8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

کاشت مو بدون بیهوشی

کاشت مو بدون بیهوشی

کاشت مو بدون بیهوشی

هر وقت صحبت از یک عمل زیبایی می‌شود اولین و معقول ترین سوالی که از خودتان می پرسید این است که آیا کار درستی انجام می‌دهم که این عمل زیبایی را انجام دهم؟ آیا برای بدن من ضرر دارد یا ندارد؟ برای اینکه به شما کمک کنیم باید به شما بگوییم که کاشت مو در تهران یکی از بهترین و درست ترین کارهای میباشد. شما میتوانید برای ایجاد و یا افزایش و پرپشت شدن موهایتان استفاده کنید. چرا که دارای مزایای بسیار بوده و معایبی تاکنون برای آن بیان نشده است.

پس هنگامی که می خواهید ببینید یک کاری درست انجام دهید یا خیر اولین فاکتوری که باید آن را در نظر بگیرید مزیت ها و عیب های آن می باشد. چرا که اگر یک عمل زیبایی مزایای آن بسیار زیاد باشد قاعدتاً یک عمل معقول و درستی برای شما خواهد بود. بر عکس اگر دارای عیب های بیشماری باشد شما دیگر نباید آن عمل زیبایی را انجام دهید. اما برای آنکه خیالتان راحت شود که کاشت‌مو یک عمل زیبایی بسیار خوبی می باشد. باید گفت مزایای این عمل زیبایی عبارت است از:

  • پرپشت کردن موها به صورت طبیعی
  • بدون هیچ درد و سوزش
  • التهاب و ورم ایجاد نمیشود
  • نیاز به جراحی و بیهوشی نمیباشد
  • استفاده از روش های مدرن و دستگاه های پیشرفته
  • نیاز به هیچ مراقبتی در قبل و بعد عمل نیست
  • جای زخم باقی نمیماند

آیا کاشت مو بدون جراحی واقعا امکان پذیر است؟

اکثر عمل های زیبایی که انجام می شود نیاز به بیهوشی های فوق العاده قوی دارد. حتی گاهی اوقات لازم است شما به جای بیهوشی موضعی از بیهوشی کامل استفاده کنید. اما می‌توان گفت کاشت‌مو یک عمل استثنایی بوده و از بقیه عمل ها جدا می باشد. شما می توانید بدون آنکه نیاز به بیهوشی باشد این عمل زیبایی فوق العاده را انجام دهید. از مزیت های بیشمار آن که در بالا به آن اشاره نمودیم استفاده کنید.

ادامه مطلب  ماندگاری کاشت ابرو چقدر است؟

کاشت مو بدون بیهوشی

چرا مو بکاریم؟ چرا از روش های دیگر استفاده نکنیم؟

یکی از اصلی ترین و همچنین منطقی ترین سوالاتی که ممکن است الان برای شما پیش آید این است که اصلاً چرا ما نیاییم از روشهای دیگر استفاده کنیم؟ مثلاً از داروها و مواد های شیمیایی دیگری استفاده کنیم. تا بتوانیم موهای خود را بیشتر و یا پرپشت تر کنید. اولین پاسخی که باید به شما بدهیم این است که شما هنگامی که به مزیت های کاشت مو نگاه می‌کنید می‌بینید که به دلیل بالا بودن مزایای آن بهترین کار این است که از کاشت مو برای ایجاد و پرپشت کردن موهای تان استفاده کنید.

دومین مسئله‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که ببینید که افراد به سمت چه چیزهایی بیشتر ترغیب شدند. وقتی که به سوی آمارها می روید متوجه میشوید آمار انجام کاشت مو نسبت به سایر روش ها بسیار بالاتر است. این هم نیز به مزایای بیش از اندازه آن بر می گردد. پس به طور کلی و به عنوان نتیجه باید گفت کاشت مو بدون جراحی بهترین و منطقی‌ترین کار برای ایجاد و پرپشت کردن موها می باشد. مخصوصاً اینکه قابلیت این را دارد که می‌توان بدون بیهوشی و به راحتی انجام داد. عوارض بیهوشی که بعد از آن وجود خواهد داشت را به همراه نخواهد داشت.

