۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

برداشت مو از سینه برای کاشت

برداشت مو از سینه برای کاشت

برداشت مو از سینه برای کاشت

برداشت مو از سینه برای کاشت؛ علم کاشت مو در سال های اخیر پیشرفت زیادی کرده است. اکنون پزشکان می‌دانند که چگونه موها را یکی یکی با تکنیک مناسب و تقریباً در هر قسمت از بدن از جمله سینه برای کاشت برداشت نمایند. این امر باعث علاقه افرادی شده است که نمی توانند موهای کافی برای تکمیل کاشت مو داشته باشند. در این موارد برداشت مو از سینه برای کاشت مو انجام خواهد شد. دوست دارید در ارتباط با برداشت مو از سینه برای کاشت موی سر بیشتر بدانید ؟! با ما همراه شوید.

کاشت موی بدن به پوست سر

در روش کاشت موی بدن به پوست سر، موها از نقاط مختلف بدن مانند سینه، زیر بغل، ریش و غیره برداشت می شود. زمانی که در پوست سر، نواحی موهای اهداکننده کم است، می توان از موهای ریش برای کاشت مو و سپس موهای سینه استفاده کرد. موهای ریش ترجیح داده می شوند زیرا قطر آن‌ها ضخیم‌تر است و می‌تواند به هر طولی نیز رشد کند. به طور کلی، پیوند موی بدن به پوست سر زمانی در نظر گرفته می شود که سطح طاسی درجه ۶ یا ۷ باشد. روش کاشت موی سر چیست؟

کاشت موی بدن به پوست سر

کاشت مو از سینه

اما موضوع اصلی ما در این مطلب برداشت مو از سینه برای کاشت است. موها در سینه کمی متفاوت از موهای سر هستند، اما امکان ضخیم شدن را به خوبی فراهم می‌کند. بهترین کاندید برای این روش بیمارانی هستند که ممکن است زودتر کاشت مو انجام داده باشند و فقط می خواهند تراکم موها را افزایش دهند.

پزشک متخصص با برداشتن هر فولیکول مو که واحدهای فولیکولی نامیده می‌شوند، موهای سینه ( اهداکننده ) را می‌گیرند. هر واحد فولیکولی با کمک یک جت هوا گرفته می شود. مزیت این روش این است که پزشک موظف به ایجاد برش در ناحیه نیست. بهبود سریعتر است و هیچ بخیه ای وجود ندارد. این تکنیک باعث شده است که برخی از پزشکان بگویند که جای زخم وجود ندارد زیرا برش خطی وجود ندارد.

بهترین کاندیداهای کاشت موی بدن به پوست سر

 • افراد با درجه پیشرفته ریزش مو با فولیکول های اهدا کننده پوست سر محدود و دارای موهای ریش یا سینه خوب.
 • سابقه جراحی های قبلی ترمیم مو که منجر به کاهش نواحی اهدا کننده پوست سر و پوشش ناکافی نواحی گیرنده شده است.
 • ترکیب آن با پیوند معمولی پوست سر برای افزایش پوشش، در نتیجه دستیابی به تراکم موی بالاتری که در غیر این صورت مشکل است، با توجه به محدودیت پیوندهایی که می توان در یک جلسه از پوست سر استخراج کرد.
 • برای استتار اسکارهای اهداکننده.
 • آلوپسی اسکار گسترده پوست سر ( همانطور که در سوختگی دیده می‌شود )، که در آن ناحیه اهدا کننده پوست سر ناکافی است.

تحت این شرایط، آزمایشی بر روی موهای بدن ممکن است برای ارزیابی رشد و ظاهر گرافت‌ها انجام شود. برای تعیین اینکه آیا شما واجد شرایط کاشت موی بدن به پوست سر هستید یا خیر، از تکنیک خاصی استفاده می‌شود که شاخص اهداکننده تنه ( TDI ) نامیده می‌شود که شامل پنج معیار زیر است.

