8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

کاشت ابرو – کاشت ابرو با جدید ترین متد LHE

کاشت طبیعی ابرو با روش ال اچ ای

کاشت طبیعی ابرو با روش ال اچ ای

کاشت ابرو – کاشت ابرو با جدید ترین متد LHE

 
کاشت ابرو یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی است که روش های مختلفی برای انجام آن تا به امروز ارائه شده است و همه روشها در پی ایجاد جلوه ای کاملاً طبیعی هستند تا افراد برای همیشه از ابروهای پر تراکم با رشد مناسب داشته باشند.

امروزه کاشت مو برای کسانی که به خاطر افزایش سن دچار ریزش موها می‌شوند ممکن شده است و برای هر فردی مطابق میل او کاشت در ناحیه سر ابروها یا حتی کاشت ‌ریش انجام میشود‌. به علت اینکه پس از انجام این عمل ها تار های کاشته شده به خودی خود رشد می کنند و از نظر ظاهری هم هیچ تفاوتی با موهای طبیعی افراد ندارند این عمل ها بسیار محبوب شده اند و از اولین انتخاب های کسانی است که دچار ریزش مو شده اند.

کاشت ابرو – کاشت ابرو با جدیدترین متد LHE تا اکنون بهترین روش ارائه شده برای انجام این عمل است. روشی که برای انجام این عمل استفاده می‌شود یکی از تاثیرگذارترین عامل ها در حصول نتیجه ای بهتر است و اگر روش مناسب باشد هم انجام عمل راحت‌تر است و برای متقاضیان دردسر کمتری دارد هم نتیجه بعد از عمل کاملاً طبیعی و راضی کننده است.

کاشت ابرو – کاشت ابرو با جدیدترین متد LHE ممکن است نیاز و خواسته بسیاری از افرادی باشد که در حال حاضر از ظاهر ابروهای خود راضی نیستند و در حال تصمیم‌گیری برای انتخاب بهترین روش و بهترین کلینیک در انجام عمل کاشت ابرو هستند.
ابروها اساساً عضو بسیار مهمی در چهره هستند و می توانند عامل اصلی زیبایی چهره افراد باشند بنابراین هر عملی که به آنها مربوط می‌شود باید با دقت و ظرافت کافی انجام شود. پس از انتخاب بهترین روش برای انجام این عمل از مهمترین دغدغه های افراد است تا مطمئن باشند که با انجام این عمل به نتیجه دلخواه خواهند رسید.

ادامه مطلب  خواب ابرو در کاشت بدون جراحی

ویژگی های یک روش خوب برای عمل کاشت ابرو:


انتظار متقاضیان از عمل کاشت ابرو چیست؟
چه تکنیکی بهترین تکنیک انجام عمل است؟
تفاوت روش های مختلف در کاشت ابرو چیست؟
آیا نتیجه ای که در روش های مختلف حاصل می‌ شود متفاوت است یا خیر؟


اینها همه سوالاتی هستند که ذهن هر متقاضی انجام این عمل را به خود مشغول می کند زیرا در زمان تصمیم گیری لازم است اطلاعاتی درمورد این سوالات داشته باشیم.

کاشت طبیعی ابرو با روش ال اچ ایکاشت طبیعی ابرو با روش ال اچ ای

هر فردی که برای عمل کاشت ابرو مراجعه می ‌کند نتیجه ‌ای طبیعی می‌ خواهد تا پس از انجام عمل ابروها قابلیت رشد داشته باشند و مانند ابروهای طبیعی نیاز به کوتاهی و اصلاح کردن دارند.

می‌توان گفت متقاضیان انجام عمل کاشت ابرو نتیجه‌ای فراتر، بهتر و طبیعی تر از اعمالی مانند تاتو یا هاشور می‌ خواهند پس این عمل را انتخاب می کنند تا علاوه بر فوایدی که گفتیم اثری دائمی هم داشته باشد.

