۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

نظرات در مورد کربوکسی تراپی مو

نطرات در مورد کربوکسی تراپی

نطرات در مورد کربوکسی تراپی

نظرات در مورد کربوکسی تراپی مو چیست؟؛ کربوکسی تراپی یا درمان با دی‌اکسید کربن، به سادگی یک درمان معجزه آسا است. CO2 به طور طبیعی در بدن ما وجود دارد. این ماده به عنوان محصول فرآیند‌های بیولوژیکی بدن ایجاد می‌شود و هنگام تنفس از طریق ریه‌ها دفع می‌شود. دی اکسید کربن پزشکی که به صورت داخل پوستی در مقادیر کم تجویز می‌شود، خون رسانی به بافت را بهبود می‌بخشد، که برای تغذیه فولیکول‌های مو و رشد طبیعی مو بسیار مهم است. درمان سریع، ایمن و بدون خطر آلرژی یا عدم تحمل است. ما در اینجا با مزایای این روش کاربردی و نظرات در مورد کربوکسی تراپی مو آشنا خواهیم شد.

ریزش مو

نازک شدن و ریزش مو بر مردان و زنان به طور یکسان تأثیر می‌گذارد. علل می‌توانند از ساده و موقتی مانند کمبود ویتامین تا پیچیده‌تر مانند یک بیماری زمینه‌ای باشد. صرف نظر از این، ریزش مو اغلب یک وضعیت ناراحت کننده است و می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر کیفیت زندگی بیمار داشته باشد. ما در کلینیک زیبایی ماه زر از طریق انواع درمان‌های تخصصی از جمله روش‌های غیرتهاجمی‌رشد مجدد مو با ریزش مو مبارزه می‌کنیم. روش غیر جراحی ریزش مو ما ترکیبی از مزوتراپی یا کربوکسی تراپی است که بسته به شرایط موی بیمار دارد.

کربوکسی تراپی درمانی است که از دی اکسید کربن برای تحریک رشد سلول‌ها، در این مورد فولیکول‌های مو، استفاده می‌کند. این یک درمان غیر تهاجمی‌است که از تزریق‌های کوچکی از گاز دی اکسید کربن برای تحریک رشد مو با بهبود اکسیژن رسانی فولیکول مو و جریان خون اطراف آن استفاده می‌کند. این ماده درست در زیر سطح پوست سر تزریق می‌شود که به نوبه خود هجوم گلبول‌های قرمز اکسیژن دار به آن ناحیه را تحریک می‌کند.

کربوکسی تراپی برای بازسازی پوست ریزش مو

کربوکسی تراپی برای ریزش مو یک روش منحصر به فرد است که در کلینیک تخصصی مو و ابرو ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت مو شهرک غرب، ارائه می‌شود. در این روش از یک سوزن مزوتراپی کوچک برای تزریق دوزهای کوچک گاز CO2 درجه پزشکی به پوست سر، درست در زیر سطح پوست به ناحیه فعال پوست که سلول‌های تولید مثل فولیکول‌های مو در آن قرار دارند، استفاده می‌کند. با تزریق مقادیر کمی‌دی اکسید کربن به پوست سر، می‌توان بدن را فریب داد که فکر کند آسیبی در داخل یا اطراف آن ناحیه رخ داده است. پاسخ بدن افزایش جریان خون به پوست سر و حمل اکسیژن بیشتر به آن ناحیه خواهد بود که در نتیجه سلول‌های شفابخش مجسمه را پر می‌کند. این فرآیند به بازسازی بسیاری از سلول‌های پوست سر، از سلول‌های پوست گرفته تا خود فولیکول‌های مو، کمک می‌کند.

مزایای این درمان گسترده است، کربوکسی تراپی می‌تواند ریزش مو را با موارد زیر درمان کند:

 • تحریک رشد بیشتر فولیکول‌های موی خفته.
 • افزایش اندازه و سلامت فولیکول‌های موی موجود.
 • بازسازی رنگ اصلی مو.
 • افزایش نتایج کاشت مو.
 • بهبود گردش خون و سلامت کلی مجسمه.

گزینه‌های درمانی ما به علت ریزش موی بیمار بستگی دارد. بهترین اقدام در مشاوره اولیه با یکی از پزشکان واجد شرایط ما تعیین خواهد شد. برای اطمینان از درک نتایجی که امیدوارید از درمان خود به دست آورید، یک مشاوره با یکی از متخصصان ما رزرو کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  این روش شامل چه مواردی می‌شود؟

  در بررسی نظرات در مورد کربوکسی تراپی مو نوبت به بررسی کاربردها می‌رسد! دستگاه کربوکسی تراپی مورد استفاده در i-Hairmed مقادیر کمی‌دی اکسید کربن استریل را به شیوه ای کنترل شده و ایمن اعمال می‌کند. این گاز در نواحی ریزش مو با استفاده از تزریق‌های کم عمق با یک سوزن نازک به پوست تزریق می‌شود. تحت تأثیر واکنش CO2 با آب موجود در بافت، اکسیژن سریعتر از هموگلوبین آزاد می‌شود و جریان خون در ناحیه کاربرد افزایش می‌یابد. تعداد مویرگ‌های فعالی که فولیکول‌های مو را تغذیه می‌کنند، افزایش می‌یابد.

  این روش سریع است و برای پوست سر پر مو حدود ۲۰ دقیقه طول می‌کشد.

  کربوکسی تراپی باید به صورت سری انجام شود و تعداد تکرارها به صورت جداگانه انتخاب شود.

  درمان‌ها را می‌توان حتی در فواصل ۱ هفته ای انجام داد.

