۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابرو برای مردان

کاشت ابرو برای مردان

کاشت ابرو برای مردان

کاشت ابرو برای مردان و زنان، یک عمل زیبایی دائمی برای پرتر نشان دادن ابروهای شما یا جایگزینی موهای از دست رفته است. جراح این روش را با استفاده از اسکالپ ( پوست سر ) یا گرافت مو برای جایگزینی موهای فعلی ابرو انجام می‌دهد. کاشت ابرو نوعی عمل جراحی کاشت مو است که در آن جراح قطعه کوچکی از پوست سر شما را برمی‌دارد که معمولا از بالای گوش است و دارای ۲ الی ۱۵ فولیکول مو است. فولیکول‌های مو مجراهایی هستند که موهای شما را رشد می‌دهند. جراح گرافت مو را به ابروهای شما منتقل می‌سازد. هنگامی که پوست شما بعد از جراحی بهبود یافت، موهای روی ابروهای شما برجسته‌تر به نظر می‌رسند.

آیا کاشت ابرو برای مردان مناسب است؟

افرادی که دچار ریزش ابرو می‌شوند، افرادی که خواهان داشتن ابروهای پرتر هستند، ممکن است کاشت ابرو برای آقایان را انتخاب کنند. اگر دارای شرایط پزشکی هستید که موجب ریزش مو می‌شود، مانند تریکوتیلومانیا یا آلوپسی آره آتا یا اگر آسیبی مانند سوختگی یا اسکار روی پوست شما تاثیر گذاشته است، ممکن است بخواهید کاشت ابرو را انجام دهید. کاشت ابرو آقایان یک راه حل دائمی برای پرتر نشان دادن ابروها به جای استفاده از آرایش برای پر کردن ابروها است. در حالی که این جراحی زیبایی بیشتر در بین زنان رایج است، کاشت ابرو آقایان نیز مورد توجه قرار دارد.

آیا کاشت ابرو موثر است؟

بله، کاشت ابرو طبیعی یک نوع جراحی زیبایی موفقیت‌آمیز برای بهبود پرکردگی ابروهای شماست. نتیجه کاشت ابرو برای مردان و زنان بستگی به این دارد که پیوند چقدر خوب انجام می‌شود – یعنی چقدر فولیکول‌های مو با مکان جدید خود سازگار هستند. این ممکن است تحت تاثیر سلامت کلی شما و نحوه مراقبت از پوست خود بعد از جراحی باشد. ممکن است دیدن نتایج، چندین ماه به طول انجامد.

قبل و بعد کاشت ابرو برای مردان

قبل از کاشت ابرو آقایان چه اتفاقی می‌افتد؟

قبل از عمل کاشت ابرو مردان، با جراح زیبایی یا ارائه‌دهنده خود ملاقات می‌کنید که درباره اهداف خود برای کاشت ابرو صحبت کنید. در طول این مشاوره، جراح شما:

 • رشد مو روی ابروهای شما و محل ناحیه اهداکننده بالقوه پوست سر را بررسی می کند.ناحیه اهداکننده بخشی از پوست با فولیکول‌های مو روی پوست سر شما است که جراح شما آن را برمی دارد و مو را در ابروهای شما جایگزین می‌کند.
 • از شما درباره سابقه پزشکی، سابقه بیماری خانوادگی، سبک زندگی و داروهایی که در حال حاضر مصرف می کنید، سوال می‌پرسد.
 • درباره انتظارات شما از جراحی صحبت می‌کنید.
 • درباره خطرات احتمالی یا عوارض جانبی توصیه هایی به شما ارائه می‌دهند.
 • جراح درباره نوع بیهوشی مورد استفاده، جراحی چقدر طول می کشد و چگونه لازم است برای جراحی آماده شوید به شما توضیحاتی می‌دهند.

