8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

 کاشت به روش LHE

عوارض کاشت ابرو

عوارض کاشت ابرو

 کاشت به روش LHE

 

کاشت ابرو امروزه یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی است در سال‌های اخیر خصوصاً در کشور ما عمل های زیبایی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و به همین خاطر پیشرفت در آن ها بسیار مهم شده است. انتظارات مردم هم از عمل های زیبایی بالاتر رفته تا بتوانند با راحت ترین روش در کوتاه ترین زمان و همچنین با کمترین زحمت به نتیجه مورد نظر خود از عمل زیبایی برسند.

کاشت به روش LHE بهترین و کم دردسر ترین روش کاشت ابرو است تا جلب رضایت حداکثری متقاضیان حاصل شود و آنها با طیب خاطر و اطمینان از حصول نتیجه این عمل را انجام دهند و به ظاهر دلخواه خود برسند. کاشت ابرو از جمله خدماتی است که امروزه می توان به راحتی آن را دریافت کرد و در کلینیک های معتبر این خدمت را دریافت کرد.
کاشت ابرو به صورت پایه شبیه به کاشت موی سر است اما با توجه به ظرافت بیشتر ابرو و تفاوت ها بین ابرو و موی سر کاشت ابرو نیاز به دقت و ظرافت بیشتری دارد امل اصولاً روش پایه هر دو کاشت یکسان است.

کاشت به روش LHE برای تمام کسانی که مایل هستند ابروهای خود را ترمیم کنند تا زیبایی بیشتری در چهره به وجود آید بسیار مناسب است. کاشت ابرو در مراکز مختلف با تکنیک های متفاوت انجام می شود دستگاه های مورد استفاده در هر مرکز هم متفاوت است اما در کاشت به روش LHE تلاش شده است که مزایای کاشت ابرو به قوت خود باقی بمانند و عیب های روش های پیشین از بین برود تا نگرانی های احتمالی و تعلل در عمل کاشت ابرو وجود نداشته باشد.

ادامه مطلب  بانک مو چیست؟ (بررسی کامل + تاثیرات)

 

سایر روش های ترمیم ابرو:


چون ابرو عضو مهمی در چهره است و می تواند زیبایی وصف ناپذیری را ایجاد کند روش های بسیاری برای ترمیم آن وجود دارد از سوی دیگر بسیاری از اتفاقات که اتفاقا رایج هم هستند که ممکن است باعث ایجاد اختلال در رشد ابروها شوند یا تارهای ابرو نازک شود و کم تراکم جلوه کند.
یکی از قدیمی ترین و در دسترس ترین روش های زیبایی ابرو تاتو بوده است این روش به قدری رایج شد که تقریباً اکثر متقاضیان ترمیم ابرو تا تو را از اولین انتخاب و در دسترس ترین روش می ‌دانستند. اما تاتوی ابرو برای رفع دغدغه‌ های ظاهری معایب بسیار بزرگی دارد که در طول زمان هم رفع نشده‌اند که برای همین علل روش تاتو روشی دائمی، مطمئن و موثر نیست.

مراقبت از ابرومراقبت از ابرو


در روش تاتو یا هر روشی که در آن به جای ابرو از تزریق رنگ استفاده می شود ایجاد جلوه های طبیعی در پایان کار کاملاً به فراموشی سپرده می‌ شود و هر چقدر هم در کشیدن ابروها ظرافت و ریز بینی به خرج داده شود در نهایت عدم وجود تار های طبیعی مو کاملاً قابل رویت و تشخیص هستند.
انجام خدمات ترمیمی برای ابرو به غیر از روش کاشت ابرو معمولاً در آرایشگاه ها انجام می شوند اما کاشت ابرو در کلینیک های تخصصی انجام می شود و زیر نظر متخصص است پس در انجام سایر خدمات باید بسیار محتاط بود و از استریل بودن وسایل موجود در آرایشگاه مطمئن شد چرا که در روش هایی مانند تاتو خونریزی و بریدگی وجود دارد که اگر وسایل و همچنین فضا مرتباً ضدعفونی نشود امکان انتقال بیماری ها را افزایش می دهد. اما کاشت ابرو در مراکز کاملاً مطمئن انجام می شود و جای نگرانی برای آلوده بودن محیط یا دستگاهها وجود ندارد پس امکان انتقال بیماری مهم نیست.

