۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابروی بازیگران

کاشت ابروی بازیگران

کاشت ابروی بازیگران

کاشت ابرو بازیگران یکی از عمل‌های زیبایی می‌باشد که امروزه به سوی آن کشیده شدند و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. بازیگران به دلیل شهرتی که در بین سایر مردم دارند بیشتر در چشم بوده و اگر نقص یا نواقصی داشته باشند باید آن را در بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران حل کنند. همچنین باید گفت آنان نیز همانند بسیاری از افراد دیگر  قرار نیست فقط دارای ویژگی های خوب و کاملی باشند و بدون نقص و ایراد باشد و ممکن است آن‌ها هم نیز دارای مشکلاتی باشد یکی از مشکلاتی که ممکن است برای آنان وجود داشته باشد مشکلاتی است که برای ابرو وجود دارد که در نهایت می‌توانند با استفاده از عمل زیبایی کاشت ابرو آن را به راحتی حل کنند.

اهمیت کاشت ابرو برای بازیگران

کاشت ابرو یک روش بسیار پیچیده است؛ زیرا ابرو ناحیه بسیار حساس و نسبتا کوچکی در صورت می‌باشد. به همین دلیل، مهم است که با یک جراح متخصص در جراحی ترمیم مو و تجربه کاشت ابرو مشورت کنید و تمام سوالات خود را از او بپرسید. روش ترمیم ابروها شامل قرار دادن تک، تک موهای سر در الگوی رشد طبیعی موهای ابروی بیماران است. قرار دادن دقیق چندین تار مو می‌تواند ابروها را به طبیعی‌ترین ظاهر خود بازگرداند.

امروزه که زیبایی ظاهری هر فرد بسیار با اهمیت‌تر از هر دوره در تاریخ بشریت است که تنها به دلیل استفاده گسترده از رسانه‌های اجتماعی این اهمیت را یافته است، بسیاری از زنان تلاش زیاد و در عین حال هزینه و زمان زیادی را صرف می‌کنند تا ابروهای خود را آنطور که می‌خواهند نشان دهند.

در سال های اخیر ظاهر خارجی و صورت اهمیت زیادی پیدا کرده است، نه تنها قسمت‌های خاصی از بدن، بلکه همه نقاط بدن دارای اهمیت هستند، بنابراین اشخاص معروف مانند بازیگران، همیشه به خاطر ظاهر آراسته به ظاهر ابروهای خود نیز اهمیت می‌دهند. افراد مشهوری که کاشت ابرو انجام داده‌اند. اخیراً به شدت افزایش یافته‌اند. می‌دانید که این ساختار بالای چشم در حالات چهره مهم است، پس این فرآیند که با تیمی از متخصصان کلینیک انجام می‌شود، روشی بسیار موفق و طبیعی خواهد بود. فرآیند کاشت ابرو مانند مو نیست، اما بسیار سریعتر و آسانتر از آن می‌باشد.

با انتخاب کاشت ابرو توسط اشخاص معروف و بازیگران می‌توان به اهمیت حجم و ضخامت مناسب ابروها با نچرال‌ترین ظاهر رسید. ابروها، همچنین ممکن است در اثر ضربه، سوختگی و تصادف از بین بروند. در این گروه ها، کاشت ابرو با موفقیت و کاملا طبیعی انجام می‌شود. در اصل با این روش کاشت ابرو می‌توانید به شکل دلخواه ابروهای خود دست یابید. با فرآیند در کاشت ابرو می‌توانید تمامی نواقض ابروی ‌های خود را برطرف کنید. به عنوان مثال برخی افراد دارای تاج باریک تری نسبت به انتها ابرو هستند، از همین رو با کاشت ابرو تمامی نواقص برطرف شده و سرانجام شما یک ابرو با استانداردهای صورت خود داشته باشید.

کدام بازیگران کاشت ابرو انجام داده اند؟

کاشت ابرو عملی است که در صورت انجام روش صحیح می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس فرد شود. به خصوص در موارد مربوط به عوامل ناشی از سوختگی، میزان موفقیت بسیار بیشتر است؛ اما توجه داشته باشید که این روش نیاز به مهارت، تکنیک بیشتری نسبت به کاشت مو دارد. اگر تصمیم به فرآیند کاشت ابرو گرفته‌اید، مطمئن باشید که این عمل توسط پزشکان ماهر و با تجربه انجام می‌شود.

اگر همین الان به جستجوی کوتاهی در اینترنت بپردازید، متوجه انجام فرایند کاشت ابرو توسط خیلی از بازیگران و نسبت رضایت آنها برای انتخاب این روش می‌شوید. بعد از دریافت رضایت باید به دنبال یک مرکز کاشت ابرو در تهران باشید. در جستجوی بهترین پزشک یا مرکز کاشت ابرو، نکته‌ای که باید به آن توجه کنید محل یا موقعیت جغرافیای کلینیک نیست، بلکه این است که چه کسی عمل را انجام می‌دهد. علاوه بر این، توصیه می‌کنیم به طور مداوم تجربه و نتایج را از دکتری که این روش را انجام می‌دهد را بخواهید.

