۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

لیفت ابرو: انواع روش‌های آن در سال ۲۰۲۳

لیفت ابرو

لیفت ابرو

لیفت ابرو در کلینیک ماه زر؛ از دیرباز انسان‌ها به ویژه زنان در پی جوان‌سازی پوست خویش هستند. با پیشرفت علم، زیباسازی پوست و تغییر مدل‌های ابرو هم رواج بیشتری یافته و هر روز افراد زیادی در پی انجام این عمل جذاب هستند. نشستن چروک بر لایه‌های صورت، افتادگی و پیری صورت، اغلب برای انسان ناخوشایند است. ابرو زیباترین بخش صورت است که در جلوه صورت نقش مهمی دارد، زیبایی ابرو و مرتب نمودن آن در جذاب شدن صورت هم نقش مهمی دارد. روش‌های مختلفی برای “لیفت ابرو” وجود دارد که توسط افراد متخصص و تحصیل کرده انجام شده و با کمترین عوارض و مشکلات بهترین مدل را تحویل خواهد داد که عبارتند از:

 1. استفاده از بوتاکس در ناحیه پیشانی یا بالای ابرو
 2. تزریق مواد تحریک‌کننده کلاژن سازی در اطراف ابرو
 3. استفاده از لیزر و دستگاه‌هایی که تحریک‌کننده اطراف ابرو و هایفوتراپی که موجب زیاد شدن قوام پوست شده و بیشتر در ناحیه پیشانی اتفاق می‌افتد.

در لیفت ابرو چنانچه طرحی مطابق گردی صورت نباشد، چهره زیبا نخواهد شد. پس بهتر است برای زیبا شدن صورت به فردی متخصص در کلینیک ماه زر اعتماد گردد تا بر جذابیت صورت شما افزوده شود.

لیفت ابرو چیست؟

بیشتر مردم به ویژه بانوان جوان به‌ حالت ابروی خود اهمیت زیادی می‌دهند تا حالت ابرو به جذابیت چهره آنها بیافزاید. لیفت ابرو یعنی بالا کشیدن ابرو به اندازه‌ای که متناسب با صورت باشد، بالا کشیدن ابرو موجب زیباتر شدن مدل ابرو شده و جلوه بهتری به آن خواهد داد. در لیفت ابرو چین و چروک کمتر به نظر آمده و حالت چشم‌ها بهتر شده و صورت‌ فرد بسیار بشاش‌تر می‌گردد. در لیفت ابرو با استفاده از حالت اصلی ابروی فرد مدلی کاملا جدید روی ابروها ایجاد می‌گردد و به شادابی پوست و افزایش روحیه فرد کمک می‌کند.

در این عمل که به روش‌های متعدد انجام می‌گیرد، ممکن است هر فردی مدلی خاص را برای چهره خویش انتخاب کند که بهتر است با رعایت اصول بهداشتی و در مراکز معتبر و دارای مجوز انجام پذیرد. لیفت با روش‌هایی مانند لیزر و نخ و آندوسکوپی و اولتراپی انجام می‌گیرد که هر نوع لیفت مخصوص چهره‌های خاصی است که توسط افراد کاردان انتخاب شده و اجرا می‌گردد. ممکن است هر مدل برای هر چهره‌ای سازگار نباشد و منجر به بروز نارضایتی گردد. در هنگام انجام لیفت ابرو باید نوع پوست و مدل ابرو و پیشانی را مد نظر قرار داد.

انواع روش‌های لیفت ابرو

با افزایش توانمندی متخصصان حوزه پوست و زیبایی ابرو و صورت در لیفت ابرو هم روشهای متعددی ارائه می گردد که شامل:

 1. انجام جراحی در پوست سر که در این نوع عمل، پزشک جراح پوست سر را کشیده و برش زده و سپس بخیه می‌زند و پس از بهبودی زخم بخیه پوست پیشانی کشیده خواهد شد و نمای چهره و پیشانی فرد به خوبی کشیده می‌شود.
 2. جراحی لیفتینگ ابرو با کمک آندوسکوپی که در این روش یک پزشک جراح با استفاده از برش‌های ریز در پیشانی فرد ایجاد شده و سپس دستگاهی با نام اندوسکوپ وارد برش ها شده و امواجی را به شکل تصویر به پیشانی می‌فرستد، سپس جراح تصاویر را دیده و اقدام به کشیدن پوست می‌نماید. این روش مخصوص افرادی است که چین و چروک زیادی در صورت خود ندارند. تمامی این مراحل در بیهوشی کامل رخ می‌دهد. در این روش به راحتی می‌توان نواقص پیشانی و ابرو را برطرف کرد. در این روش فرد عوارض کاشت ابرو کمتری برای بیمار رخ خواهد داد و دوران نقاهت کمتری وجود خواهد داشت.
 3. لیفت ابرو با بوتاکس؛ از مهم‌ترین روش‌های بدون جراحی تزریق بوتاکس است که با توجه به چین و چروک و افتادگی پوست و با نظر پزشک متخصص یا فردی زبده در کلینیک ماه زر انجام می‌گیرد. در این روش از نوعی کرم بی حس کننده موضعی استفاده می‌شود. پس از بی‌حسی بوتاکس به صورت مستقیم به زیر پوست تزریق می‌گردد که موجب پر شدن چین و چروک صورت می‌گردد.
 4. لیفت ابرو با نخ؛ در این روش برای جلوگیری از افتادن ابرو برش‌های ریزی در زیر ابرو داده و سپس نخ‌های ریزی از جنس نایلون از میان این برش ها رد کرده و به سمت بالا کشیده می‌شود. در این روش به علت شل‌شدن پوست، به راحتی به سمت بالا کشیده خواهد شد.

