری موجود. پزشکان متخصص و متبحر به میزان موفقیت تقریباً ۱۰۰ درصد دست می‌یابند.

انواع کاشت مو

برای بررسی میزان رشد مو کاشته شده ابتدا بهتر است انواع کاشت را بررسی کنیم! دو نوع اصلی کاشت مو وجود دارد. در حین کاشت مو، جراح فولیکول‌ها را از قسمت‌های ضخیم مو، مانند پشت سر که به آن ناحیه اهداکننده می‌گویند، برمی‌دارد. سپس فولیکول‌ها در قسمت‌های کوچکی در ناحیه آسیب دیده پوست سر کاشته می‌شوند. در زیر ۲ پیوند اصلی بر اساس روش استخراج فولیکول‌های مو آورده شده است.

 • جراحی نواری واحد فولیکولی یا پیوند واحد فولیکولی (FUSS یا کاشت مو به روش FUT): جراح تکه‌ای از پوست ناحیه اهداکننده را برمی‌دارد و آن ناحیه را با بخیه می‌بندد. سپس با استفاده از میکروسکوپ، پوست اهداکننده را به واحدهای فولیکولی کوچک حاوی یک یا چند فولیکول مو تقسیم کرده و آن را در ناحیه مورد نظر قرار می‌دهند.
 • استخراج واحد فولیکولی (FUE): جراح از یک پانچ کوچک برای برداشتن فولیکول ناحیه دهنده استفاده می‌کند. اگرچه این روش همچنان باعث ایجاد برخی اسکارهای جزئی می‌شود، اما این روش ممکن است کمتر قابل مشاهده باشد و فرد معمولاً نیازی به بخیه ندارد.

هر دوی این تکنیک‌ها موثر هستند، اما در برخی موارد می‌توانند نتایج متفاوتی به همراه داشته باشند. FUE به مهارت بیشتری نیاز دارد و نسبت به FUSS زمان بیشتری می‌برد. با این حال، اگر جراح تجربه زیادی در این تکنیک داشته باشد، FUE می‌تواند نتایج فوق العاده ای ارائه دهد.

هر عمل بسته به تعداد فولیکول‌هایی که جراح کاشته می‌کند، چندین ساعت طول می‌کشد که هر دو شامل بی‌حسی موضعی هستند. معمولاً بیمار می‌تواند در روز درمان به خانه برود.

میزان رشد مو کاشته شده چقدر است؟

میزان موفقیت در کاشت مو

مهارت‌های جراح + زیرساخت‌های بالینی + فناوری استفاده شده + تلاش بیمار پس از عمل کاشت مو، همگی موفقیت در کاشت مو را می‌سازند و میزان رشد مو کاشته شده را مطلوب خواهند کرد.

میزان موفقیت کاشت مو به میزان نیست، بلکه رضایتی است که جراح به دست آورده است. میزان موفقیت به پارامترهای زیادی بستگی دارد، مانند:

 • زیرساخت‌های بالینی نقش مهمی‌در اطمینان از عمل جراحی مناسب ایفا می‌کند.
 • تکنولوژی مورد استفاده کلینیک در حین جراحی.
 • جراحي كه عمل را انجام خواهد داد.
 • کمک و حمایت بیماران برای درمان پس از کاشت مو.

 کاشت مو به اندازه یک مداخله دشوارتر دیگر، جراحی نیست. با این حال، عوامل مختلفی تعیین کننده نتایج مثبت یا منفی کاشت مو هستند. بیایید در مورد پارامترهای کاشت موی طبیعی و موفق صحبت کنیم. در طول مشاوره با جراح، پزشک پوست سر را معاینه می‌کند و میزان موفقیت بیمار را توضیح می‌دهد. جراح مناسبی را انتخاب کنید که با پاسخ به سوالات شما مطابقت داشته باشد.

چگونه باید روند بهبودی را قبل از جراحی انجام دهید؟

شما باید موضوعات مرتبط با پیوند را بدانید. در حقیقت، چه کاری باید انجام داد تا بهترین نتیجه را به دست آورد و غیره. همچنین به کیفیت موهای شما بستگی دارد که آیا فرآیند کاشت در مورد شما موفقیت آمیز است یا خیر.

میزان رشد مو کاشته شده به هدف بیمار بستگی دارد. برخی از بیماران فقط بر عزت نفس خود تأکید می‌کنند و برخی دیگر می‌خواهند مطمئن شوند که در سنین پایین طاس نیستند. یک جراح مناسب همیشه از شما می‌پرسد که اهداف شما چیست و سپس پیشنهاد می‌کند که کدام نوع کاشت مو برای شما FUE یا FUT بهترین است.

چند درصد موهای کاشته شده رشد می‌کند؟

برای کاشت مو موفق، گرافت‌ها باید زنده بمانند و با مناطق جدیدی که در آن کاشته می‌شوند سازگار شوند. مطالعات بالینی نشان می‌دهد که حدود ۸۵ تا ۹۵ درصد از تمام گرافت‌های کاشته شده به راحتی در ناحیه پیوند رشد می‌کنند. این درصد بالا نشان می‌دهد که کاشت مو به طور کلی بسیار موفق است.