قبل از تصمیم گیری در مورد بهترین مراکز کاشت ابرو، مهم‌ترین کاری که یک فرد باید انجام دهد این است که درباره سوابق پزشکی که عمل کاشت ابرو را انجام می‌دهد، تحقیق کند. در حین انجام کاشت ابرو، جهت دادن به ابرو با توجه به جهت هر گرافت بسیار مهم است. در غیر این صورت یک نتیجه کاملا غیر طبیعی خواهید داشت و متأسفانه هرکس آن را می‌بیند، در نگاه اول بلافاصله متوجه آن می شود.

به همین دلیل انتخاب جراح متخصص بسیار مهم است. پس از کسب اطلاعات در مورد پزشک، موضوع مهم دیگر نظرات بیمار خواهد بود. اگر به عنوان افراد کاندیدای کاشت ابرو به دنبال بازیگرانی هستید که این روش را امتحان کرده‌اند، می‌توان به سرکار خانم پرستو صالحی، بهنوش بختیاری و بهاره رهنما اشاره کرد.

کاشت ابرو بازیگران چه مزایایی دارد؟

 • زیبایی بیشتر.
 • رفع نقص و مشکلات.
 • بدون درد و سوزش.
 • انجام توسط پزشکان خبره و ماهر.
 • بدون نیاز به مراقبت های سنگین.
 • بدون نیاز به جراحی و بیهوشی.
 • نتیجه دهی تضمینی و قطعی.
 • دارای دوام بالا.
 • طبیعی بودن این عمل زیبایی.
 • عدم استفاده از مواد شیمیایی و مضر.

همانطور که مشاهده می‌کنید مزایای کاشت ابرو بسیار زیاد بوده و این مزایا سبب شده است که افراد بسیاری حتی به جز بازیگران به سمت این عمل زیبایی روی بیاورند و مشکلات خود را حل کنند.

مرکز کاشت ابرو کلینیک ماه زر، به عنوان معتبرترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب تهران، مفتخر به انجام کاشت‌های ابرو برای بازیگران بوده است. شما عزیزان نیز می‌توانید با مشاهده نمونه کاشت‌های ما برای دریافت مشاوره بیشتر فرم زیر را تکمیل کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  چرا افراد به کاشت ابرو روی میاورند؟

  همانطور که می دانید همه افراد قرار نیست که دارای زیبایی کامل و تام باشند و ممکن است در زیبایی آنان به صورت مرور زمان و یا حتی مادرزادی اختلال ایجاد شود یکی از مواردی که می تواند در زیبایی افراد اختلال ایجاد کند ابروهای کمشت و یا حتی افرادی که اصلا ابرو ندارند می‌باشد. حتی یکی از دلایل کاشت ابرو بازیگران می‌تواند ریزش ابرو باشد.

  اختلالی که در ابروها ایجاد می‌شود می‌تواند به صورت مادرزادی باشد یعنی فرد به صورت مادرزادی دارای ابروهای کم پشت می باشد یا ممکن است به صورت اکتسابی به دلایل مختلفی مانند سرطان/ مشکلات هورمونی/ تغذیه نامناسب/ خواب ناکافی استرس / استفاده از مواد آرایشی و شیمیایی و غیره به مرور زمان ابروهای پرپشت و زیبای خود را از دست بدهند در هر حال چه افرادی که به صورت مادرزادی دارای ابروهای کم‌پشت هستند.

  و چه افرادی که به صورت اکتسابی ابروهای خود را از دست می‌دهند نباید نگران این موضوع باشند چرا که با استفاده از عمل زیبایی فوق العاده کاشت ابرو می‌توانند زیبایی خود را مجدداً به دست آورند.

  ادامه مطلب  کاشت ابرو بدون جراحی

  آیا کاشت ابرو بازیگران دائمی می‌باشد؟

  هنگامی که شما قصد انجام یک عمل زیبایی را دارید ممکن است عده‌ای از افراد به شما بگویند که آثار این عمل ها موقتی بوده و پس از آن مجدداً آن را از دست خواهید داد مثلاً به شما گفته شود پس از آنکه ابروها را کاشتید ممکن است مجدداً دچار ریزش مجدد شوید!

  در ابتدا باید گفته شود که این یک ادعای دروغین می‌باشد و خلاف این امر ثابت شده است چراکه کاشت ابرو مطابق آمارهای به دست آمده دارای اثر دائمی بوده و پس از آن ریزشی از آن دیده نشده است.

