8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

کاشت ابرو طبیعی و مراحل انجام آن + بهترین روش LHE

راهنمایی کاشت ابرو طبیعی

راهنمایی کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو طبیعی و مراحل انجام آن + بهترین روش LHE

به علت اینکه ابروها همیشه عضو مهمی در چهره هستند و باعث زیبایی هرچه بیشتر افراد می شوند پیش بینی راه حل هایی برای بهبود ظاهر آنها همیشه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم بوده است. از زمان های بسیار دور برای ترمیم ظاهر ابروها راه حل‌هایی وجود داشته است تا به امروز که عمل کاشت ابرو ممکن شده تا با استفاده از آن ابروهای طبیعی و دائمی برای افراد ایجاد شود.


روش های متفاوت و متنوعی برای انجام عمل کاشت ابرو وجود دارد که تفاوت آنها معمولاً در استفاده از دستگاه ها و تجهیزات است که همین مسئله بر نتیجه نهایی عمل کاشت ابرو تاثیر زیادی می گذارد. در ادامه می خواهیم بدانیم که چه مراحلی در عمل کاشت ابرو طی می‌شود تا نتیجه بهترین حالت ممکن حاصل شود و بهترین روش برای انجام این عمل در حال حاضر چیست؟

 

کاشت ابرو طبیعی و مراحل انجام آن + بهترین روش LHE از اطلاعاتی هستند که لازم است قبل از عمل به متقاضیان و علاقمندان به انجام عمل کاشت ابرو داده شود مضافاً بر اینکه خوشبختانه امروزه با دسترسی همگانی به اینترنت کسب این اطلاعات برای افراد خیلی سخت نیست. البته معمولاً اطلاعات دقیق‌تر را باید کلینیک مورد نظر برای هر فرد منحصراً ارائه دهد تا افراد قبل از اقدام جدی برای عمل از حصول نتیجه مطمئن باشند و با آرامش خاطر برای عمل اقدام کنند.

 

کاشت ابرو طبیعی و مراحل انجام آن + بهترین روش LHE و اطلاعات کافی در مورد وجه تمایز روش LHE با سایر روشها باید به اطلاع مردم برسد تا بتوانند بهترین روش انجام عمل را انتخاب کنند. امروزه عمل های زیبایی که نتیجه طبیعی تری دارند و جلوه‌ای مصنوعی از عمل باقی نمی ماند متقاضیان و طرفداران بیشتری دارند که عمل کاشت ابرو یکی از مهمترین آنهاست که اساساً در آن سعی می شود ابروهای طبیعی به جای ابروهای از دست رفته ایجاد شود.

ادامه مطلب  شتسشو صحیح موها چگونه است؟
راهنمایی کاشت ابرو طبیعیراهنمایی کاشت ابرو طبیعی

مراحل انجام عمل کاشت ابرو:

پس از اینکه افراد برای حصول نتیجه ای کاملاً طبیعی و داشتن ابروهای قابل رشد تصمیم جدی برای انجام عمل کاشت ابرو گرفتند باید بهترین روش را انتخاب کنند. زیرا در یک روش خوب دقت لازم در انجام مراحل عمل کاشت ابرو بخرج داده میشود تا افراد پس از عمل و مشاهده نتیجه کاملاً راضی باشند و بدانند که پس از عمل برای همیشه ابرو های زیبا با تراکم مناسب دارند.

در اقدامات ابتدایی برای انجام عمل کاشت ابرو قالب کاشت ابرو ها طراحی می شود تا پس از برداشت تارهای مو در یک قالب مشخص کاشته شوند. طراحی این قالب برای کاشت ابرو ها با دستگاههای بسیار دقیق به صورت کاملاً قرینه انجام می‌شود و سلیقه خود فرد همچنین تناسب قالب ابرو ها با سایر اعضای چهره سنجیده می شود.

