8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

کاشت بدون جراحی در ایران به روش ال اچ ای

کاشت بدون جراحی در ایران به روش ال اچ ای

کاشت بدون جراحی در ایران به روش ال اچ ای

کاشت بدون جراحی در ایران به روش ال اچ ای :

در سال‌های اخیر کاشت ابرو با روش های بسیار مدرن و پیشرفته ای انجام می شود. تا با استفاده از آن نتایج بهتری نسبت به روش‌های قبلی حاصل شود و افراد در زمان کمتری نتیجه دلخواه خودشان را از عمل کاشت ابرو بگیرند.
این عمل با توجه به نتیجه طبیعی و دائمی که داشت از همان ابتدا مورد استقبال مردم قرار گرفت. به یکی از محبوب‌ترین روشهای ترمیم ابرو تبدیل شد. با گذشت زمان همچنین ارائه دستگاه‌های پیشرفته تر برای انجام این عمل هم عمل ساده‌تر شد. هم نتیجه کاملاً طبیعی ایجاد می شد. تا هیچ فرقی با ابروهای خدادادی افراد نداشته باشد. مطابق سلیقه آنها با حداکثر تراکم پس از بهبودی هم به رشد خود ادامه بدهند.

کاشت بدون جراحی در ایران به روش ال اچ ای که جدیدترین و بهترین روش ارائه شده در ایران و دنیا برای کاشت ابرو است. برای متقاضیان انجام میشود. تا به سرعت به نتیجه دلخواه خود را بگیرند. انتخاب یک روش مناسب برای انجام کاشت ابرو بسیار مهم است. یکی از مهم ترین مراحل قبل از انجام عمل است. زیرا انتخاب یک روش خوب امکان حصول نتیجه بهتر را بیشتر می‌کند.

کاشت بدون جراحی در ایران به روش ال اچ ای

کاشت مو بدون جراحی در ایران به روش ال اچ ای در کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد تحت نظر بهترین متخصص ها انجام می شود. با استفاده از این متد جدید هیچ عوارضی هم پس از عمل کاشت به وجود نمی‌آید. در عمل کاشت ابرو انتخاب کارهای مناسب برای کاشت در ناحیه مشخص شده بسیار مهم است. زیرا باید تا رهایی از بانک مو برداشته شوند که بیشترین شباهت را به تارهای ابرو دارند و زاویه رشد آنها مانند رشد ابروها است.

ادامه مطلب  همه چیز درباره کاشت ابرو طبیعی

روش ال اچ ای چیست؟

امروزه روش‌های زیادی در کلینیک های مختلف برای عمل کاشت ابرو وجود دارد. همه آنها نسبت به روش‌ های قبلی بهتر هستند. زیرا روش‌ های قبلی به علت عوارض زیادی که داشتند رفته رفته به فراموشی سپرده شده‌اند و متقاضیان آنها بسیار کم شده.

اما چرا روش ال اچ ای بهترین روش موجود برای عمل کاشت ابرو؟ همه کسانی که برای عمل کاشت ابرو مراجعه می‌کنند انتظار دارند که پس از عمل ابروهای آنها به شکلی کاملاً طبیعی کاشته شده باشد. پس از عمل عوارضی به وجود نیاید تا دوران بهبودی کوتاه باشد و نتیجه مطابق میل آنها حاصل شود.

در کاشت بدون جراحی در ایران به روش ال اچ ای معایب روش های قبلی از بین برده شده تا مزایای بیشتری برای عمل کاشت ابرو وجود داشته باشد. افراد بدون نگرانی از ایجاد عوارض برای انجام این عمل اقدام کنند. در این روش برای برداشتن تارهای مو نیازی به ایجاد هیچ برش جراحی پشت گوش یا هر ناحیه دیگر نیست. دستگاهی تارهای مو را برداشت می ‌کند که بدون برش جراحی تارهای مو را از ناحیه بانک مو استخراج می کند.

روش ال اچ ای

نکته بسیار مهم و جالب توجه دیگر در عمل کاشت ابرو به این روش این است که نیازی به کوتاه کردن تارهای مو برای برداشت نیست. در بسیاری از روش‌ هایی که امروز برای عمل کاشت ابرو وجود دارد قبل از این که تارهای مو برداشته شوند باید در یک مساحت معینی کوتاه یا تراشیده شوند. تا امکان برداشتن آنها بدون آسیب به ریشه وجود داشته باشد.

ادامه مطلب  راهنمایی ­های پس از کاشت مو

در کاشت ابرو با استفاده از تکنیک ال اچ ای حتی نیازی به کوتاهی هم نیست. تارهای بلند مو برداشته می‌ شوند و این موضوع هم برای خانمها و هم برای آقایان حائز اهمیت است. زیرا پس از عمل قسمتی از موهای آنها کوتاه‌ تر از سایر نواحی نیست.

در یک روش خوب برای عمل کاشت ابرو باید تارهای مو به صورت دانه ای با جهت و زاویه مناسب کاشته شوند. تا هیچ ظاهر مصنوعی پس از عمل ایجاد نشود. ابروها به طبیعی ترین حالت ممکن رشد کنند. در کاشت بدون جراحی در ایران به روش ال اچ ای از دستگاههایی برای کاشت تارهای مو استفاده می‌ شود. با دقت و ظرافت کافی تارهای مو در زاویه‌ای کاملا خوابیده نسبت به پوست صورت کاشته می شوند تا پس از عمل حالت مسواکی پیدا نکنند.

کاشت ابرو

علاوه بر این جهت کاشت تارهای مو هم باید رعایت شود. زیرا معمولاً در نواحی ابتدایی ابرو تارهای مو به سمت بالا رشد می کنند. اما هرچه به ناحیه دوم ابرو نزدیک می ‌شویم تارهای مو به سمت پایین متمایل می شوند. در تکنیک های جدید از دستگاه ایمپلنتر برای کاشت ابرو استفاده میشود. تا تارهای مو در جهت و زاویه مناسب همچنین با حداکثر تراکم کاشته شوند و قابلیت رشد داشته باشند.

ابروها پس از دوران بهبودی قابلیت رنگ کردن دارند و حتی می توان با استفاده از لوازم های آرایشی آنها را آرایش کرد زیرا دوام و قوام کافی را دارند و دچار ریزش نمی شوند. کاشت ابرو عملی است که ممکن است برای هر فردی در هر سن و جنسیتی به علل مختلف نیاز شود زیرا عوامل ریزش ابرو ها ممکن است برای همه ایجاد شود بنابراین وجود روشهای خوب و مطمئن برای انجام عمل کاشت ابرو می‌ تواند برای همه امیدوار کننده باشد.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.