لازم است برنامه ریزی کنید که بعد از جراحی، فردی شما را به خانه برساند. ممکن است در ۲۴ ساعت اول بعد از عمل به کمک در خانه نیاز داشته باشید، زیرا نیازمند استراحت زیاد هستید. تمامی نکات قبل از کاشت ابرو در جلسه مشاوره کلینیک ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب، به شما توضیح داده خواهد شد. برای دریافت مشاوره می‌توانید فرم زیر را تکمیل کنید.

 

در طی عمل کاشت ابرو چه اتفاقی می‌افتد؟

 • شما یک داروی بیهوشی دریافت می کنید که شما را می خواباند و احساس درد ندارید.
 • جراح شما موهای ناحیه اهداکننده را کوتاه می‌کند که دسترسی به آن آسان‌تر شود. ناحیه اهداکننده بخشی از پوست سر شماست که پزشک آن را برای پیوند به ابروهای شما برمی‌دارد.
 • جراح شما گرافت های مو را از ناحیه اهداکننده با یک ابزار تیز مخصوص یا چاقوی جراحی برمی‌دارد. ناحیه اهدا کننده با بخیه بسته می‌شود.
 • گرافت‌های مو بعد از ایجاد شکاف در پوست شما در محل ابروهای شما قرار می‌گیرند. بعد از اینکه پیوند در جای خود قرار گرفت، جراح ناحیه کاشت را به هم بخیه می‌زند.
ادامه مطلب  قرینه سازی ابرو چیست؟ | ۳ روش جدید

بعد از عمل کاشت ابرو مردان چه اتفاقی می‌افتد؟

بعد از جراحی کاشت ابرو شما قادر هستید همان روز به خانه بروید. جراح به شما دستورالعمل هایی درباره نحوه مراقبت بعد از کاشت ابرو می‌دهد. برخی از دستورالعمل‌های مراقبت ممکن است شامل موارد زیر باشد.

 • بعد از جراحی استراحت کافی داشته باشید.
 • پانسمان داشته باشید، تا زمانی که تجویز شود آن‌ها را بردارید.
 • تا زمانی که پزشک به شما بگوید در فعالیت های شدید شرکت نکنید.
 • داروهای مسکن را طبق تجویز پزشک مصرف کنید.
 • برخی از بخیه ها لازم است کشیده شوند، در حالی که برخی دیگر ممکن است بعد از چند روز جذب شوند.
 • هنگام شستن محل‎های جراحی خود مراقب باشید و احتیاط کنید.
 • نوبت‌‎های بعدی را با جراح خود هماهنگ کنید که ببینید آیا پوست شما به درستی بهبود می یابد یا خیر.
 • ریزش موهای تازه کاشته شده چند هفته بعد از جراحی طبیعی است.این موجب می شود تا فضایی برای رشد موهای جدید ایجاد شود.ممکن است شش هفته الی چند ماه به طول انجامد تا موهای جدید از ناحیه پیوند شده شما رشد کند.

بیشتر بخوانید درباره: لیفت ابرو آقایان

زمان نقاهت برای کاشت ابرو چقدر است؟

زمان نقاهت برای کاشت ابرو مردان چقدر است؟ روند بهبود کاشت ابرو در مقایسه با سایر جراحی‌های زیبایی سریع است. در چند هفته اول، لازم است بتوانید به فعالیت‌های سبک مانند کار کردن بازگردید. در این مدت، مهم است که پوسته پوسته شدن ابروهای شما آغاز شود. کندن این لخته‌‌ها ممکن است وسوسه انگیز باشد، اما از انجام این کار به طور جدی خودداری کنید، زیرا می‌تواند در بهبودی شما اختلال ایجاد نماید. بیشتر افراد قادر هستند فعالیت های شدید خود را بعد از چند هفته به صلاحدید متخصص خود از سر بگیرند. اگر فعالیت‌های شما موجب خونریزی، تورم یا ترشح مایعاتی در محل جراحی شماست، فعالیت را متوقف کنید و با پزشک خود تماس بگیرید.

شش الی ۱۲ هفته زمان می برد تا متوجه رشد موهای جدید از ناحیه پیوند شده شوید. ریزش مو از محل جراحی طبیعی است – این امر به ایجاد فضایی در فولیکول های مو برای رشد موهای جدید کمک می‌کند.

