۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

آیا مزوتراپی مو دائمی است؟

آیا مزوتراپی مو دائمی است؟

آیا مزوتراپی مو دائمی است؟

آیا مزوتراپی مو دائمی است؟ مزوتراپی مو یک روش درمانی است که با تزریق ویتامین‌ها، مواد معدنی و مخلوط اسیدهای آمینه مورد نیاز مو به پوست سر انجام می‌شود. این روش اجزای تغذیه کننده فولیکول‌های مو را قادر می‌سازد تا به راحتی در مو بنشینند. با این روش می‌توان ریزش مو را درمان کرد، زیرا موهای نازک را ضخیم می‌کند، ریزش مو را متوقف می‌کند و موها را قوی تر و درخشان‌تر می‌کند. در ارتباط با مزوتراپی سوالی که همیشه مطرح می‌شود این است که آیا مزوتراپی مو دائمی است؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال و سوالات دیگر خود را در ارتباط با این تکنیک دریابید.

مزوتراپی مو چیست و چگونه اعمال می‌شود؟

قبل از بررسی دوام مزوتراپی مو، می‌خواهیم بررسی کنیم که مزوتراپی چیست؟ مزوتراپی مو تزریق مستقیم ویتامین‌ها، مواد معدنی ( کلسیم، ید، منگنز، مس، روی، سلنیوم، آهن، پتاسیم )، عوامل مربوط به لایه کراتین پوست، اسیدهای آمینه و گشادکننده‌های سطحی مورد نیاز برای رشد و نمو مو به پوست سر می‌باشد.

مزوتراپی برای پوست سر و مو بسیار موثر است. یکی از محبوب ترین کاربردها در زیبایی مدرن در مبارزه با مشکلات مختلف مو محسوب می‌شود.

با این برنامه می‌توانید با مشکلات زیادی مقابله کنید: تغذیه فولیکول‌های مو و از بین بردن شوره سر. مزوتراپی یک روش درمانی مو است که توسط متخصص با تجربه انجام می‌شود.

تزریق میکرو به استفاده از داروهای خاص حاوی ویتامین‌ها و مواد مغذی لازم برای رشد مو و رشد مو کمک می‌کند. بسته به مشکل، ترکیب دارویی توسط پزشک انتخاب می‌شود. قیمت این روش کاملاً با اثر مورد نظر مطابقت دارد.

نشانه‌های نیاز به مزوتراپی مو

 • ریزش بیش از حد مو
 • سبوره پوست سر همراه با تجزیه غدد چربی؛
 • شوره سر
 • پوست سر خراشیده و خشک
 • افزایش شکنندگی مو و شکنندگی مو
 • کاهش حجم در ناحیه پایه

مزایا و معایب روش چیست؟

ماندگاری مزوتراپی مو را می‌توان از مزایای مزو مو دانست. اگر از مزوتراپی در زمینه موهای مشکل دار صحبت کنیم ( این روش برای پوست صورت و بدن نیز موثر است ) لازم است نکاتی را یادآوری کنیم.

اول از همه، یک کوکتل مزو ( مخلوط مزوتراپی ) به صورت جداگانه برای هر بیمار تهیه می‌شود و حاوی مقداری مواد معدنی و ویتامین است که به دستیابی به حداکثر نتایج و رهایی از مشکلات موجود کمک می‌کند.

تعداد عمل‌ها توسط متخصص زیبایی تعیین می‌شود. در حالی که مواد مفید به فولیکول می‌رسد، لایه‌های بالایی پوست اجازه ورود مواد خارجی را با روش‌های خارجی نمی‌دهد. بنابراین، فولیکول‌ها با مواد مغذی پر می‌شوند، در نتیجه وضعیت مو بهبود می‌یابد:

 • ریزش مو به تدریج متوقف می‌شود.
 • رشد مو فعال می‌شود.
 • فعالیت غدد چربی کاهش می‌یابد، فرها تمیزتر، طولانی تر و پرتر به نظر می‌رسند.
 • جریان خون و اکسیژن رسانی به فولیکول‌ها افزایش می‌یابد.
 • شوره سر کاهش می‌یابد.
 • بهبود در تراکم مو، صافی، درخشندگی در هنگام برس مو و حالت دادن دیده می‌شود.

شما عزیزان می‌توانید برای انجام مزوتراپی برای ضخیم شدن مو و یا مزوتراپی برای رفع سفیدی مو از این خدمت در کلینیک ماه زر استفاده کنید. برای این منظور با شماره مشاورین ما تماس بگیرید.

ماندگاری مزوتراپی مو چقدر است؟

نتایج مزوتراپی برای ریزش مو دائمی نیست. در ارتباط با دوام مزوتراپی مو، باید گفت این روش باید به طور مکرر تکرار شود تا زمانی که شاهد رشد مجدد مو باشید و سپس دوزهای نگهدارنده مداوم مورد نیاز است.