برخی از بیماران می‌ترسند که مانند سایر پیوندها، پدیده ای از پس زدن به نام پیوند وجود داشته باشد. این ترس بی اساس است زیرا فولیکول‌های مو توسط بدن آنها “اهدا” می‌شوند، بنابراین رد نمی‌شوند.

ممکن است شرایطی وجود داشته باشد که پیوند رشد مطلوبی نداشته باشد. برخی از نواحی اسکار که ممکن است نیاز به کاشت مو در آنها داشته باشند مانند ابرو یا سبیل در مقایسه با پوست معمولی خون کمتری دارند، بنابراین جذب پیوند کمی‌کمتر است. در چنین مناطقی، پزشک ممکن است به دلیل ترس از شکست، تراکمی‌را که در یک جلسه انتظار داشتید به شما ندهد. برای بهبود تراکم، همیشه می‌توانید یک جلسه تکرار کنید.

چند درصد از کاشت مو FUT رشد می‌کند؟

میزان رشد مو کاشته شده به روش FUT چقدر است؟ با FUT، پزشکان باید بتوانند پیوندهای فولیکولی را با میزان موفقیت بین ۹۵ تا ۹۸ درصد به محل‌های دریافت کننده پیوند بزنند و در برخی موارد حتی ۱۰۰ درصد نیز موفق می‌شوند. در طول فرآیند مشاوره، پزشکان و بیماران باید تعداد واحدهای فولیکولی مورد نیاز برای رسیدن به پوشش کافی را بر اساس سطح ریزش موی خاص بیمار و همچنین جهت خط رویش مو و اهداف شخصی بیمار مورد بحث قرار دهند.

این قابل درک است که فولیکول‌های مو پیوند شده معمولاً قبل از رشد مجدد فولیکول‌های دائمی‌می‌ریزند. این موضوع می‌تواند باعث شود که بیماران ابراز نگرانی کنند که پیوند شکست خورده است. آنچه شما تجربه می‌کنید بخشی طبیعی از فرآیند کاشت مو است. یک پزشک معتبر کاشت مو ابتدا روند کاشت مو را به وضوح ترسیم می‌کند تا بیماران انتظارات مناسب را تا حصول نتایج نهایی درک کنند.

چند درصد از کاشت مو FUE رشد می‌کند؟میزان رشد مو کاشته شده

میزان رشد مو کاشته شده به روش FUE چقدر است؟ روش FUE زمان‌برتر است زیرا واحدهای فولیکولی منفرد از محل اهداکننده برداشته می‌شوند تا به محل گیرنده پیوند شوند. صرف نظر از اینکه این کار به صورت دستی انجام می‌شود یا همراه با یکی از بسیاری از انواع تجهیزات خودکار موجود در دسترس پزشکان، این امر بر میزان موفقیت نهایی بیمارانی که FUE را انتخاب می‌کنند کمترین تأثیر را دارد. مهم ترین عوامل تعیین کننده موفقیت کاشت مو، موفقیت کلی فولیکول‌های موی کاشته شده و رضایتی است که بیمار با نگاه کردن به نتیجه نهایی از طریق چشمان خود کسب می‌کند.

اگر حجم مناسبی از واحدهای فولیکولی برای ایجاد پوشش کافی کاشته شود، کاشت مو FUE باید ۱۰۰% موفقیت آمیز باشد. توجه به این نکته مهم است که این سطح مورد انتظار موفقیت بر این فرض استوار است که پزشکان کاشت مو که این روش‌ها را انجام می‌دهند، در انجام روش‌های FUE و سایر گزینه‌های کاشت مو با تجربه، آگاه و واجد شرایط هستند. بیماران باید درک کنند که انتظارات باید واقع بینانه نگه داشته شوند زیرا امکان بازگرداندن چیزهایی که برای همیشه از دست رفته وجود ندارد. ارتباط مناسب با پزشک در مورد نتایج مورد انتظار، به شما ایده بهتری از آنچه می‌توان به دست آورد، می‌دهد.

ادامه مطلب  درد کاشت مو RHT

مراقبت‌ها پس از کاشت مو

مراقبت‌ها بعد از کاشت مو تاثیر بسزایی در میزان رشد مو کاشته شده دارند! از آنجایی که کاشت مو چندین ساعت یا یک روز طول می‌کشد تا جراح با تلاش زیاد آن را کامل کند. شما می‌توانید همان روز پس از جراحی به خانه بروید، اما حتماً دستورالعمل‌های پزشک خود را دنبال کنید. پزشک از طریق معاینات به تسریع بهبودی شما کمک می‌کند. به شرح زیر مراقبت کنید.

 • به آرامی‌بدون ایجاد مزاحمت در ناحیه پیوند دوش بگیرید.
 • تورم صورت یا ناحیه جراحی را بررسی کنید.
 • در صورت لزوم مسکن بدهید.