کلام آخر کاشت ابرو آقایان

همانطور که کاشت ابرو برای بانوان صورت می‌گیرد، کاشت ابرو برای مردان نیز انجام می شود. هم مردان و هم زنان ممکن است از ریزش موی ابرو رنج ببرند. در مردان، اغلب به دلیل عوامل ارثی، موهای ابرو کم می‌شود. برای خانم‌ها، شایع‌ترین علت کاهش یا عدم وجود موهای ابرو، کندن بیش از حد یا حذف موهای زائد با لیزر است. عوامل ژنتیکی و شرایط مختلف پوستی و پزشکی نیز ممکن است منجر به ریزش موی ابرو شود.این امکان وجود دارد که روی تاتو، کاشت ابرو انجام داد.

کاشت ابرو برای آقایان در شرایط زیر انجام می شود.

 1. ریزش موهای ابرو به دلیل کندن شدید ابروها یا لیزر
 2. عدم وجود موی مادرزادی
 3. ابروهای نازک یا کم تراکم
 4. ریزش موی ابرو به دلیل زخم حاصل از ضربه یا لیفت مستقیم ابرو
 5. موهای از دست رفته ثانویه به دلیل بیماری های پزشکی ( از جمله عفونت، عدم تعادل هورمونی، یا بیماری هایی مانند آلوپسی آره آتا ) است. این پیوندها قادر هستند محل، کانتور و تراکم ابرو را بهبود بخشند.

مشاوره کاشت ابرو برای مردان

09127300790

کاشت ابرو آقایان از نظر فنی و زیبایی شناسی عمل سختی است. موهای اهدا کننده برای کاشت ابرو از برخی مناطق  پوست سر ( جراحی نواری انجام نمی‌شود ) با موهای ضخیم و سالم به دست می‌آید. موهای ابرو در یک زاویه بسیار محکم با فر در جهت درست قرار می گیرند تا به سمت پوست رشد کنند و از آن دور نشوند. بعد از قرار دادن آنها، بلافاصله قادر هستید تاثیر پیوندها روی ظاهر خود را مشاهده کنید. فقط فولیکول های تک مو در ابروها قرار می گیرند که ظاهری کاملا طبیعی ایجاد کنند.

شایع ترین عوارض جانبی، تورم و کبودی اطراف چشم تا ۵ روز بعد از عمل است. بیشتر موهای ابروی کاشته شده در طول دوره ریکاوری و استراحت مو می ریزند. این در کاشت مو نیز دیده می‌شود. آن‌ها حدود ۳ الی ۴ ماه شروع به رشد مجدد می کنند. ۵۰% از نتیجه نهایی در حدود ۶ ماهگی دیده می شود و نتیجه نهایی معمولا در ۱۲ ماهگی قابل مشاهده است.

جستجو مرتبط کاربران:

5/5 - (1 امتیاز)

13 پاسخ

 1. سلام من عمل کشیدن پلک و بالا بردن ابرو داشتم..حالا جای بخیه ها توی سرم مو درنمساد و خیلی مشخصه که خالیه…میتونم با کاشت مو، پرش کنم؟!!!!

  1. با سلام. ممکن است جواب بدهد. پیشنهاد می‌کنیم برای نتیجه بهتر حتما از مشاورین درخواست وقت معاینه داشته باشید.

 2. سلام خواستم بدونم چقدر طول می کشه تا عوارض ناشی از آر اف از بین بره؟

 3. سلام، من تمام مطالب مربوط کاشت مو رو خوندم اما نمی دونم باید کدوم روش رو انتخاب کنم و کدوم روش بهتر است، میشه کمک کنید؟

  1. با سلام دوست عزیز. شما با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ تماس بگیرید تا مشاورین ما راهنماییتون کنند.

  1. بالا بردن اطلاعات شما عزیزان در مبحث کاشت همواره رسالت کلینیک ماه زر می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابرو برای مردان

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)