ویژگی‌های مزوتراپی مو چیست؟

در حال حاضر متخصصان روش‌های بسیار متنوعی را برای درمان مو به بیماران ارائه می‌دهند. علاوه بر شرایط مالی، انتخاب‌ها نیز تحت تأثیر نتیجه مورد انتظار درخواست قرار می‌گیرند.

مزوتراپی آلوپاتیک ( نوعی درمان ) است که در آن اثر فوراً مشاهده می‌شود، اما آنقدر که ما می‌خواهیم دوام نمی‌آورد.

همچنین هومیوپاتی است ( درمانی که به ترمیم موها کمک می‌کند )، برای اثرگذاری طولانی مدت طراحی شده است، بنابراین نتیجه آن فورا قابل توجه نخواهد بود.

دوام مزوتراپی مو چقدر است؟
آیا مزوتراپی مو دائمی است؟

درمان مزوتراپی برای ریزش مو چقدر موثر است؟

درمان مزوتراپی برای طاسی در مراحل اولیه و بهبود کیفیت موهای شما بسیار موثر است. برای دستیابی به نتایج مطلوب از درمان مزوتراپی به جلسات متعدد نیاز دارید. متخصصان ما ۶-۸ جلسه اولیه را با جلسات نگهداری سالانه توصیه می‌کنند.

بسیاری از بیماران در دو هفته اول درمان نتایج بسیار خوبی خواهند دید. با این حال، نتایج بسته به سطح ریزش مو و نوع مو، به علاوه نحوه پاسخ شما به درمان متفاوت خواهد بود. قبل از شروع درمان، مهم است که انتظارات خود را با متخصص مو در میان بگذارید. به این ترتیب می‌توانید مطمئن باشید که اولین درمان خود را با اهداف واقع بینانه انجام می‌دهید.

ادامه مطلب  کاشت مو prp چیست؟

کاربرد مزوتراپی مو چیست؟

مزوتراپی استفاده از مواد فعال در زیر پوست با استفاده از ابزارهای مختلف است. این روش دارای آستانه درد احتمالی و مدت زمان خاص استفاده و عوارض جانبی احتمالی حتی نادر است. یکی از روش‌های رایج مورد استفاده توسط متخصصین تزریق مخلوط مزوتراپی به بدن است.

برای چنین روش‌هایی به سرنگ‌هایی با طراحی خاص نیاز است که باید با سوزن بسیار نازک انجام شود. علاوه بر روش‌های دیگر، تزریق‌ها بی‌دردترین هستند، اما زمان مورد نیاز برای این روش بیشترین میزان است. بیمار در پشت سر و گوش احساس ناراحتی می‌کند. این روش کمی‌آسیب زا است. ۲ مورد از اصلی‌ترین کاربرد‌های مزو مو که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد مزوتراپی بعد از کاشت مو و رشد مجدد مو با مزوتراپی می‌باشد.

تفنگ مزوتراپی مو

استفاده از این نوع دستگاه نیاز به نهایت دقت و توجه دارد، زیرا اقدامات نادرست می‌تواند باعث آسیب‌های جزئی در ناحیه سر شود. بنابراین، قبل از پذیرش چنین رویه‌ای، باید با در نظر گرفتن جوانب مثبت و منفی آن فکر کنید.

هنگام انتخاب پزشک، باید مطمئن شوید که او تجربه عملی کافی دارد. یک سرنگ با عمق تزریق قابل تنظیم روی تفنگ نصب شده است. با کمک چنین تفنگی می‌توانید هر کوکتل درمانی را معرفی کنید که هدف آن مقابله با یک مشکل خاص مو است.

انژکتور مزو یا غلتک مزو

در حال حاضر می‌توان از meso roller که وسیله ای ویژه برای درمان مو و پوست سر است در بسیاری از کاربردهای سرم استفاده کرد. معمولا در مراکز زیبایی از انژکتورهای مزو یا مزو رولر استفاده می‌شود.

این ابزار شامل تعداد زیادی سوزن کوچک است که در یک درام مشترک قرار می‌گیرند. برای استفاده راحت، درام به دسته وصل شده است. به دلیل راحتی و سهولت استفاده، در عمل زیبایی بسیار محبوب است.

اصل کار مانند اسلحه است، فقط بسیاری از سوزن‌ها زیر پوست می‌روند. در اصل از سرنگ استفاده می‌شود. با یک ضربه انگشت، یک دسته سوزن بلافاصله وارد پوست سر می‌شود. این روش ممکن است کمی‌درد و ناراحتی بیشتری نسبت به یک شلیک با اسلحه ایجاد کند.

کوکتل‌های آلوپاتیک مورد استفاده در مزوتراپی مو

آنها حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی، الاستین، کلاژن، گشادکننده عروق و سایر اجزای فعال هستند. پزشک پس از بررسی دقیق مو و پوست سر و مشکلات مربوط به بیمار، موقعیت صحیح و نتایج مورد نظر را تعیین می‌کند. این نوع کوکتل‌ها می‌توانند به سرعت مشکل را حل کنند.

