8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

نحوه کاشت ابرو چگونه است؟

نحوه کاشت ابرو چگونه است؟

نحوه کاشت ابرو چگونه است؟

میخواهیم شما را با نحوه کاشت ابرو آشنا کنیم. همانطور که میدانید کاشت ابرو نوعی عمل زیبایی است که امروزه طرفداران زیادی دارد. اما هر فردی که بخواهد کاشت ابرو انجام دهد باید اطلاعات دقیق و کاملی راجب نحوه کاشت ابرو و چگونگی این عمل در مرکز کاشت ابرو در تهران بداند. در ادامه بیشتر راجب کاشت ابرو و سوالات متداولی که ممکن است برای هر فردی ایجاد شود صحبت میکنیم.

 در رابطه با نحوه کاشت ابرو و نحوه انجام این عمل چه می دانید؟

امروزه به زیبایی اهمیت زیادی داده می شود. همچنین مفهموم عمده زیبایی که در صورت است، ابروها یکی از بخش های اصلی صورت هستند. می توانند باعث زیباتر شدن مان شوند. با توجه به اینکه کاشت یا همان پیوند ابرو می تواند قسمت هایی از ابرو را که ریخته است تکمیل و ابروها را پرپشت و زیبا کند. همچنین طبیعی بود آن، امروز به شدت مورد توجه افراد به ویژه خانم ها قرار گرفته است. اما کاشت ابرو چگونه و به چه نحوی انجام می شود؟

از کاشت ابرو چه میدانید؟

برای کاشت ابرو، اهدای مو از پوست سر انجام می شود. این موها در ناحیه هایی از ابرو که نیاز است کاشته خواهند شد. این مو عمدتا از کناره های گوش یا زیر مو در ناحیه گردن برداشته می شود چراکه موهای این نواحی نرم تر بوده و بیشترین شباهت را به ابروها دارند. این موها می توانند در باقی مانده عمر فرد به رشد خود ادامه دهند.

ادامه مطلب  بهترین کاشت ابرو در ایران

اصول کاشت ابرو مانند کاشت مو است و بعد از چند روز از کاشت، موهای ابرو ریزش پیدا می کنند و ظرف بازه زمانی 3 ماهه موهای جدید در ابرو جوانه خواهد زد و ظرف 9 به طور کامل در آمده و تکمیل می شود.

کاشت موی ابرو نیاز به جاگذاری دقیق دارد تا موها در زاویه و جهت مناسب قرار گیرد. البته در ابتدا ممکن است کمی جهت آن نادرست باشد اما بعد از یک تا دو سال موهای کاشته شده کیفیت و رشد و حالت شبیه به ابرو را پیدا می کنند.

نحوه کاشت ابرو چگونه است؟

کاشت ابرو برای چه افرادی مناسب است؟

اگر در ابروهایتان دچار ریزش شده اید باید ابتدا دلیل ان را بررسی کنید. چراکه در صورت عدم درمان بعضی از این دلایل، ممکن است ابروهای کاشته شده نیز بریزند. اما اگر اصلا ابرو ندارید یا بخشی از ابروهایتان را از دست داده اید و در منطقه مورد نیاز پوستتان سالم و آماده باشد، کاشت می تواند یک روش دائمی برای اصلاح آن باشد. که شما برای همیشه از این مشکل خلاص خواهد کرد. به این مورد توجه کنید که موهای کاشته شده تراکم موهای طبیعی را ندارد. اگر می خواهید پرپشت شود شاید نیاز شود که این جراحی را 2 یا 3 بار تکرار کنید.

کاشت روی تاتو قدیمی

امکان کاشت روی تاتو قدیمی و چند رنگ ، حتی امکان کاشت ابرو خارج از قاب تاتوقبلی هم وجود دارد . و میتوان مدتی بعد از کاشت ابرو بدون جراحی، با لیزر اربیوم در یک جلسه قسمت هایی از تاتو ابرو که از قاب ابرو بیرون زده اند را پاک کرد.

ادامه مطلب  کاشت ابرو LHE

کاشت ابرو در چه مراحلی و به چند روش انجام می شود؟

همچون مراحل کاشت موی سر، برای کاشت ابرو ابتدا پزشک ابرو شما را طراحی میکند. البته در اینجا بهتر است طراحی را با نظر شما و مشاوره متخصص انجام دهد. اما برای کاشت ابرو دو روش وجود دارد FUE و FUT. پزشک یکی از این روش ها را برا اساس هدف بیمار از کاشت و مدلی که می خواهد انتخاب می کند. تفاوت این دو روش در تعداد و نوع برداشت مو از منطقه اهدا کننده است. در روش FUT اگر محدوده ای که می خواهیم از ان مو برداریم خوب باشد آن نوار می تواند تا 4000 هزار پیوند را تامین کند.

روش FUE

اما در روش FUE موهای پیوندی تک تک از محدوده مورد نظر برداشته می شوند. البته روش دوم بهتر است چراکه آسیب به پیوند ها کاملا کمتر خواهد بود. همچنین کیفیت آن هم از FUT بالاتر است.

روش FUT

با توجه به عوارض کاشت ابرو زیادی مانند جراحی، درد و خونریزی و اینکه نیاز به جلسات متعددی داشت، در مدت کوتاهی منسوخ شد. اما روش FUE که امروزه یکی از بهترین روش های پیوند در دنیاست. به جلسات متعدد، بخیه و برش های وحشتناک نیازی نیست. دوران نقاهت آن نیز بسیار کوتاه است و در ناحیه صورت و چشم ورم نخواهید داشت.

بیشتر افراد احتمالا حدود 500 فولیکول نیاز دارند. البته این تعداد بسته به نوع ابرو وفرمی که بیمار می خواهد متفاوت خواهد بود. کلید زیبا شدن آن طراحی ابرو و دنبال کردن جهت های طبیعی مو در زمانی که آن ها را داخل حفره های باز شده می کارند، است. با کاشت می توان ابروها را تا اندازه ای یا به طور کامل بازسازی کرد. نتیجه کاشت کاملا طبیعی، با دوام و بدون جای جراحت است.

ادامه مطلب  کاشت ابرو به روش آی تی

بیمار بعد از جراحی می تواند به زندگی عادی برگردد. تنها انتظار می رود که در روزهای اول تا زمانی که پوسته های ایجاد شده بریزند، به آن ها توجه شود. در این مدت در طول روز و زیر نور خورشید با عینک آفتابی از ابرو ها مراقبت گردد.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.