۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

هزینه کاشت مو به روش fit چقدر است؟

قیمت و هزینه کاشت مو به روش FIT

قیمت و هزینه کاشت مو به روش FIT

هزینه کاشت مو به روش fit چقدر است؟ تکنیک جداسازی فولیکولی ( FIT ) که به آن استخراج واحد فولیکولی (FUE) نیز گفته می‌شود، یکی از رایج ترین و جالب ترین روش‌های ترمیم موی مدرن است. بر خلاف FUT ( جراحی نواری )، این روش یک اسکار خطی در پشت پوست سر بیمار باقی نمی‌گذارد. FIT/FUE به بیمارانی که درخواست کوتاهی موی کوتاه همراه با یک روش کم تهاجمی برای فرآیند استخراج دارند، آزادی بیشتری می‌دهد.

متخصصین کاشت مو، واحدهای تک فولیکولی را با بیشترین دقت و حسی ماهرانه برای انجام دادن کار به نحو احسن با استفاده از ابزار دقیق برداشت می‌کنند. بعد از آماده‌سازی برش‌ها در ناحیه گیرنده، هر پیوند به ‌طور هنرمندانه در ناحیه طاس و کم پشت قرار می‌گیرد. زاویه و جهت رشد بستگی به برش‌های قبلی ایجاد شده دارد که به طور طبیعی و از نظر زیبایی شناسی دارای نتیجه دلپذیری هستند. برای تسریع زمان بهبودی نیازی به بخیه نیست، زیرا فقط مشت‌های کمی روی ناحیه اهداکننده انجام می‌شود که منجر به کاهش زمان بهبودی می‌شود. در مجموع ۸۰۰ الی ۱۰۰۰ واحد فولیکولی را می‌توان در یک جلسه روزانه استخراج و جابجا کرد. در صورت نیاز به توزیع مجدد واحدهای بیشتر، کل روش تا چند روز ادامه دارد، زیرا روش استخراج به دلیل نیاز به حساسیت و حوصله بالا، کار فشرده ای است و بالطبع بر هزینه کاشت مو به روش fit تاثیرگذار است.

FIT چیست؟fit یا کاشت مو میکروگرافت؟

پرداختن به هزینه کاشت مو به روش fit نیازمند شناخت دقیق این روش است. در این مقاله سعی داریم که اطلاعات اولیه تکنیک fit و قیمت کاشت مو به روش fit را برای شما عزیزان توضیح دهیم. در این روش، فولیکول‌های مو به صورت حجیم و تکی از پشت‌سر فرد با هولدرهای دستی برداشته می‌شوند.

این روش نیازی به جراحی ندارد و تعداد محدودی فولیکول مو در یک جلسه به قسمت جلوی سر منتقل می شود که به این روش fit می‌گویند. این تکنیک چند سالی است که بسیار مورد توجه قرار دارد. fit نیاز به جلسات مکرر دارد و بیشتر بانک مو در این جلسات برداشته می شود و متاسفانه بیشتر آن‌ها به دلیل عدم تجربه کافی در زمینه برداشت و طولانی شدن زمان پیوند پیاز و ریشه مو و به دلیل کمبود خونرسانی از بین می‌روند. در این صورت علاوه بر ریزش بانک مو، موهای برداشته شده نیز رشد خود را از دست می‌دهند و در نهایت بعد از ۶ الی ۸ ماه، موهای کاشته شده مانند موهای عروسک رشد می‌کنند. به همین دلیل، عزیزانی که قصد انجام این کار را دارند را بهتر است به مراکزی رجوع کنند که سابقه طولانی در این زمینه دارند و دارای آخرین تکنولوژی و دستگاه‌های روز دنیا هستند و دارای تیم کاشت و متخصصین مجرب هستند.

