۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابرو چگونه است؟ + 9 مزیت مهم

کاشت ابرو چگونه است؟

کاشت ابرو چگونه است؟

کاشت ابرو چگونه است؟ کاشت ابرو یکی از پیشرفته ترین و بروز ترین عمل‌های زیبایی می‌باشد که امروزه طرفداران زیادی را به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد به خود جذب نموده است به طور کلی باید گفت مزایای این عمل زیبایی نسبت به معایب آن بسیار بیشتر بوده و همین امر موجب منحصربه فرد بودن این عمل در بهترین مرکز کاشت ابرو شده است، مزایای آن به شرح زیر می باشد:

 • طبیعی بودن نتایج عمل
 • بدون درد و سوزش
 • بدون ایجاد عفونت
 • بد ون ایجاد عارضه های پوستی
 • عدم امکان پس زدگی
 • بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی و مضر انجام توسط پزشکان متخصص و ماهر
 • نتیجه مطلوب در بازه زمانی کوتاه
 • انجام در زمان کوتاه
 • بدون نیاز به پانسمان

در رابطه با نحوه کاشت ابرو و نحوه انجام این عمل چه می دانید؟

امروزه به زیبایی اهمیت زیادی داده می شود. همچنین مفهموم عمده زیبایی که در صورت است، ابروها یکی از بخش های اصلی صورت هستند. می توانند باعث زیباتر شدن مان شوند. با توجه به اینکه کاشت یا همان پیوند ابرو می تواند قسمت هایی از ابرو را که ریخته است تکمیل و ابروها را پرپشت و زیبا کند. همچنین طبیعی بود آن، امروز به شدت مورد توجه افراد به ویژه خانم ها قرار گرفته است. اما کاشت ابرو چگونه و به چه نحوی انجام می شود؟

کاشت ابرو برای چه افرادی مناسب است؟

کاشت ابرو چطور انجام میشه؟ به طور کلی باید گفت ابروها تأثیر بسیار زیادی در زیبایی افراد داشته و می‌تواند زیبایی آنها را تحت تاثیر قرار دهد متاسفانه بسیاری از افراد هستند که به مرور زمان ابروهای پرپشت خود را از دست داده و دیگر زیبایی قبلی را نخواهند داشت؛ دلیل از دست دادن ابرو های آنها متعدد است برای مثال می‌توان به بیماری‌هایی مانند سرطان و مشکلات تغذیه ای کم خونی مشکلات هورمونی به ویژه در زنان اشاره نمود همچنین باید افزود عده‌ای از افراد به صورت ژنتیکی و مادرزادی دارای ابروهای کم پشت هستند.

اگر در ابروهایتان دچار ریزش شده اید باید ابتدا دلیل ان را بررسی کنید. چراکه در صورت عدم درمان بعضی از این دلایل، ممکن است ابروهای کاشته شده نیز بریزند. اما اگر اصلا ابرو ندارید یا بخشی از ابروهایتان را از دست داده اید و در منطقه مورد نیاز پوستتان سالم و آماده باشد، کاشت می تواند یک روش دائمی برای اصلاح آن باشد. که شما برای همیشه از این مشکل خلاص خواهد کرد. به این مورد توجه کنید که موهای کاشته شده تراکم موهای طبیعی را ندارد. اگر می خواهید پرپشت شود شاید نیاز شود که این جراحی را ۲ یا ۳ بار تکرار کنید.

اما خوشبختانه باید گفت این دسته از افراد دیگر نباید نگران باشند چرا که با استفاده از بهترین روش کاشت ابرو می‌توانند این مشکلات را برای همیشه به صورت کاملاً طبیعی حل نمایند. دلیل اینکه گفته می‌شود طبیعی این است که به دلیل اینکه در کاشتن ابرو از موی بدن خود فرد استفاده می‌شود لذا به صورت طبیعی بوده و حالت مصنوعی که برخی از عمل‌های زیبایی از قبیل تاتو دارند را ندارد.

یکی از مسائل مهم در زیبایی افراد در عصر کنونی داشتن ابرو‌های زیبا مخصوصا برای خانم هاست که البته به زودی آقایان جای خانم‌ها را خوهند گرفت و باید گفت به کجا چنین شتابان! اما در مجموع این کار برای زیبایی هر چه بیشتر خانم‌ها واجب و ضروری است.

