8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

کاشت ابرو بدون جراحی چیست؟

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

 کاشت ابرو بدون جراحی چیست؟

 
امروز عمل کاشت ابرو از عمل های زیبایی محبوب در میان مردم است زیرا روش های خوبی برای انجام آن وجود دارد و بسیاری از نیازهای متقاضیان را به طبیعی ترین شکل برطرف میکند.

عمل کاشت ابرو تنها راه ترمیم طبیعی ابروها است زیرا ابروهایی با قابلیت رشد و زنده به جای ابرو های از دست رفته ایجاد می‌کند و جلوه ای کاملا شبیه ابروهای طبیعی دارد بنابراین هیچ اثری از عمل باقی نمی ماند. این عمل نسبت به سایر روش های ترمیمی که برای انجام عمل کاشت ابرو وجود دارد مانند تاتو و هاشور زدن در ناحیه ابرو ها مزایای فوق‌العاده‌ای دارد که باعث می شود نتیجه های دائمی حاصل شود و افراد برای همیشه از نگرانی های ناشی از ظاهر نامناسب ابروها رهایی پیدا کنند.
کاشت ابرو بدون جراحی چیست؟ کاشت ابرو بدون جراحی جدیدترین و آخرین روش ارائه شده برای انجام عمل کاشت ابرو است که در آن ایجاد برش جراحی برای برداشتن تارهای مو حذف شده است در پایان عمل نیازی به بخیه زدن نیست. عدم نیاز به ایجاد برش جراحی در این روش باعث شده که دوران بهبودی هم بسیار کوتاه باشد و افراد با سرعت بیشتر بتوانند نتیجه عمل را مشاهده کنند.

کاشت ابرو بدون جراحی چیست؟

تکنیک کاشت ابرو بدون جراحی روش LHE نام دارد که در آن با استفاده از دستگاه های بسیار پیشرفته تارهای مو بدون نیاز به برش جراحی در ناحیه پشت گوش یا هر ناحیه دیگری برداشته می شوند. این روش نسبت به سایر روشهای مرسوم برای انجام عمل کاشت ابرو مزایای بیشتری دارد و سرعت انجام عمل هم بیشتر است.
پس از عمل هم نیاز به مراقبت‌های ویژه یا استراحت های طولانی مدت نیست و افراد می توانند به راحتی به فعالیت های روزمره خود برسند.

ادامه مطلب   پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی
کاشت ابرو طبیعی بدون نیاز به جراحیکاشت ابرو طبیعی بدون نیاز به جراحی

کلینیک کاشت ابرو بدون جراحی:

همانطور که گفتیم روش ال اچ ای جدیدترین روش موجود برای انجام عمل کاشت ابرو است که خوشبختانه امروزه در کشور ما هم در کلینیک کاشت ابرو سعادت‌آباد این عمل با این تکنیک برای مراجعه‌کنندگان انجام می‌شود.
افراد می توانند با مراجعه به این کلینیک اطلاعات لازم را از نحوه انجام عمل و همچنین هزینه انجام عمل به دست بیاورند و پس از اخذ نوبت برای انجام عمل اقدام جدی کنند.
عمل کاشت ابرو در این کلینیک تحت نظر متخصصان مجرب دارای مدارک مربوطه و مجوزهای لازم برای همه متقاضیان انجام میشود من هیچ محدودیت سنی یا جنسیتی ندارد.

این عمل برای هر فردی بدون توجه به اینکه به چه علت دچار مشکل در رویش یا تراکم ابروها شده است انجام می شود و برای همه نتیجه به خوبی حاصل می‌شود تا ابروها در طولانی مدت و به صورت دائمی با حداکثر تراکم و زیبایی باقی بمانند.