بیشتر بخوانید درباره: مزایا کاشت مو به روش fit

عوامل تاثیر گذار بر هزینه کاشت مو به روش fit

قیمت کاشت مو fit بسیار متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. بیشتر شرکت‌های بیمه کاشت مو را یک عمل زیبایی می‌دانند و به صورت آزاد محاسبه می‌شود. هزینه کاشت مو در تهران به عوامل زیادی بستگی دارد، از جمله:

 • محل زندگی شما

هزینه کاشت مو fit نسبی زندگی در منطقه و تعداد جراحان مجاور که این روش را ارائه می‌دهند قادر است بر هزینه‌های جراح تاثیرگذار باشد.

 • نوع روشی که انتخاب می‌کنید

چند نوع کاشت مو وجود دارد: پیوند واحد فولیکولی (FUT) ، استخراج واحد فولیکولی  (FUE)و … هر کدام هزینه متفاوتی دارند.

 • مهارت جراح شما

این یک همبستگی رایج و تاثیر گذار بر قیمت و هزینه کاشت مو به روش fit است. اگر جراح شما یکی از بهترین گزینه‌های جراح کاشت مو باشد، ممکن است هزینه بیشتری دریافت کند. با این حال، نرخ‌های بالاترهمیشه به معنای مهارت برتر نیست، بنابراین شما لازم است که تحقیقات خود را انجام دهید.

 • خواهان کاشت چه مقدار مو هستید؟

اضافه کردن چند تکه به طور قابل توجهی کمتر از افزایش مو در کل پوست سر است.

 • هزینه‌های سفر

این چیزی نیست که پزشک شما آن را دریافت کند، اما هزینه ای است که لازم است در نظر بگیرید. گاهی اوقات برای یافتن بهترین متخصصان مجبور به سفر هستید و این هزینه‌ها ممکن است بر تصمیم شما در مورد اینکه آیا توانایی پرداخت این روش را دارید یا خیر، تاثیر بگذارد.

مشاوره ۲۴ ساعته کاشت مو

09127300790

 

هزینه کاشت مو ۳۰۰۰ گرافت چقدر است؟

گرافت به ساختاری گفته می‌شود که حاوی فولیکول های مو و پوست است. به جز نوزادان و افراد بسیار مسن، همه با این روش درمانی سازگار می‌شوند. این به عنوان طبیعی‌ترین و دائمی‌ترین پاسخ برای مقابله با پراکندگی و ریزش مو مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی ۱۵۰۰ الی ۷۰۰۰ گرافت در کاشت مو به کار می‌رود. هنگامی که تعداد گرافت ها بین ۱۵۰۰ الی ۲۰۰۰ باشد، این روش معمولا با شروع طاسی همزمان است، زمانی که موها به تازگی در طرفین نازک شدند. در مواردی که ریزش مو زیاد باشد با ۳۰۰۰ گرافت موی کاشته شده نتایج موفقیت آمیزی به دست می‌آید. در صورت نازک شدن مو در نواحی فوقانی و کناری، ۳۰۰۰ پیوند برای اکثر افراد کافی است و معمولا نتیجه مطلوب حاصل می‌شود.

همچنین بخوانید درباره: معایب کاشت مو به روش fit

یک گرافت مو چقدر است؟

گرافت‌ها تنها در کاشت مو مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. گرافت به عنوان مفهومی به کار می‌رود که نشان دهنده بافت و اندام های استخراج شده است. این به نسبت ریشه مو شناخته می شود زیرا با بافت مو در ارتباط است.

قبل و بعد کاشت مو به روش fit

۳ فولیکول مو در گرافت ها وجود دارد که در افراد عادی قابل مشاهده است. اگر به طور متوسط 3 تار مو در فولیکول مو موجود باشد، نشان می دهد که بعد از استخراج ۳۰۰۰ گرافت، ۹ هزار فولیکول مو به شیارها پیوند زده می شود. با این حال، این نتایج با توجه به وضعیت سلامت فولیکول های مو متفاوت است. این پیوندها لازم است قبل از انجام عمل توسط متخصص مورد آنالیز و تصمیم گیری قرار گیرد.این امکان وجود دارد که در طول عمل نظر خود را تغییر داد. این تجزیه و تحلیل ها شامل اطلاعات اولیه است و تغییرات می تواند در طول فرآیند جراحی رخ دهد.