اگر بخواهیم در مورد روش‌های لیفت ابرو در کلینیک دکتر لاغری صحبت کنیم، باید بگوئیم که در کلینیک دکتر لاغری لیفت ابرو بدون جراحی نیز انجام می‌گیرد. همچنین شما می‌توانید در منزل نیز از روش‌های لیفت ابرو در خانه استفاده کنید.

به کدام افراد لیفت ابرو توصیه می‌شود؟

امروزه زنان و مردان زیادی تمایل به تغییر حالت و اندازه پهنی و نازکی ابروی خویش دارند. به دختران و نوعروسان جوانی که به حالت ابرو و چهره خویش اهمیت زیادی می‌دهند توصیه می‌شود تا برای جذاب شدن حالت چهره و نمای کلی صورت خویش از بهترین و راحت‌ترین راه استفاده نمایند. به تمام افرادی که به هر دلیل ابروی آنها ریخته شده و امکان رشد مجدد آن خیلی کم شده توصیه می‌‌گردد از بهترین روش لیفت ابرو استفاده کنند. انجام عمل لیفت ابرو به بانوان جوان شادابی مضاعف بخشیده و امید به زندگی را بالا خواهد برد.

آیا مردان نیز می‌توانند لیفت کنند؟ لیفت ابرو آقایان

لیفت ابرو

مزایای لیفت ابرو چیست؟

با افزایش سن، قدرت تولید سلول‌های جوان‌سازی پوست کاهش می‌یابد؛ بر اثر کم شدن کلاژن، پوست صورت و ابروها به حالت شل و افتاده در می‌آیند. به منظور حفظ زیبایی و جوان‌سازی پوست اغلب مردم را به فکر شادابی پوست پرداخته و به راه‌های متعدد می‌اندیشند که یکی از این موارد استفاده از لیفت ابرو است. از مهم‌ترین مزایای لیفت ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که در مرکز کاشت ابرو صورت می‌گیرد:

 1. در لیفت ابرو چین و چروک صورت کم شده و چهره جوان‌تر می‌شود و فرد احساس خوبی داشته و شاداب خواهد شد.
 2. عارضه افتادگی ابرو با انجام لیفت ابرو کمتر شده و حالتی جذاب و بسیار خوشایند به صورت خواهد داد.
 3. حالت ابرو به حالتی کاملا جدید تبدیل شده و موجب بزرگ‌تر شدن چشم‌ها می‌گردد.
 4. با انجام عمل لیفت بالا رفتن سن چندان نمود نداشته و فرد یا بانوی میانسال هم با کاشت یا لیفت چهره‌ای جوان و شاداب خواهد یافت.
 5. با انجام لیفت ابرو چین و چروک وسط ابرو که منجر به بروز حالت خشمگین می‌گردد، از بین رفته و چهره‌ی افراد حالتی شاد و بشاش به خود خواهد گرفت.
ادامه مطلب  چرا موی ابرو دیرتر سفید میشود؟

لیفت ابرو در کلینیک ماه زر

با افزایش سن و بروز بیماری‌های خاص، علم نوین به دنبال کاشت و لیفت ابرو افتاده است که علاوه بر زیبایی صورت، حالت ابرو هم تغییر خوشایندی داشته باشد. برای انجام چنین عملی باید به مرکزی مراجعه نمایید تا عوارض کاشت و لیفت عوارض کمتری به همراه داشته باشد. برای دریافت نوبت و یا مشاوره لیفت ابرو در کلینیک ماه زر می‌توانید با تکمیل فرم مشاوره زیر با ما در تماس باشید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  در هنگام لیفت بهتر است به حالت و گردی صورت خویش به خوبی دقت کنید تا حالت ابروی شما عالی شده و چشم زیبای شما، جذاب‌تر شده و جوان و سرحال دیده شوید. در انجام عمل لیفت از بهترین مرکز کاشت ابرو و لیفت در تهران استفاده کنید تا در آینده دچار پشیمانی نگردید. به مشاوره‌های متعدد بروید، اما در نهایت مراکز تخصصی با تجربه را انتخاب کنید.

  5/5 - (1 امتیاز)

  6 پاسخ

  1. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

  2. سلام آقای دکتر. آیا با لیفت گونه میشه حالت لب را تغییر داد؟ مثلاً گوشه‌های لبم را بالاتر بیارید.

  3. امکانش است خودم پیرسینگ بیارم تا شما کنار ابرو من را پیرسینگ کنید؟

  4. مطلبای خوبی که تو سایتتون میذارین قابل تقدیره. خیلی ممنونم که دارین سعی میکنین کار مردم رو راه بندازین. اینقدر اینترنت تو زندگی مردم نقش پر رنگی پیدا کرده که حتی دیگه واس لوله بازکنی برچسب ها بی معنا شدن و کسی دیگه نمیره روی در و دیوار دنبال لوله بازکن بگرده. خیلی از کتاب ها الان آنلاین پیدا میشن و واسه آموزش دیدن خیلی از کارها نیازی نیست بریم دنبال کلاسهای حضوری. واقعا ازتون ممنونم که کار رو برامون راحت تر کردین. من الان دیگه همه کارام از پیدا کردن آموزش های ساده تا چاه بازکنی خونم رو اینترنتی اوکی میکنم

  5. سلام
   ممنون از اطلاعات خوبتون … این ژل لب ماندگاری خوبی داره ؟ و اینکه بدون درده ؟ هزینه تزریق ژل لب نورامیس رو هم میتونم بدونم؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله لیفت ابرو: انواع روش‌های آن در سال ۲۰۲۳

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)