۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

عوارض کاشت ابرو بدون جراحی LHE

عوارض کاشت ابرو بدون جراحی LHE

عوارض کاشت ابرو بدون جراحی LHE

عوارض کاشت ابرو بدون جراحی LHE از مهم ترین مسائلی است که همه افراد قبل از اقدام جدی برای انجام این عمل در مورد آن اطلاعات کسب می کنند. هر فردی می‌خواهد عمل کاشت ابرو در تهران را به راحت ترین شیوه و بدون ایجاد عوارض انجام دهد. تا پس از عمل دفترچه های جدیدی برای متقاضیان ایجاد نشود و به سرعت نتیجه حاصل شده را مشاهده کنند.

علل مختلفی ممکن است باعث ریزش ابروها یا نازک شدن تارهای آنها شوند. با توجه به اینکه ابروها عضو مهمی در چهره هستند نقش مهمی در زیبایی هر فرد ایفا می کنند. بنابراین همیشه داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت نقطه قوت چهره به حساب می‌آید. افراد در تلاش هستند که از علل هم پشت یا نازک شدن ابروها جلوگیری کنند. اما در اکثر مواقع ریزش ابروها غیرقابل اجتناب است.

انجام عمل کاشت ابرو تنها راه ترمیم دائمی ظاهر ابروها است. زیرا تارهای مو به صورت طبیعی جایگزین تار های از دست رفته می شوند و قابلیت رشد دارند و پس از عمل دچار ریزش نمیشوند.

عوارض کاشت ابرو بدون جراحی LHE

عوارض کاشت ابرو بدون جراحی LHE چیست؟

کاشت ابرو به روش LHE جدیدترین و بهترین روش کاشت ابرو در حال حاضر است. بدون ایجاد هیچ برش جراحی عمل کاشت را انجام می دهد و به همین علت پس از عمل هم هیچ عوارضی وجود ندارد. استفاده از دستگاه های مدرن با دقت بالا باعث می‌شود که کاشت ابرو بدون ایجاد هیچ زخمی انجام شود و درد و خونریزی حین انجام عمل وجود نداشته باشد. در نهایت پس از پایان عمل هم التهاب یا زخمی ایجاد نمی شود.

ادامه مطلب  کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی

شایع ترین علل ریزش ابرو ها:

همه ما گاهی متوجه ریزش ابروهای خود می شویم. البته گاهی طبیعی است و به مرور زمان درمان میشود یا در اثر استرس های مقطعی است و با از بین رفتن منشا استرس ریزش ابروها قطع میشود.
اما در برخی موارد هم ریزش ابرو ها شروع می شود و با گذشت زمان بیشتر می‌شود. تا جایی که از نظر ظاهری متوجه کم حجم شدن ابرو های خود می شویم و این روند متوقف نمی شود بلکه رفته رفته بدتر هم می شود.

برای مثال در اثر افزایش سن ابروها شروع به ریزش می‌کنند. یا تارهای آنها نازک می شود که این روند ادامه دار خواهد بود. بنابراین برای حل این مشکل می توان از عمل کاشت ابرو بدون جراحی استفاده کرد. تا ابروهای طبیعی با قابلیت رشد و با تراکم بالا کاشته شوند.

پس یکی از شایعترین علل ریزش ابرو ها افزایش سن است. می توان از روش الچیی برای برطرف کردن این مشکل استفاده کرد. زیرا همانطور که گفتیم عوارض کاشت ابرو بدون جراحی LHE نزدیک به صفر است.

یکی دیگر از شایعترین علل ریزش ابروها عوامل یا بیماری های ژنتیکی است. برخی از افراد به صورت مادرزادی در یک برهه‌ای از زمان دچار ریزش ابرو به صورت غیر معمولی میشوند. درمان آن از راه های معمولی ممکن نیست. اما می‌توان با عمل کاشت ابرو این مشکل را هم به صورت دائمی از بین برد.