 • تراکم مو > ۴۰ FUs/sq. سانتی متر.
 • شباهت بین موهای بدن و سر.
 • تعداد FU ( واحدهای فولیکولی ) با ۲-۳ فولیکول مو.
 • اندازه ناحیه اهدا کننده.
 • طول موهای بدن.

با TDI < ۴، بیمار واجد شرایط پیوند موی بدن نیست. نمره TDI ۵-۸ آنها را تحت شرایط خاص مناسب می کند، در حالی که نمره ۸ یا بیشتر آن‌ها را کاملا واجد شرایط برای انجام پیوند موی بدن به پوست سر می‌کند. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت مشاوره و انجام کاشت مو با مشاورین ما در مرکز مو و ابرو ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت مو شهرک غرب تهران، تماس حاصب فرمائید.

 

مشاوره کاشت موی سر

09127300790

 

تفاوت بین موهای سر و موهای بدن

 • از ۵ میلیون فولیکول روی بدن، تنها صد هزار فولیکول روی پوست سر وجود دارد.
 • مدت زمان فاز آناژن ( رشد ) مو در مقایسه با سایر قسمت‌های بدن، طولانی‌ترین مدت برای موهای سر است. بنابراین، موهای سینه پیوند شده ممکن است هرگز به اندازه موهای سر رشد نکنند.
 • نسبت موهای در حال رشد و استراحت نیز در موهای روی سر بالاترین میزان است.
 • همچنین تفاوت قابل توجهی در ضخامت پوست سر و سینه وجود دارد.

در حالی که می‌توانیم از موهای ریش، شانه، سینه، شکم، تنه، پاها، بازوها، زیر بغل یا ناحیه شرمگاهی برای پیوند استفاده کنیم. مشخص شده است که موهای ریش و سینه در مقایسه با موهای سر بیشترین شباهت را دارند. بنابراین، بیشترین استفاده از مناطق غیر اهدا کننده پوست سر است. ریش ناحیه اهداکننده ترجیحی نسبت به قفسه سینه است، زیرا موهای ریش از نظر طول، بافت و رفتار نزدیک‌تر هستند. میزان موفقیت پیوند ریش بین ۸۰ تا ۸۵ درصد است.

ادامه مطلب  کاشت مو در جای شکستگی سر امکان پذیر است؟

روش کاشت موی سینه به سر چیست؟

کاشت موی بدن به سر با استفاده از تکنیک استخراج واحد فولیکولی (FUE) انجام می شود. به طور متوسط، حدود ۵۰۰ تا ۴۰۰۰ پیوند را می‌توان در یک تا ۲ روز پیوند زد، که به ۲ جلسه درمانی تقسیم می شود: استخراج پیوند و قرار دادن گرافت‌ها در نواحی گیرنده مورد نظر.

بسته به محل ناحیه اهداکننده، موهای ناحیه اهداکننده باید ۲ تا ۷ روز قبل از عمل تراشیده شوند، تا امکان انتخاب قوی‌ترین و بهترین مو برای استفاده در پیوند فراهم شود. همچنین، مو در مرحله آناژن ( رشد ) نتایج ثابت‌تری ایجاد می‌کند.

این روش تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. پانچ های کوچک و مستقیم به اندازه ۰.۷ میلی متر تا ۱ میلی‌متر روی ناحیه اهدا کننده ایجاد می‌شود که منجر به استخراج تمیز گرافت‌های دست نخورده می‌شود.

 زخم ها در عرض ۴-۵ روز بدون برجای گذاشتن جای زخم عملا قابل مشاهده در ناحیه اهدا کننده بهبود می یابند. تا آن زمان، ناحیه اهداکننده را پوشیده نگه دارید و از پماد مخصوص ارائه شده برای بهبود بهبودی استفاده کنید.

آنچه باید در مورد کاشت مو از سینه به پوست سر بدانید!

