8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

 کاشت ابرو بدون برش جراحی با روش LHE

عوارض کاشت ابرو

عوارض کاشت ابرو

 کاشت ابرو بدون برش جراحی با روش LHE

 
ابرو در اصل عضو بسیار مهمی در صورت است و به چهره قاب می دهند این اهمیت هم برای خانم ها و هم آقایان محرز است و نمی توان آن را منکر شد.
کاشت ابرو بدون برش جراحی با روش LHE از بهترین راه حل های کاشت، فرم دهی و زیبا سازی ابرو است. همیشه در عمل های این چنینی انتخاب روش مناسب با خطر پذیری کمتر اولین و مهم ترین دغدغه ی متقاضی است. به عبارتی هر چه عمل بر روی عضو مهم تری انجام شود نگرانی نسبت به نتیجه بیشتر می شود و نیاز است که متقاضی از طریق تجربه‌ی دیگران یا خوش نامی کلینیک و غیره اطمینان خاطر کامل به دست بیاورد تا با کمترین ریسک اقدام کند و از حصول نتیجه‌ی مطلوب مطمئن باشد.
کاشت ابرو بدون برش جراحی با روش LHE پیشرفته ترین و بهترین نوع کاشت ابرو تا زمان حال است. ابرو بسیار عضو حساسی در صورت همه ی انسانها است و به هیچ وجه نمی توان با سهل انگاری یا مسامحه کاشت ابرو را انجام داد. این عمل نیازمند مجهز ترین کلینیک ها، متبحر ترین پزشکان و در اختیار داشتن دستگاه ها و علم روز دنیا است.
 

چرا کاشت ابرو از عمل های زیبایی محبوب است؟

 
جدا از اینکه زیبایی ابرو و مرتب بودن آن در زیبایی صورت و ایجاد جلوه خوب در نظر بیننده همچنین حس اعتماد به نفس در خود فرد بسیار موثر است اما روش هایی غیر از کاشت ابرو وجود دارد که نتایج مساعدی نمی‌ دهند و از نظر کاربرد همچنین داشتن حالت طبیعی به پای روش کاشت ابرو نمی‌ رسند.
برای مثال روشهای تاتو یا هاشور برای ابرو وجود دارند اما از همان ابتدا جلوه‌ای اولیه و خوب موی طبیعی را ندارند حتی پس از مدتی ممکن است کیفیت خود را از دست بدهند. اما در کاشت ابرو در واقع مو با اجزایی در محل ابرو کاشته می‌شوند که قابلیت رشد دارند حذف کاملا شبیه ابروهای طبیعی نیاز به مرتب کردن و کوتاه کردن دارند.
مراقبت از ابرومراقبت از ابرو
 

چگونگی کاشت ابرو به روش LHE:

 
این روش بدون جراحی و برش است در نتیجه درد ندارد و نیاز به بخیه هم نیست. در واقع هیچ عارضه‌ای بعد از این عمل به وجود نمی‌ آید و بهبودی کامل حداکثر ظرف ۴۸ ساعت حاصل می‌شود و ابرو پس از طی این زمان کوتاه قابلیت رنگ کردن و آرایش هم خواهد داشت.
در روش LHE تار های بلند مو بدون نیاز به برش جراحی در پشت گوش یا پشت گردن با وسیله ای برداشت می شوند و با دستگاه implanter آن تار های برداشت شده کاشته می شوند. این روش برای اولین بار در دنیا انجام می شود.
جهت کاشت ابرو در واقع همان فرم و قالب نهایی مورد نظر متقاضی است که قصد دارد در نهایت ابرو بدان شکل باشد. اما منظورمان از زاویه کاشت زاویه بین موی ابرو با پوست است که باید به حالت خیلی خوابیده کاشته شود تا حالت طبیعی ابرو حفظ شود و قابلیت شانه پذیری و حالت‌ دهی هم وجود داشته باشد.
سایر روش های زیبا سازی ابرو همه در یک دوره زمانی مشخص نیاز به ترمیم دوباره خواهند داشت تا جلوه ی اولیه را به دست بیاورند اما روش کاشت ابرو دائمی‌ست و با یک بار انجام دادن آن از طریق روش مطمئن تا آخر عمر دغدغه ی از بین رفتن، از دست دادن شکل ظاهری مطلوب و ریزش از بین می رود.
 
چرا به کاشت ابرو رو می آوریم؟
 
عوامل زیادی وجود دارند که ممکن است در خانم ها و آقایان موجب ریزش ابرو شوند برای مثال ریزش ارثی ابرو یا مشکلات تیروئید و حتی بریدگی و زخم ممکن است باعث ریزش یا از بین رفتن کامل ابرو شوند.
حتی ابرو با برداشتن و کندن مداوم یا استفاده از رنگ‌های بی‌کیفیت می‌تواند به مرور نازک شود و حالت دلخواه را نداشته باشد که پس از رسیدن به این مرحله کاشت ابرو می تواند گزینه ی بسیار مناسبی باشد.
آقایان هم ممکن است در اثر شکستگی ابرو یا جای زخم و تا ریزش در اثر عوامل ارثی یا بیماری به کاشت ابرو رو بیاورند تا ابروهای کاملاً طبیعی داشته باشند.
البته این روز ها ریزش ابرو و کم تراکم شدن آن ها اصلا غیر قابل انتظار نیست بلکه با استفاده از مواد غذایی نا مرغوب یا حضور در هوای آلوده تار های مو نازک و شروع به ریزش می‌کنند. پس پیشرفت عمل های کاشت ابرو و مجهز شدن هرچه بیشتر کلینیک‌ها می‌تواند برای همه ی کسانی که به زیبایی خود اهمیت می دهند خیلی امید بخش و خوشحال کننده باشد تا دیگر در مورد این موضوع استرس ای وجود نداشته باشد.
کاشت ابرو حتی برای کسانیکه که قبلا تاتو، هاشور یا حتی میکرو پیگمنتیشن داشتند هم قابل اجراست و اصلا باعث نزول کیفیت کاشت نمی شود چرا که اتفاقا اگر بعد از پایان کاشت ابروی طبیعی نیاز به آرایش کردن داشته باشد با تاتو ی قبلی ممکن است کاملا پر نشان داده شود و فاصله ای وجود نداشته باشد.
 
دستگاه implanter چیست و چه کمکی به کاشت ابرو می کند؟
این دستگاه یکی از مهمترین پیشرفت های علم پزشکی در این حوزه است که بدون ایجاد زخم و درد کاشت و پیوند مو را انجام می دهد علاوه بر آن با سرعت بخشیدن به عمل هم مدت زمان تحت جراحی بودن بیمار را کم می کند و هم باعث می شود موها پس از کاشت قوام بیشتری داشته باشند.
کاشت ابرو بدون برش جراحی با روشLHE در زمان بسیار کمی انجام می شود و هیچ عارضه ای در پی نخواهد داشت. لازم به ذکر است که دوره نقاهت بسیار کوتاهی هم دارد و حداکثر ظرف مهلت دو روز کاملاً بهبود یافته و فرد می تواند بدون نیاز به مراقبت و پانسمان به فعالیت‌های روزمره خود ادامه دهد. البته با توجه به اینکه همه واکنش های مو پس از کاشت ابرو مثل ابروهای طبیعی خود فرد است اگر عامل زیستی مثلاً کمبود نوعی ویتامین در بدن باعث ریزش مو می شود پس از کاشت هم آن موضوع کشف و درمان شود تا هیچ چیز باعث ریزش یا نازک شدن ابرو نشود.
اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .
ادامه مطلب  کاشت ابرو طبیعی بایوگرافت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.