۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابرو به روش آی تی

عمل کاشت ابرو در حال حاضر یکی از محبوب ترین و مهمترین روشهای ترمیم ابروها است تا با استفاده از آن زیبایی دلخواه افراد در ابروهای آنها ایجاد شود. کاشت ابرو از همان ابتدا با استقبال خوبی مواجه شد زیرا نسبت به سایر روش هایی که وجود داشت نتیجه ای بهتر و طبیعی تر ایجاد می کرد بنابراین افراد به همین علت این عمل را برای ترمیم ظاهر ابرو ها مناسب تر می‌دیدند.


با اینکه امروزه عمل کاشت ابرو بسیار رایج شده و کلینیک های متعددی برای ارائه خدمات مربوط به این عمل وجود دارد اما همچنان عملی حساس است که در آن باید از وسایل بسیار پیشرفته استفاده کرد تا افراد با آرامش خاطر و اطمینان از حصول نتیجه اقدام کنند.

کاشت ابرو به روش آی تی یکی از روش‌های موجود برای انجام این عمل است که امروزه در کلینیک ها برای مراجعه کنندگان انجام میشود. در این روش نیاز است که قبل از برداشتن تارهای مناسب برای کاشتن در ناحیه مشخص شده برای ابروها تارهای مو کوتاه شوند و سپس اقدام به برداشت می‌شود.

کاشت ابرو به روش آی تی تکنیکی است که برای استفاده از آن باید در ناحیه پشت گوش که اصطلاحاً بانک ‌مو نامیده می‌شود تارهای مو کوتاه شوند و سپس برای برداشتن آنها از دستگاه هایی استفاده می شود تا به ریشه موها آسیب نرسد و پس از کاشت در قالب طراحی شده برای ابروها دوام و قوام کافی را داشته باشند.
معمولا به علت اینکه موهای خانم ها بلند است کوتاه کردن یا تراشیدن یک قسمت از آنها پشت سر برای استفاده در کاشت ابرو ظاهر ناخوشایندی ایجاد می‌کند و رشد آن قسمت کوتاه شده زمان زیادی طول می کشد.

ادامه مطلب  مقایسه مزوتراپی و پی آر پی در درمان ریزش مو

بهترین و جدیدترین روش کاشت ابرو چیست؟

خوشبختانه روزبه‌روز روش های جدید و کاربردی تری برای انجام این عمل ارائه می‌شود تا پس از اعمال این تکنیک‌ها نتیجه به سلیقه مراجعه‌ کنندگان نزدیک ‌تر باشد و به آسانترین روش عمل برای آنها انجام شود.

همیشه در مورد عمل های زیبایی افراد مایل هستند که عمل عوارض نداشته باشد یا میزان عارضه هایی که پس از عمل به وجود می آید به حداقل ممکن برساند. زیرا هدف افراد از اعمال زیبایی بهبود ظاهر اعضای چهره آنها است و نمی خواهند که پس از عمل با دغدغه‌های جدیدی مواجه باشند و مشغول درمان محل عمل شوند بنابراین عدم وجود عوارض در روشی برای عمل کاشت ابرو بسیار مهم است و می‌تواند باعث افزایش متقاضیان آن روش شود.

کاشت طبیعی ابرو بدون جراحیکاشت طبیعی ابرو

در حال حاضر بهترین روش انجام عمل کاشت ابرو روش ال اچ ای است که این روش برای اولین بار در ایران و دنیا ارائه شده و برای متقاضیان انجام می‌شود. تکنیک ال اچ ای نسبت به سایر روش هایی که برای عمل کاشت ابرو وجود دارد نتایج و مزایای فوق ‌العاده‌ای دارد این روش در واقع آسان ترین روش کاشت ابرو از و پس از آن نتیجه کاملاً طبیعی میباشد و هیچ ظاهر مصنوعی در ابروها ایجاد نمی‌شود.