حتی اگر جراح شما تمام تلاش خود را بکند و شما FUE یا FUT را با موفقیت انجام دهید و اگر دستورالعمل‌های ارائه شده توسط پزشک را رعایت نکنید، پیوند مو ممکن است با شکست مواجه شود. مهم است که هر مرحله و سپس دستورالعمل‌های مناسب را دنبال کنید.

همه چیز به احساس شما بعد از کاشت مو بستگی دارد. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که میزان موفقیت بستگی زیادی به احساس شما پس از پیوند دارد. کاشت مو شخصیت شما را تقویت می‌کند.

کاشت موی طبیعی چگونه است؟

موها، چه کاشته شده باشند یا نه، به طور طبیعی در گروه‌های کوچک یک تا چهار تار رشد می‌کنند. آنها توسط یک سیستم حمایتی متشکل از غدد، ماهیچه‌ها و بافت همبند احاطه شده اند و واحدهای فولیکولی را تشکیل می‌دهند. ما در کلینیک مو فقط از این واحد فولیکول طبیعی برای پیوند استفاده می‌کنیم.

استفاده از سوزن برای جراحی کاشت مو در قدیم زیاد بود، به همین دلیل احتمال سوراخ شدن ظاهری شبیه عروسک وجود داشت. این نوع اثر چند دهه پیش رایج بود. یک جراح باتجربه فاکتورهای زیادی را برای اطمینان از ظاهر طبیعی در نظر می‌گیرد. این جنبه‌ها زاویه، رنگ، بافت، جهت و قطر گرافت‌ها هستند که باید دقیقاً با موهای موجود بیمار مطابقت داشته باشند.

همچنین، چندین بی‌نظمی‌و تصادف در خط مو باید در کنار هم وجود داشته باشد، مانند فولیکول‌هایی که از پشت گردن برای به دست آوردن ظاهر طبیعی‌تر اهدا شده‌اند. انحنای طبیعی خط مو باید با سن بیمار تنظیم شود. این نیز باید در نظر گرفته شود.

کاشت مو روشی موثر برای بازگرداندن رشد مو پس از بسیاری از علل ریزش مو است. میزان موفقیت کاشت مو به عوامل زیادی از جمله مهارت و تجربه جراح و ضخامت موی اهداکننده انسان بستگی دارد.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  کلام پایانی

  تقریباً ۱۰۰ درصد از بیماران در کلینیک کاشت مو ماه زر از نتایج بسیار راضی هستند. به طور کلی افرادی از این پروسه ناراضی هستند که دارای کمبود تراکم در نواحی کاشته شده هستند، این موضوع به دلیل محدودیت‌های ذاتی در تعداد گرافت‌هایی است که می‌توان در هر ناحیه از پوست سر قرار داد، در این افراد تعداد گرافت‌هایی که می‌توان در ناحیه گیرنده قرار داد کمتر از تعداد فولیکول‌هایی است که به طور طبیعی در ناحیه اهدا کننده رشد می‌کنند. این به این دلیل است که خون رسانی به پوست سر تنها از چندین پیوند پشتیبانی می‌کند.

  کلینیک موی ماه زر در طول سال‌ها هزاران عمل را انجام داد و نتایج موفقیت آمیزی داشت. بسیاری بر این باورند که ظاهر آنها پس از عمل در نهایت با آنچه در درون خود احساس می‌کنند، جوان، سالم و سرزنده مطابقت دارد. آیا سوالات بیشتری دارید یا از مشکلات ریزش مو رنج می‌برید؟ پس برای دریافت وقت مشاوره از طریق وب سایت ما درنگ نکنید.

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  12 پاسخ

   1. برای اطلاع از هزینه‌ها با شماره تماس زیر تماس بگیرید.
    02191002555

   1. برای اطلاع از هزینه‌ها با شماره تماس زیر تماس بگیرید.
    02191002555

  1. سلام. من 3 روزه پرسینگ ناف انجام دادم. معده ام ورم کرده درد میکنه ولی نافم مشکلی نداره. چه کار کنم این ورم معده رفع میشه؟

   1. با سلام. متاسفانه در این مرکز خدمات پیرسینگ انجام نمی‌شود.

  2. سلام
   هزینه عمل بلفاروپلاستی برای هر دو چشم چقدر میشه؟ و اینکه آیا این عمل محدودیت سنی داره؟

   1. برای اطلاع از هزینه‌ها با شماره تماس زیر تماس بگیرید.
    02191002555

  3. سلام من تزریق چربی توسط دکتر ضرغامی انجام دادم فوق العاده راضی هستم
   مقاله رو دیدم گفتم تجربیاتم رو مطرح کنم. توصیه میکنم سپاس

   1. البته که شما در مرکز تزریق چربی ما انجام داده‌اید. اطلاعات تکمیلی را می‌توانید در وبسایت مرکز تزریق ما به نشانی https://drlaghari.com/ مطالعه کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله چند درصد موهای کاشته شده رشد می‌کند؟

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه کاشت مو میکروگرافت قبل و بعد کاشت ابرو