کاشت ابرو چگونه است؟

مراحل کاشت ابرو چگونه است؟ حال که با مزایای بی‌شمار این عمل زیبایی فوق العاده آشنا شدید بهتر است به توضیح روند نحوه کاشت ابرو بپردازیم؛
همانطور که هر عمل زیبایی دارای تنوع بالایی در انجام آن می‌باشد کاشت ابرو بدون جراحی نیز همانند سایر عمل‌های زیبایی بوده و از این قاعده مستثنی نمی‌باشد. یعنی از گذشته‌های دور تاکنون که از کاشتن ابرو برای پرپشت کردن ابروها استفاده می‌شده روشهای متعددی وجود داشته است و روز به روز این روشها پیشرفته و به روز تر شده است اما باید گفت روش هایی که حتی در گذشته وجود داشته است امروزه به طور کامل منسوخ نشده است و همچنان از آن استفاده می‌شود در ادامه قصد داریم به کلیه ی روش‌هایی که در کاشت ابرو برای آن استفاده می شود اشاره کنیم:

 • FIT
 • FUT
 • MICRI GRAFT
 • FUE

کاشت ابرو fut بایوگرافت بدون جراحی

علاوه بر موارد فوق الذکر باید گفت کاشت ابرو به روش سنتی نیز امکان پذیر است همانطور که مشاهده می‌کنید، کاشت ابرو به روش‌های متعددی انجام می‌شود و شما می‌توانید با توجه به مقدار مویی که برای کاشت نیاز دارید همچنین نوع موی شما و میزان حساسیت پوست تان از هر کدام از این روشها بهره ببرید.

روند کاشت ابرو به چه صورت میباشد؟

نحوه کاشت ابرو به چه صورت است

به طور کلی باید گفت در تمامی روش های فوق الذکر سه مرحله باید انجام شود که این سه مرحله از مراحل اصلی و بنیادین همه روش‌ها می باشد و عبارت است از: برداشت مو، بررسی، کاشت

برداشت مو مرحله‌ای می‌باشد که در آن موی مورد نیاز برای کاشت ابرو را از قسمت پشت سر یعنی حد فاصل گوش راست و گوش چپ برداشته و پس از آن که مو برداشته شد با استفاده از دستگاه‌هایی مانند میکروسکوپ آن را مورد بررسی قرار می‌دهند تا ببیند مساعد برای کاشت می‌باشد یا خیر پس از آنکه بررسی‌ها و آزمایشات لازم انجام شد مو آماده کاشت می‌باشد پس در مرحله نهایی مو را در قسمت ابرو کاشت می‌کنند.

نکته‌ای که حائز اهمیت می‌باشد این است که مویی که برداشته میشود نه زیاد می باشد و نه کم بلکه به اندازه نیاز برای کاشت ابرو میباشد یعنی قرار نیست موی اضافه از حد لازم برای کاشت ابرو برداشته شود لذا شما نباید نگران خالی شدن موهای پشت سرتان باشید چرا که کاملاً استاندارد برداشته می‌شود.

تفاوت انجام روش های کاشت ابرو چیست؟

حال که با کلیت مراحل کاشت ابرو آشنا شدید ممکن است این سوال برایتان پیش آید اصلاً این متدهای بیان شده چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت همانطور که قبلاً ذکر شد بعضی از متدها از قدیم وجود داشته و به عبارت بهتر سنتی‌تر می‌باشند؛ لذا در آن از روش‌های دستی استفاده می‌شود یعنی مراحل برداشت و کاشت با استفاده از دست انجام می‌شود.

اما برخی از روش‌ها نوین و امروزی بوده و تمامی مراحل به وسیله دستگاههای فوق العاده پیشرفته انجام شده همچنین باید گفت تفاوت روش های سنتی با روش‌های نوین این می باشد که امکان وجود خطا یا آسیب در روش‌های پیشرفته اصلاً وجود ندارد چرا که این دستگاه به صورت بسیار استاندارد کار خود را انجام می‌دهد اما در روش‌های دستی و سنتی امکان وجود آسیب و یا از بین رفتن پیاز مو نیز وجود دارد.

آیا کاشت ابرو دائمی میباشد؟

در پاسخ به این سوال کلیدی و مهم باید گفت کاشت ابرو نسبت به سایر عمل‌های زیبایی نسبتاً دائمی می‌باشد چراکه مو به صورت طبیعی برداشته شده و همچنین به صورت طبیعی کاشته می شود و از مواد مضر شیمیایی استفاده نمی شود و به همین جهت از عوارض کاشت ابرو به دور می‌مانید.