این روش بر خلاف روش آی تی نیازی به کوتاه کردن موها ندارد و بنابراین پس از عمل قسمتی که از آن تارهای مو برداشت شدند تا در محل ابرو کاشته شوند تراشیده‌شده نیست و ظاهر بدی در موهای افراد ایجاد نمی کند. علاوه بر این یکی از مهم‌ترین مزایای این روش این است که نیازی به ایجاد برش جراحی برای عمل کاشت نیست و تارهای مو با استفاده از جدیدترین و ایمن ترین دستگاه ها بدون نیاز به برش جراحی برداشت می شوند.

ادامه مطلب  بانک مو چیست؟ (بررسی کامل + تاثیرات)

عدم نیاز به ایجاد برش جراحی هنگام برداشتن تارهای گزینش شده مو باعث می‌شود که انجام عمل سرعت بگیرد و زمان کمتری از افراد گرفته شود پس از انجام عمل به روش ال اچ ای تنها در یک جلسه چند ساعته انجام می شود.

همچنین به علت اینکه هنگام انجام عمل برش جراحی ایجاد نشده پس از پایان مرحله کاشت ابرو ها نیازی به بخیه زدن نیست بنابراین دوران بهبودی هم بسیار کوتاه می شود نیاز به استراحت ها یا مراقبت‌های جدی پس از عمل نخواهد بود.

نکات مهم در عمل کاشت ابرو:
هر چه در یک عمل کاشت ابرو مراحل اضافی حذف شوند باعث می شود که هم عمل در مدت زمان کمتری انجام شود و هم پس از عمل متقاضیان بتوانند به سرعت نتیجه را مشاهده کنند.
درهمه تکنیک های موجود برای عمل کاشت ابرو مانند کاشت ابرو به روش آی‌ تی یا ال اچ ای باید به ویژگی های مهم در ابروهای طبیعی توجه شود تا نتیجه هیچ تفاوتی با ابروهای طبیعی نداشته باشد و نشان از عمل کاشت ابرو باقی نماند. برای مثال در یک عمل خوب برای کاشت ابرو ها باید خواب ابرو ها در هنگام کاشت تارهای مو کاملاً رعایت شود و زاویه کاشت ابرو ها نسبت به پوست صورت کاملا خوابیده باشد تا پس از عمل ابروها حالت مسواکی و ایستاده پیدا نکنند.

علاوه بر این در تمامی روش ها استفاده از دستگاه های پیشرفته بسیار حائز اهمیت است زیرا باعث می‌شود که زخم یا التهابی در زمان عمل ایجاد نشود و درد و خونریزی وجود نداشته باشد.
در عمل کاشت ابرو به روش آی تی و ال اچ ای نیازی به بیهوشی کامل نیست و در اکثر مواقع با بی‌حسی موضعی این عمل برای افراد انجام می شود تا هیچ دردی احساس نکنند همچنین عوارض داروهای بیهوشی کامل هم وجود نداشته باشد.

ادامه مطلب   کاشت ابرو به روش آی تی

از نکات مهم دیگر در یک عمل خوب برای کاشت ابرو ها رعایت جهت مناسب کاشت آنها است زیرا در ابروهای طبیعی تارهای مو در ابتدای ابروها رو به بالا رشد می‌کنند و در قسمت‌های میانه و انتهایی جهت رشد ابروها به سمت پایین است. پس اگر از یک تکنیک خوب برای انجام عمل استفاده شود و تجهیزات و دستگاه های مناسب به کار گرفته شوند امکان رعایت جهت درست کاشت هر تار مو هم هست.

در نتیجه:

کاشت ابرو به روش آی تی یکی از روشهای خوب انجام عمل کاشت ابرو است اما امروزه با ارائه روش‌های جدیدتری به نام ال اچ ای مزایای بیشتری برای انجام این عمل وجود دارد در صورتی که انجام آن نسبت به روش های پیشین بسیار راحت تر شده است.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .
Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)