ادامه مطلب  کاشت ابرو بایوگرافت و همه چیز درباره آن

کاشت ابرو یکبار برای همیشه:
کاشت به روش LHE در واقع اولین و آخرین اقدام برای ترمیم ابرو ها است زیرا این عمل در چند ساعت برای متقاضی انجام می شود و نیاز به هیچ فعالیتی قبل از عمل یا بعد از عمل برای ماندگاری نتیجه لازم نیست. تار های کاشته شده در ناحیه ابرو پس از کاشت کاملاً شبیه ابروهای طبیعی قابلیت رشد دارند هیچ تفاوتی بین آنها و ابرو های خدادادی احساس نمی‌ شود، دچار ریزش نمی‌شوند و کاملاً منطبق با سلیقه خود شخص هستند.
حال اگر این نکته را در عمل کاشت ابرو و سایر روش های ترمیمی ابرو مقایسه کنیم متوجه می‌ شویم که مثلاً در روش های تاتو یا هاشور در مدت زمان های مشخصی نیاز به مراجعه دوباره برای حفظ حالت اولیه تاتو یا هاشور هست تا مثلاً رنگ تزریق شده و حالت طراحی شده تغییر نکند.
از طرف دیگر قالب های طراحی شده برای تزریق رنگ در روش های ترمیم ابرو غیر از عمل کاشت ابرو محدود هستند و اگر پس از مدتی نظر فرد درمورد حالت دلخواه ابروهایش عوض شود نمی‌تواند تنوعی ایجاد کند چرا که از بین بردن تاثیر اعمالی مانند تاتو تقریباً غیر ممکن است. همچنین امکان ایجاد تغییر در شکل ظاهری ابروها پس از تاتو با انجام ترفند های آرایشی هم بسیار سخت است اما پس از انجام عمل کاشت به روش LHE با مرتب کردن ابرو، آرایش و رنگ کردن آن ها می توان تغییرات قابل توجهی ایجاد کرد.

 

با یک سنجش سطحی هم می توان نتیجه گرفت که انجام عمل کاشت ابرو با تأثیری دائمی و ایجاد جلوه ای کاملا طبیعی بدون نیاز به مراجعه های مکرر بعدی بسیار به صرفه تر و درست تر از انجام سایر روش های ترمیمی است. مخصوصاً که امروزه کلینیک های ارائه دهنده این خدمت بسیار افزایش پیدا کرده اند و روشهای عمل کاشت ابرو هم بسیار پیشرفت کرده تا تر سینا شی از عدم نتیجه گیری مناسب وجود نداشته باشد و درخواست کنندگان مطمئن و مصمم برای عمل باشند.

ادامه مطلب  کاشت بدون جراحی در ایران به روش ال اچ ای

کاشت به روش LHE هم برای خانم ها هم برای آقایان انجام می شود و برای هر دو می ‌تواند بهترین پاسخ به اختلالات ایجاد شده در ابرو باشند. دلایل مختلفی وجود دارد که افراد را به فکر ترمیم ابروهای خود می‌اندازد؛ گاهی برخی افراد از حالت ابروهای خودشان به طور طبیعی ناراضی هستند به علاوه نمی‌ خواهند حالتی غیر طبیعی در چهره آنها ایجاد شود از عمل کاشت ابرو بهترین انتخاب است. در موارد دیگر وجود استرس های شدید، برخی بیماری ها و زخم های عمیق هم ممکن است جهت اقدام برای عمل کاشت ابرو باشند.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.