۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کربوکسی تراپی برای گودی زیر چشم

کربوکسی تراپی برای گودی زیر چشم؛ کربوکسی تراپی شامل تزریق دی اکسید کربن به پوست است، دی اکسید کربن گازی نامرئی و بی بو است. این گاز در هوایی است که ما تنفس می‌کنیم و به طور طبیعی در بدن وجود دارد. یکی از بهترین کاربردهای آن تزریق در پوست برای جوانتر کردن آن است. به علاوه کربوکسی تراپی به کاهش پف و از بین بردن سیاهی دور چشم کمک می کند، پوست را شفاف‌تر، صاف‌تر می کند و چربی را کاهش می‌دهد. لذا می توان از تکنیک کربوکسی تراپی برای رفع گودی زیر چشم نیز استفاده نمود. در ادامه می توانید با این تکنیک پرکاربرد و غیرتهاجمی بیشتر آشنا شوید.

کربوکسی تراپی چیست؟

تاریخچه کربوکسی تراپی به سال ۱۸۳۰ برمی‌گردد. در حمام‌های حرارتی رویات ( فرانسه )، تکنیک استفاده از CO2 برای شروع بهبود گردش خون در متابولیسم بافت مورد استفاده قرار گرفت و بیشتر توسعه یافت. در اسپاهای سلطنتی، بیمارانی که از گردش خون ضعیف رنج می‌بردند، در آب‌‌های غنی از دی اکسید کربن شستشو می‌شدند تا بهبود زخم ‌شان تسریع شود.

تزریق دی اکسید کربن تضمین می‌کند که گلبول های قرمز خون که O2 (اکسیژن) را در کل بدن ما از طریق ریه ها منتقل می کنند به صورت موضعی تحریک می شوند. به این ترتیب، کربوکسی تراپی باعث می شود گلبول های قرمز اکسیژن بیشتری را به ناحیه تحت درمان برسانند. این اثر بور نامیده می شود. حال سوال این است، اثر بور چیست؟ CO2 رگ های خونی را گشاد می‌کند و جریان خون را افزایش می دهد. CO2 به گلبول‌های قرمز نفوذ می کند و با اکسیژن واکنش می دهد که HCO3 (کربنات هیدروژن) تولید می کند. این امر به نوبه خود مقدار pH گلبول های قرمز را کاهش می‌دهد. هرچه مقدار pH کمتر باشد، اکسیژن بیشتری از اکسی هموگلوبین آزاد می شود. اکسیژن آزاد شده توسط سلول های بافت جذب شده و متابولیسم را فعال می کند. اکسیژن بیشتر منجر به بازسازی بافت به شکل قوی تر و سریع تر می شود. به طور کلی، هرچه اکسیژن بیشتر باشد، متابولیسم سلولی شدید تر است و توانایی خود ترمیمی پوست در مواردی مانند پیری پوست، حلقه‌های تیره و اسکار قوی‌تر می‌شود.

علاوه بر این، تزریق دی اکسید کربن طبیعی به زیر پوست ( که بدن را به این باور می رساند که به اکسیژن بیشتری نیاز دارد ) روند بهبود طبیعی بدن شما را ادامه می‌دهد. افزایش گردش خون به معنای کلاژن جدید، رشد سلول‌های جدید و تخریب سلول‌های چربی است که به نظر می رسد پوست را تجدید کرده و آن را سفت‌تر می‌کند. همچنین کربوکسی تراپی یک درمان زیبایی غیر جراحی است که توسط FDA تایید شده است.

کاربردهای کربوکسی تراپی چیست؟

کربوکسی تراپی برای گودی زیر چشم کاربرد دارد! از دیگر کاربردهای این روش می‌توان به کربوکسی تراپی برای روشن شدن پوست نیز اشاره کرد. به طور کلی کاربردهای این روش به شرح زیر هستند.