که امکان ایجاد ریزش وجود داشته باشد پس دوام و ماندگاری ابروی کاشته شده نسبت به سایر روشهای ایجاد ابرو از قبیل تاتو هاشور فیبروز و غیره بیشتر می باشد اما باید گفت برای اینکه تاثیر کاشت ابروی شما دو چندان شود بهتر است به برخی از نکات قبل و بعد از عمل توجه فرمایید تا نتایج بهتری را مشاهده نمایید.

برای مثال توصیه میشود پزشک متخصصی را انتخاب کنید که دارای مهارت و تخصص بالایی باشد همچنین به او گوشزد کنید تا به زاویه کاشت ابرو دقت داشته باشد چرا که زاویه کاشت ابرو تاثیر بسزایی در دوام و نتایج کاشت خواهد داشت.

کاشت ابرو در چه مراحلی و به چند روش انجام می شود؟

همچون مراحل کاشت موی سر، برای کاشت ابرو ابتدا پزشک ابرو شما را طراحی میکند. البته در اینجا بهتر است طراحی را با نظر شما و مشاوره متخصص انجام دهد. اما برای کاشت ابرو دو روش وجود دارد FUE و FUT. پزشک یکی از این روش ها را برا اساس هدف بیمار از کاشت و مدلی که می خواهد انتخاب می کند. تفاوت این دو روش در تعداد و نوع برداشت مو از منطقه اهدا کننده است. در روش FUT اگر محدوده ای که می خواهیم از ان مو برداریم خوب باشد آن نوار می تواند تا ۴۰۰۰ هزار پیوند را تامین کند.

 • روش FUE چیست؟

اما در روش FUE موهای پیوندی تک تک از محدوده مورد نظر برداشته می شوند. البته روش دوم بهتر است چراکه آسیب به پیوند ها کاملا کمتر خواهد بود. همچنین کیفیت آن هم از FUT بالاتر است.

 • روش FUT چیست؟

با توجه به عوارض کاشت ابرو زیادی مانند جراحی، درد و خونریزی و اینکه نیاز به جلسات متعددی داشت، در مدت کوتاهی منسوخ شد. اما روش FUE که امروزه یکی از بهترین روش های پیوند در دنیاست. به جلسات متعدد، بخیه و برش های وحشتناک نیازی نیست. دوران نقاهت آن نیز بسیار کوتاه است و در ناحیه صورت و چشم ورم نخواهید داشت.

بیشتر افراد احتمالا حدود ۵۰۰ فولیکول نیاز دارند. البته این تعداد بسته به نوع ابرو وفرمی که بیمار می خواهد متفاوت خواهد بود. کلید زیبا شدن آن طراحی ابرو و دنبال کردن جهت های طبیعی مو در زمانی که آن ها را داخل حفره های باز شده می کارند، است. با کاشت می توان ابروها را تا اندازه ای یا به طور کامل بازسازی کرد. نتیجه کاشت کاملا طبیعی، با دوام و بدون جای جراحت است.

ادامه مطلب  علت مسواکی شدن ابرو بعد از کاشت

نتیجه گیری نحوه کاشت ابرو

در پایان به عنوان نتیجه گیری باید گفت کاشت ابرو چگونه است؟ کاشت ابرو یکی از بهترین روش‌ها برای ایجاد ابروهای پرپشت و زیبا می‌باشد هچنین باید گفت شما قبل از اینکه کاشت را شروع کنید، می‌توانید طرح و مدلی که مد نظرتان میباشد را انتخاب کنید و پزشکتان مطابق با آن کاشت را انجام دهد‌.

جستجو مرتبط کاربران:

5/5 - (1 امتیاز)

6 پاسخ

 1. سلام موهای من خیلی شوره داره و پوست سرم پوست پوست میشه آیا میشه کاشت مو انجام بدم؟

 2. آیا واقعاً این عکس لیفت با نخ بدون ادیت است؟!

 3. آیا برای موهای کم پشت یک خانم هم میشه کاشت مو انجام داد؟

 4. با درود و احترام
  آیا این روش برای اشخاصی که دارای نقص سیستم ایمنی هستند ضرری ندارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابرو چگونه است؟ + 9 مزیت مهم

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)