به عنوان مثال بیماری های تیروئیدی باعث ریزش ابروها می شوند. یا حتی با استفاده از برخی داروها برای درمان بیماری های جسمی عوارضی از جمله ریزش مو ها دارد. سرطان های بدخیم یا بیماری ‌های پوستی هم می‌توانند روی رشد موها تاثیرات منفی جبران ‌ناپذیری به جای بگذارند. اما عمل کاشت ابرو میتواند زیبایی از دست رفته ناشی از ریزش ابروها را به آنها برگرداند و مشکل را برطرف کند.

ادامه مطلب   روش کاشت ابرو بدون جراحی

یکی دیگر از عوامل ریزش ابروها تاتو یا لیزر است. پس از انجام تاتو برای ترمیم ظاهر ابرو ها رشد طبیعی ابرو ها از بین می رود. حتی یکی از مهمترین مراجعه کنندگان برای انجام عمل کاشت ابرو کسانی هستند. قبلا تاتو انجام دادند و از نتیجه راضی نبودند بلکه حتی رشد طبیعی های خودشان هم مختل شده است.

خوشبختانه عمل کاشت ابرو برای همه افراد بدون در نظر گرفتن اینکه علت ریزش ابرو ها چه بوده است انجام می‌شود. نتیجه برای آنها به بهترین نحو حاصل می شود. تا از ظاهر زیبای ابروها لذت ببرند نتیجه ای دائمی داشته باشد.

عمل کاشت ابرو محدودیت سنی و جنسی هم ندارد. زیرا عواملی که باعث ریزش ابروها می شوند ممکن است در سن های مختلف به وجود بیایند. هم در خانمها و هم در آقایان باعث ایجاد ظاهر بد در ابروها شوند. به همین علت هر فردی در هر سن و جنسیتی به هر علتی که دچار ریزش ابرو شود. می تواند برای انجام این عمل اقدام کند و به کلینیک های معتبر مراجعه کنند.

عدم وجود عوارض کاشت ابرو بدون جراحی LHE باعث شده این روش بسیار پر طرفدار شود. زیرا دوران بهبودی را بسیار کوتاه می‌کند. افراد پس از عمل هم به راحتی به فعالیت ها و کارهای روزانه خود می رسند.

نکات مهم:

قبل از اقدام جدی برای انجام عمل کاشت ابرو از مطمئن و معتبر بودن کلینیک مورد نظر اطمینان حاصل کنید و مطمئن باشید که مجوز های لازم را دارد و عمل تحت نظر متخصصان انجام می شود.
برای انجام عمل روش های خوب و مطمئنی را که امتحان پس داده‌اند انتخاب کنید و بدانید که استفاده از این روش‌ها خود تضمینی برای حصول نتیجه خواهد بود.
گاهی مواقع با تیتر هایی مانند کاشت ابرو ارزان مواجه می شویم در این مواقع قبل از مراجعه برای انجام کاشت ابرو در این مراکز حتماً از مناسب بودن روش مورد استفاده در کلینیک های مذکور مطمئن شویم و مجذوب قیمت های خیلی ارزان و غیر واقعی نشویم.
پس از عمل کاشت ابرو با نحوه اصلاح ابرو ها و همچنین رنگ کردن آنها می ‌توانیم در ظاهر ابروها تنوع ایجاد کنیم در حالیکه این مزیت در سایر روش های ترمیم ابرو وجود ندارد.

ادامه مطلب  مزایا معایب و هزینه پیوند ابرو طبیعی

عوارض کاشت ابرو بدون جراحی LHE یکی از مهمترین دغدغه های کسانی است که برای انجام این عمل اقدام می ‌کنند. پس وجود یک روش که انجام عمل را در زمان بسیار کوتاه انجام دهد بدون ایجاد هیچ برش جراحی در صورتی که هیچ عوارضی هم ایجاد نمی شود برای متقاضیان عمل کاشت ابرو بسیار کارآمد خواهد بود.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

2 پاسخ

  1. اطلاعات خوب و قابل استفاده ای بود اگر در مورد تغذیه بعداز بوتاکس هم مطلب یا موردی بود کاملتر میشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله عوارض کاشت ابرو بدون جراحی LHE

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)