گرافت‌های استخراج‌ شده از محل اهداکننده، که اکثر آنها حاوی یک یا دو مو هستند، سپس به محل‌های گیرنده روی پوست سر پیوند می‌شوند. گاهی اوقات، این پیوندها ممکن است نیاز به پالایش بیشتر داشته باشند تا چربی یا پوست اضافی قبل از پیوند برداشته شود.

موهای کاشته شده به پوست سر تا ۲ هفته می‌ریزند، سپس حدوداً ۴ ماه پس از درمان شروع به رشد مجدد مانند موهای سر می کنند و سپس تا آخر عمر به رشد خود ادامه می‌دهند.

موی سینه ممکن است بعد از کاشت ساختار خود را تغییر دهد و در بیشتر موارد آنها بلندتر و صاف تر می شوند و با ساختار موی سر سازگار می‌شوند.

عوامل کلیدی موفقیت کاشت موی سینه به سر

عوامل کلیدی موفقیت کاشت موی سینه به سر

 • استخراج صحیح فولیکول‌های مو.
 • چرخه رشد موهای بدن.
 • سازگاری موهای سر و بدن.
 • آماده سازی صحیح واحدهای فولیکولی.
 • نگهداری و آبرسانی بدون خطا گرافت‌های موی استخراج شده.
 • کاشت بهینه با در نظر گرفتن جهت رشد و چینش گرافت‌ها و به دست آوردن خط موی طبیعی.

کاشت مو نیاز به دریافت مشاوره بیشتری دارد. به همین منظور پیشنهاد می‌کنیم مطالب ” کاشت مو با بانک موی ضعیف ” و ” کاشت مو چقدر زمان می‌برد؟ ” را مطالعه کنید و برای تکمیل مشاوره از طریق فرم زیر درخواست کاشت خود را به اعلام کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  محدودیت‌های کاشت موی سینه به پوست سر

  برداشت مو از سینه برای کاشت و روش کاشت موی سینه به پوست سر به اندازه پیوند از ناحیه اهداکننده پوست سر مورد تحقیق و بررسی قرار نگرفته است. از آنجایی که ما هنوز اطلاعات بیشتری در مورد کاشت موی سینه پیدا نکرده‌ایم، باید به عنوان آخرین راه حل در نظر گرفته شود، یعنی زمانی که سایر تکنیک‌ها مورد استفاده نیستند. اگرچه میزان ماندگاری موهای پیوند شده در مقایسه با سایر روش‌های پیوند پایین است، اما این تنها روش برای برخی از بیماران است.

  پس از پیوند به پوست سر، مشاهده شده است که موهای سینه تغییر ساختار می‌دهند تا با موهای سر سازگار شوند. به طور کلی، این موها بلندتر و صاف‌تر هستند.

  افرادی که به دنبال کاشت مو از موهای سینه هستند باید بدانند که این درمان به عنوان آخرین تلاش برای بازگرداندن مو در پوست سر انجام می‌شود و پیشرفت آن می‌تواند غیرقابل پیش بینی باشد. بنابراین، قبل از انتخاب کاشت موی سینه به سر، به شدت توصیه می شود که با متخصص پوست و مو خود در مورد آن صحبت کنید.

  مزایای کاشت موی سینه به پوست سر چیست؟

  • با ایجاد مناطق غیر اهدا کننده پوست سر، امکان کاشت مو را افزایش می‌دهد.
  • این روش اجازه می‌دهد تا اسکارهای روی پوست سر را اصلاح کنید.
  • تقریباً آثار نامرئی یا حداقلی روی نواحی اهداکننده باقی می ماند.
  • از موهای سینه می توان برای کاشت ابرو و مژه نیز استفاده کرد.
  • افراد می توانند موهای ناخواسته خود را برای کاشت مو مفید کنند.