  و تنها طی چند روز پس از عمل ریزشی اتفاق افتاده است که این یک امر طبیعی بوده و باید اتفاق بیفتد دلیل اینکه گفته میشود ابرو یک عمل دائمی می باشد این است که به دلیل این که در آن از موی طبیعی خود فرد استفاده می‌شود. از مواد مضر و شیمیایی استفاده نمی‌شود لذا نه تنها امکان از دست دادن نتایج آن اصلاً وجود ندارد بلکه نتایج آن دائمی خواهد بود و لذا اگر قصد کاشت ابرو بدون جراحی را دارید نباید نگران دوام آن باشید چرا که طبق تحقیقات به دست آمده نتایج آن ماندگار می باشد و از بین نخواهد رفت.

  بیشتر بخوانید درباره: روش کاشت ابرو بدون جراحی

  کاشت ابرو بازیگران در چند مرحله انجام میشود؟

  به طور کلی باید گفت مراحل کاشت ابرو بازیگران در سه مرحله در صورتی که عوارض کاشت ابرو وجود نداشته باشد می باشد که عبارت است از:
  برداشت مو از قسمت پشت سر دلیل اینکه گفته می‌شود پشت سر این است که غالباً از قسمت پشت سر مو را برداشت می‌کنند اما محدودیتی وجود نداشته و از برخی از قسمت‌های دیگر نیز می‌توان مو را برداشت پس از اینکه مو را از قسمت مورد نظر برداشتند آن را در زیر میکروسکوپ و دستگاه‌های پیشرفته گذاشته و ساختار آن را بررسی می‌کنند تا مساعد برای کاشت باشد و پس از آنکه درجه آماده بودن آن را سنجیدند را در قسمت ابرو کاشت می کنند.

  نکته‌ای که در اینجا لازم به ذکر می باشد و ممکن است موجب نگرانی شما باشد این است که در قسمت پشت سر شما فقط یک خط باریکی ایجاد می‌کند که حدفاصل گوش راست تا گوش چپ می باشد و از ایجاد زخم های عمیق و بزرگ خودداری می‌کنند لذا شما نباید نگران جای اسکار پس از برداشت کاشت ابرو باشید.

  همچنین مساله ای که ممکن است موجب نگرانی شما شود این است که گمان کنید مویی که از پشت سر شما برداشت می شود زیاد بوده و به تعداد موهای سر شما آسیب زده و یا به عبارت بهتر موهای شما را کم پشت کند اما در این باره باید گفت نه تنها موی زیادی برداشته نمی‌شود بلکه موی برداشته شده کاملا به اندازه بوده و قرار نیست موی بیش از اندازه از دست بدهید.

  بیشتر بخوانید درباره: کاشت ابرو و موارد موثر در هزینه آن چیست؟

  کاشت ابرو بازیگران چه مدت طول میکشد؟

  همانطور که در مطالب قبلی ذکر شد کاشت ابرو یک عمل زیبایی بوده که در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود و نیاز به انجام عمل های سنگین و زمان زیادی نمی باشد اما باید گفت در این بین مقدار مهارت پزشک متخصص شما تاثیر عمده‌ای در این عمل دارد به طوری که اگر پزشک شما ماهر باشد این عمل زیبایی را با سرعت هرچه بهتر و همچنین نتایج بهتری انجام خواهد داد و اگر پزشک شما دارای مهارت بالایی نباشد.

  علاوه بر این که دارای سرعت کمتری می باشد ممکن است به پیاز موی شما آسیب های جبران ناپذیری وارد کند لذا به شما توصیه می‌شود هنگامی که قصد کاشت ابرو را دارید به انتخاب پزشک متخصص تان دقت کافی داشته باشید تا  بعدا خسارت های جبران های ناپذیری وارد نشود. در پایان به عنوان نتیجه گیری باید گفت …

  کاشت ابرو بازیگران یکی از رایج ترین و متداول ترین عمل های زیبایی بوده که امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است و با توجه به مزایای که در فوق ذکر نمودیم باعث محبوبیت هرچی بیشترین عمل زیبایی شده است فلذا توصیه می شود که اگر دارای نواقصی در ابروهای خود هستید با استفاده از کاشت ابرو آن را حل کنید.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  6 پاسخ

  1. من عکس سرم را براتون می‌فرستم لطفاً هزینه رو با روش میکرو گرافت اعلامدکنید

  2. من 20 سالمه و طاسی دارم. من در اینترنت خواندم که انجام پیوند در سنین پایین خوب نیست زیرا موهای باقی مانده من بعد از آن می ریزند.ایا این مورد درست است؟

  3. سلام. الانا از چه دستگاه هایی برای لیزر اسفاده میشه؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابروی بازیگران

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)