یک گرافت به چه معناست؟

گرافت‌ها در فرآیند کاشت مو به کار می روند. بافتی است که با خون ارتباطی ندارد. گرافتی که حاوی فولیکول‌های پوست و مو است، قادر است بین ۱ الی ۴ فولیکول مو داشته باشد. پوست موجود در آن با تعداد فولیکول‌های مو نسبت مستقیم دارد. فولیکول موی فوق در واقع کاشت ریشه گرافت است. گرافت ها تک تک مورد استخراج قرار می‌گیرند و در شیارهای باز شده کاشته می‌شوند.

ادامه مطلب  مزایا کاشت مو به روش fue چیست؟

هزینه کاشت مو به روش fit و سایر روش‌ها در سال جدید

ایران یکی از کشورهایی است که نشان می‌دهد فرآیند کاشت مو بهترین نتایج را در سطح جهان به ارمغان می‌آورد. قیمت گذاری کاشت مو در سال جدید متفاوت است. از آنجایی که مواد مصرفی وارداتی است، هزینه روش به همراه هزینه ارز افزایش می‌یابد.

هزینه و قیمت کاشت مو به روش fit

قیمت گذاری با توجه به تکنیک، بافت مو، مواد مورد استفاده، تعداد و کیفیت گرافت‌ها متفاوت است. زمانی که منطقه مورد نظر برای کاشت زیاد باشد، هزینه افزایش می‌یابد. مناطق پراکنده کوچک هزینه کمتری را متحمل خواهند شد. روش مورد استفاده نیز در این زمینه بسیار مهم است و قیمت و هزینه کاشت مو به روش fit از این قاعده مستثنی نیست. برخی از روش‌ها برای مناطق بزرگ مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

این روش لازم است توسط متخصصان آگاه و با تجربه انجام شود. با توجه به پزشکان مجرب و محیطی که این عمل در آن صورت می‌گیرد، قیمت به طور قابل توجهی متفاوت است. موفقیت و تجربه تیمی که این روش را انجام می‌دهند به سرعت بهبودی قبل و بعد از عمل کمک زیادی می‌کند. تحقیقات شما از این اطلاعات حمایت می کنند. مراقبت‌های توصیه شده بعد از کاشت مو لازم است به طور کامل انجام شود.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو به روش fit در کلینیک مو ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت مو در شهرک غرب، نیاز به گذراندن جلسات مشاوره و معاینه خواهید داشت. برای دریافت نوبت مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

   

  کلام آخر

  هزینه کاشت مو به روش fit و سایر روش‌ها؛ به طور کلی قیمت کاشت مو fit و سایر روش‌ها در کشور ما نسبت به بسیاری از کشورها مناسب‌تر است. جالب است بدانید که بسیاری از افراد از کشورهای دیگر برای انجام عمل کاشت مو و زیبایی به اینجا می آیند. عامل اصلی کاهش قیمت کاشت مو در کشور، تقاضای زیاد برای کاشت مو و ایجاد فضای رقابتی بین کلینیک‌های کاشت مو است. عوامل زیادی بر هزینه نهایی کاشت مو تاثیرگذار است. مهمترین عوامل موثر بر هزینه کاشت مو fit و سایر روش‌ها به شرح زیر است.

  • روش مورد استفاده برای انجام کاشت.
  • میزان طاسی که فولیکول های مورد نیاز برای کاشت و مدت زمان کاشت مو را تعیین می کند.
  • مهارت و شهرت پزشک: تیم پزشکی در کاشت مو بسیار مهم است.برخی از روش های کاشت مو در همه کلینیک های زیبایی و کاشت مو انجام نمی شود، زیرا نیاز به دقت و مهارت زیادی دارد.علاوه بر این، برخی از روش‌های کاشت مو کمی پیچیده‌تر هستند و اعضای تیم پزشکی بیشتری برای انجام این عمل‌ها حضور دارند.این عوامل نیز موجب افزایش هزینه کاشت مو fitو سایر روش‌ها است.
  • تجهیزات و امکانات:در برخی از کلینیک های کاشت مو، کاشت مو با استفاده از دستگاه های جدیدتر و مجهزتر انجام می شود و در نتیجه کیفیت بالاتری دارد.این عامل نیز موجب افزایش هزینه کاشت مو است.