مزایای عمل کاشت ابرو نسبت به سایر روش ها برای زیبا سازی ابرو ها:


چرا انجام عمل کاشت ابرو امروز بسیار محبوب شده؟ چرا اکثر افراد برای ترمیم ظاهر ابروهای خود به این روش روی می آورند؟ چه تفاوتی بین کاشت ابرو با سایر روش های ترمیمی وجود دارد؟

با افزایش متقاضیان انجام عمل کاشت ابرو روش های بهتری برای انجام این عمل ارائه شد و کلینیک های متعددی مبادرت به انجام این عمل برای متقاضیان کردند. سهولت دسترسی به کلینیک های متصدی برای انجام عمل کاشت ابرو باعث شد که افراد به راحتی بتواند و نیز مطمئن برای انجام این عمل را پیدا کنند و مشاوره‌های لازم را از متخصصان مربوطه پیش از عمل بگیرند.

ادامه مطلب  علت اینکه ریزش مو در تابستان بیشتر میشود در چیست؟

در سایر روش ها برای ترمیم ظاهر ابرو ها از تزریق نام استفاده می شود و حتی در جدیدترین روش هایی که برای انجام این کار ارائه شده در نهایت ظاهری مصنوعی ایجاد می شود زیرا موهای طبیعی جایگزین موهای از دست رفته نشده‌اند.
در حالی که هدف اساسی از انجام عمل کاشت ابرو ایجاد نتیجه‌ای کاملاً طبیعی است تا ابروها کاملا شبیه ابروهای خدادادی قابل رشد باشند و حتی مزایایی نسبت به آنها داشته باشند.
برای مثال افراد در حین تولد قدرت انتخاب برای ظاهر ابرو های خود را ندارند و به صورت ژنتیکی ابروهای آنها ظاهری خاص دارد اما در عمل کاشت ابرو برای متقاضیان قدرت انتخاب وجود دارد و حالت ابروها را خودشان انتخاب می کنند.

علاوه بر این ابروها معمولاً در اکثر مواقع به صورت طبیعی قرینه نیستند و تفاوتهای جزئی با هم دارند اما در عمل کاشت ابرو و استفاده از دستگاه های دقیق برای طراحی ابرو ها باعث شده که پس از عمل ابرو ها کاملاً متقارن باشند. در نتیجه تناسبی زیبا بین هر دو طرف چهره ایجاد می شود و باعث زیبایی بیشتر ابروها است پس این دغدغه هم پس از عمل کاشت ابرو از بین می‌رود و برای همیشه ابروها متقارن خواهند بود.

علاوه بر این کاشت ابرو با حداکثر تراکم انجام می‌شود تا ابروهایی پرپشت و زیبا نقطه قوت چهره به حساب بیایند و زیبایی بیشتری به چشم ها و سایر اعضای چهره بدهند. زیرا اساساً ابروها عضو مهمی در چهره هستند و قالب چهره را تعیین می‌کند بنابراین داشتن ابروهایی بی نقص بسیار تاثیر گذار بر زیبایی چهره هر فرد از نقطه قوت چهره او به حساب می آید.

ادامه مطلب  کاشت ابرو طبیعی بایوگرافت

عمل کاشت ابرو نتیجه‌ای دائمی دارد در حالی که استفاده از سایر روش ها برای ترمیم ابروها دائمی نخواهد بود و تا رنگ تزریق شده با گذشت زمان تغییر می کند و از حالت دلخواه فاصله می‌گیرد.
اما ابرو ها پس از عمل کاشت نه تنها دچار ریزش نمی‌شوند بلکه به صورت دائمی با همان تراکم ایجاد شده رشد می کنند و دچار ریزش هم نمی شوند بنابراین افراد برای همیشه هیچ دغدغه ای ناشی از ریزش ابروها نخواهند داشت.

کاشت ابرو بدون جراحی چیست؟

همانطور که گفتیم کاشت ابرو بدون جراحی همان روش LHE این است که برای انجام عمل کاشت ابروها مورد استفاده قرار می‌گیرد و باعث شد هیچ عوارضی پس از عمل به وجود نیاید و حتی انجام عمل با سرعت بیشتری امکان پذیر باشد. علاوه بر این عمل با بیحسی موضعی برای متقاضیان انجام می شود و هیچ دردی هم حین عمل وجود ندارد بنابراین افراد بدون هیچ نگرانی از ایجاد عوارض یا حاصل نشدن نتیجه دلخواه می توانند برای انجام عمل اقدام کنند.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.