8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

کاشت ابرو ال اچ ای

کاشت ابرو ال اچ ای

کاشت ابرو ال اچ ای

عمل های زیبایی در بهترین مرکز کاشت ابرو در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. تا اگر اشکالی در چهره در اثر تصادف یا بیماری ایجاد شد به راحتی بتوان آن را برطرف کرد. یا اگر فردی از حالت طبیعی عضوی از صورت خود رضایت ندارد بتواند با عملی ساده ظاهر دلخواه خود را به دست بیاورد. کاشت ابرو ال اچ ای یکی از بهترین عمل های زیبایی از حیث نتیجه است و می‌تواند برای افرادی که دچار اختلالات مربوط به ابرو هستند بهترین راه حل باشد و آن ها را از دغدغه ها و احساس نارضایتی نجات دهد. عمل کاشت ابرو از همان ابتدای پایه گذاری متقاضیان خود را داشت. عده ی زیادی که چیزی فراتر از تاتو می خواستند. برای انجام این عمل مراجعه می کردند. همین نکته باعث شد که علم لازم برای کاشت ابرو روز به روز بیشتر پیشرفت کند.

کاشت ابرو

کاشت ابرو ال اچ ای آخرین روش ارائه شده برای کاشت تار های ابرو است. روش های کاشت ابرو تا امروز بسیار دچار تحول شده اند. چرا که هرروز با درخواست های زیاد مردم برای این عمل آشنایی با نتیجه ی مورد پسند آن ها بیشتر شد. متخصصان تلاش کردند تا در هر مرحله با سلیقه ی خود فرد عمل را پیش ببرند.

چه کسانی می‌توانند کاشت ابرو انجام دهند؟

اکثر مردم ممکن است در طول زندگی خود با مشکلات رشد ابرو مواجه شوند و ابرو های آنان ریزش غیر معمولی داشته باشد و چون ابرو یکی از مهم ترین اعضای چهره است و در زیبایی تاثیر بسیار زیادی دارد به فکر ترمیم آن باشند. عمل کاشت ابرو ال اچ ای را برای هر فردی می توان انجام داد زیرا علل مشکلات ابرو هم برای هر فردی ممکن است اتفاق بیفتد و از طرف دیگر تعداد کسانی که از نتایج سایر عمل های زیبا سازی ابرو راضی نبودند زیاد است بنابراین تمایل به انجام عملی اصولی‌تر و طبیعی‌تر هستند.

ادامه مطلب  کاشت مو روش های پیوند مو

چه چیزی باعث میشود که موها کم پشت شوند؟

در برخی موارد افراد بدون حدوث هیچ مشکل جدیدی از حالت ابرو های خدادادی و طبیعی خودشان راضی نیستند. یعنی ممکن است به صورت طبیعی دارای ابرو هایی کم پشت و با تار های نازک هستند. پس تصمیم به انجام عمل کاشت ابرو میگیرند تا نه تنها حالت دلخواه خودشان را در ابرو ها ایجاد کنند. بلکه یک ظاهر طبیعی با تارهای طبیعی مو در ابرو ها داشته باشند.

برخی مواقع دیگر با یک تصادف یا یک بی احتیاطی ممکن است در ابرو ها زخمی عمیق یا بریدگی و جراحتی ایجاد شود. که به پیاز موهای ابرو آسیب برساند و رشد ابرو ها را برای همیشه متوقف کنند. در نتیجه ی این دست اتفاقات در ابرو مشکلات بزرگی ایجاد می شود. خاطر فرد را آزرده می کند پس او می تواند با انجام عمل کاشت ابرو به مقصود خود برسد.

گاهی تاثیر برخی بیماری ها بر ریزش مو چه موی سر چه ابروها و مژه ها انکارناپذیر است. در واقع آن بیماری با ایجاد تغییراتی در سیستم بدن باعث اختلال در رشد مو می‌ شود. معمولاً پس از این بیماری ها ابرو های افراد به صورت مشهود ای کم تراکم می شود. برای مثال اکثر بیماری های تیروئیدی بر مو ها همین تاثیر را می گذارند یا حتی انجام برخی درمان‌ها برای بیماری های خاصی هم می تواند رشد موها را متوقف یا کمتر کند. مانند انجام شیمی درمانی برای از بین بردن سرطان.

افرادی که مبتلا به بیماری هایی از این دست هستند ممکن است پس از درمان مایل به ترمیم ابرو ها ی خود باشند. تا به حالت طبیعی برگردد و نشانی از بیماری در بدن آنها باقی نماند. پس می ‌توانند عمل کاشت ابرو را انجام دهند‌.

ادامه مطلب   قیمت کاشت ابرو ال اچ ای

از همه این مسائل که بگذریم حتی اگر فرض کنیم ممکن است این یکی از این مشکلات برای برخی افراد وجود نداشته باشد. در اکثر مواقع با افزایش سن ابرو ها از حالت پرپشت اولیه فاصله می گیرند. کم کم ظاهر مناسب خود را از دست می‌ دهند. همانطور که می بینیم هر فردی ممکن است در طول زندگی خود به علت های متفاوتی به عمل کاشت ابرو نیاز پیدا کند. پس چه بهتر که روش های پیشرفته تر این عمل را انجام دهیم. اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشیم.

البته لازم به ذکر است که عمل کاشت ابرو را معمولاً در سنین خیلی پایین انجام نمی‌ دهند و اکثر اوقات از ۲۵ سال به بعد انجام این عمل مناسب است به این دلیل که ابروها و رشد آن ها باید به یک نقطه باثباتی برسد. از طرف دیگر انجام عمل کاشت ابرو زمانی که فرد بیماری خاصی دارد کار درستی نیست. چرا که ممکن است همان بیماری باعث شود عمل کاشت ابرو نتیجه مورد انتظار را نداشته باشد. پس بهتر است ابتدا بیماری درمان و سپس برای انجام عمل کاشت ابرو اقدام شود.

روش ال اچ ای چه تفاوتی با سایر روش های کاشت ابرو دارد؟

همانطور که در ابتدا گفتیم این روش آخرین روش ارائه شده برای کاشت ابرو بدون جراحی است. این روش باعث شده است که نیازی به انجام برش جراحی برای برداشتن تارهای مو نباشد. با این کار یکی از سخت ترین قسمت های عمل حذف شده است که اکثر مردم از آن فراری بودند.

ادامه مطلب  روش‌های کاشت مو، عوارض و هزینه کاشت مو

در نتیجه عدم ایجاد هیچ نوع برشی باعث می شود که فرد در انجام عمل هیچ دردی متحمل شود و در پایان نیازی به بخیه هم نیست که این موضوع باعث شده عوارض کاشت ابرو پس از عمل ایجاد نشود و کاشت ابرو ال اچ ای هیچ عوارضی در پی نخواهد داشت. اما در سایر روش ها نیاز است که با ایجاد یک برش در ناحیه پشت گوش تارهای مو برداشته شوند. در پایان محل برش داده شده بخیه می شد و نیاز به مراقبت تا بهبودی داشت.

کاشت ابرو ال اچ ای حاصل تحولات گسترده علم کاشت ابرو در سال های اخیر است تا متقاضیان کاشت ابرو بدون ترس از عدم حصول نتیجه و با آرامش خاطر برای انجام عمل کاشت راسخ شوند تا در نهایت ابروها جلوه‌ ای کاملاً طبیعی داشته باشند که مانند ابروهای مادرزادی رشد میکنند و کوتاهی و مرتب کردن دارند.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.