8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

 کاشت ابرو به روش آی تی

کاشت ابرو به روش آی تی

کاشت ابرو به روش آی تی

عمل کاشت ابرو با توجه به نتیجه ای که ایجاد می کند و ظاهر طبیعی پس از عمل بسیار محبوب شده و امروزه یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی برای ترمیم ابروها است. کاشت ابرو به روش آی تی یکی از روش‌های جدید موجود برای انجام عمل کاشت ابرو در تهران است. تا با استفاده از آن بتوان نتیجه ای طبیعی در ابروها ایجاد کرد. پس از بهبودی هم ابرو ها در جهت و زاویه مناسب به رشد خود ادامه بدهند. کاشت ابرو در محیطی کاملاً پزشکی و تحت نظر متخصص برای مراجعه کنندگان انجام می شود. تا با استفاده از دستگاه های مدرن امکان ایجاد طبیعی‌ترین نتیجه وجود داشته باشد.

به همین علت روز به روز طرفداران این عمل بیش از پیش شد. تلاش کردند که روش های بهتری برای آن ارائه شود. تا با استفاده از آنها عوارض روش های قبلی از بین برود و عمل در کمترین زمان با بهترین نتیجه برای مراجعه کنندگان انجام شود. در حال حاضر روش های مختلف و متعددی در کلینیک های معتبر سراسر کشور برای متقاضیان ارائه می شود. هر کس مطابق میل خود روش مناسب را انتخاب می کند.

 

کاشت ابرو به روش آی تی

کاشت ابرو به روش آی تی از آن دسته از روش‌هایی است که برای برداشتن تارهای مو باید ابتدا آنها را کوتاه کرد و نمی توان تارهای بلند مو را برداشت کرد. بنابراین به علت اینکه به ریشه موها آسیب نرسد ابتدا تارهای مناسب برای کاشت در ناحیه ابرو باید کوتاه شوند. سپس با استفاده از دستگاهی برداشت می شوند. تا آماده کاشت در قالب طراحی شده برای ابروها شوند.

ادامه مطلب  کاشت ابرو طبیعی بایوگرافت

یک عمل خوب برای کاشت ابرو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

با توجه به محبوبیت روز افزون عمل کاشت ابرو امروز حین عمل متقاضیان زیادی دارد. کلینیک های مختلفی در سطح کشور خدمات مربوط به این عمل را به مراجعه کنندگان ارائه می‌دهند. اما یکی از مهم‌ترین انتخاب ها قبل از انجام عمل انتخاب یک روش خوب در یک کلینیک معتبر است.

بنابراین همه افراد قبل از انجام عمل کاشت ابرو به دنبال روش های خوب و ساده هستند. تا با استفاده از آن بدون نگرانی از ایجاد عوارض این عمل را انجام دهند. مطمئن باشند که نتیجه دلخواه آنها حاصل خواهد شد.
مراجعه به کلینیک های معتبر که متخصصان خوشنام و خوش سابقه ای در آن حضور دارند خود تضمینی برای حصول نتیجه به حساب می‌آید. زیرا اکثر افرادی که تجربه عمل کاشت ابرو را در این کلینیک ها داشته‌اند از انجام عمل راضی هستند.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که یک عمل خوب و مناسب برای کاشت ابرو باید داشته باشد. این است که به تمام نکات طبیعی ابروها توجه کند تا نتیجه هیچ تفاوتی با ابروهای طبیعی افراد نداشته باشد. اثری از انجام عمل کاشت ابرو باقی نماند. با رعایت نکات مهمی مانند جهت و خواب ابروها پس از دوران بهبودی هم ابرو ها به زیباترین شکل به رشد خود ادامه می دهند و حالت مسواکی پیدا نمی‌کنند.