روند انجام کاشت مو چطور است؟

کاشت مو دارای سه مرحله می باشد. مرحله اول مرحله برداشت مو می باشد. ما در این مرحله مو را از قسمت هایی که دارای موهای بیشتری می باشد برداشت میکنیم. این امر در زنان و مردان متفاوت است. علاوه بر زیاد بودن که فاکتور مهمی است مو باید مستعد هم باشد. اینکه گفته می‌شود باید مستعد باشد دلیل منطقی دارد. دلیلش نیز این است که اگر مویی که برداشته می شود دچار مشکل باشد. مثلاً  در فولیکول یا پیاز  آن خللی ایجاد شده باشد. این مو قابلیت استفاده برای کاشت را نخواهد داشت.

ادامه مطلب  ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو

پس وقتی که مو را برداشت می‌کنند باید مورد آزمایش قرار دهند. تا کاملاً مطمئن باشند که مو سالم می‌باشد.  پس مرحله دوم نیز بررسی و مشاهده سلامت مو می باشد. در مرحله سوم نیز مرحله کاشت انجام می‌شود. یعنی مویی که از نظر سلامتی مورد تایید پزشکان متخصص و ماهر قرار گرفته است و به طور کاملاً درستی برداشته شده است در قسمتهایی از سر که نیاز به کاشت دارد کاشته میشود. می تواند تمامی قسمت سر باشد و یا اینکه جزئی از سر باشد و به راحتی و در زمان سریعی کاشت می شود.

آیا همه میتوانند کاشت مو انجام دهند؟

هنگامی که صحبت از عمل های زیبایی می شود ممکن است یکی از مسائلی که مطرح می شود محدودیت های آن عمل زیبایی باشد. برای مثال برخی از عمل های زیبایی حتماً باید بالای سن ۱۸ سال انجام شود. یا اینکه برخی از عمل های زیبایی حتماً باید افراد از نظر جسمانی دارای سلامت کامل باشند. اگر برخی از بیماریها در آنها وجود داشته باشد آنها نمی توانند آن عمل زیبایی را انجام دهند. لذا هنگامی که فردی می‌خواهد کاشت مو را انجام دهد نگران این مسئله می باشد که آیا  در این عمل زیبایی نیز این محدودیت وجود دارد یا خیر؟

خوشبختانه باید گفت کاشت مو یکی از استثنایی ترین عمل های زیبایی بدون عوارض کاشت مو می باشد. در آن هیچ محدودیتی وجود نداشته و همه افراد به راحتی می توانند آن را انجام دهند. اما توصیه ای که اکثر پزشکان می‌کنند این است که بهتر است افراد معمولاً بعد از سن ۲۵ سالگی کاشت مو را انجام دهند. چرا که در آن سن به بعد دیگر مو رشد اولیه و اساسی خود را کرده است. دیگر دچار ریزش قرار نخواهد گرفت. همچنین در رابطه با سایر بیماری‌ها باید گفت کاشت مو محدودیتی ایجاد نمی کند. افرادی که دچار برخی از بیماری ها نیز می باشند به راحتی می‌توانند این عمل زیبایی فوق العاده را با مشورت پزشک خود انجام دهند.

ادامه مطلب  روش‌های کاشت مو، عوارض و هزینه کاشت مو

نتیجه گیری:

به عنوان نتیجه گیری نهایی باید گفت امروزه با توجه به اینکه علم پیشرفت بسیار زیادی کرده است در زمینه زیبایی نیز این پیشرفت بسیار چشمگیر و مشهود می باشد و شما می توانید کاشت مو را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام داده و از نتایج آن به طور همیشگی استفاده کنید افزون بر آن باید گفت از آنجایی که کاشت مو به صورت بدون بیهوشی نیز قابل انجام می باشد توانسته است طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب نماید و بیش از قبل محبوب شود پس توصیه ما به شما این است که اگر می خواهید موهای خود را پرپشت تر و زیباتر کنید و به زیبایی‌های خود اضافه کنید از این روش برای زیبا سازی خود بهره ببرید.

4/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.