 • پف و سیاهی دور چشم: یکی از کاربردها کربوکسی تراپی برای گودی زیر چشم است. دوره‌های درمان ۳ تا ۶ مرحله‌ای کربوکسی تراپی اغلب برای درمان پف و سیاهی دور چشم کافی است. با این روش خطوط ریز زیر چشم و پف چشم بهبود می یابد زیرا پوست سفت تر می شود. دایره‌های تیره و آبی از طریق تحریک گردش خون کاهش می‌یابد. البته گاهی اوقات، پف و سیاهی دور چشم نیز می‌تواند به دلیل کاهش حجم زیر چشم باشد. در این صورت، ما درمان با پرکننده‌ها را توصیه می‌کنیم.
 • علائم کشش و سلولیت: برای کاهش علائم کشش و سلولیت، حداقل ۴ مرحله کربوکسی تراپی را توصیه می‌کنیم. با درمان کربوکسی تراپی علائم کشش کمتر دیده می شوند و رنگ آن‌ها بهتر می‌شود. علائم کشش پوست طبیعی می شود زیرا کلاژن انعطاف پذیر جدیدی تولید می شود. پوست سفت‌تر می‌شود، که همین امر باعث می ‌شود علائم کشش کمتر برجسته یا ظاهر دانه دانه داشته باشد. ما اغلب درمان استرچ مارک را با کربوکسی تراپی با میکرونیدلینگ و استفاده از کرم استرچ مارک ترکیب می‌کنیم، زیرا این کار منجر به کسب نتایج بهتر می‌شود.

کربوکسی تراپی برای رفع گودی زیر چشم

درمان گودی زیر چشم با استفاده از کربوکسی تراپی

درمان کربوکسی تراپی در ناحیه زیر چشم برای رفع گودی زیر چشم معمولاً بیش از ۵ دقیقه طول نمی‌کشد. تزریق‌ها واقعاً دردناک نیستند، و بیماران در ناحیه تحت درمان احساس سوزش خفیفی دارند. بلافاصله پس از درمان، پوست کمی قرمز و متورم خواهد شد. بعد از ۱۰ تا ۱۵ دقیقه، التهاب و قرمزی محو می‌شود و می‌توانید فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرید. نتیجه حاصل کاملا طبیعی است و هیچ اثری از خود باقی نمی‌گذارد. نتایج پس از دومین یا سومین درمان و یا دوره ۴ تا ۶ هفته ای قابل مشاهده خواهد بود.

ادامه مطلب  مزوتراپی برای سیاهی دور چشم

کربوکسی تراپی در کلینیک ماه زر

کلینیک تخصصی ماه زر یکی از بهترین کلینیک‌های زیبایی در ایران است که در آن علاوه بر خدمات مختلف جهت زیبایی، کربوکسی تراپی نیز با استفاده از دستگاه کربوکسی تراپی Rioblush ارائه می‌شود. این دستگاه از نظر تزریق CO2 بسیار موثر است. با استفاده از دستگاه پیشرفته Rioblush، می‌توانیم تزریق را بسیار دقیق و نزدیک به سطح انجام دهیم، که باعث می‌شود گاز دقیقاً به زیر پوست ختم شود، جایی که بیشترین تحریک را ایجاد می ‌کند. این امر ما را قادر می‌سازد تا به مشتریان خود کمک کنیم تا روند طبیعی کاهش گردش خون مرتبط با پیری را دور بزنند. به لطف کربوکسی تراپی، می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که سلول‌‌های پوست اکسیژن بیشتری را در نواحی تحت درمان دریافت می‌‌کنند. این تا حدی تاخیر در تولید سلول های جدید و تولید کلاژن را متوقف می‌کند.

در کلینیک ما کربوکسی تراپی برای رفع گودی زیر چشم نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به این صورت که پزشکان متخصص ما با استفاده از دستگاه فوق پیشرفته Rioblush، نواحی مورد نظر را تحت درمان قرار می‌دهند. گلبول‌های قرمز پس از تزریق در زیر پوست ناحیه زیر چشم، اکسیژن را در بافت‌ها آزاد می کنند که باعث می‌شود این ناحیه با سرعت بیشتری خود را تجدید کند. سلول‌ها عملکرد بهتری دارند و تولید کلاژن و الاستین در اپیدرم و درم تحریک می‌شود.