در روش ها و عمل های خوب کاشت ابرو مانند کاشت ابرو به روش آی تی در مرحله طراحی قالب کاشت ابرو سلیقه مراجعه کنندگان در نظر گرفته می‌شود. بدون محدودیت همچنین با سنجش تناسب قالب کاشت ابرو ها با سایر اعضای چهره این قالب طراحی می‌شود.

ادامه مطلب  کاشت مو موفق به چه چیزهایی بستگی دارد؟

بنابراین پس از عمل و طی شدن دوران بهبودی نتیجه همان چیزی خواهد بود که افراد انتظار داشتند. پس از عمل امکان ایجاد پشیمانی وجود ندارد. در یک عمل خوب برای کاشت ابرو باید از دستگاه های پیشرفته و کاربردی استفاده شود. تا حین انجام عمل زخم یا التهابی ایجاد نشود. پس از آن هم عوارض کاشت ابرو جدی نداشته باشد تا دوران بهبودی کوتاه باشد. مشاهده نتیجه در زمان کم ممکن شود.

کاشت ابرو برای چه کسانی ممکن است؟

عمل کاشت ابرو محدودیت سنی و جنسیتی ندارد. برای همه افراد در هر موقعیتی انجام می شود. تا با نتیجه ی طبیعی که از عمل حاصل میشود برای همیشه ابروهای خود را ترمیم کرده باشند و از نتیجه دائمی آن لذت ببرند.

علل زیادی ممکن است باعث ریزش ابروها یا نازک شدن تارهای آن و کمتر و کمی آنها شوند. برای هر فردی در هر سن و جنسیتی که باشد ممکن است به وجود بیاید. بنابراین لازم است که عمل کاشت ابرو هم برای همه بدون محدودیت قابل انجام باشد. یکی از مهمترین علل ریزش ابروها ممکن است افزایش سن باشد که اجتناب ناپذیر است. در اثر افزایش سن همچنین اصلاح یا کندن تارهای مو به صورت مداوم یا نادرست ابروها به مرور زمان دچار ریزش میشوند.

در برخی موارد هم افراد ابتدا برای ترمیم ابروهای خود به روش‌هایی مانند تاتو یا هاشور و غیره روی می‌آورند. سپس نتیجه مطابق میل آنها حاصل نمی شود. یا دائمی نبودن نتیجه باعث درد سر آنها می شود. بنابراین به دنبال استفاده از راه حلی دائمی و طبیعی تر هستند. تا تارهای مو طبیعی جایگزین تارهای از دست رفته شود و پس از عمل هم قابلیت رشد و رنگ وجود داشته باشد. تا به دغدغه های ناشی از ریزش ابرو های خود پایان بدهند.

ادامه مطلب  برای رویش بهتر موها آیا مصرف دارو لازم است

علاوه بر این افراد کاشت ابرو برای افراد زیر هم بهترین گزینه است:

  • کسانی که به علت سوختگی شدید یا بریدگی عمیق دچار توقف رشد ابروها شده اند
  • کسانی که از حالت طبیعی و خدادادی ابروهای خود راضی نیستند
  • کسانی که به علت بیماری یا استفاده از داروهای خاص دچار ریزش غیر طبیعی ابروها شده‌اند
  • کسانی که در اثر استرس یا استفاده از مواد غذایی نامناسب دچار ریزش مو و ابرو می شوند

کاشت ابرو به روش آی تی برای همه افرادی که ذکر شد بدون محدودیت انجام می شود و برای همه فارغ از اینکه به چه علت برای عمل کاشت ابرو مراجعه می کنند نتیجه به خوبی و به صورت کاملاً طبیعی ایجاد میشود.

کاشت ابرو به روش آی تی یکی از روشهای جدید عمل کاشت ابرو بدون جراحی است که ی برداشتن تارهای مو ابتدا آنها را کوتاه می‌ کنند سپس با دستگاهی تارهای مو برداشته می‌شوند و در ناحیه مشخص شده برای ابروها با دستگاه های پیشرفته در جهت و خواب مناسب کاشته می شوند.

4/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.