  جستجو مرتبط کاربران:

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  12 پاسخ

   1. با سلام؛ هزینه کاشت بسته به روش مناسب برای شما تعیین خواهد شد.

  1. سلام
   شما چه دستگاهی دارین توی کلینیک برای لیزر موهای زائد؟ و اینکه جواب میده چون من یه بار یه جا رفتم ولی جواب خوبی نگرفتم از دستگاهشون

   1. با سلام. دستگاه کندلا ۲۰۲۳ است که جوابدهی بالایی دارد. پیشنهاد میکنیم اطلاعات تکمیلی را در وبسایت لیزر به نشانی https://drtattoo.co/ مطالعه کنید.

  2. سلام.در مورد پروتز مو به روش میکروپانچ که هیچ گونه چسب و کلیپسی استفاده نمیشه اطلاعی دارین؟پروتز به پوست سر پانچ میشه؟؟من شخصا کسی رو ندیدم که انجام داده باشه ولی بصورت مجازی از چند نفر پرسیدم راضی بودن.و البته هزینش هم از پروتز های دیگه بیشتره

   1. ببینید بهترین روش ها قبل از پروتز کاشت و مزوتراپی است. برای دریافت مشاوره بیشتر تماس بگیرید.

  3. با تشکر از توضیحات شما
   برای درمان تورم و قرمزی تزریق چربی روی دست علاوه بر استفاده از آنتی بیوتیک و بالا نگه داشتن دست چه توصیه دیگری دارید؟؟ این تورم و قرمزی تا چند روز بعد تزریق طبیعی است

   1. با سلام دوست عزیز. مراقبت‌های خود را رعایت کنید و آناهیل مصرف کنید. اطلاعات تکمیلی را در وبسایت لیزر به نشانی https://drtattoo.co/ مطالعه کنید.

  4. سلام وقتتون بخیر باشه
   من به صورت ارثی پیشانیم پهن هست و الگوی مرانه هم دارم اما از پشت نسبتا خوب بودن حجم موهام ریزش هم داشتم ولی ریشه موهام زیاد نازک نبود ..
   تقریبا ۹ ماه پیش موهامو کوتاه کردم
   اما الان هم از حجمشون به شدت کم شده هم ریششون نازک شده و بشدت ریزش دارن ‌.جوری که دست میزنم به موهام کلی ازشون کنده میشه. از درمان های طب سنتی سرکه سیب، آب برنج، روغن بادام تلخ استفاده کردم اما بی فایده بودن . ازمایش خون هم دادم مشکلی برا کمبود ویتامین نداشتم ، تیروئیدم روی ۲ بود ‌. تو ازمایش زده بود نرمال .
   استرس و مشغله فکری هم دارم ..‌اما ن زیاد
   من سنم ۱۷ سال و نیم هست.. ایا درمانی بجز کاشت برا برگشت موهام و رویش دوبارشون هست ؟ ماینوکسیدل ضرر داره آیا بدون نسخه پزشک مصرف بشه؟

   1. با سلام دوست عزیز از مشاورین ما نوبت مشاوره رایگان بگیرید تمام پرسش‌های شما پاسخ داده خواهد شد.

  5. سلام به روش فیت کاشتم الان سه ماه گذشته اما صدتا هم از موهای کاشته شده درنیومده نگرانم و پراز استرس

   1. با سلام آقای شجاعی؛ شما مزوتراپی را به تازگی انجام دادید. مراقبت‌ها را رعایت کنید. مشکلی پیش نمیاد. با مشاور خود در ارتباط باشید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله هزینه کاشت مو به روش fit چقدر است؟

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)