پس از انجام این عمل ابروهای کاشته شده دائماً و به صورت همیشگی رشد می کنند و هیچ مشکلی برای آنها ایجاد نمی شود پس نیازی به مراجعه های دوباره برای ترمیم ظاهر ابروها نیست و عمل آخرین اقدام هر فردی برای ترمیم ابرو های خود خواهد بود.

اما چرا برخی از روشهای انجام این عمل پرطرفدارتر هستند؟ در انجام عمل‌ های زیبایی راحتی و سرعت بهبودی یکی از مهمترین فاکتور هایی است که اگر در روشی وجود داشته باشد آن روش محبوب تر می شود.

کاشت ابرو – کاشت ابرو با جدیدترین متد LHE با استفاده از بروز ترین تکنیک های ارائه شده در جهان عمل را انجام میدهد و با استفاده از بهترین تجهیزات طبیعی ترین نتیجه را رقم می ‌زند.

ادامه مطلب  پیوند ابرو به روش LHE

 

در کاشت ابرو با متد LHE هیچ عوارضی پس از عمل ایجاد نخواهد شد و حتی جای زخم باقی نمی ماند زیرا در حین عمل هم برای برداشتن تارهای مو یا کاشتن آنها در ناحیه مشخص شده برای ابروها هیچ برش جراحی ایجاد نمی شود. بنابراین زخمی هم ایجاد نمی شود که برای آن نیاز به بخیه زدن باشد و دوران بهبودی را طولانی کند پس دوران نقاهت هم بسیار کوتاه است و هر فردی پس از عمل می تواند کارهای روزمره خود را به راحتی انجام دهد.

در همه روش های کاشت ابرو تارهای مو با ارگان هایی که قابلیت رشد دارند در محل مشخص شده کاشته می شوند اما تفاوت روش ها در دستگاه‌ هایی است که با استفاده از آن این عمل را انجام می‌دهند. این تجهیزات در سرعت عمل، بهتر شدن نتیجه، عدم ایجاد عوارض و آسان تر شدن عمل تاثیر بسزایی میگذارند و می توانند خواسته های مراجعه کنندگان را بیش از پیش برطرف کنند.

کاشت ابرو – کاشت ابرو با جدیدترین متد LHE از دستگاه ایمپلنتر برای کاشت تارهای مو استفاده می کند تا موهای برداشته شده به صورت دانه ای و با خواب مناسب در طبیعی ترین حالت کاشته شوند. این دستگاه هیچ گونه زخم یا التهابی برای کاشت ابرو ها ایجاد نمی کند و با استفاده از آن تحت نظر متخصص تارهای مو در جهت درست کار می‌شوند.

 
 

توجه به رعایت خواب مناسب و جهت درست در کاشت تک تک تار های مو برای ابرو ها همچنین توجه به تفاوتهای رشد ابروها در خانم ها و آقایان باعث می شود که نتیجه طبیعی تر شود و کاشت ابرو برای هر شخصی منحصر به خودش انجام شود. پس روش های مختلف می توانند نتیجه های متفاوتی هم داشته باشند و هرچه تکنیک بهتری مورد استفاده قرار بگیرد نتیجه رضایت بخش تر خواهد بود.

ادامه مطلب  کاشت بدون جراحی در ایران به روش ال اچ ای

بدانیم که:
علل ریزش ابرو ها یا کم تراکم شدن آنها بسیار رایج و متعدد هستند اما هر فردی در هر سن یا جنسیتی باید بداند که خوشبختانه امروزه بهترین روش ها برای انجام این عمل وجود دارد. کاشت ابرو با روش LHE هم در ایران در کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد برای مراجعه کنندگان ارائه می شود تا با استفاده از این روش به آسان ترین راه ابروهای آنها برای همیشه ترمیم و زیباسازی شود.

کاشت ابرو – کاشت ابرو با جدیدترین متد LHE در پی کسب رضایت همه متقاضیان است تا پس از انجام عمل هیچ جای پشیمانی باقی نماند و نتیجه همان چیزی باشد که آنها می خواستند.

2.8/5 - (5 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.