  آیا کاشت مو بدن می تواند کل سر را پوشش دهد؟

  هنگامی که یک ناحیه طاس بزرگ دارید، می توانید پیوندی برای پوشاندن کل سر انجام دهید. اما باید به خاطر داشته باشید که نمی‌تواند ظاهری طبیعی داشته باشد. کاشت مو با استفاده از موهای بدن، کاشت موی سینه به پوست سر، یا کاشت مو از سایر قسمت های بدن فقط برای فولیکول های موی بد انجام می شود. حال آیا می توان از موهای ریش برای کاشت مو استفاده کرد؟ بله. می‌توان از آن برای پیوند پوست سر برای نتایج خوب استفاده کرد. معمولاً بیماران حدود ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ پیوند از ناحیه ریش دریافت می‌کنند.

  متخصصان کلینیک تخصصی ماه زر نه تنها کاشت موی بدن را به سر ارائه می دهند، بلکه به طراحی موثرترین طرح برای شما کمک می کنند تا نیازهای ترمیم موی شما را برآورده کند. برای سوالات و نگرانی های مربوط به ریزش مو و درمان، مشاوره خود را با متخصصین ما رزرو کنید.

  ادامه مطلب  معایب کاشت مو به روش fue چیست؟

  کلام پایانی …

  کاشت موی بدن و سینه به سر جدیدترین تکنیکی است که در جراحی های کاشت مو در صورت کمبود ناحیه اهداکننده استفاده می شود. آیا به انجام پیوند مو فکر می کنید اما ناحیه اهدا کننده وجود ندارد؟ کاشت موی بدن به سر یکی از بهترین گزینه‌هاست. زمانی انجام می‌شود که موهای اهداکننده خوب پوست سر وجود نداشته باشد و از موهای بدن به عنوان جایگزین استفاده شود.

  جستجو مرتبط کاربران:

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  11 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر من ۲۵ سالم هست و مرد هستم موهای جلوی سرم کمی ریخته و از حجم موهای وسط سرم هم خیلی کم شده اگر بخوام موهام خیلی پر پشت بشه در این مناطق امکانش هست یا باید صبر کنم ریزش موهامم متوقف شده !(در کل تاس به نظر نمیرسم منتها در شرایط خاص مثلا موهام خیس باشه خیلی خالی نشون میده)

   1. با سلام؛ با تپجه به توضیخات احتمالا با مزوتراپی مشکل شما حل شود. اما پیشنهاد میکنیم برای معاینه با ما تماس بگیرید.

  2. با تشکر از توضیحات شما
   برای درمان تورم و قرمزی تزریق چربی روی دست علاوه بر استفاده از آنتی بیوتیک و بالا نگه داشتن دست چه توصیه دیگری دارید؟؟ این تورم و قرمزی تا چند روز بعد تزریق طبیعی است

  3. تزریق چربی به صورت لاغر در چند جلسه انجام میشه و آیا ماندگاریش یک ساله هست؟ چون شنیدم تا 6 ماه بعد از تزریق دیگه نیازی به تزریق مجدد وجود نداره. درسته؟

   1. با سلام برای کسب اطلاعات می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵ تماس بگیرید و یا به وبسایت مرکز تزریق چربی به نشانی https://drlaghari.com/ مراجعه کنید.

  4. سلام. من میخوام تزریق چربی به صورت انجام بدم. بعد از تزریق، سیگار کشیدن روی تزریق ضرر داره؟

   1. با سلام برای کسب اطلاعات می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵ تماس بگیرید و یا به وبسایت مرکز تزریق چربی به نشانی https://drlaghari.com/ مراجعه کنید.

  5. سلام.من دوبار کاشت مو انجام داده ام.در نوبت دوم کمی از موی ریش هم برداشت شده است.از بانک موی ضعیفی هم برخوردار می‌باشم.آیا امکان برداشت موی سینه وکاشت برای پرپشت کردن محل کاشت قبلی وجود دارد؟ با تشکر

   1. بله اما قبل از این باید معاینه بشید. با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ تماس بگیرید.

  6. سلام ایاازموهای سینه هم میشه براکاشت استفاده کرداگه میشه تاچندتارمیشه برداشت کرد

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله برداشت مو از سینه برای کاشت

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)