لازم به ذکر است که در سایر روش ها برای ترمیم ابرو مانند تاتو هاشور یا سایه ابرو ها قالبی که می توان در آن تزریق رنگ کرد محدود است و نمی توان این اعمال را برای هر فرد منحصر به خودش انجام داد. در حالیکه نتیجه عمل کاشت ابرو برای هر کس متناسب با چهره او خواهد بود تا نتیجه به آنچه می خواسته نزدیک تر باشد.

در مرحله بعد باید تارهای مناسب مو از ناحیه پشت گوش برداشته شود تا بتوان آنها را در ناحیه ابروها کاشت در این مرحله اگر از روش ال اچ ای برای کاشت ابرو ها استفاده شود نیاز به ایجاد هیچ برش جراحی نیست. بنابراین تارهای مو بدون ایجاد هیچ زخم یا خونریزی برداشته می شوند تا به ساده ترین روش عمل برای متقاضیان انجام شود و پس از عمل هم هیچ عوارضی به وجود نیاید.

ادامه مطلب   کاشت ابرو به روش آی تی

داشتن اطلاعات کافی درباره کاشت ابرو طبیعی و مراحل انجام آن + بهترین روش LHE نشان می‌دهد که استفاده از این روش برای عمل کاشت ابرو ها بسیار مطمئن است زیرا حصول نتیجه تضمینی خواهد بود. در مرحله کاشت ابرو ها از دستگاه ایمپلنتر استفاده می شود تا خواب مناسب در ایده آل ترین حالت برای تارهای طبیعی‌ مو ایجاد شود و پس از دوران بهبودی و در مرحله رشد مجدد، ابروها با زاویه ای کاملا خوابیده نسبت به پوست صورت رشد می کنند.

انتخاب روش و کلینیک مناسب برای عمل کاشت ابرو طبیعی:

برای انجام این عمل لازم است که حتما به کلینیک های معتبر و مطمئن مراجعه شود زیرا این کلینیک‌ها از روشهای درست و به روز استفاده می‌کنند تا ترمیم ابروها به طبیعی ترین شکل انجام شود. کلینیک های معتبر تجهیزات و متخصصان کافی دارند برای همین در ارائه خدمات انجام این عمل به متقاضیان مشکلی ایجاد نمی شود و روند نوبت دهی بسیار طولانی نخواهد بود.

معمولاً کلینیک هایی که کاشت مو انجام میدهند تجهیزات کافی برای انجام عمل کاشت ابرو را هم دارند اما در حال حاضر کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد روش LHE را ارائه می دهد تا در ایران هم علاقه‌مندان به انجام عمل کاشت ابرو از مزایای این روش بهره مند بشوند.

هدف از انجام عمل کاشت ابرو این است که اگر از حالت طبیعی ابروهای خودمان ناراضی هستیم یا در اثر اتفاقی ناگهانی رشد ابروها متوقف شده یا تراکم آنها کم شده است در یک عمل ساده آنها را به صورت طبیعی ترمیم کنیم. بنابراین روشی بهترین روش حساب می شود که نزدیک ترین نتیجه را به ابروهای طبیعی ایجاد کند و علاوه بر آن عوارض و مشقتی هم بر متقاضیان تحمیل نکند.
 
اگر روشی تمام مزایای عمل کاشت ابرو را داشته باشد و معایب روش های پیشین را هم برطرف کرده باشد طبیعتاً با استقبال مواجه خواهد شد. روش LHE با حذف مرحله برش جراحی باعث شده این عمل بسیار آسان تر شود و با سرعت عمل بیشتری هم عمل به پایان می رسد زیرا مرحله بخیه زدن هم وجود ندارد پس از عمل هم هیچ جای زخمی باقی نمی‌ماند.کاشت ابرو طبیعی و مراحل انجام آن + بهترین روش LHE و دادن اطلاعات کافی در مورد این مسائل به همه مراجعه کنندگان توسط کلینیک ها به روش های حضوری و غیرحضوری از خدمات الزامی است که کلینیک ها باید ارائه دهند تا تصمیم گیری برای افراد آسانتر شود.
اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.