امروزه سالن‌های زیبایی خاصی کربوکسی تراپی را نیز ارائه می‌دهند. اما از آنجایی که تزریق CO2 فقط با نظارت پزشک مجاز است، این سالن‌ها با تزریق کار نمی‌کنند، بلکه با ماسک CO2 کار می‌کنند. به این ترتیب، CO2 روی پوست آزاد می‌شود که به دلیل احساس سوزن سوزن شدن، احساس خوشایندی دارد. به غیر از این حس خوشایند، این درمان هیچ گونه بهبود ساختاری برای پوست ایجاد نمی‌کند. به این ترتیب، واقعاً قابل مقایسه با تزریق مستقیم گاز به پوست نیست، که نتایج شگفت انگیزی را ارائه می‌دهد.

جهت دریافت مشاوره بیشتر و یا در خواست کربوکسی تراپی برای رفع گودی زیر چشم می‌توانید از طریق شماره تلفن‌ زیر با مشاورین ما در ارتباط باشید.

09127300790

ایمنی کربوکسی تراپی در کلینیک

یکی از ایمن‌ترین دستگاه‌های مورد استفاده برای کربوکسی تراپی، Rioblush است. کار با این دستگاه کمک می‌نماید که با حفظ ایمنی عوارض موجود به حداقل برسد. هنوز شایعاتی در مورد کربوکسی تراپی وجود دارد، مانند داستان‌هایی در مورد کور شدن با استفاده از کربوکسی در اطراف چشم. اما باید بگوییم هیچ کس در سراسر جهان با کربوکسی تراپی کور نشده است. در سراسر جهان، میلیون‌ها درمان کربوکسی تراپی وجود داشته است، و تنها در کلینیک ما، سالانه بیش از ۵۰۰ درمان کربوکسی تراپی انجام می‌شود.

ادامه مطلب  مزوتراپی چه کاری انجام میدهد؟

کربوکسی تراپی گودی زیر چشم یک درمان فوق العاده برای ( ضد ) سیاهی زیر چشم، سفت کردن پوست، بهبود علائم کشش و کاهش سلولیت است. درمانی که به ما سلاحی ایمن و مفید در مبارزه با پیری پوست می دهد.

جمع بندی

کربوکسی تراپی یک درمان ایمن و غیر تهاجمی با استفاده از گاز CO2 است که می تواند سیاهی دور چشم را کاهش می دهد، ترک های پوستی و سلولیت را بهبود می بخشد و پوست را سفت می کند. کربوکسی تراپی به کاهش پف و از بین بردن سیاهی دور چشم کمک می کند، پوست را شفاف ترو صاف تر می کند و چربی را کاهش می دهد. پس از تزریق زیر پوست، گلبول‌های قرمز خون، اکسیژن را در بافت‌ها آزاد می‌کنند که باعث می‌‌شود این ناحیه سریع‌‌تر خود را تجدید نماید.

جستجو مرتبط کاربران:

5/5 - (1 امتیاز)

10 پاسخ

 1. من برای فک زاویه سازی انجام دادم و بسیار راضی هستم. کارتون خیلی عالی هست. صرفا خواستم از زحمات شما تشکر کنم.

  1. خوشحالیم راضی بودید. البته که در مرکز تزریق ما انجام دادید.

 2. سلام
  ممنون از اطلاعات خوبتون … این ژل لب ماندگاری خوبی داره ؟ و اینکه بدون درده ؟ هزینه تزریق ژل لب نورامیس رو هم میتونم بدونم؟

 3. خیلی عالی و کامل بود👌
  ممنونم از مقاله ی خوبتون 🙏😌

 4. سلام صورتم ککمک های زیادی داره وپوستم هم سبزه هستش چطوری ازشراین ککمک هاخلاص بشم وپوستم هم روشنتربشه ازکرمهای ساختنی هم استفاده کردم ولی دوباره پیداشدن بیشترهم شدن

  1. دوست عزیز با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ تماس بگیرید راهنماییتون می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کربوکسی تراپی برای گودی زیر چشم

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)