  کربوکسی تراپی همچنین یک روش عالی برای حمایت از سایر درمان‌های طاسی ( مانند مزوتراپی ) است.

  قبل و بعد کربوکسی تراپی

  پس از درمان چه اتفاقی می‌افتد؟

  پوست بلافاصله پس از عمل ممکن است کمی‌قرمز و متورم شود. گاهی اوقات بیماران احساس سوزش یا گزگز خفیفی نیز می‌کنند. این احساسات خیلی سریع ناپدید می‌شوند و نیازی به استفاده از عوامل تسکین دهنده ندارند. در روز جراحی توصیه می‌شود سر را خیس نکنید و پوست را مالش ندهید.

  نتایج کربوکسی تراپی مو چیست؟

  پس از یک سری درمان ( معمولاً حدود ۸-۱۰ )، ریزش مو مهار می‌شود و رشد موهای جدید تحریک می‌شود. موهای در حال رشد قوی‌تر و ضخیم‌تر هستند.

  ادامه مطلب  مزوتراپی برای ریزش موی هورمونی

  کاربردهای کربوکسی تراپی مو

  نظرات در مورد کربوکسی تراپی مو را باید بر اساس کاربردهای آن برای افراد سنجید. کربوکسی تراپی باعث بهبود در درمان طاسی با منشاء مختلف از جمله:

  • آلوپسی آندروژنتیک
  • آلوپسی آره آتا
  • ریزش موی فصلی
  • ریزش مو بعد از بارداری و شیردهی
  • ریزش مو پس از درمان‌های هورمونی، تحت استرس
  • موهای ضعیف، آسیب دیده و مغذی – به ویژه در زنان

  این‌ها تنها موارد استفاده از کربوکسی تراپی نیستند. کربوکسی تراپی برای ترک پوستی، کربوکسی تراپی برای گودی زیر چشم و کربوکسی تراپی برای روشن شدن پوست از دیگر کاربردهای این روش درمانی است که در کلینیک ماه زر انجام می‌شود.

  مزایای کربوکسی تراپی مو چیست؟

  • بدون دوره نقاهت، مراقبت خاصی لازم نیست.
  • هنگام پشتیبانی از روش‌های دیگر، به نتایج بهتر و سریع‌تر کمک می‌کند.
  • قیمت مناسب

  موارد منع مصرف چیست؟

  شایع ترین موارد منع جراحی عبارتند از:

  • بارداری یا شیردهی
  • اختلالات انعقاد خون
  • دیابت
  • التهاب فعال روی پوست سر
  • سرطان
  • استفاده از داروهای رقیق کننده خون

  کربوکسی تراپی برای ریزش مو چگونه کار می‌کند؟

  کربوکسی تراپی با تحریک فرآیند اکسیژن رسانی و بهبود گردش خون در ناحیه تزریق شده عمل می‌کند. این کار را با آزاد کردن گلبول‌های قرمز خون و جذب C02 انجام می‌دهد تا بتوان آن را از بدن دفع کرد. این فرآیند به طور موثر جان تازه ای را به فولیکول مو می‌دهد که باعث تحریک رشد مو می‌شود.

  اکثر مردم درمان را عملاً بدون درد می‌دانند و در نظرات در مورد کربوکسی تراپی مو این روش درمانی بدون درد تلقی شده است. هر گونه ناراحتی تجربه شده باید حداقل باشد.

  برای دستیابی به بهترین نتایج به یک دوره درمانی نیاز دارید. درمان‌های نگهداری نیز ممکن است مورد نیاز باشد. نتایج به شدت ریزش مو بستگی دارد، اما نشان داده شده است که درمان باعث کاهش ریزش مو، تثبیت شرایط ریزش مو و افزایش رشد مو می‌شود. آشکار شدن نتایج به زمان نیاز دارد زیرا درمان فرآیندهای طبیعی بدن شما را تحریک می‌کند. اکثر بیماران پس از سه ماه بهبودی را گزارش می‌کنند.

  هیچ زمان نقاهتی مرتبط با این درمان وجود ندارد. کربوکسی تراپی برای چندین دهه بدون هیچ گونه عوارض جانبی مورد استفاده قرار گرفته است، بنابراین بسیار ایمن در نظر گرفته می‌شود.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  12 پاسخ

  1. سلام من در کلینیک کلینیک مو و ابرو
   کاشت انجام دادم و خیلی راضی ام
   ممنونم ازتون

  2. سلام ببخشید یه سوالی داشتم
   میخوام پیرسینگ بزنم ولی باید بعد از اینکه پیرسینگ زدم درش بیارم چون کلاس دارم و اجازه نمیدن.
   میتونم بعد از اینکه زدم درش بیارم؟

  3. سلام من۳۹روز میشه کاشت مو انجام دادم چند روز میشه که شامپو بچه ای که استفاده می‌کردم لوریل اتر سولفات داره که شیمیایی هست آیا برای فولیکول‌ها مشکلی پیش میاد امکان داره آسیب دیده باشن ممنون میشم جواب بدین

  4. سلام ببخشید احساس درد و سوزش ۳ ۴ روز بعد از زدن پیرسینگ‌ ناف طبیعی هست؟

  5. ممکنه بدون هیچ رابطه جنسی به زگیل تناسلی مبتلا بشیم؟

   1. سلام در صورت تماس با آلودگی بله. برای دریافت اطلاعات بیشتر باید به وبسایت ما به آدرس https://drtattoo.co/ مراجعه کنید و یا با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ تماس بگیرید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله نظرات در مورد کربوکسی تراپی مو

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)