8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

کاشت ابرو بدون جراحی به روش LHE

نحوه صحیح مراقبت از مو

نحوه صحیح مراقبت از مو

کاشت ابرو بدون جراحی به روش LHE

اساسا عمل کاشت ابرو در سال های اخیر بسیار محبوب و معروف شده است و خوشبختانه اطلاعات عمومی نسبت به آن هم افزایش پیدا کرده اما همچنان هم لازم است که اطلاع رسانی های بهتر به مردم انجام شود و آن ها از جدیدترین متد ها آگاه شوند. در واقع با توجه به مزیت ها و نکات مثبت فراوان و ریسک پذیری پایین عمل کاشت ابرو تقاضا ها نسبت به آن هر روز افزایش پیدا می کند و این افزایش تقاضا به متخصصان هم کمک می کند که با تجربه تر شوند و در پی رفع حداکثری نیاز مراجعه کننده باشند.
کاشت ابرو بدون جراحی به روش LHE یک شیوه ی بدون عوارض است، با سریع ترین حالت ممکن عمل انجام می شود و فرد بعد از آن می تواند کاملا به فعالیت های روزمره اش بپردازد و نیاز به مراقبت های ویژه مثل باند، پانسمان و استفاده از دارو های زیاد هم ندارد.
همه ی ما اگر بخواهیم برای زیبا تر شدن چهره یا از بین بردن عیوب آن کاری انجام دهیم ترجیحمان این است که مسیر مطمئن تر را انتخاب کنیم که البته به سرعت هم نتیجه بدهد و لازم به گذشتن یک دوره ی طولانی تا نتیجه دهی نباشد.
کاشت ابرو بدون جراحی به روش LHE همان مسیر مطمئن است که عمل بدون درد و خون ریزی انجام می شود نیازی به بخیه هم در انتهای کار نیست. از بهترین و با کیفیت ترین ابزار های موجود در این روش استفاده می شود تا دستیابی به نتیجه ی مطلوب مسلم باشد.

چه کسانی متقاضی عمل کاشت ابرو می شوند؟

به دلایل مختلفی ممکن است افراد خواستار ترمیم و باز سازی ابروی خود شوند البته اکثر متقاضیان این عمل ها خانم هایی هستند که در اثر برداشتن و کندن زیاد یا نادرست ابروهای خودشان در طول زمان آن حالت و رشد دلخواه را از دست داده‌اند در نتیجه به دنبال ترمیم آن هستند.
ممکن است در اثر استرس، تغذیه نامناسب، شیمی درمانی در اثر سرطان و یک بریدگی یا زخم مرهم نیافته هم قسمتی از ابرو دیگر رشد نکند یا بسیار کم تراکم شود که در این حالات هم فرد به فکر ترمیم ابرو می افتد.
برخی بیماری های تیروئیدی و ارثی هم می توانند در رشد ابرو اختلال ایجاد کنند. پس از تصمیم به ترمیم و زیباسازی ابرو مرحله بعد انتخاب روش آن است یکی از روش های شناخته شده بین مردم تاتو است این روش با اینکه در اکثر آرایشگاه ها عرضه می شود و دم دستی است اما چون با زخم و خونریزی همراه است اگر از تجهیزات استریل استفاده نشود یا در آرایشگاه های نامعتبر انجام شود امکان انتقال انواع بیماری ها وجود دارد. از طرف دیگر تاتو طی مدت زمانی تغییر رنگ می دهد و تیره می شود در نتیجه ممکن است برای برگرداندن رنگ اول نیاز به تزریق دوباره ی رنگ روشن تری باشد. محتمل است حساسیت و اگزما پس از انجام تاتو یا هاشور به وجود آید و اگر هم با دارو مدتی بهبودی حاصل شود امکان عود دوباره ی آن حساسیت هست.
از دیگر معایب روش هایی مثل تاتو یا هاشور این است که حالت آنها تقریباً غیر قابل تغییر است و کمتر می توان با آرایش در آن تنوع ایجاد کرد. در حقیقت پس از تاتو یا هاشور باید حالت ابرو را همانطور که ایجاد شده برای مدت طولانی پذیرفت اما در کاشت ابرو به علت اینکه شبیه ابروهای طبیعی رشد میکند و نیاز به مرتب کردن دارد فرد می تواند هر دفعه همانطور که باب میل خودش است این کار را بکند مضافاً بر اینکه کاملاً با آرایش کردن قابلیت فرم دهی دارد.
خوب که نگاه کنیم متوجه می‌شویم که اگر هم هزینه کاشت ابرو نسبت به سایر روش ها بیشتر است اما کاملاً ارزش انجام دارد و درصد پشیمانی بعد از آن تقریبا صفر است چرا که آزادی انتخاب حالت یا رنگ ابرو بعد از کاشت همچنان وجود دارد، حالت طبیعی دارد و حس زیبایی و آسودگی خاطر را به فرد هدیه می دهد.لازم به ذکر است که مسائل مختلفی در تعیین هزینه عمل کاشت ابرو موثر است؛ صرف نظر از این که عمل کاشت ابرو نسبت به سایر روش های ترمیمی بسیار تخصصی تر است و حتماً توسط پزشک انجام می شود در نتیجه پایان کار فوق‌العاده تری هم دارد مسائل دیگری هم در هزینه ی کاشت ابرو تاثیر گذار هستند که از جمله آنها می‌توان به چند مورد اشاره کرد. یکی از آنها پزشک متصدی عمل است که با توجه به سابقه کار و مهارت و مدرک تحصیلی او هزینه متغیر است. دستگاه های مورد استفاده در حین عمل و کلینیک ارائه دهنده این خدمت هم می‌ توانند روی هزینه تاثیر بگذارند در حقیقت هر چه قدر کلینیک خوش سابقه تر باشد و تجهیزات به روز تر و با کیفیت تر باشند هزینه عمل افزایش می یابد و در مقابل نتیجه دهی مطمئن تر است.
نحوه ی کاشت ابرو:
در کاشت ابرو بدون برش جراحی به روش LHE تار های بلند مو دانه دانه با وسیله ای برداشت می شوند که نیازی به برش در محل های به اصطلاح بانک مو نیست درد و خونریزی هم ندارد.

 

متخصصان انجام عمل کاشت ابرو با دستگاه ها ی دقیق فرم و حالت مناسب ابرو را روی چهره طراحی می‌ کنند سپس در آن قالب طراحی شده با زاویه کاملاً خوابیده روی پوست و تراکم خوب کاشت مو انجام می‌ شود. البته زاویه کاشت در سر، تنه و دم ابرو متفاوت است برای مثال در قسمت ابتدایی ابرو معمولاً حالت تارهای مو ایستاده و کم رنگ است و تراکم کمتری دارند. اما در قسمت تنه که وسط ابرو است تراکم ابروها بیشتر است و حالت زاویه دار تری نسبت به سر ابرو دارند.
کاشت ابرو بدون جراحی به روشLHE با هدف کسب رضایت مندی حداکثری متقاضیان با به روز ترین دستگاه ها مثل implanter کاشت می کند و ابرو را با ارگان هایی می کارند که قابلیت رشد دارند. هیچ جای زخم و اسکاری بر جای نمی گذارد زیرا نیازی به برش جراحی و بخیه نیست پس درد هم نخواهد داشت.
اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .
ادامه مطلب  عوارض کاشت ابرو بدون جراحی LHE

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.