۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت بدون جراحی به روش LHE

با افزایش درخواست ها برای عمل کاشت ابرو متخصصین و محققین دریافتند که این عمل یکی از مهم ترین نیاز های جامعه و مردم است و به این دلیل که علل مشکلات ابرو بسیار زیاد اتفاق می افتند وجود چنین عمل‌ هایی احتیاج است. ابرو به دلایل زیادی عضوی بسیار مهم در چهره هر فرد است؛ آن ها نقش مهمی در شکل ‌گیری حالت چهره دارند و باعث می شوند چشم ها و سایر اعضای صورت بهتر دیده شوند و زیبایی آن ها چند برابر شود.

کاشت بدون جراحی به روش LHE مضاف بر اینکه ابروهای کاملاً طبیعی را با اجزایی که قابلیت رشد دارند در محل ابرو می کارد زحمت گزافی هم برای متقاضی به همراه ندارد و این عمل با راحت ترین شیوه ممکن که آخرین و پیشرفته ترین شیوه ارائه شده برای کاشت ابرو هم هست انجام می شود تا معایب روش های پیشین کاشت ابرو کاملاً برطرف شده باشد.

کاشت بدون جراحی به روش LHE یکی از سخت ترین و مهم ترین مراحل عمل کاشت ابرو که ایجاد برش جراحی برای برداشتن تارهای مو از پشت سر بود را حذف کرده است و این مزیت بسیار بزرگی را برای این روش رقم زده است. عدم نیاز به انجام برش جراحی حین عمل باعث شده برخی نگرانی های احتمالی و واهمه ها از عمل کاشت ابرو از بین برود تا افراد پس از چسب آگاهی و اطلاع های لازم از نحوه انجام عمل کاشت با آرامش خاطر تصمیم به انجام آن بگیرد.

 

علل پیدایش عمل کاشت ابرو:

موهای سر و ابرو همچنین موزه ها تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی های هر فرد فارغ از جنسیت او می گذارند اما متاسفانه در اثر عوامل زیادی و به سادگی دچار ریزش یا کم تراکمی می شود رایج ترین این دلایل افزایش سن است. معمولاً برای اکثر انسان ها با افزایش سن ریزش مو یا کم تراکمی آن ایجاد می شود که ممکن است حتی در برخی افراد این مشکل زودتر هم به وجود بیاید. از آنجا که با ریزش موها زیبایی حاصل از آن ها از بین می رود و باعث نگرانی اشخاص می شود در نتیجه ضرورت وجود چنین عمل‌ هایی برای رفع مشکلاتی از این دست بسیار احساس می‌ شود.

ادامه مطلب  بهترین سن برای کاشت ابرو از نظر متخصصان چه سنی است؟
روش های جدید کاشت ابرو و موروش های جدید کاشت ابرو و مو

 

با اینکه ابروها تاثیر بسزایی در زیبایی چهره هر فرد می گذارند اما همه انسان ها با ابروهای پر پشت و بی نقص به دنیا نمی آیند بلکه بسیاری از ما با حالت و نوع ابروهای خدادادی خود هم مشکل داریم و گاهاً از آن ها راضی نیستیم و معتقدیم می ‌توان با عمل های ترمیمی زیبایی آن ها را چند برابر کرد. امروزه بسیاری افراد برای نارضایتی از حالت خدادادی ابروهای خودشان اقدام به عمل کاشت ابرو می کنند و با وجود تکنیک کاشت بدون جراحی به روش LHE به راحتی به هدف خود نائل می آیند.

علل مختلفی که روزانه با آن ها دست به گریبان هستیم و در زندگی همه ما وجود دارند می ‌توانند علل عمده ریزش مو یا اختلال در رشد آن ها باشند. مثلا استفاده از برخی مواد غذایی یا وجود استرس و اضطراب یکی از مهم ترین علل ریزش مو هستند به علاوه برخی بیماری های غیر جسمی مانند افسردگی هم می توانند علت ریزش مو باشند که متاسفانه در در سال های اخیر و مخصوصاً با وجود ویروس کرونا آمار این بیماری ها افزایش پیدا کرده است.
در مورد بیماری های جسمی هم واضح است که بسیاری از انواع آن ها باعث ریزش مو می شوند و حتی یکی از علائم بسیاری بیماری های جسمی ریزش مو به صورت غیر طبیعی است. حتی گذشته از این ها برای درمان برخی بیماری ها داروهای خاصی تجویز می شود که از عوارض آن ریزش مو است که در اکثر مواقع پس از بهبودی و قطع استعمال دارو هم موها به تراکم سابق بر نمی گردند و رشد خوبی ندارند.

ادامه مطلب  کاشت ابرو بدون جراحی به روش LHE

گاهی اتفاقات ناخواسته و تصادفی می توانند برای همیشه رشد ابروها را متوقف کنند و بخشی از ابروها یا تمام تار های ابرو قابلیت رشد را از دست بدهند و هیچ وقت نتوانند مانند حالت طبیعی جلوه داشته باشند. مثلاً سوختگی های اتفاقی ناشی از آتش یا شعله و هر چیز دیگر می تواند چنین تاثیری داشته باشد همچنین بریدگی های عمیق ناخواسته و تصادفی ناشی از اشیای تیز مانند چاقو یا تیغ.
همانطور که می بینیم با اینکه علل اختلال های ابرو بسیار رایج هستند و امکان وقوع آنها زیاد است اما تاثیرات بسیار عمیق و بعضاً غیرقابل جبرانی بر ابروها می گذارند و برای افراد قربانی نگرانی به وجود می آورند بنابراین چنین افرادی نیاز به انجام یک عمل برای ابروها را احساس می‌ کنند تا حالت طبیعی سابق را برگردانند و مشکلی ایجاد شده را برای همیشه و به صورت دائمی حل کنند.
وجود اختلال در ابروها ظاهری ناخوشایند دارد و هیچ فردی مایل نیست که این ظاهر را تا آخر عمر تحمل کند برای مثال فرض کنید فردی که مبتلا به سرطان بوده است با انجام شیمی درمانی بهبود یافته اما با عدم رشد ابروها امکان برگشتن به ظاهر پیش از بیماری را ندارد.
کاشت بدون جراحی به روش LHE برای همه این افراد و ازبین بردن همه دغدغه‌ های مذکور کارآمد است و میتواند در کوتاه ترین زمان نتیجه ای فوق‌ العاده را به متقاضیان ارائه دهد و به احساس های نارضایتی ناشی از عدم رشد مناسب ابروها پایان دهد تا داشتن چهره ای حس اعتماد به نفس و رضایت مندی را به اشخاص داوطلب عمل کاشت ابرو برگرداند.

ادامه مطلب  انواع نژاد مو

کاشت بدون جراحی به روش LHE با دستگاه های بسیار پیشرفته‌ ای انجام می ‌شود که ضرورت ایجاد برش جراحی را از بین می‌برد با این کار احتیاج به زدن بخیه هم نیست و فرد در طول عمل دچار درد و خونریزی هم نمی شود. این عمل تاثیر دائمی دارد و آخرین اقدام افراد برای ترمیم ابرو های خودشان خواهد بود و پس از عمل هم ابروهای کاشته شده دچار ریزش نمی ‌شوند مشکل و عوارضی هم به وجود نمی آید از طرفی امکان ایجاد تنوع در حالت ابرو ها پس از کاشت با آرایش کردن یا رنگ کردن هم وجود دارد.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .
Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)