کوکتل‌های هومیوپاتی مورد استفاده در مزوتراپی مو

آنها فقط حاوی عناصر گیاهی هستند که با محلول آبی ترکیب شده اند، بدون استفاده از روغن و سایر اجزای شیمیایی. این ترکیب فعالیت پتانسیل خود بدن را بیدار می‌کند و به فعالیت فولیکول‌ها کمک می‌کند.

این اثر مانند یک کره برفی تجمعی است، بنابراین نباید انتظار نتایج قابل مشاهده پس از اولین روش را داشته باشید. چنین کوکتل‌هایی برای بیمارانی مناسب است که نگران زیبایی زیبایی مو و همچنین خود مشکل هستند.

بهترین کاندیدای مزوتراپی مو

کاندیدای خوبی برای درمان مزوتراپی خواهد بود، اگر

 • ریزش موی مکرر
 • ریزش بیش از حد مو
 • نازک شدن یا عقب رفتن خط مو
 • ریزش موی طرح دار
 • مراحل اولیه طاسی
 • آلوپسی زودرس

مزوتراپی یک جایگزین عالی برای جراحی‌های گران قیمت یا دردناک است.

چه کسانی نمی‌توانند مزوتراپی ریزش مو انجام دهند؟

در موارد زیر نباید مزوتراپی انجام دهید:

 • خانم‌های باردار یا شیرده.
 • مصرف داروهای رقیق کننده خون
 • دیابتی است یا بیماری کلیوی، کبدی یا قلبی دارد.
 • حساسیت به داروهای موجود در تزریق مزوتراپی

 

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

   

  آماده سازی برای مزوتراپی مو

  هر تزریق مخلوطی از چندین ماده مفید – مواد معدنی، ویتامین‌ها و سایر عناصر مفید است که کارشناسان به صورت جداگانه برای هر بیمار انتخاب کرده اند. ۲ تا ۶ ماده فعال را می‌توان در یک سرنگ مخلوط کرد.

  ویتامین‌های گروه B که متابولیسم طبیعی را فراهم می‌کنند در رشد و ترمیم مو موثر هستند. علاوه بر این، این مواد از جمله اجزای مورد استفاده در مزوتراپی هستند:

  • مس و روی: از دیستروفی (ضعف) ساختار مو جلوگیری می‌کند. برای ریزش موی ارثی باید از آماده سازی‌های حاوی این اجزا استفاده کرد.
  • اسید هیالورونیک: مسئول تغذیه فولیکول‌ها، رشد مو را تسریع می‌کند. اسیدهای آمینه پایه و اساس مو هستند و به تشکیل الیاف کراتین کمک می‌کنند.
  • فاکتورهای رشد: جریان خون را در پوست سر عادی می‌کند، فولیکول‌های مو را قوی تر می‌کند و کوآنزیم تراکم مو را تامین می‌کند – موهای شما را با انرژی حیاتی پر می‌کند، ساختار مو را بهبود می‌بخشد.

  تعداد درمان‌هایی که نیاز دارید به نیازهای فردی، نوع مو و سطح ریزش مو بستگی دارد. هنگامی‌که مشاوره اولیه خود را انجام دادید، پزشک موهای شما را ارزیابی می‌کند و جزئیاتی را در مورد تعداد درمان‌های مورد نیاز و زمانی که می‌توانید انتظار مشاهده نتایج را داشته باشید، در اختیار شما قرار می‌دهد.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  10 پاسخ

  1. سلام به روش فیت ماشتم الان سه ماه گذشته اما صدتا هم از موهای کاشته شده درنیومده نگرانم و پراز استرس

   1. آقای حجتی همانطور که در جلسه معاینه مجدد گفتیم باید جلسات مزوتراپی خودتون رو ادامه بدید.

  2. سلام من ۱ بسته از فیتو دارم گفتن روزی دوتا مصرف کنم ولی نمیدونم چه موقع باید بخورم.ممنون نیسم راهنمایی کنید

  3. سلام وقت بخیر
   دو ماهی میشد کشاله ران همسرم یه جوش دراومده بود امروز رفته دکتر گفتن هیدرادنیت هس، سه تا کرم دادن گفتن اگ با اینا خوب نشه عمل میکنیم
   نگرانیم ک یه موقع صورت یا از جای دیگشم اینجوری نشه؟!
   با کرم ها حل میشه یا باید عمل شه؟!
   خطر دیگ ای نداره؟!
   لطفا راهنمایی کنین ممنون

   1. کرم‌ها را مصرف کنید درمان میشه اگر نه برای لیزر درمانی با ما تماس بگیرید. همچنین اطلاعات تکمیلی را در وبسایت لیزر به نشانی https://drtattoo.co/ مطالعه کنید.

   1. بله صد در صد کاربرد دارد. برای دریافت مشاوره تماس بگیرید.

  4. سلام من تزریق چربی توسط دکتر ضرغامی انجام دادم فوق العاده راضی هستم
   مقاله رو دیدم گفتم تجربیاتم رو مطرح کنم. توصیه میکنم سپاس

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله آیا مزوتراپی مو دائمی است؟

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  روش‌های کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه